Melekler: Eş-Titreşim mi, Doğru ve Yanlış mı?

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Mutlu yeni yıllar! Mutlu yeni şimdiler! Maskelerin ardından çıkışın yılı kutlu olsun! Bazıları onlarca yıl takmaya devam ettiğiniz metaforik maskelerdi ve azar azar, yüzlerinizi kapatan fiziksel maskelerin arkasında onları indirmeye başladınız. Her defasında bir ruh da olsa, maskeleri çıkarmanın yüzünüzden bir bez parçasını çekip almaktan çok daha fazlası olduğunu anladığınız bir titreşimsel gerçeklikte yaşadığınızı teker teker idrak ediyorsunuz. 

Maskenizi kendinizle ilgili gerçeği dünya ile paylaşarak çıkarabilirsiniz. Eğer sizi bu rahat ettiriyorsa, gerçek yüzünüzü bir fiziksel maske takarak da gösterebilirsiniz. Yasalar izin verdiğinde o bezi çekerek de bunu yapabilirsiniz, eğer size bu doğru geliyorsa. Dürüst olmayı seçerek üzüntünüzü, yalnızlığınızı gizleyen maskeyi çıkarıp atabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Neşe-keyif-coşkunuzu saklayan maskeyi atarak diğerleriyle paylaşıp daha fazla neşe-keyif-coşkuya ilham verebilirsiniz. Bastırılmış öfkenizi ifade ederek korkularınızı, hayal kırıklıklarınızı bir maskeyle gizlemekten vazgeçebilir, veya en küçük yollardan bile sevgi ifade ederek en derin Benliğinizi maskelerin ardına saklamayı durdurabilirsiniz.

“Maskeyi çıkarmanızın” bir parçası olarak, sizlerden sıklıkla sorduğunuz soruları yeniden yapılandırmanızı rica ediyoruz. “Yapılması en doğru şey nedir? Doğru inanış nedir? Gerçek nedir?” diye sormak yerine, “Benimle eş-titreşimde olan şey nedir? Bana şu anda ne doğru geliyor? Benim gerçeğim nedir – sadece benim için?” diye sorun.

Asla bir başka ruhun yolu ve gelişimi için neyin doğru olduğunu bildiğinizi varsayamazsınız, fakat her zaman, her an, kendiniz için doğru olanı bileceksiniz. Eş-titreşimli seçenek her zaman bulunduğunuz yer ve anda en sade haliyle iyi hissettirir. Sizinle eş-titreşimde olan seçeneğe diğerlerinin o konuda ne düşündüğü hakkında hiç kaygılanmadan odaklandığınızda, bütün bir bedeniniz rahatlamaya başlar. Düşünce ve seçimleriniz ruhunuzla hizalandığında, huzur, neşe-keyif-coşku ve benliğinizde bir doğruluk, bir hafiflik hissedersiniz. Bir başkasının ne yaptığı, ne dediği, ne düşündüğü, neye inandığının hiç önemi yok. Sizinle eş-titreşimde olan şey, sizin için doğru olanı belirler.

Örneğin, bazılarınız yeni aşıyı yaptırmakla eş-titreşimde olacak. Onunla ilgili iyi hissedeceksiniz, korunacaksınız ve o sizin için iyi çalışacak. Bazılarınız ise aşıyla eş-titreşimde olmayacaksınız ve sağlığınızı sizinle eş-titreşimde olan başka yollarla sağlayacaksınız.

Biliyoruz, yeryüzünüzde oldukça duygu yüklü ve tartışmalı meselelerin farklı taraflarında olanlar için bu bir sürü endişe yaratıyor. Eğer diğerleri sizin onların yapmaları gerektiğine inandığınızı değil de, kendi istediklerini yaparlarsa, size zarar verebileceklerinden korkuyorsunuz. Sizlere tekrar tekrar garanti veriyoruz, sizin titreşiminizin yönetimi sizden başka hiç kimsede, hiçbir şey de değildir ve sizin gerçekliğe dair deneyiminizi sadece ve sadece sizin titreşiminiz belirler.

Peki o zaman, kıyaslanamayacak kadar farklı gerçekliklerin arasında yolunuzu nasıl bulacaksınız? İçe dönün. Sizlere öğretmiş olduğumuz gibi, içeriden doğru yaratın. Hayatta ne deneyimlemek istediğinizi zihninizde canlandırın, sonra da günlerinizin keyfini çıkarın. Yaşayın ve bırakın diğerleri de kendi istedikleri gibi yaşasınlar. Yönlendirilmeyi bekleyin. Evrenlerin Yaratıcısı tüm şeylerde ve tüm varlıklarda yaşıyor, çok çeşitli arzular, inançlar ve düşüncelerle bile uyumlu bir gerçeklik dansını kolaylıkla düzenleyebilir.

Örneğin, bazılarınız aşıyı kucaklayacaksınız ve salgının sona ermesi için diğer herkesin aynısını yapmasının gerektiğini hissedeceksiniz.  Aşı yaptırmayanlara karşı öfke duyabilirsiniz. Bu sırada kendinizi üstün görmeye başlayabilir, kin tutabilirsiniz ve onların hastalanmasını ummaya başlayabilirsiniz ve bütün bunları yaşarken kendinizi stresle hasta edebilirsiniz. Çok daha iyi ve yumuşak bir yaklaşım, iç dünyanıza giderek ruhunuzun çok daha derin arzularını açığa çıkarmak, herkesin sağlıklı, mutlu, uyumlu ve özgür olduğu bir hayatı gözlerinizde canlandırmanızdır. Bu odak noktasını yaratarak yönlendirileceksiniz ve bu da sizin kişisel gerçeklik deneyiminiz haline gelecek. 

Aşıya karşı olanlarınız ise, eğer çalışabilmek, seyahat edebilmek veya keyfini çıkarmak istediğiniz herhangi bir aktivite için aşı olmak zorunda kalırsanız çok üzülecek ve öfkeleneceksiniz. Siz kızmayı, infial içinde olmayı, protesto etmeyi ve kurban edilmiş hissetmeyi seçebilirsiniz. Aşı olabilir ve sadece “bak, ben demiştim” diyebilmek için kendinizi üstün görerek, bilinçaltınızla yan etkiler yaratabilirsiniz. Çok daha iyi bir yaklaşım, iç dünyanıza giderek en derin dileklerinizi açığa çıkarmak ve aşı olmadan da herkesin sağlıklı, mutlu, uyumlu ve özgür olduğu bir dünya düşünmektir. Ya da, iç dünyanıza gidebilir ve aşıyı olduğunuzu ama sizinle eş-titreşimde olmayan her şeyin akıp gittiğini zihninizde canlandırabilirsiniz. Bu odaklanmayı yaratarak, yönlendirme alacaksınız ve bu da sizin kişisel gerçeklik deneyiminiz haline gelecek.

Neyi seçerseniz seçin, sizinle eş-titreşimde olan gerçekliği sevmeyi seçin – içten doğru yarattığınız ve odaklandığınız gerçeği. Sonra inançla bekleyin ve 5D rehberliğin sizi 3D dünyanızda yönlendirmesine güvenin.

Siz, sevgililer, gerçekten bu işte hep birliktesiniz, her biriniz kendi özgün, güzel, kıymetli, mükemmel sevgi ifadelerinizle. Asla hepinizin aynı fikirde olması tasarlanmadı. Asla kendi iradenizi bir başkasına zorla kabul ettirmeniz ya da bir başkasının size kendi iradelerini empoze etmesi tasarlanmadı. Bütün bunların yerine niyet, yaşamanız ve yaşamaya izin vermeniz, sevmeniz ve sevmeye izin vermeniz, sevgi titreşiminde yaşamanızdı, kendinizi kabul etmek ve sevmekle başlayan, gelişerek en sonunda bütün dünyayı kucaklayan.

Sevgi, diğer her şey bir yana, sizi sorunların üzerine yükselten, kendi bireysel hayatlarınıza, inanç ve bakış açılarınıza uyan çözümlere taşıyan titreşimdir. Sevgi sizi uyumsuzluğun, çatışmanın ötesine uyuma götürür, hastalığın üzerinde sağlığa yükseltir. Sevgide yaşamayı ve en ufak takdir, minnet, kibarlık anlarıyla bile olsa sevgiyi ifade etmeyi seçtikçe, kendinizi yaşamla işbirliği içinde bir dansa yükseltirsiniz – tam da olduğunuz gibi uyduğunuz ve diğerlerine de bunun aynısını yapma izni verdiğiniz yaşam dansına.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Sevgili mor alev, yaklaşık 1 yıldır sigarayı bırakmak için farklı farklı yöntemler uygulamaya çalışıyorum. Yalnız ya çalışmaları yarım bırakıyorum, ya da hala sigara içme isteği içinde olduğumu fark edip tekrar sigara içiyorum. İçimde benimle zıtlaşan bir şey var sanki. Ben ne kadar bırakmak istesem, içim o kadar sigara içmek istiyor. Ben bununla nasıl başaçıkabilirim?Umutsuzluğa düştüm. Sigarayı içerek hala çok sağlıklı olduğum niyeti ve yaratıcında mı olmam lazım? Ya da kökten nasıl sigarayı bırakabilirim? Teşekkürler

  Beğen

  1. Sevgili Derya, herhangi bir şeyi, ne olursa olsun, derinlerde bir yerde bir şeye faydası olduğuna inandığımız için yaparız. Örneğin gereksiz alışveriş veya telefon bağımlılığı gibi. Kendinize sigarayla içinizdeki hangi ihtiyacı karşıladığınızı sorun. Neye ihtiyacım var ki onu sigarayla tatmin etmeye çalışıyorum? Sonra o ihtiyacı karşılayın. Benim tahminim yine özdeğer ve yeterlilik hisleri olacaktır ama sorunun cevabı sizde. İhtiyaç karşılandığında sigarayı bırakmak çok daha kolay olacaktır. Sevgilerle

   Liked by 5 people

 2. Haspinallah derler ya öyle! Evrensel senfoniyi izlemek için devasa bir açıkhava tiyatrosunda yerlerimizi almaktayız sanki. Sevindirik oluyor hala tabi benlik eşşimdilemelere şahit oldukça. Kuyruğunu sonunda yakalayan bir kedi gibi adeta. 💜

  Liked by 1 kişi

 3. Yazılarınız, bir iki gün cevap aradığım soruların hemen sonrasında geliyor..
  Emeğiniz ve enerjiniz için teşekkür ederim, sevgiler .

  Liked by 1 kişi

 4. Tam zamanlamayla, su ihtiyacı gibi bir yazı okudum.
  Içimdeki isli alanlar yıkandı sanki.
  Teşekkür ederim Moralev.
  Teşekkürler melekler.

  Liked by 1 kişi

 5. Şahane 😇 bu sabah yürüyüşümde kalbimin pır pır uçuştuğunu içimin gülüştüğünü şimdi anladım “eş titreşim”…aşıya gelince en başından beri içim hiç evet demezken zorunlu bırakılırsan ne yaparım diyordum cevap en rahatlatan yerden geldi 🤗teşekkürler meleklerim teşekkürler mor alev.

  Liked by 1 kişi

 6. Öyle güzel bir mesaj ki nasıl tşk etsem bilemedim. Hala zaman zaman zihnimin oyunlarına kapılıp tuhaf duygu sarmallarına kapılıyorum ve ne yaparsam bu duygu halinden çıkarım diye yapmam gerekenleri bile hatırlayamıyorum. Birkaç gündür huzursuz bir haldeydim, tuhaf bir hüzün, anlam veremediğim bir duygu hali ;bunu zihnimin yaptığının farkındayım ama o sarmaldan çıkamıyorum bir türlü şimdi yazınızı okuyunca sanki buğulanmış camları siler gibi oldum evet herşey bizim titreşimimizle alakalı ve ben benimle eştitreşimde olmayan bu duyguyu salıveriyorum şimdi. Varlığına bin şükür sevgili mor alev evren senin aracılığınla tam ihtiyacım olan şeyi gönderdi bugün çok tşk ederim. Sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Mor Alev Merhaba
  Aklımdaki sorular hep sizin mesajlarınızla yanıt buluyor. Bu sefer yanıtı biliyordum😊 Bu konuda bir iki arkadaşla konuştum. Söylediklerim, şimdi sizin mesajınızla onaylanmış oldu. Çok memnun oldum. Aklınıza yüreğinize sağlık. Hep yol gösteriyorsunuz. Teşekkür ediyorum.🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 8. Sevgili Mor Alev,
  Meleklere cok tesekkur ederim. Kurban psikolojisini hala cok sik gozlemliyorum. Bir oyun,bir maskeli balo bu adeta, hala cok fazla oynadigimiz, sevdigimiz ve kendimizi sakladigimiz. Ornegin soyle seyler duyuyorum: “asiyi istemiyordum ama mecbur kaldim yaptirmaya.” Bu “mecburiyet oyunu”nu birakmanin zamani coktan geldi. Dogrusu su “asiyi istemiyordum ama yaptirmama SECIMIMin sonuclarini cekmeyi daha az istedim, o yuzden de yaptirmayi sectim.” Artik bunu kendimizin sectigini, bu ornekten devam edersek, yalnizca yaptirmadigimizda onumuze gelecek sonuclari(seyahat kisitligi, is kaybi vs.) KENDIMIZ secmedigimizi itiraf edersek kurban psikolojisi asla hayatlarimiza ugramayacak ve ideal olmayan secimin sonuclari icin de guclu ve motive olacagiz. Iste maskeyi birakmanin asil yolu bu oyunu birakmak diye dusunuyorum. Evren bizi tum sevgisiyle desteklerken bu zor degil!
  Disaridan dogru 5 duyumuzla deneyimledigimiz dunya ve diger yasamlar, en sevdigimiz kisiler bile hicbir zaman %100 bizim gercekligimize, bize dogru gelen seye uyamazlar. O zaman ideal kosul yok diye korkmak ve sizlanmak zamani bitti,korkusuzca hayata kendini acmak ve tadini cikarmak basladi 🙂 Zaten her sey ve herkes tam istedigimiz gibi olsaydi, o zaman bu gezegende bedenlenmek cok sıkıcı olmaz miydi? Biz buraya “hayal ettigim gibi” demeye degil “hayalimden bile guzel” demeye gelmedik mi? Belirsizligi boylece kucakliyoruz 🙂

  Iyi ki yalnizca icten disa dogru nese keyif coskuyu deneyimliyoruz, tersi iyi ki mumkun degil! Bu arada 5 yilinda, 5 duyumuzla bildigimiz bu dunyaya tum duyulardan bu yilin muhtesem enerjileri aksin,dilegim bu. Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 9. Çok çok çok etkilendim bu yazıdan Belki de en etkilendiğim yazı Tekrar tekrar okuyacağım. Çok teşekkür ederim

  Liked by 1 kişi

 10. Bir kere daha ne kadar güzel evrildiğimi gördüm bu yazıda..
  Aşı konusunda benim sevdiklerim ve bütünün hayrına olacaksa kolaylıkla olmaya niyet ettim ve bıraktım..
  Çok şükür bu bilince gelmeye 🙏
  Çevremde soranlarada niyet et içine sor diyorum..
  Sevgi neşe keyif ve huzurla şükürler olsun..

  Liked by 1 kişi

 11. Ben sağlıkçıyım sevgili Moralev,hep en zor zamanlarimda size yazarım, sorarım.. Aşı hastaneye geldi haberi geldi ve ben kararsızdım.Moralevi ziyaret zamanı geldi dedim kendi kendime.Acaba sorsam mı diye tereddüt ediyordum, aşı ile ilgili ne yapsak sonra baktım birikmiş yazılarınız okumamışım.Dedim illa ki Moralev’den bir tüyo alırım 😌…Ben de sigara içiyorum Moralev ,ama neden içtiğimi biliyorum ve daha o yer boş,doldurduğumda bırakacağım.. Sizi seviyorum ♥️.. İnanmazsınız ama 2020 hayatımın en güzel senesi oldu benim için,hayatıma yön vermeyi başardım.Cok güzel anlaştığımız bir ekiple çalışıyorum..Benim yaptığım çıkarım şu oldu.İnsan kendini ifade edebildiği ölçüde mutlu oluyor..Ve insanlar o zaman sizi yanlış anlamıyor,siz de bunun kaygısını duymuyorsunuz.Bazen hiç konuşmanıza gerek kalmadan anlasabiliyorsunuz ve bu müthiş bir his..

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.