Kaybetmiyorsunuz, Değiştiriyorsunuz

Sevgililer,

Büyük ihtimalle duygusal iniş çıkışlar deneyimliyorsunuz, çünkü yeryüzüne ait hayatlarınızda hiç olmadığı şekillerde değişiyorsunuz.

Belki bu bilginin sadece dış dünyanızdaki kaosa bir kılıf olduğunu düşünüyorsunuz. Hatırlatırız, hem iç hem de dış dünyanız çarpıcı bir şekilde değişiyor. 3D şartlarda buna benzer bir değişim dizisi aile bireylerinin vefatı üzerine bir boşanma, artı bir çocuğun doğumu, yeni bir semte veya şehre taşınmak ve yeni bir işe başlamanın hepsini kapsardı – hem de hepsi de bir ya da iki hafta içinde.

Duygusal iniş çıkışlarınız felaket değil, beklenmedik de değil. Aradaki fark, 3D dünyanızda çok rastlanan göstergelere sahip değilsiniz. Görünüşte hiç de uygun olmayan zamanlarda içinizden ağlamak veya gülmek geldiğini sevdiklerinize nasıl anlatırsınız? Sevdikleriniz sizin hissettiklerinizi hissetmiyor veya onlar farklı bir yoldalar. 

Yeni dünyanızda 3D dünyadan daha az müşterek alanlar olduğu için, duygularınızı diğerlerine açıklayamıyorsunuz – muhtemelen kendinize bile.

Hepsini Covid-19, siyaset veya iş ya da ev kaybı ile açıklayabileceğinizi söyleyerek bunu yanıtlayabilirsiniz. Ancak böyle olayların andaki iniş çıkışlarınızın oluşumunda bekleyebileceğinizden çok daha az etkisi var. Belki hamilelik yaşamış olanlarınız, yeni ruhsal tutarsızlığınızla şaşırttıklarınıza bir türlü açıklayamadığınız şeyi anlayabilir.

Bazılarınız belki de “aklınızı kaybettiğinizden” korkuyor bile olabilirsiniz. Biz ne bunu ima ediyoruz, ne de tıbbi müdahale öneriyoruz. Onun yerine, hissettiğinizin büyük ihtimalle devasa bir iç değişim olduğunu ileri sürüyoruz.

Siz bir öncüsünüz. Bu güne kadar varlığınızın her yönüyle yapmış olduğunuz gibi, şimdi de yeryüzüne ait kimsenin daha önce yaşamadığı bir şeyi deneyimliyorsunuz. Geçmiş değişimleri deneyimlemiş olsanız da, o değişiklikler hiçbir zaman bu kadar kısa zamanda ve bu kadar büyük olmamıştı.

Bunun amacı sizi korkutmak değildir, aksine hissettiklerinizin beklenti dahilinde olduğunu bilmenize izin vermektir. Takip eden dalgalardakiler de daha sonra buna benzer şeyler yaşayacaklar.

İlk olmak rahat değil, çünkü sadece duygusal açıdan istikrarsız hissetmiyor, bununla beraber neden olduğunu da bilmiyorsunuz. Bu da sizi zihinsel tutarsızlıktan korkuya ve belki de umut kaybına sevk ediyor.

Çünkü duygusal iniş çıkışlarınızda, hayatınızın her tatsız veya görünüşte tatsız parçası diğerlerine ve hatta kendinize bile açıklamanız zor olan şekillerde büyümüş görünüyor. 

Aklınızı kaybetmiyorsunuz. Sadece değiştiriyorsunuz.

Parçalarınız bir süredir bütününüze dahiller. O parçalar nadiren büründüğünüz 3D karakterden gizlice dışarı çıkıp kendini bir anlığına göstermiş olsalar da, şimdi onların ilgi ve becerilerini tam anlamıyla bünyenize alıyorsunuz.

Bunu tanımlayıp tarif etmek zor, çünkü birkaç ifade ve hareket dışında, 3D’de hissettiğiniz gibi hissetmeye devam ediyorsunuz. Elbette, aile ve dost çevrelerinizdeki pek çoğunun o kadar ilginç olmadığını buldunuz. Ve belki de bazı yeni düşünce ve hareketlerinize ses verdiniz. Fakat çoğunlukla, geçirdiğiniz son bir yılda ya da daha uzun süredir bu zamana hazırlandınız ve pek de bir şey yapmadınız.

Tıpkı bir gebe kadının içinde büyüyen yeni varlığa uyum sağlamaya ihtiyacı olduğu gibi, siz de içinizde yeni bir varlığın kaynaşmasına ve evrimleşmesine uyum sağlıyorsunuz.

2020, hazırlık ve dinlenme aşamanızdı. Şimdi 2021 ve ötesine hazırlık için yeniden fakat değişik bir şekilde yaratıyorsunuz. 

2021, dinlenmekle veya kim olacağınız hakkında düşünüp taşınmakla alakalı değil. Siz o varlık olacaksınız. Şimdi o varlığa yaşam veriyorsunuz.

Sonuçlar, yetişkin kendinizin doğuşunu yarattığınız onlu yaşlarınızdan veya bir çocuk doğurduğunuzdan daha korkutucu değil. Ergenlik veya doğum süresindeki bazı semptomlar ya da duygular belki de korkutucuydu ama sonuçlar umduğunuz gibi oldu. Tıpkı azıcık gebe kalamayacağınız, ya da azıcık ergen olamayacağınız gibi, bir zamanlar ummuş olduğunuz üzere hızla evrimleşiyorsunuz. Ve şimdi de bundan ürküyorsunuz.

Doğurmakta olduğunuz bu yeni varlık, 3D varlığınızın parçalarının yüksek titreşimli hallerini kapsar.

3D varlığınız, yeni SİZin İcra Kurulu Başkanı (CEO) olmaya devam ediyor. Aynı zamanda, CEO’nuz da yeni parçalarınızın sunacak çok şeyi olduğunu anlamaya doğru evrimleşiyor. Bu da o parçaların en uygun becerilerle donatılmış olanlarının düşünmekte olduğunuz özel görevlerde liderlik rolünü almasına izin veriyor. Şimdiye dek yeryüzü yaşamlarınızda olduğunun aksine, bir ya da iki parçalı lider yerine bir ekip haline geliyorsunuz. 

Hamile bir kadının içinde büyüyen hayata gerekli ortamı sunmak üzere yön ve davranış değişikliklerine gitmesi gibi, siz de aynısını yapıyorsunuz. Aradaki fark, içinizdeki parçaların sizin, CEO’nuzun sahip olmadığı uzmanlıklara sahip olmasıdır. Dolayısıyla, siz bir gebe kadın gibi sadece ortam sunmuyorsunuz; beceri ve hareketlerinizi geliştirip genişletiyorsunuz.

Gözünün önüne varlığınızın içinde dehşet verici bir yaratık büyüdüğünü getirenleriniz için şunu da eklemek isteriz: Şimdi ve gelecekte oluşacak büyük değişimler yeni parçalarınızın becerilerini bünyenize katmanızla alakalıdır. Korku ve güç dokunaçlarını oradan oraya savuran bir canavar haline gelmiyorsunuz.   Aksine, yaratmayı arzuladıklarınızı yaratmak üzere yeni beceri ve ilgilerin eklenmesini kabul eden bir Evrensel varlıksınız.

Değişiyorsunuz ve değişikliklerinizi herkes takdir etmeyecek. Fakat yıllar ya da aylar önce değişiminizin başlamasını durduramadığınız gibi bunu da durduramadığınızı keşfedeceksiniz.

Böylece, önünüzdeki günlerde, yeni size uyum sağlarken, duygusal iniş çıkışlarla kendinizi kendinizle kavga ederken bulabilirsiniz. Veya önceden sevme alışkanlığında olduğunuzun artık rahat veya kendiniz için doğru olmadığını bulabilirsiniz – bu da duygusal iniş çıkışlara yol açar.

Şu andan itibaren nasıl ilerlediğiniz sizi 2021 başlangıcında veya o yakınlarda, yeni doğrultularla yeni bir hayata hazırlayacak. Fakat ilk olduğunuz için, bu dönem sizi takip eden dalgalar için olduğundan daha zormuş gibi görünecek. Öyle de oldu. Âmin. 

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Eş zamanlılığa şükürler olsun,
  Yaşadığım sıkıntıları bir dost ile paylaştımda, bana akıl hocalığı yapar cevap veriri gibi bir yazı, her kelimesi ile dinginleştim.
  Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına ve Mor alev sana sonsuz teşekkürler iyiki varsın.

  Liked by 1 kişi

 2. Tessekurler!!
  Bugunlerde garip bir sekilde gozyaslarim durmuyor. Ama uzuntuden degil duygularim dalgalanmasindan. Dalgalarin kiyiya vurmasi gibi her defasinda daha hafifliyorum sanki🙏
  Size sorum bu ilk olma, ilk olmamiz sadece dunya’da ilk olmasi diye anliyorum. Dogru mu?

  Beğen

  1. Sevgili Fadime, benim anladığım kadarıyla fizikselliğini koruyarak aynı yaşamda (ölüp de yeniden doğmadan) yükselişi deneyimlecek ilk grup evrensel olarak dünya insanları. Örneğin Arkturuslular fizikselliklerini bırakarak yükseldiler. Diğerleri yükselirken ölüp yeniden doğdular, vs. Sevgilerle

   Liked by 4 people

   1. Anladim! Biz o zaman cok sansli ruhlariz🙏💙
    Bize bu yolda destektek ve onculuk yaptiginiz icin sizede tessekurler💙

    Liked by 1 kişi

 3. Günlerdir kalbimin üzerinde oturan bir ağırlık ve acayip bir sıkıntı hissi anlam veremediğim değişik ruh halleri , normalde olan bişey yok öyle hissetmem için bir neden de yok ama öyleydim işte ilk kez bugün kendimi biraz daha iyi hissediyordum yazınız üstüne iyi geldi tşk ederim.

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,
  Son 1 yila donup baktigimda muazzam bir kaosta, eski enerjilerde saka degil belki 20 yil alacak degisimi 1 yilda tamamladigimi goruyorum. Buyudum, cesaret kazandim, seyleri oldugu gibi gormeyi ogrendim. O 1 yil boyunca hic degismiyor gibi gorunen bir alan vardi hayatimda, dun aksam onun da tuzla buz oldugu dev bir farkindalik geldi misafir oldu, oyle ki bu 1 yila noktayi koymak uzere geldigini anladim. Kelimelere nasil dokecegimi bilemiyorum ama geridonulemez bir sekilde anladim ki tum hikayeyi ben yazmisim, her saniyesini. Sonucu bana yine geridonulmez bir sekilde dis dunyadaki sinirlarin kaybi olarak döndü, sabah disari adim attigimda herhangi bi ulkenin herhangi bir bolgesindeki bir sokakta hissetmedim, gezegen oyle ayrilmaz bir butundu ki, insanlarin yarattigi sinirlari goremiyordum, ben gezegenin bir yerindeydim iste. Ve her yeri ayniydi. Calistigim hastane sadece bir binaydi, kurumu goremiyordum. Sanki biz birkac yuz insan istekli bir sekilde gelip bu bolgede toplaniyorduk, digerlerine yardim icin. Gonulluyduk. Kurum, kurulus, bogaza yapisan sorumluluklar yoktu. Butun dunya ve hatta uzayi tek bir butun olarak algiliyorum. Bu kelimelere dokebildigim kismindan bir ornekti. Belki sizlerde de durum boyledir. Kafamin ici cok sessiz, sevmedigim ve beni kafesleyebilen bisey kalmadi, sanki her sey sonsuz gibi. Dualiteyi her animda ben yaratmisim ve bu bitti. Gibi bisey. Saskinim. 🙂

  Liked by 4 people

 5. Sevgili Mor Alev yorum sayfası açmanız ne güzel. Dostlarımızın yorumlarını okuyunca yalnız olmadığımı bir kez daha net anlıyorum. Aaa ben de aynen bunları yaşadım diyorum😊.
  Teşekkürler Sevgili Mor Alev🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 6. Enerjim çok yükseldi dün akşam gereksiz düşüncelere girdiğimi farkettim. Normalde bir uyarı gelirdi oda gelmiyor. Bir tuhaf hissettim. Duygusal iniş çıkışlar çok var. Bi anda ağlarken bi anda enerji patlaması yaşayıp dans etmeye başlayabiliyorum. Karmakarışık. Ne zaman bende bi anormallik mi var diye sorsam hayır yok dercesine bir paylaşım geliyor sizden. Çok teşekkürler 💟

  Liked by 2 people

 7. Son 3 yıldır sörf yapar gibiyim . Konfor alanım neredeyse 3 ayda bir değişti . Bir yandan demans hastası babamla verdiğimiz sevgi dolu mücadele .. Bana öğrettiği şefkat , sevgi , merhamet , yardım … Salgın hastalıkla mücadele ve bunun içinde yaşlı bir hastaya bakabilme gücü . Bir kanadım korku bir kanadım şükür ve teslimiyet .. uçuyorum … bazen sörf yaparken sırtımda bir kamyon taş varmış gibi hissetsem de teslimiyet en büyük huzur .. bu arada yazdığınız “ benim anladığım kadarıyla fizikselliğini koruyarak aynı yaşamda (ölüp de yeniden doğmadan) yükselişi deneyimlecek ilk grup evrensel olarak dünya insanları. Örneğin Arkturuslular fizikselliklerini bırakarak yükseldiler. Diğerleri yükselirken ölüp yeniden doğdular, vs. Sevgilerle) ne muhteşem bir yorum ..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.