İki Mesaj Tek Konu

HJackman_Week 43 - Theme_ Brown Autumns Bounty

Cesaretlendirici

Hiç durmadan kurtarıcı olmaktan teşvik etmeye ve cesaretlendirmeye geçiş zorlu bir değişim gibi gelebilir. Fakat bunun gerçekleşmesi önemlidir. Çünkü teşvik etmek, ilgili herkese gücünü iade eder.

Eğer birisi bir kriz yaşıyorsa ve dengede kalabilmek için yardıma ihtiyacı varsa kesinlikle müdahale etmelisiniz. Ancak hedef her zaman kişinin kendi dengesini ve kendi ilahi becerilerini keşfederek, kendi cesaretini bulmasına yardım etmek olmalıdır. 

Eğer her zaman bir başkasının kendisi için yapabileceği şeyleri üzerinize almak için atılıyorsanız, bunun altında yatan mesaj, o insanın kendi hayatını yönetmek için gerekli niteliklere sahip olmadığını, yetersiz olduğunu düşündüğünüzdür. Ve bu gerçekten de güçsüzleştiren bir mesajdır.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Shelley Young ve Gabriel’e teşekkürler. (trinityesoterics.com)

Çok Daha Fazla

Şu anda ne kadar güvende olduğunuzu düşünüyorsanız, sevdiğim, çok daha fazla güvendesiniz.

Şu anda ne kadar sevildiğinizi ve yönlendirildiğinizi düşünüyorsanız, çok daha fazla seviliyor ve yönlendiriliyorsunuz.

Ve gelecek mutluluğunuzun çiçek açmasının ne kadar mümkün olduğunu hissediyorsanız, size garanti ediyorum, bu aslında kaçınılmaz. Daima.

Sadece, sizi avucumda taşıyıp üzerinize titrememe karşın, biraz önce paylaştıklarımın hiçbiri bulunduğunuz zaman ve mekan cangıllarında o kadar da görünür değil. Çünkü düşünmüş olduğum şüphesiz tek ve en büyük, en zor işi kabul ettiniz: BİR olduğumuzu unutmayı.

Çok iyi gidiyorsunuz.

Evren

Tut.com’a çok teşekkürler.

Bilge Baykuşlar, bu çok farklı iki mesaj bugün beni çekti, çünkü ikisinin de altında yatan konu GÜVEN. Hayata güven, insanların kendi sorunlarını çözebileceklerine güven, kendi becerilerinize güven, güvende olduğunuza güven ve hepsinin sonunda tabii ki Yaratan’a güven.

Güveniyor musunuz?

Mor Alev


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

18 comments

 1. Güzel mesajın ve paylaşımın için çok teşekkürler sevgili Mor Alev❤️🙏

  Soruna gelince; Güvenmek ne kelime, bedenimi oluşturan her bir hücremdeki en küçük atom zerreciğiyle teslimiyet yaşıyorum.. ilahi plana, o planın her zerre parçasına, o plana dahil her bir an’a ve an’da olanlara..
  Namaste🙏

  Liked by 5 people

 2. Merhaba yine tam da bugünlerde çok sevdiğim biri hakkında düşünüyordum. O şimdi benim bi kaç sene önceki halim gibi. Boğuştuğu sorunlar, sorduğu sorular, kendine bakış açısı… Kafamda yeni oturtmuştum, ona sorumluluğunu üzerime almadan ama belli bir mesafeden yardım edebilirim diye. Çok mutlu etti beni ilk mesaj🙏 Ve ikinci mesajın sonu harika. “Düşünmüş olduğum tek ve en büyük en zor işi kabul ettiniz. Bir olduğumuzu unutmayı.” Ben bunu “once upon a time” adlı bir dizi var ona benzetiyorum. Orada kraliçe öyle bir büyü yapıyor ki büyülü ormandan birbirlerini hatırlamadıkları ve sevgi bağlarının olmadığı bu dünyaya geliyorlar.
  Bugüne dek hep ışığı onurlandıran bizlere, dönüp arkamıza bakmayı önerip, bu dünyaya gelmeyi seçmiş bir ruh olarak zaten en zor işi yaptığımızı hatırlatıyor. Çok güzel, bayıldım👏🙏🥰🥰

  Liked by 2 people

 3. Sevgili Mor Alev, hem de nasıl güveniyorum öyle ki, bazen o güven yakınlarım için anlaşılmaz ve dayanılmaz olabiliyor. Hatta bakışlarından “bu kadar sorumsuz olamazsın, hiç değilse buna müdahale et” uyarısı alıyorum. Tabii bu da, yine zihnimin bana oynadığı bir oyun:) ve bazen o oyuna kanmış gibi yaptığım da olmuyor değil:)) bir an sonra kendimi geri çekiyor ve “sonsuz güven” duygusunun kollarına bırakıveriyorum. Bu öyle müthiş bir duygu ki dünyanın tüm hazinelerinden çok daha değerli💖
  Teşekkürler🙏😘

  Liked by 1 kişi

 4. “BİR olduğumuzu unutmaMAyı” mı olacaktı son cümle? Ben mi yanlış anladım. 🤗

  Beğen

  1. Sevgili Janset, dünyaya geldiğimizde bir olmayı unuttuk, bütün iş bunu yeniden hatırlamakta… Ve bu birlikte alınan bir karardı. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 5. Bu sabah (7 saat fark ile:)), meditasyonumdan sonra yazdığım şey “emin olmak, teslim olmak” üstüneydi. Hatta inançtan da öte bir eminlik hali ile, olan hayırdır diye yazdı ellerim. Şikayet yok, yargılamak yoksa sadece ve sadece güzel bir tanıklık hali, ve VAROLUŞtan emin OLma hali vardır… Bir de baktım, ne kadar da güzel bir eşzamanlılıkla selamlanmışım. Buradan da selam olsun sizlere…

  Liked by 2 people

 6. Merhaba sadece şunu söyleyeyim gorseldeki yemislerle(sincaplar için 🙂 ) daha bu pazar gezerken elime alıp bir foto çekmiştim 🙂sırf bu tesadüf bile guvenmekle ilgili dusunmem gerektiğinin işareti sanki…namaste 🙏

  Liked by 1 kişi

 7. Güveniyorumm…yarın daha iyi olabilirim ama bugün biraz zordu..ve @Feyza hanım aynı şey bugün bana da oldu..yani görseldeki meşe palamutlarını bugün ben de topladım şaka gibi…çok teşekkür edeim ve binlerce ŞÜKÜR….

  Liked by 1 kişi

 8. Guven ile hayat enerjisi ne kadar bir, ne kadar ortak. Bunu fark ettim ben de muthis mesajlari okurken… Bazen boyle bir göle cam gibi yansir ya agaclarin goruntusu. Guven de yasamin tam kendisinin yansimasi gibi. Dusunuyorum da o kadar zeki ve berraksiniz ki Mor Alev, bizi bu soruyla baslangica goturdunuz…. Cunku bizim ozumuz sonsuz guvenle dolu olmasa, ne “unutma oyununu” ne de iluzyonu guclendirmek icin bedenlenmeyi secerdik, gercek sonsuz bir guvenle gelmis olmaliyiz, o sonsuz guven bu evrendeki yasam enerjisini yaratmis meger…. Sonsuz tesekkurler, umarim hayatta bekledigin istedigin her sey, hayallerinden bile muhtesemi, sonsuz nese her an senin olur. Sevgilerimle

  Beğen

 9. Güvendeyim..sevgideyim.. değerliyim son nefesime kadar hizmetindeyim 🙏✔🌹 teşekkür ederim

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.