Gücünüz

5 Ways to Get Motivated to Clean

Sevgililer,

Bunun tam aksini söz veriyor olmamıza karşın belki hayatınızın şimdiye kadarkinden çok daha karmaşık ve keyifsiz olduğunu hissediyorsunuz. Bu inançların sebebi dünyanızın tam anlamıyla altını üstüne getiren bir değişimde olmasıdır. Bir zamanlar olan artık yok, olmayan ise var.

Böylece bir zamanların dünyanın sona erdiği korkusuna geri dönüyorsunuz. Bildiğiniz dünya sona erse de, dünya bitiş noktasında değil.

Korkularınız, daha önce ifade etmiş olduğumuz gibi, çağlar boyu içinizde, derinlerde gizlenmişti. Dünyanın sona ermekte olduğu korkusu, güncel gerçeklik kadar Atlantis ve Lemurya anılarınız tarafından dürtülenen korkularla ilgilidir.

Yeryüzü gerçekliğiniz şimdi işlenip çalışılabilir halde. Bu, andaki yeryüzü çevreniz, keyifli veya hatta rahat demek anlamına gelmiyor. Fakat, bunun sonu da görülebiliyor, yeryüzü hayatta kalacak, sağlıkla ve canlılıkla gelişip serpilecek.

Bunu her şeyin karmakarışık hale geldiği bir bahar temizliği gibi düşünün. Bahar temizliği sonlandığında ise biliyorsunuz, eviniz çok daha temiz ve düzenli olacak. İşte şimdi de böyledir. Yeryüzüne ait hiçbir şey yerli yerinde değilmiş gibi görünüyor. Ve  bu doğrudur. Siz ve milyonlarca diğerleri, kayaların altında gizlenmiş olan yeryüzü unsurlarını temizlemek için gerekli enerjiyi sağlıyorsunuz.

“Siz ve milyonlarca diğerleri yeryüzünde bahar temizliği yapıyorsunuz” ifadesiyle ne demeye çalıştığımızı belki merak ediyorsunuz, çünkü andaki rolünüzün sadece OLmak olduğunu düşünüyorsunuz. Öyledir de. Yeryüzünün bahar temizliğinin büyük bir kısmı sizlerin her şeyin kaybedildiğine olan inancınıza yol açan korkularınızı temizlemenizdir. Atlantis’in bir defa daha yıkım yolunda olduğuna dair korkularınız. Ne yaparsanız yapın o yıkımın gidişatını değiştiremeyeceğinize dair korkularınız. Bunun karşısında hiçbir gücünüz olmadığına dair korkularınız.

İşte böylece bir defa daha görmezden gelmeye, inkâr etmeye, aksini ispatlamaya ve hatta kendinize yalan söylemeye çalıştığınız o unsura geri dönüyoruz.

Siz, kudretli bir Evrensel Meleksiniz.

Neden kendinizi ve diğerlerini kendi Evrensel Melek becerilerinizden mahrum bırakıyorsunuz?

Bunu yapıyorsunuz çünkü çağlar boyu saklanmaya, topluma uyum sağlamaya, diğerlerinin olmanızı insan gibi yapmaya eğitildiniz. O rolü öyle harika bir şekilde tamamladınız ki, şimdi o kutudan tırmanıp çıkmak size zor geliyor. 3D parçalarınız sizi 3D korkularla devam etmeye teşvik ediyor. 3D ötesi parçalarınız ise o kutuda kalmayı istediğiniz için hayretler içinde. Her gün kendinizle kavga ediyorsunuz.

Bahar temizliği benzetmesine dönersek, bir parçanız yerleri silerken, diğer parçanız sonucu fazlasıyla temiz, fazlasıyla rahatsız buluyor.

Bu sizin için de, dünya için de karar zamanı. Rakamlar açısından, çoğunluğun üzerinde etki sahibi olmayı sürdürseler de, tam olarak 3D olanlar şimdi azınlıkta kaldılar. 3D olanların bunu yapmaya güçleri olduğu için değil, siz gücünüzü verdiğiniz için.

“HAYIR” deme gücünüz var. Hareket etme, diğerlerinin çıkarları ve ihtiyaçlarını sorgusuz sualsiz boyun eğdiğiniz eskiden kabul edilmiş 3D rollerinizin hiçbirine sahip olmayan yeni bir varlık olduğunuzu ilan etme gücünüz var. Güç sizsiniz. Onu kullanmanın zamanı geldi.

Pek çoklarınız iç sesinizi dinlediğinizde diğerleri tarafından beğenilmeyeceğinizden, adam yerine konmayacağınızdan endişeleniyorsunuz. Anlamadığınız ise bunun artık sizin için hiç de önemli olmadığıdır. Çünkü dünya artık grup düşüncesinin kıskacında değil. Onun yerine özgün güçler ve beceriler egemen oldu. Her ikisine de ŞİMDİ sahip çıkılıp ilan edilmeli, yarın, bir dahaki ay veya seneye değil. Oturup seçimler, hastalık veya birinin sizi terk etmesi düşüncesiyle titriyorsunuz. Halbuki, 3D ye ait herhangi bir şeyden ve hepsinden daha güçlüsünüz.

Aynı zamanda, daha önce hiç düşünülmemiş şekillerde dünyayı değiştirmek için tasarlanmış birleşik bütünün bir parçasısınız. Siz, diğerlerinin rollerini kıymetten düşürmek yerine, onlarla mükemmel  birleşen özgün role sahip özgün bir bireysiniz.

Bu yeni dünya biraz da, protein ve sebze içeren ama içinde pamuk olmayan bir güveç gibi. Bazı 3D duruşlar ise tıpkı güvece pamuk eklemeye beziyor. Çünkü diğer insanları kabul etmemek veya çevreyi tahrip etmek de güvece yiyecek olmayan bir madde eklemek gibidir. Peki, bu şuna ya da buna inanmak zorundasınız mı demek? Hayır. Kendi iç varlığınızı dinleyin. Sizin yönünüz budur. Mesajınız budur. Çünkü o iç mesaj, sevgiye ait bir dünya inşa etmenizde sizi yönlendirecek olan şeydir.

Diğerlerinin söylediği gibi konuşmaya, davranmaya devam etmeniz için gelen mesajlar, büyük ihtimalle sizin yerinize onların ihtiyaçlarından kaynaklanıyor.

Bu, grup düşüncesi zamanı değildir. Bu sizin gendi gücünüze sahip çıkmanızın zamanı. Bu da sadece, sizi öz-sevgiye yönlendiren sevecen iç sesi dinlediğinizde mümkün olur. Şu anda devam eden yeryüzü bahar temizliğini tamamlamanız için tasarlanmış bir iç ses. Kimse ve hiçbir şey size ne yapacağınızı ve kim olmanız gerektiğini söyleyemez – siz izin vermedikçe.

Gücünüze sahip çıkın ve yeni siz rolünüzü yerine getireceksiniz. Gücünüzü, iç sesinizi görmezden gelin veya inkâr edin, yeryüzünün bahar temizliğini mümkün olduğunu düşünebileceğinizden çok daha fazla uzatırsınız.

Rolünüz, varlığınız diğer herhangi biri kadar güçlüdür. Öyle olmamasının tek yolu, diğerlerinin sizin varlığınızı yönetmesine izin vermeniz ve dolayısıyla Yaratan vergisi güçlerinizi kısıtlamanızdır. OLmanıza izin verin. Huysuz muhaliflere veya sizi korkutarak sürü düşünce ve davranışına geri çevirmeye çalışanlara aldırış etmeyin.

Siz  iç sesini dinleyerek, siyasetçilerin değil, arkadaşların, ailelerin veya herhangi bir grup düşüncesinin değil, iç sesine kulak vererek gücüne sahip çıkan kudretli, özgün bir bireysiniz. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. İyiki varsınız hergün yolumun yanlış olmadığını bana hatırlatıyorsunuz 🙏🏻💚 içsel bilgeliğimizle korkmadan cesurca ilerlediğimiz günlerimiz için binlerce şükür 🌹❤️Hayat nihayet bir anlam kazandı 😄😉☀️🥰sonsuz seviyorum bizi

    Liked by 3 people

  2. Cok iyi bildigim halde, tekrar tekrar duymanin cok iyi geldigi bir mesaj oldu. Ozel bir enerjisel calismada Atlantisin yikilisi sirasinda duydugum hayalkirikliginin yuksekligini hatirlayip cok sarsilmistim. Hala bu bilincaltinin bir oyunu mu yoksa gercekten orada miydim merak ediyorum. Ama aciga cikan sey tam olarak burada bahsedilen kutuya saklanmama sebep olmustu. Ben icsesimi dinlemek uzere cok guclu adimlar attim ve korku kocaman bir canavar gibiyken sadece bir golge olarak kaldi, icinden gecip isiga ciktim. Ama o adimlarin devamini atmaliyim ve hayaletlerden golgelerden iyice cikmaliyim, surecin bu oldugunu biliyorum. Yapabilecegimi de biliyorum. Hayat hic hayal ettigim gibi olmadi, tipki bahsettigin gibi Mor Alev, ben altinda dus alirim saniyodum, sadece carpici ve gorkemli akisi beni hep kalbimden vuruyor. Gerceklik kelimelere dokulemiyor. Sevgiler.

    Liked by 6 people

Yorumlar kapatıldı.