Perdeler Açılırken

 

Sevgililer,

Her şey kaybedilmedi. Sevgi her şeyi fethedecek. Bu sözcükler şimdi pek de olası görünmüyor. Pek çoklarının şimdi hissettiği kötümserlik ve acı yazgı sadece içinden yürümekte olduğunuz bir başka korku parçasıdır.

Dünyanızın gerçeği, evinizin hemen dışında şiddetli bir fırtına yaşandığıdır – varlığınızın dışında. Ancak sizin yapınız, sizin korunma hatlarınız kaygılanabileceğiniz herhangi bir darbeye karşı yeterli olanın çok üzerindedir.

Elbette, bu son ifade sizi çoktan üstesinden gelmiş olduğunuza inandıklarınızla yaylım ateşine tutulmuş olduğunuz konusundaki korku ve öfkenizi azaltmıyor. İdrak edemediğiniz şey, henüz hikâyenin sonuna ulaşmadığınız için bu dramanın parçalarının hepsinin görünür olmadığıdır. 

Her şey bitmiş gibi, bu yaşam süresince neşe-keyif-coşku içinde yaşamak mümkün değilmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Bu doğru değildir, çok yakında keşfedeceğiniz üzere. Bu 3D korku dramasının pek çoklarınızın inanmaya başladığı gibi başında değilsiniz, sonuna yakınsınız. Evet, bir dizi umutsuzluğa düşüren, moral bozan aktivite olmuştur. Evet, yeryüzü nüfusunun çoğunluğunun sevme ihtiyacınızı içselleştirememiş görünüyor. Keşfetmek üzere olduğunuz şey ise, korku kılıfındaki veya korkuyu destekleyen her hareketin düşünebileceğinizden çok daha fazla kalbi açtığıdır.

Gündelik hayatınızda, bir eve veya daireye taşındığınızda bir duvar kâğıdı veya boyası gibi rahatsız edici bir şey fark edersiniz. Ama bir süre sonra artık onu fark etmez olursunuz. O tuhaf renk veya desen günlük hayatınızın bir parçası olur. Şimdi yüzeye çıkan çok sayıda korku için de aynı şey geçerlidir. Her zaman oradaydılar; siz sadece adapte olmuştunuz çünkü bunu yapmak değişimi zorlamaktan daha kolaydı. Bu rahatsızlıklar giderek daha fazla öne çıkarken, anlıyorsunuz ki artık onlarla yaşayamıyorsunuz. Sadece insanlık dışı oldukları için değil, çünkü kalbiniz her gün açıldığı için. Henüz anlayamayacağınız şekillerde “kardeşlerinizin esenliğinin sorumlusu” haline geldiniz. 

Bu, sokaklara fırlayıp insanlık dışı görünenlere saldıracaksınız anlamına gelmiyor. Onun yerine, içinizdeki eforları koordine etmeye başlayarak, diğer benzer düşüncedekilere zamanın şimdi olduğu sinyalini yolluyorsunuz. “Bizim duruşumuz budur. Bununla devam etmeyeceğiz. Korku, sen çağlar boyu oynayıp tepindin. Senin zamanın bitti.” Medyanız tarafından bildirilen her korkuyla yoğunlaşan bir çağrı.

Belki o mesajların nasıl işe yarayacağını merak ediyorsunuz çünkü bütün bir dünya protesto edemez, mali kaynak sağlayamaz veya korku tellallığını sürdürenlerle bağlantıya geçemez. Yeni iletişim becerileriniz yeni bir değişim sistemine açılıyor. Kıyım ya da fiziksel cezayı gerektirmeyen bir sistem, sadece sevgi formunda olmayan her şeyi tanımazdan gelen bir sistem. Dolayısıyla, korkuyu uzatmak ya da yoğunlaştırmak isteyenler görmezden gelinmeye, bir kenara itilmeye başlıyorlar. Çünkü artık modaları geçti.

Belki böyle bir söylem yeterince dramatik gelmiyor. Fakat lütfen bilin, korkuyu çoğaltmak ya da sürdürmek isteyenlerin daimî övgü ve pohpohlanmaya ihtiyacı vardır, güçlerini böyle elden kaçırmazlar. Tıpkı Oz Büyücüsü kitabında olduğu gibi, bir defa perde açılıp da zayıf adam veya kadını gösterdiğinde, o insanın hayatınızı veya dünyayı yönetebileceğine inanmanın ne kadar şapşalca olduğunu göreceksiniz.

Bunlar yeni zamanlar. Ve her gün perdeler açılıyor. Bunu korku-temelli liderlerinizin görmeye başladığı saygı eksiklikleriyle fark edebilirsiniz.  Zayıf ve neredeyse savunmasız görünmeye başlıyorlar – ve öyleler de. Çünkü sevginin gücü daimî kılmaya çalıştıkları korkunun üstesinden geliyor. 3D olanlar gülünesi bulunduklarında veya kişisel ihtiyaç ve tatminleri sorgulandığında büyük zorluk çekerler.

Kalpleri rehberliğinde hareket edenler, benliklerinde daha güçlüdürler çünkü diğerlerinden korkmazlar – ne fiziksel ne de duygusal olarak. 3D olanlar karton manken gibidirler – düşünce ve davranışta neredeyse tek boyutlu.

3D ötesindekiler çok daha açık sözlü ve samimidirler ve haklı olduklarını kanıtlamaya da çok daha az ihtiyaç duyarlar, çünkü yeryüzü yaşamında araştırmak istedikleri pek çok yön vardır ve kendilerinin doğru olduğunu kanıtlamaya çalışmaları sadece onları yavaşlatır. Eğer şu belli grup veya düşünce uyumlu değilse, bir başka grup ya da fikir uyumlu olacaktır. 

3D’de kişi, zorunluluklarla dolu o ya da şu ağır düşüncelerin çamuruna yerleşmiştir. 3D ötesi kişi, bir aktiviteden diğerine uçuşma eğilimindedir. Şuraya ve oraya biraz renk veya düşünce ekleyerek. 3D hayatta yaşamak kayan kumda yaşamak gibidir. 3D ötesinde yaşamak ise daha çok kelebek gibidir.

Günbegün daha fazlanız kozalarınızı terk ediyorsunuz. Dolayısıyla, 3D olanlarının sizi korkutmak üzere ortaya koyduğu ölçüyü çok aşan aktivite ne olursa olsun, belki birkaç saat, belki de birkaç gün işe yarıyor. Fakat en sonunda, etrafa bakıyor ve merak ediyorsunuz, nasıl o 3D kişilerin üzerinizde gücü olduğuna inandığınıza.

Siz artık 3D değilsiniz. 3D’ye ait değilsiniz. Bundan dolayı, artık 3D olanların ne güç ne de korku menzilindesiniz. Keşfettiğiniz şey ise, 3D kalmayı tercih edenlerin hikâye kitabı Oz Büyücüsündekinden güçlü olmadıklarıdır. Siz kendi sarı tuğlalı yolunuzu yaratıyor ve hayatınızı neşe-keyif-coşkuyla geliştirecek arkadaşlar ve insanları seçiyorsunuz. Korkuda kalmayı dileyenler, en sonunda hayatınızda ilerleyemeyecekler. Çünkü siz uçuşmaya hazırsınız ve artık 3D korkunun balçığıyla ilgilenmiyorsunuz.

5D ve ötesine o kadar sağlam köklendiniz ki, sizlere 3D korkuyu bırakmanızı hatırlatma ihtiyacı duymuyoruz, çünkü hazır olduğunuzda otomatikman bırakacaksınız. Ve biz de bunun günler içinde olacağını tahmin etme cüretinde bulunuyoruz.

Pek çoklarınıza göre hayatta o kadar çok şey oluyor ki, salıveremiyorsunuz. Yardım etmek zorundasınız. Ve yardım da edeceksiniz, ama sadece geçmişte yaptığınız gibi değil – en iyisini ummak ve bu hayatınızda ya da bir sonrakinde insanlık dışı hareketlerin olmamasını isteyerek korku içinde yaşamak. Günler içinde, o lunapark treninden ineceksiniz ve korkuda ya da 3D’de kalmak isteyenlerin bunu sizin girdiniz veya enerjiniz olmadan yapmalarına izin vererek. 

Dorothy, tüm aksi göstergelere rağmen, perden arkasındaki büyücünün talebini yerine getirme becerisine sahip olduğuna karar verebilirdi. Veya, yapmış olduğu gibi, büyücünün üzerinde hiçbir gücü olmadığını anlayabilirdi. İşte şimdi olanlar tıpkı bunun gibidir. Siz perdeyi açıyor ve büyücünün ya da üzerinizde güç sahibi olduğunu düşündüklerinizin bunu sadece siz inandığınız sürece yapabileceğini anlıyorsunuz. 

Sizler Evrensel Meleklersiniz. Başkalarının ne yapacağınızı veya nasıl yapacağınızı söylemesine ihtiyacınız yok. Böyle varlıkların sizin üzerinde çok az gücü var – veya kendi üzerlerinde. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

  1. Sevgili Mor Alev,
    En iyisini umuyorum🙏 hayat tek 1 ani bile kacirilamayacak kadar guzel, hep yepyeni. Korkacak hicbir sey yok, hicbir seyle özvarligimizi yapistirmanin anlami yok. Yasam tum sadeligiyle hicbir seye kisitlanamayacak kadar guclu ve guzel, hapsedilemez, dikte edilemez, yaniltilamaz. Yasamin gucunun tekrardan tum gucuyle tum gezegende yesermesini diliyorum.

    Liked by 4 people

  2. Çoooooooooook heyecanlandııııııııım, hazırııııııııııııııım:)))))))))))

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.