Olduğunuz Kişi Olun

Fotos Para Capas Encerrado

Dünyanız bir defa daha devasa bir enerji geçişine hazırlanırken, şunları hatırlamanızda fayda var:

Kimse için bir başkası olmak zorunda değilsiniz. Hiçbir açıklamaya ihtiyaç duymadan kendiniz olmanız Evren’in sizden istediği tek şeydir.

Kibarlık, iyilik ve şefkat uygulayın ancak sağlıklı sınırlarınızı koruyun. Kişisel alanınız kutsaldır ve siz de iyi davranılmaya layıksınız.

Dikkatle dinleyin. Ruhunuz ve fiziksel varlığınız ne zaman dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyleyecektir. Ve bunu söylediğinde, dinlenin! Diğerlerine olduğu gibi kendinize de saygı gösterin.

Öğrenmeyi sürdürün. Bilgi daha büyük bilgeliğe ve gelişime giden yoldur. Başkalarını memnun etmek için kendinizi askıya almayın.

Olduğunuz kişi olun, başardıklarınızla gurur duyun ve sevin! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Sevgili Dostlar, şu kelimeleri yazarken saat tam 08.22 ve dolunay gerçekleşiyor! Tabii siz birkaç dakika sonra veya gün içinde göreceksiniz. Balık Dolunayının şifasını çok iyi anlatan bu kelimeleri iletmek de benim için bir onur.

Müthiş arınmalarla dolu, olduğunuz gibi olmaktan sakınmadığınız bir dolunay diliyorum.

Mor Alev


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. Tam da kendine iyi geleni yapmak ile başkalarını memnun etmek arasında kararsız kaldığım anda gelen cevap ❤️🙏

  Liked by 1 kişi

 2. Kendime iyi geleni yapmak belki de akışa güvenmeyi seçmemin akabinde doğal olarak evrildiğim olma halim. Şükürler olsun! Olduğum kişi olmanın hafifliğini yaşamayı seçtiğim için.
  Harikasınız Mor Alev! Yine her yazınızdan ilham alıp, yüzümde bir tebessümle bitiriyorum:-)

  Liked by 1 kişi

 3. Daha net, daha doğru, daha basit ve daha kusursuz bir tavsiyeye rastlamamıştım. Yaratıcı, yapıcı, harika. Tek kelimeyle muhteşem.

  Liked by 1 kişi

 4. bugün kendimi inanılmaz iyi hissederek ve kendimi çok severek güne başladım. bugün tamda bir eşiğin önünde olduğumu ve birkaç güne tüm hayatımın değişeceği hissiyle doluyken bu mesajı okumak çok iyi geldi 🙂 çok teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 5. Dün ruhumla konustum, fiziksel varligimi
  çok zorlàdigini söyledim. Bana yardim etsin, dengede kalmam için …
  Bu yazi geldi

  Liked by 1 kişi

 6. Kendin olmak gibisi yoktur..İnsanlığın tanımında mutlaka sevgi kadar, merhamet kadar yer almalı..
  Bu mesajlar bize kozmik enerjinin büyük armağanı..Ve sizinle karşılaşmamız da ilahi..
  Blogda ve farklı yerlerden gelen Tanrısal mesajların hepsinde korunduğumuz ve sevildiğimiz cümleleri kalbime öyle iyi geliyor ki..Bıkıp usanmadan içselleştiriyorum.Olana güvenmek bu aralar en iyi yapabileceğimiz şey.. Daime ihtiyaç olan ve beklenen mesajlar için şükran ve sevgilerimle Mor Alev ❤
  jennifer’in de Creator mesajları ayrı bir şükran sebebim.Tabii ki diğer dostların ve meleklerin de ..

  Liked by 2 people

 7. Sevgili Mor Alev düşüncelerimiz paralel ilerliyor. İçimizdeki güzellikleri hatırlattığın için çok teşekkür ediyorum. Bu Dolunay benim dolunayım sevgiyle 💜🙏

  Liked by 1 kişi

 8. Merhaba sevgili Mor Alev, gerçekten son 1 buçuk aydır bu enerjilerle paralel içgörüleri alıyorum, daha neyle ilgili olduklarını anlamadan bir “artık buraya kadar” duygusu ve bu zamana dek beklettiğim şeyleri bir an önce gerçekleştirme isteği. Pandemiden kaynaklı bir itki midir bu içimdeki bilemiyorum ama her şeyin olması gerekenler için arkadan bir kuvvet işlevi gördüğüne de inanıyorum. Aslında bu zamana kadar kendime dürüst olduğumu, bu dünyada kendim olduğumu düşünürdüm (sıradan ve alelade birisi) ama son zamanlarda bunu kendime söylemenin ne kadar acı verici olduğunu ve taşıdığım bu yükün ağırlığını fark etmeye başladım. Belki bu düşünceleri bir başarısızlık olasılığını yok etmek için kendime duymanın, başarısızlıktan daha ağır bir yaşam, kendini sakladığın bir yaşam olması anlamına geldiğini anladım. ve bu gibi içsel ketleri yavaş yavaş görmeye devam ederken, bir yandan sanki bunu fark etmemle etrafımdaki en yakınım diyebileceğim insanların bana karşı daha fazla talepkar ve fedakarlıklarda bulunmamı bekleyen davranışları arttı garip bir şekilde (ya da fark etmekti bu). bir yandan gerçek arzularımı hala bastırırken, onlara karşı korkak ve temkinli davranırken ve tam olarak nedirler anlamaya çalışırken bir yandan da insanların ağzı açık bırakan talepleri ve kişisel sınır ihlalleri ile karşılaşıyorum bu dönem. Nedense daha önce olduğundan daha sert gerçekleşiyor. Bir yandan da bunun eninde sonunda olması gereken bir şey olduğunu, hayatımın bir döneminde bir şeylerin değişmesini beklediğimi ve o dönemin şu an olduğunu görmek hoşuma gidiyor; çünkü artık bir şeyleri beklemek zorunda olduğumu günün her anında kendime hatırlatmak zorunda olduğum bir hayat yaşamayacağıma karar verdiğim an geldi.
  Kalbin gerçek arzuları konusunda da, eğer onların ne olduğunu daha iyi seçebilmek için, daha onlara karşı dürüst adımlar atabilmemiz için umarım teknikler de paylaşırsın bu dönem… Gerçekten yazıların çok yardımcı oluyor ve bu enerjilerin değiştirdiği şeyleri görmek bir yana biz enerjilere nasıl katkıda bulunabiliriz ve kendimizin sesini daha dikkatlice dinlemeye başlarken bu süreci nasıl kendimize en faydalı, en nazik ve en anaç şekilde yaklaşabiliriz merak ediyorum. Böyle yazılar da varsa ve paylaşabilirsen çok sevinirim. Teşekkürler.

  Beğen

  1. Sevgili Asya, bütün bir blog üçbin civarında makale ile sorduğunuz sorulara sesleniyor. Lütfen yazıları yeni bir bakış açısıyla okuyun. İlişkiler kategorisi, konsey ve arkturus mesajları, benim özgün yazılarım, özellikle melekler hep bunları anlatıyor. Bizler okuduğumuz, duyduğumuz şeyleri andaki bilinç ve ruh halimize göre yorumlarız. Belli ki bir sıçrama yaşamışsınız. Şimdi o yazı ve yöntemler sizin için farklı anlamlar taşıyabilir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 9. Kendimle gurur duyuyorum tam zıttı bir ailede büyüdüğüm halde çocuğumu duygusal dünyasını ortaya koyabilen ve kendi sınırlarını koyab bir şekilde yetiştirdim. Onca sene ayrılıktan sonra kendim üzerimde çok çalıştım ve ruh ikizime kavuştum. Şimdi kendimle gurur duyma ve sevme vakti.. Özgürce… ❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

 10. Sevgili Mor Alev,
  Ben bazen tum umuduma ragmen buyuk bir korku duyuyorum, cunku farkindalik getirmek bazen cok zor gorunuyor, insanlar derin bir uykuda gibi ve herkes isin icine katilmazsa Gaia olecek, biz de ayrilmaz bir parcasi olarak onunla birlikte. Iklim degisimi, çöllesme vs. ekonomi ugruna gezegenin kendisini yok edince hangi ekonomiden soz edecegiz ki. Ve hepimiz Ortacagda yasamis kral ve kralicelerden bile daha iyi kosullarda yasiyoruz, ama yarisa girdikce “yetmiyor” Iluzyonunda yok etmeye devam ediyoruz. Yine de korkumu aydinlik gelecegimiz icin adim atarken yakit olarak kullanmaya devam edecegim.

  Buraya Hindistan’da kuruyan nehirler ve orman temelli tarim icin baslatilmis cok buyuk bir projenin linkini birakiyorum. “Bana ne hindistandan” demek bi an icin icimize geliyor olabilir belki, cogumuz o bolgeden ithal meyveleri yiyoruz ve orada çöllesme olmasi demek, her gecen gun bizim yedigimiz her seyin de pahalanmasi demek ve bir gun bulamamamiz demek. Cauvery Calling projenin adi,Cauvery nehrin ismi. Tum detaylar linkte var.

  Bir agac bagisi yaklasik 30 kurus kadar. Yani 10 lira bile vererek cok buyuk bir fark yaratabilirsiniz🙏 cok tesekkur ederim bunu paylasmama firsat tanidigin icin Mor Alev ve katkida bulunan herkesin onunde minnetle egiliyorum.

  https://www.ishaoutreach.org/en/cauvery-calling

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.