Tamamen Size Kalmış

 

the-best-top-desktop-fantasy-wallpapers-hd-fantasy-wallpaper-13-1

Şu anda siz “olduğunuz” gibisiniz.

“Olacağınız hale” bir kalp atışından daha kısa bir sürede değişebilirsiniz.

Özgür irade size her zaman bu seçimi sundu.

Evren ise sizi hep aynı anda hem “olduğunuz gibi” hem de “olacağınız gibi” gördü.

Böyle kalmakta ısrar edebilir veya herhangi bir zamanda değişebilirsiniz… gelişiminiz tamamen size bağlı.

Ne olursa olsun, neyi seçerseniz seçin, seviliyor, saygı duyuluyor, değer veriliyor ve takdir ediliyorsunuz! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Hep bi olmaya uğraşma şöyle olayım böyle olmayayım telaşı. Kendimizi çoğunlukla da başkalarının çetelesine uydurma gayreti. Ben de böyleyim eyvallah deyip önce kendimiz olsak gölge olmasak… Kendini sev, takdir et, kabul et.

  Liked by 7 people

 2. Benim için günün mesajı oldu:)) içimi ferahlatan bir site.Her okuduğum yazıda iyileşiyorum ve sakinliyorum.

  Liked by 3 people

  1. Şimdi…Şimdii
   Ben bu zamanda böyle enerjiler etrafımı sarmışken yeryüzü ve gökyüzü bir olmuş değiş dönüş derken eller bağlanmış bir başka bahara denmez;))
   Şimdi #âşk ile☝️🙏💞💞💞💞

   Liked by 3 people

 3. Merhaba Sevgili Mor Alev,
  Bu mesajı vermekte geç kaldım mı bilemedim. Dün gece geldi aklıma. KRYON 5. Kitap sayfa 221 de şöyle söylüyor.” Huzur -tıpkı sevgi gibi- kendinden hoşnuttur, mutludur, çünkü o saf niyete ve aktif ışık enerjisine sahiptir. Çevrenizdeki dünya bir kaos gibi görünse de sizin yine huzur içinde olabilmeniz harikulade bir şeydir, sevgili varlıklar. Bunun anahtarı içinizdeki melektir. Bilgeliğiniz ise bunun katalizörüdür. Bazıları bunu sorunları görmezden gelip başını deve kuşu gibi kuma gömmeye benzetirler. Onlar kaos karşısında huzurunu korumanın tanrısal bir özellik olduğunu anlamazlar. Bu özellik sizin genel görünüşünüze örnek oluşturur. Bu, sizin her şeyde denge olduğunuzu anladığınızı ve yaşamınızı ışıkla dengelemeyi seçtiğinizi gösterir.”
  KRAEL Büyük Değişim sayfa 47 -Siz diyebilirsiniz ki “Her zaman olumlu düşünmek istemiyorum.” Dostlarım, kendinize karşı dürüst olsanız iyi olur. Eğer yaşamınızda iyi şeyler istiyorsanız şimdi düşünmeye başlamalısınız. Eğer olumsuzluğu benimsememiş olsaydınız, çok daha mutlu olurdunuz. Bu tekâmül yolculuğunda bir noktada siz artık korku tarafından yönlendirilmeyeceksiniz. Kendinizi, bunun olmasına izin vermeyecek kadar çok seveceksiniz. Tüm tekâmül yolculuğunuzun anahtarı sevgidir. Aradığınız o içsel huzuru ancak sevgide bulabilirsiniz.”
  Sevgili Mor Alev bugünlerde bana yol gösterici oldu bu bilgiler. Bunları paylaşmak istedim. Böyle bir çalışmanın içine bizleri de kattığınız için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

  Liked by 2 people

 4. Şu an ne olduğumun farkında değilim ki..Bin türlü şey yaşıyorum. Adapte olmaya çalışıyorum. Bu yaşa kadar yaşadıklarım neydi diyorum. Hani kötüyse benim kötüm anlayışı var ya yenilikten korkan, ne olacağını bilemeyen dolayısıyla değişemeyen ama akışta kalıp ne oluyor gözlemlemeye çalışan karman çorman biri. Değişikliklerin ne kadar iyi olacağı konusunda endişeleri olan ama sizleri okudukça toparlanmaya başlayan sonra gene takılabilen biri. Ben bile anlamıyorum beni . Çok uğraşıyorum sakin ve anda kalmak için
  Başkalarına nazaran belki on misli daha fazla uğraşıyorum. Karışık olduğum ne kadar net değil mi?? Derin bir nefes aldım.

  Liked by 2 people

 5. Olduğum gibi seviyorum kendimi,hayırsa hayır,istiyorsam evet .Joe Dispenza’ya takılıyorum bu aralar,onu dinlemek keyifli.Uyanmak ,sakinleşmek kendini dinlemek,yaratmayı öğrenmek isteyen 500 kişiye yakın bir watsap grubu kurduk Sevgili Moralev,sizin de aramızda olmanızı isterdim.kendi deneyimlerimizi paylaşıyoruz,birbirimizden ilham alıyoruz,enerjimizi yükseltiyoruz.Meditasyon yapmayı hatırlatıyoruz öğreniyoruz moralev.İnanılmaz bir enerji var,herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Dispenza sayesinde facede biraraya geldik birbirimizi şahsen tanımıyoruz farklı şehirler ve ülkelerden uyanış içinde olan bir topluluk ,sanki önceden tanışıyormuşuz gibi bir yakınlık saygı ve sevgi içindeyiz ve çoğumuz da tabii ki seni takip ediyoruz.Gurur duyarsın …bizi bir görsen çünkü sen de bizimlesin.Seni çok seviyorum 🙏varlığına şükran ❤️💕🥰🍀🧿

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.