Gevşeyin!

 

thinkstockphotos-542010432

Bugün, yeryüzü aleminizde yeni bir dizi deneyimin başlangıcını işaret ediyor. Yapma ihtiyacında olduğunuz hiçbir özel şey yok, sadece Evren’den gelen Koşulsuz Sevginin içine gevşeyin. (Gülümseyerek) Andaki durumunuzda çok daha huzurlu, neşe-keyif-coşkulu bir varoluş haline yönlendirilmenize müsaade edin. Düşüncelerinizi henüz uyanmamış olanlar için şefkat, iyilik ve yumuşaklığa doğru esnetin. Dünyanız biçimlenir ve değişirken, ona bakmanın ve görmenin yeni bir yolunu kucaklayın. Dünyanızın olmasını arzuladığınız şey olun ve o da sizi takip edecektir. Evren bu yolun her adımında sizinle. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Cok tesekkur ederim Mor Alev. Tam “gevseyebilirim,rahatliktan dogru yasayabilirim, kapladigim varolusa iyice yayilabilirim” diyordum icimden.Sonra bakayim blogda yeni yayin var mi dedim ve basligi gordum:) minnet doluyum. Iyi ki varsin Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

 2. Bende dünkü yazıyı tekrar okuyup sindirdim ve not aldim geleceğimi yaratmak adina bugunku yazıyı okumamistim ama ne muhtesemdir ki teyid edip onaylayan bir yazi oldu. Şükürler olsun 🙏 iyiki varsın mor alev ❤❤❤

  Liked by 1 kişi

 3. Mucizler Kursu (A Course in Miracles) 20 ve 21. dersleri şöyledir:

  20: “Görmeye kararlıyım.”
  21: “Her şeyi farklı görmeye kararlıyım.”

  Özet olarak şunu ifade eder: Şu an gördüklerim sadece hastalık, felaket ve ölümün görünütüleridir. Bunlar Tanrı’nın kendi sevgili Evladı için yarattıkları olamaz. Aslında bunları görüyor olmam, zaten Tanrı’yı anlamamış olmamdan kaynaklıdır. Dolayısıyla Evladı’nı da anlamıyorum. (Evladı’ndan kasıt ruhumuz, özümüz, Kutsal Rehber’imiz).

  Yani aslında ilüzyon dünyasında yaşadığımızı ve gördüklerimizin hakikati ifade etmediğini anlatıyor. Gerçek Vizyon’a sahip olduğumuzda ilüzyonların tümünün yok olacağını ifade eder.

  Yukarıdaki Tanrı mesajında da “Dünyanız biçimlenir ve değişirken, ona bakmanın ve görmenin yeni bir yolunu kucaklayın” diyor. “Ona bakmanın ve görmenin yeni bir yolu” yani; her şeyi farklı görmeye kararlıyım.

  Harika bir mesajdı Mor Alev, çok teşekkür ederim 🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.