Yeni Dünya El Kitabını Yaratıyorsunuz

Leslie Balleweg ArtSevgililer,

Bugün bir başka kutlama günü. Geçmiş 3D hayatınızda beklentisinde olmuş olduğunuz gibi bir kutlama değil, ŞİMDİnin kutlaması.

Bu kargaşa ve kaos zamanında çıkış yapmak isteyenler, bunu yerine getiriyor. Ve yeni dünyanın yaratımına katkıda bulunanlarınız ise bunu başlattılar.

Elbette, henüz bunu duyumsayamıyor ya da göremiyorsunuz. Büyük ihtimalle, yeni normalinize uyum sağlıyorsunuz. Sonuç olarak, yeni düşünceleriniz ve yeni hareketleriniz var. Hayatınızın 3D’de olduğu hali terk ediyor ve COVİD-19 ötesindeki yaşam hakkında düşünüyorsunuz.

Belki böyle bir geçiş size önemli görünmüyor, çünkü yeni gerçekliğinizi kabul ettiniz. Bugün kutlamakta olduğumuz gerçekliği. Bununla birlikte, bu düzleme ulaşmadan 3D’nin ötesinde yaratmayı beceremiyordunuz.

Hiç kuşkusuz, gerçekleşebilecek hayalleriniz vardı. Fakat o hayaller 3D bilgilerinizle sınırlıydı. Şimdi yeni ufuklara açılıyorsunuz.

Sevdiğiniz birini kaybetmenin acısız olmadığını söylemiyoruz. Veya virüsle ilgili korkularınızın yanlış olduğunu. Ama yaratıcılığınız, bu 3D hayata gelen duraklamadan önce gözlerinizde canlandıramadığınız kadar değişiyor.

Yıllar boyu, kehanetler dünyanın duracağını ve sonra da yeni bir yöne doğru harekete döneceğini işaret etti. İşte şimdi olmakta olan budur. Düşünceleriniz ve yeni gerçekliğiniz arasındaki fark ise, sizin dünyanın geçişini yapmadan önce ani bir ışık parlaması veya birkaç saatlik arınma beklemiş olmanızdır.

Böyle ani bir dünya geçişi fiziksel bedenleriniz dolayısıyla asla mümkün olmadı. Fiziksel bedenleriniz 3D dünya için tasarlanmıştı. Siz kendi geçişinizi başlattığınızdan beri, fiziksel olarak öyle çok şekillerde değişmiş olsanız da, fiziksel varlıklarınız ani değişim için yeterince dayanıklı değildir.

Yeryüzünün yönünü değiştirmek için kitlesel olarak pek çok seçeneğiniz vardı. Genel fikir birliği, bir salgının yeryüzü ihtiyaçlarına bir savaş ya da deprem gibi fiziksel dünya felaketinden daha iyi yanıt vereceği idi. Çünkü savaş, 3D geçmişin bir parçasıdır. Ve bir yeryüzü felaketi ise sadece dünya sakinlerinin yıkım alanına odaklanacağı umuduyla birkaç günde olup bitecekti. İnsanların öyle birleşmesi gerçekleşebilirdi ancak o şekildeki bir olay dünya liderlerinin yanlış adımlarını ifşa etmeyebilirdi.

Pek çok lider 3D güç açlıklarını açıkça sergilemiş olsalar da, bunu yeterince aşamalı olarak yaptılar ve sizler de onların güç oyunlarını sadece bir başka rahatsız edici aktivite olarak kabul ettiniz. Bu virüs, siz ışığa dair olanların görmezden gelemeyeceği şekillerde onların ellerini zorladı. İşte böylece, siz de gücün insanlara geçişinin günün hareketi olduğu zamanlar için plan yapmaya başlıyorsunuz.

Bu zamanda bilip ve sevdikleriniz dünyadan çıkış yaparken, bu yapmalarının nedeni bu geçişe diğer frekanslardan doğru yardımcı olmaktır – çünkü onların ilgileri artık dünyaya ait değildir. Onlar yorgunlar. Sizden değil, fakat yeni bir dünya yaratmak için gerekli enerjiden. Bundan dolayı çıkış yapan sevdikleriniz büyük ihtimalle kişisel konseyinizin bir parçası olacaklar – veya genel yeni dünya konseyinin.

Sevdikleriniz rollerini dünyadan bir başka düzleme değiştirdiler. Sizi terk etmediler, sadece boyut ve frekanslarını bir başkasıyla değiştirdiler. Tıpkı televizyon kanalını değiştirmeniz gibi.

Dolayısıyla, bazılarınız artık dünyaya ait olmayanlarla doğrudan bağlantının heyecan verici bir etkileşim olduğuna karar vereceksiniz. Diğerleri ise başka ilgiler bulacaklar.

Bu, yeni hayatınıza hazırlık zamanıdır. Dünyadaki doğumunuza benzer bir şekilde. Çünkü bazılarınız yeni hayatınızın gerektirdiği ayarlamalarla ilgili bir şekilde şaşkınsınız. İlk olarak, büyük ihtimalle öfkeliydiniz – pek çok küçük çocuğun yeryüzü hayatlarındaki ilk günleri gibi. Yıllar boyu deneyimlememiş olduğunuz bu huzurun ve evet, sıklıkla sessizliğin mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha fazla hoşunuza gittiğini kabul edene kadar.

Bazılarınız çılgınca telaşlı aşamadasınız, ancak yeni hayatınıza uyum sağladıkça bu değişecektir. Çünkü, 3D/5D karışımı ve ötesindeki hayatınızda imkânsız görüneni keşfedeceksiniz.

Çocuklardan sorumlu olanlarınız, muhtemelen yeni etkileşimler ve hatta neşe-keyif-coşkular keşfediyorsunuz. Ve evden çalışanlarınız ya da kendini karantinaya almış olanlarınız da öyle. Bir düşünün, yeni doğmuş bir bebeğin ne kadar çok uyumlama yapması gerektiğini. Ve sonra da anlayın, buna çok benzer bir şey yapıyorsunuz.

Siz 3D ötesinde bir yeni doğansınız.

Nasıl bir yeni doğan yeni iletişim, hareket ve etkileşim yolları keşfediyorsa, siz de öylesiniz. Aradaki fark ise sizin bir 3D çocuk oyun kitabınızın olmamasıdır. Siz yeni 5D ve ötesi oyun kitabını yaratıyorsunuz. Ve 3D’den çıkış yaparken, bu size bunaltıcı görünebilir.

Yakında, en çılgın 3D hayallerinizin ötesinde olanı yaratacaksınız. Çünkü sıkılana kadar bu aksiyonla oynayabilir, sonra ona, buna, şuna geçebilirsiniz. Siz bu yeni dünyada yeni bir bebeksiniz, ilgi ve hayallerinizi yaratmak dışında hiçbir ihtiyacı olmayan.

Bu, herkes tecrit edilecek anlamına mı geliyor? Hayır, sadece tıpkı bir 3D bebeğin kendi ihtiyaç ve ilgilerine dair kendi rehber kitaplarını takip etmeleri gibi, siz de bu süreci başlatacaksınız.

İlgileriniz, 3D dünyaya dair diğerlerinin keşfettiklerinin ya da yarattıklarının ötesinde olacak. Siz yeni bir çağ için yeni bir modelsiniz. İşte böylece, her şeyi ama her şeyi yeni yaratacaksınız. Yeni dünya el kitabını başlatıyorsunuz, yeryüzünde huzur ve sevgi hüküm sürene kadar düzenlenmesine devam edilecek bir kılavuz – ve büyük çoğunluğu ise sizin yaşam sürenizde sergilenecek.

Hem alfabeyi hem de ilk birkaç kitabı yaratmayı düşünün. Gelecek kuşaklar siz ve diğerlerinin yaratmış olduklarını yaymak için matbaayı yaratacaklar. Kelimeler olmadan iletişime girecek bir matbaa. Çünkü bu yeni dünyadır. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)

Not: Sevgili Bilge Baykuşlar, bugün bu mesajda virüsün kaynağı ile ilgili yazılanlar sanki dün Meleklerin ilettikleri ile çatışıyormuş gibi görünüyor. Ben ikisinin de geçerli olduğuna inanıyorum. Bulmacanın parçaları gibi. Arada boşluklar da var ve bir şekilde onlar da gelecektir. Sevgilerle


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Bugünlerde oldukça normal uyanıyorum ve ben buna alışık değilim Allah Allah diye geçiriyordum içimden. Ve “Kelimeler olmadan iletişime girecek bir matbaa” bu cümle beni benden aldı. Benim tamda böyle hissettiğim biri var biliyor musunuz? Senelerce ona söylenebilecek doğru cümleleri aradım ama zaten ona aktarmak istediğim sessizliğimin içinde yatıyormuş. Bu günlerde keşke senle oturup konuşmasak diye düşünüyorum. Ona “seninle biraz konuşmayabilir miyiz? Benimle yan yana oturur musun?” diye mesaj atmayı düşünüyorum.😃🥰İnsana başta garip geliyor ama İyiki bu blog var, hissettiğimiz yeni şeyleri burada okumak çok güzel ❤️

  Liked by 2 people

 2. Merhaba, birkaç senedir sizintakip ediyorum. Bu süreçte evde olduğum için farklı astrologlari, yoga yapanları ve bunun gibi içsel dünyaya dönme konusunda yayın yapanları karşıma çıktıkça, içim ısındıkça takip etmeye başladım…
  Nefes çalışması, bazen meditasyon bezen gökyüzü rehberliği dinliyor ve uygulamaya çalışıyorum… Bu yazıyı okuyunca bunları paylaak istedim…
  Neden bu hayattayım sorusu her donem kendime sorduğum bir soru… Cevap alamadım sanırım hala, sormaya devam ediyorum ve cevabı nasıl öğreneceğim bilmiyorum… Bir yol ya da öneriniz olur mu?
  Herşey için teşekkür ederim 🤗
  Bugüne kadar verdikleri ve bundan sonra vereceği herşey için şükürler olsun 🙏🍀

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Dilek, bu konuda pek çok yazı ve kanallık yayınladım. İsterseniz arama kutusuna hayat amacı, yaşam amacı, vs. gibi anahtar kelimeli yazın ve sayısını şimdi bilemediğim kadar çok mesaj göreceksiniz. Yöntemler de onlarda. Veya doğrudan meditasyon yaparak özünüze ulaşabilirsiniz. Sevgilerle

   Beğen

  2. Bende aynı arayış içinde olanlardandım. 5-6 yıl önce anladım hayatta ki gayemi. Size sadece şunu diyebilirim, içe dönün ve kendinizi dinleyin.

   Liked by 1 kişi

 3. Birkaç gün önceden beri ne zaman içim sıkışır gibi hissetsem kendimi yeni doğmuş bir bebek gibi düşünüyorum; yeni doğmuşum, kafam bomboş hiçbir şey düşünmüyorum, biri benimle konuşuyor ve sadece ona tepki veriyorum hayalimde. Ve sonra rahatlamış hissediyorum. Çok fazla düşündüğümün, zihnimi çok fazla meşgul ettiğimin ve bu yüzden zaman zaman yaşamayı, hareket etmeyi ve eyleme geçmeyi unuttuğumun farkına vardım. Üstüne bu yazı geldi. Çok güzel.

  Liked by 3 people

 4. Sevgili Mor Alev..bu süreçte de sadece sizi takip etmeye kararlıyım…biliyor musunuz az önce çalışırken eski post it notlarım çıktı karşıma, bilgisayarıma kaydetmişim, 2019 yılına aitmiş…bizi bugünlere hazırladığınızı hep hissediyordum ama bana o kadar iyi geldi ki bu yazdığınızı okumak, belki okuyan herkese de iyi gelir bu dönemde bana geldiği gibi…şöyle demişsiniz.. “Bulaşıklarınızı sevgiyle yıkayın. Yemeğinizi sevgiyle yapın. Bir email mesajı yazarken onu kutsayın, alıcıya sevgi dileyin. Faturalarınızı öderken onları da kutsayın ve yeniden doluşu (Mor Alev: Bir sonraki faturanın ödenmesini sağlayacak) sonsuz akışa şükredin.

  Cennette sevmek kolaydır. Güneş üzerinizde parlarken onunla olan bağlantınızı hissetmeniz kolaydır. Ancak, o ışık bulutların altında veya kışın gri gölgelerinde saklanıyorsa, hala içinizdeki sıcaklığı bulup diğerleriyle paylaşabilir misiniz? İşte, burada dünyadaki yolculuğunuz budur.

  Eğer kanepede uzanıyor ve bir hastalıktan ya da kazadan iyileşirken zamanın geçmesi için saatlerce televizyon seyrediyorsanız, kendinizi sevin. Devam etme ve şifalanma azminizi sevin. Sizi acınıza odaklanmaktan alıkoyacak bir şey yapıyor olmanızı sevin, çünkü kendi rahatınıza özen gösteriyorsunuz. Şifa için dua edin. Bu durumda olan diğerleri için dua edin, hatta herhangi bir durumda olan herkes için dua edin. Sizin hizmetiniz sevgidir. Sizin gerçeğiniz sevgidir.” 2019 diye kayıtlı bende yanlışım olabilir ama bana huzur verdi..hepimizi iyi ki varız, şükür şükür şükür

  Liked by 1 kişi

 5. Bende son zamanlarda insanlarla kelimeler dışında, konuşmadan, hatta görüşmeden iletişimin mümkün olması gerektiği üzerine düşünüyorum. Mesela biri veya birileri beni çok kırdı, beni yanlış anladı ya da ben kendimi anlatamadım. Ama konuşarak anlatmam imkansız. Öyle bir şey olmalı ki ben o insana kendimi anlatabilmeliyim. Ya da hissettitebilmeliyim. Ya da biri var çok sevdiğim ama iletişim kurmam normal yollardan imkansız. Ona sevgimi iletebilmeliyim. Şuan bu durumları yaşıyorum hayatımda. Eskiden olsa çok çaresiz hissederdim. Ama son günlerde başka bir yolu olmalı diye düşünüyorum ısrarla. Ve bu yazı çok hoşuma gitti.

  Liked by 2 people

 6. Sevgili Mor Alev,salgının ciddi anlamda korkutucu olduğunu idrak ettikten bir kaç gün sonra,kendimi karantinaya aldım.Tam 45 gündür böyleyim. Ama inanılmaz şekilde huzurlu sessiz mutlu hissettim.Sizin deyişinizle içimde yükselen neşe keyif coşkuyla ilgi alanlarıma yöneldim. Öncelikle rehberliğiniz yoluma ışık tuttu.Uzun süredir düşündüğüm ama bir türlü başlayamadığım bir hobimle ilgili başlangıç yaptım ve bitirmeyi hedef edindim.Kendime yöneldim. Ve bu süreci bitmesini istemediğim bir tatil gibi yaşıyorum.Evde kalarak.
  Bugünkü mesajınızı okurken çok etkilendim.Ve yeniden doğduğumun farkına vardım. Harika bir duygu🙏Teşekkür ederim. İyi ki varsınız🙏
  Yaradana 💖Sevgili Meleklere 💖ve aracılığı için Mor Aleve💖Minnettarım🙏

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.