Dingin ve Huzurda – Konsey (Mesaj 262)

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

Paul David Bond Art
Bu zamandaki işleviniz dingin olmak ve huzurda kalmaktır. Hakikatten de uzun süredir hakkında konuşmakta olduğumuz kaotik dönemin başlangıcına giriş yaptınız.

Lütfen anlayın, medyanızdan duyduğunuz şeylerin neredeyse hepsi sizi korkuya sevk etmek için tasarlanmıştır. Ve bir kitle eğer korkudaysa, kolaylıkla yönetilebilir. Medyanın yönetiminde olmak devasa bir güç verir.

Gezegende gerçekte de bir durum yaşanmaktadır. Fakat korkudan gelen tehlike, aletlerinizin hoparlöründen sürekli yankılanan şeyden gelen tehlikeden çok daha fazladır. Peki, o zaman ne yapabilirsiniz, ne yapmalısınız?

Öncelikle ve en önemlisi, ihtiyacınız olan bilgi ve araçlar size verilmiştir. Kişisel titreşiminiz sadece bu durumun sonunu zorluklara rağmen görmenize yeterli değil, çevrenizdekileri de çok büyük miktarda etkileyeceğiniz kadar kuvvetlidir.

Bir süreliğinize medyanızı kapatın ve dinleyin. Ne olduğunuzu hissedin, çevrenizdekileri hissedin. Huzuru hissedin. Yapabilirseniz eğer, doğaya çıkın. Çevrenizde huzur var. İçinizde sevgi var. Hayat devam ediyor. Kuşlar şarkılarını söylüyor. Çiçekler açıyor. Hem korkuda olup, hem de şükran ve sevgi hissedemezsiniz. Bunlar  birbiriyle örtüşmeyen titreşimlerdir.

Şimdi sizlere diyoruz ki, bu zamanda yerine getirmeyi onayladığınız en önemli görev, bu büyük değişim süresince sarsılmaz bir huzur, biliş ve sevgi kayası (dayanağı) olmaktır. Çünkü şahitliğini yaptığınız şey işte budur, büyük değişim. Dünyanız tam eşikte duruyor ve eşiği atlayıp diğer tarafa geçme anını bekliyor. Bu korku zamanı DEĞİLDİR. Bu “En sonunda! Çok şükür!” zamanıdır. Bundan sonra ne geleceğini aklınızda canlandıramazsınız bile. Fakat onu sevecen kalbinizle yaratabilirsiniz.

Ve siz, sevgili dost, bulunduğunuz yerdesiniz çünkü yakınınızdakiler için yüksek debili akışta tutunup dinlenecek kaya olduğunuzda olabileceğinizin en iyisi olma beceriniz var. Belki toplumu değiştirmek sizin için değildir. Bunu yapan diğerleri vardır. Fakat, aileniz ve size güvenenler için bir çapa olabilirsiniz (Mor Alev: Tutarlılık, denge ve güven merkezi, topraklama aracı olmanızdan bahsediyorlar.). Yardım isteyenler için dinginlik haline gelebilirsiniz.

Bunu bilin! Siz güvendesiniz. Korkacak hiçbir şey yok. Başkanlarınızdan birinin söylediği şu söz hiçbir zaman bu kadar doğru olmamıştı: “Korkacak hiçbir şeyimiz yok, korkudan başka.” Size güvende olduğunuzu söylüyoruz. Çevrenizde birileri biraz soğuk algınlığı belirtisi gösterse bile bunu bilin.

Fiziksel rahatsızlıklardan ve mevsimsel gripten her yıl yüz binlerceniz ölüyor. Dünya panik yapmıyor. Medyanız buna değinmiyor bile. Neden diye sormaya ihtiyacınız yok. Sadece bulunduğunuz yerde  kaya olun. Bunun geçip gitmesine izin verin. Geçecek. Ve büyük ihtimalle de (haberlerde) duyduğunuzdan çok daha çabuk geçecek.

Dışınızdaki kaosun içinizdeki huzur ve bilişi değiştirmesine izin vermeyin. Geçmişte size söylemiş olduğumuz her şey sizi buna hazırlıyordu. Bu vermiş olduğumuz sözdür. Sözümüzü yerine getirdik.

Size ve çevrenizdekilere şükranlar ve Yaratan’ın lütuflarını yolluyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

21 comments

 1. Günaydın, bu olayın başından beri ve son olarak zamanlarda sık sık “nedir bendeki bu dinginlik, bu sakinlik ve herşeyin sonunda iyi olacağına dair itimat, tuhaf bir sakinlik var Allah Allah ” diye düşünüyordum.
  Meğer olması gereken buymuş.
  Yine cevap geldi 🙂
  Çok teşekkür ederim.
  Herşey yolunda 🍀

  Liked by 5 people

  1. Annem corona pozitif çıktı. Tedavi oluyor. Kalbim elimde. Hayatimda ilk kez kaybetme korkusuyla yüzleştim. Birini sevmeye ne kadar korktuğumu hissettim. Kendi virüsümle, korkumla, karanlık tarafımla tanıştım. Annemin ölmek istemediğini gördüm. Atlatacak. İyileşecek. Ben zorlanıyorum. Sadece duruyorum. Durup bir şeylerin geçmesini bekliyorum. Tıpkı bahsettiğiniz kaya gibi. Geçecek. 🙏🏻
   İyi ki siz ve yazılarınız var.
   Minnetle..

   Beğen

   1. Çok geçmiş olsun Ezgi. Arkadaşlar, bakın fiziksel açıdan uzağımızda değil artık bu durum ama aynı zamanda titreşimsel olarak çok uzakta. Şimdi birleşelim, sevgili Ezgi’nin temsil ettiği duruma, ona ve ailesine ve bununla beraber benzer durumları yaşayan herkese ışık ve sevgi yollama zamanı. Hastalıkları Coronavirus ile sınırlamayalım, tüm hastalıkları kapsayalım. Sadece ışık ve sevgi değil, aynı zamanda bu fiziksel olarak da yardımcı olma vakti. Kimileri evde yüzlerce maske dikip dağıtıyor, kimileri çıkamayanlar için alışveriş ediyor. Kimileri hastanelerde, çocuk esirgeme veya yaşlı evlerinde gönüllü oluyor. Zaman hizmet zamanı. İnsanlığa destek olalım. Çok teşekkür ederim. Sevgilerle

    Beğen

   2. Ezgi çok geçmiş olsun. Geçecek. Eğer kaybetme korkusu içini doldurursa, nefesine odaklan. Al/ver. Sadece nefes. Zihin korkuyla eş titreşime girebilir, o sırada zihnin çengellendiği “ne olacak/ya bir sey olursa/bunu istemiyorum!” Dusunceleriyle isiktan kopup gitmemek icin nefeste kal. Korku tum bedeninde akabilir,fakat sistem acik oldugundan, akan isik ve enerji onu temizleyip yok edecektir. Ölüm saati tipki dogum gibi, bedenlenmeden once yapilan bir anlasmadir. Degismez. Iste sebebi ne olursa olsun korkmamiza bu yuzden gerek yok. Binlerce iyilesmis,bagisiklik kazanmis insanlara ailenden birinin katilacak olmasi ihtimali seni gulumsetsin. Iste korkuya boyle cevap ver. Neden bu ihtimale tutunmayalim? Hem daha yuksek ihtimal yani mantikli,hem isikli ferahlatan. Bu olacaktir. Sadece enerji akisini kapatma. Bol bol meditasyon oneririm,daha once yapmadiysan yonlendirmeli meditasyonlarla baslayabilirsin. Nefesini dinle ve ona sukret,hepimizin nefesini dinle.hayattayiz ve biriz. Umarim tavsiye verip cok bilmislik etmiyorum🙏 iyi ki varsin. Sevgiler!

    Liked by 1 kişi

   3. Geçmiş olsun Ezgi hanım sürekli annenize ve ailenize ışık ve sevgi yolluyorum umarım korkularınızdan arınma yolunuz annenizin iyileşmesiyle birlikte gerçekleşir kalbimiz sizinle❤

    Liked by 1 kişi

 2. Günaydın bende kendimi dingin ve sakin hissediyorum çevreme güven verdiğimi katkı olduğumu düşünüyordum şükürler olsun kaya gibiyim .
  çok teşekkür ederim .
  sevgiler….

  Liked by 2 people

 3. Merhaba Mor Alev
  Dünkü mesaj ve bugünkü mesaj (aslında her mesajınız) yüreğimizde huzur, güven, sevinç, neşe, ve coşku oluşturuyor. Her okuyuşumda tekrar tekrar yaşıyorum çevrem de yaşıyor benimle birlikte.Biz şükürdeyiz.🙏🙏🙏💓💓💓

  Liked by 2 people

 4. Sevgili Ezgi, ben de sana ve şu anda ihtiyacı olan herkese sarılıyorum…hepimizi hepinizi çok seviyorum, bizler kökleri en derinlerde olan dev ağaçlar gibiyiz, kayalar gibiyiz…belki bundan çok daha zor zamanlar yaşadık geçmiş yaşamlarımızda ve konforlu evlerimiz yoktu o zaman..şimdi birlik olma zamanı tam da söylediğiniz gibi..bizden kolektif bütüne ışık yayma zamanı….ben de biliyorum herşey zaten güzel ve daha da muhteşem olacak… bugünden itibaren televizyon açmama kararı aldım evde, online derslerim başladı eşimle beraber endişe içinde bir sürü genci motive edip eğitmeye çalışıyoruz, o gençler, şu anki bebekler, çocuklar, doğanlar, ve anne karnında olan bir sürü ışık çocuğu, kristal, gökkuşağı, kelebek bir sürü çocuk doğacak, onların yaşayacağı harika bir dünya oluşuyor…Mor Alev binlerce sevgili size..sizden gelen yazıları whatsapp ve facebook ile tüm sevdiklerime gönderiyorum, çoğalsın..öyle de oldu…

  Liked by 3 people

 5. Sevgili kardeşim Ezgi geçmiş gitmiş olsun. Yaradan’ın sonsuz ışığı, sevgisi, şifası ve saf kaynak oksijeni tüm ihtiyaç sahiplerinin üzerine olsun.
  Yanındayız herşeyimizle.
  Şimdi voltranı oluşturma vaktidir canlar.
  Teşekkürler MorAlev sonsuz sevgi ve saygılarımla.
  Tüm olanlara şükürler olsun 🙏

  Liked by 1 kişi

 6. Huzurdayım güvendeyim dengedeyim çok teşekkür ederim sevgili mor alev..bugünleree mesajlarinizı okuyarak kendi boyutumuzca içselleştirerek hazırlanmışız ..şükür zamanı geldi 🙏🙏💕 buradaki her kardeşime size sevgimi yolladım kalpten 🙏🙏💕💕

  Liked by 1 kişi

 7. Tam da dediginiz gibi son derece sakinim ve huzurdayım çünkü biliyorum ki herşey ilahi planda tam da olması gerektiği gibi oluyor bütünün hayrına şükürler olsun. Sevgili Ezgi arkadasin annesine ve şifaya ihtiyacı olan herkese şifa enerjileri yolluyorum. Sevgimle. Melekler bizimle 🙏🙏🙏💜💜💜

  Liked by 1 kişi

 8. Ezgicim çok geçmiş olsun 🙏🏽 Ben annenin iyileşmiş ve güçlenmiş olarak hastaneden çıkıp birbirinize sarıldığınız ana odaklanıyorum ve öyle de oldu🙏🏽 O iyi güçlü sağlam bu süreçte virüsle baş eden hastalarımızın hepsine ilahi kaynaktan yağan ışıkla şifa gelsin🙏🏽 herşey yoluna girdiği günleri oh dediğimiz ferahlığa odaklanalım 🦋minicik gülümseyelim ışıltısı yüreğimizi yıkasın; kalp ve ruh biliyor “asayiş berkemal“🙏🏽
  Çok eskiden bulduğum bir dua yı sizle paylaşmak istiyorum umarım Ezgi’ye ve hepimize iyi gelsin;
  “Güçlüyüm gökyüzü berrak. Güçlüyüm yeryüzü sağlam. Güçlüyüm insanlar birbiriyle barış içinde. Yaşamım varlığımın içinde gizli uyumlu bir beden, akıl ve ruhla destekleniyor. Bütün manevi parçalarım bana dönüyor, manevi koruyucularımda bana eşlik ediyor…doğal iyileşme gücüm dünyadaki erdemli muradıma erişebileceğim kadar uzun ve mutlu bir hayat sürmeme yardım ediyor.ince bir zekayı yansıtan doğal yasaları ve tamamlayıcı yaşam biçimini izleyerek sağlıklı ve uzun bir ömürün tanrısal kaynağına daha fazla yaklaşacağım”. Dr. Ni
  Sonsuz sevgiNin ışığı üzerimizde kalbimizde olsun🌟🌈

  Liked by 1 kişi

 9. Sevgili Ezgi. Çok geçmiş olsun kalpten diliyorum en kısa zamanda iyileşip sağlığına kavuşsun anneniz.🙏🏻Şu anda dünyada İhtiyacı olan herkese sevgi ve ışık, şifa enerjisi ulaşsın ve öyle de oldu. Aminnn🙏🏻

  Liked by 1 kişi

 10. Sevgili Ezgi, kalbimden acil şifalar dilerim anneciğin için ve tüm şifa bekleyenler için. Teşekkürler Moralev daha güzel günleri hatırlatan yazıların için… sevgiler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Liked by 1 kişi

 11. Dingin ve huzurluyum; bu dönemde öğrenmem gereken dersin kaçırmama telaşındayım:) herkeste çok büyük bir uyanış hissediyorum. Hergün yeni öğretiler önüme düşüyor/duyuyorum/okuyorum/hissediyorum. Kırılma noktama , uçurumdan atlamaya ve özgürlüğe , bunca zamandır hayal ettiğim özgürlüğe hazırım 🌸

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.