Konseylerimiz

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

3CE9C704-6BF6-43CB-AA4C-2111F9155672Sevgili Dostlar, bu mesaj geçen hafta Ron Head’in Konseyin kendini açıkladığı iki eski mesajı tekrar yayınlamasından sonra 26 Ocak, Pazar günü geldi. Ben onları yeniden yayınlamadım çünkü zaten bir defa daha tekrarlamıştım. Merak edenleriniz bu mesajları şu bağlantılarda bulabilirsiniz:

Kim, Ne, Ne zaman, Nerede, Neden ve Nasıl?: Bölüm 1 – Konsey (Mesaj 107)

Kim, Ne, Ne zaman, Nerede, Neden ve Nasıl?: Bölüm 2 – Konsey (Mesaj 108)

Aşağıda Konsey o mesajlara değinerek konu hakkında daha fazla açıklamalar yapıyor fakat benim dikkatimi çeken şey de şu: Eğer okuduysanız biliyorsunuz, bu yeni ayın Sabian sembolü “Atalar Konseyi” yani bir ay boyunca bu derece aktif ve bu enerji de bizimle olacak. Bu sırada Sabian sembolleriyle ve astrolojiyle hiç alakası olmayan Ron, birden bire konseyin kimliği ile ilgili yazıları tekrar yayınlıyor, Konsey’in kendisi de buna hepimizin kendi konseyi olduğunu söyleyerek yeni bir mesaj ekliyor. Bu da bana iç sesimizi dinlemenin gerçekten önemli olduğunu ve yine eş-titreşimde ilerlenen fikirlerle TEK kolektif bilince bağlı olduğumuzun kanıtlarını gördüğümüzü söylüyor. Konseylerimiz bu ay süper aktif, kendilerini bize tekrar tekrar hatırlatıyorlar ve yardıma hazırlar! Birlikte okuyalım:

Her Birinizin Kendi Konseyi Var  – Konsey (Mesaj 255)

Geçen hafta dikkatlerinizi çektiğimiz iki mesaj tekrarında yeterince berraklaştırmamış olabileceğimiz bir şey var. Ve bu şey de her birinizin bir konseyi olduğudur. İzninizle açıklayalım.

Bahsetmekte olduğumuz konseyler rehberler, öğretmenler ve yüksek varlıklardan oluşur, örneğin melekler gibi ve onların oturumu asla ara vermez. Grubun yapısı biraz değişebilse de, siz bedende olsanız da olmasanız da ihtiyacınız olan neyse her zaman ve sonsuza dek size sunulur. Her birinizin size açık bir konseyi vardır. Bir fark da şudur ki, kendi varlığınız, yüksek titreşimli halinde bu konseyde yer alır. Bu, aynı varlığın başka yerlerde de katkıda bulunmasına bir engel değildir.

Kendinize seçtiğiniz işleri tamamlayabilmeniz için neye ihtiyacınız varsa, her zaman kullanıma açıktır, o şey nereden gelirse gelsin.

Gezegeninizde bu zamanda, şeyleri/işleri düzelterek, kesintiye uğraması asla niyet edilmemiş olan gidişata yerleştirmek için geldiniz. Bu noktaya ulaşmak için oldukça uzun zaman çalıştınız. Neredeyse yeni bir müdahale ve yeniden başlatmaya ihtiyacınız olacaktı. Fakat evrimleşmenizdeki büyüleyici büyük yükseliş dalgasını yaratarak bunu aştınız ve başarılı oldunuz. Şimdi dünyanızı fevkalade potansiyeline geri getirdiniz.

Vermiş olduğunuz ve hala da vermekte olduğunuz emeklerinizi asla kasti olarak önemsemiyormuş gibi yapmayız. Fakat lütfen sadece kendi ışığınızla değil, diğerleriyle bir araya geldiğinizde yükselttiğiniz müşterek ışığın, alandaki en güçlü yükseliş olduğunun farkına varın. Asla kendinizi küçümsemeyin.

Her zaman kolektifin kendini içten doğru değiştirmesi gerekirdi. Burada olmanızın sebebi budur. İşte yapmış olduğunuz budur. Fakat buna ilk kimlerin ve nasıl başladığı her zaman bilinecektir. Bireysel olarak olduğunuz kişi konusunda alçak gönüllü olun. Ancak kesinlikle kolektif olarak başarmakta olduğunuzla gurur duyabilirsiniz.

Değişim hızı katlanarak artıyor. Bu da kasıtlıdır. İhtiyaç gördükçe birbirinize yardım etmeye hazır olun. Karanlık ışığa çıkarken bunun bazılarına olumsuz yan etkileri olabilir.

Bırakın ışıltınız kendini göstersin! İyi günler.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Günaydın Sevgili Mor Alev, Günaydın Sevgili Konsey . Sizi gerçekten çok seviyorum .Teşekkür ederim Nameste:))

  Liked by 2 people

 2. Merhaba Mor Alev, siz Sahaja Yoga hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Beğen

  1. Sevgili İlkay, kitlesel ? İmtihan mı demek istediniz? Hayır. Büyük netlik ve kesinlikle söyleyebilirim sınav yok. Bu konuya çok değindik. Bizi kim, neden sınava tabii tutsun? Bir şeylere layık olup olmadığımız mı belirlenecek? Biz zaten değerliyiz, ışık varlığıyız, dünyadaki diğer herkes de öyle. Bu hastalık sadece insan ırkının yaratıma soktuğu bir olumsuzluk ve lütfen geçmiş astrolojik yazılara da bakınız, özellikle Plüton-Satürn birleşmesi konularına, bu yeni ayın Chiron açısına, Uranüs’ün Boğa’daki yerleşimine… Yapılar değişiyor. Korku açığa çıkıyor. İnsanlığın kendi kendini korkutması için salgın hastalıktan daha iyi bir şey olabilir mi? Görünmez bir düşman ve her yerde olabilir. Hücresel hafızalarımızda hala daha veba salgınları, cüzzam vs gibi güçsüzlük, çaresizlik enerjisi varken, bunun yaratıma girmesi normaldir. Peki ne olacak? Her zaman yazmış olduğum gibi yaklaşımımızı ve enerjimizi, bu örnekte ise hastalık ve sağlığa, kendi bedenimize ve dünyanın bedenine bakış açımızı değiştirmemiz gerekecek. Bu konulara değinen yazılara örnek olarak Arkturusluların son mesajını veya 2020 Yol Planı olarak yayınladıklarımı verebilirim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerle

   Beğen

   1. Sanırım arkadaş kitlesel imha demek istemiş, ama yazınız her ikisine de cevap veriyor bence 😊💜

    Beğen

    1. Teşekkürler sevgili Twinflame. O kadar uzağım ki kitlesel imha düşüncesine… “imhami” yazınca ve soru ekini de ayırmayınca kesinlikle anlayamadım!

     Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.