Macera

sunset surfSevgili Dostlar, verdiğimiz yedi günlük aradan sonra konuşacak, yazacak o kadar çok konu var ki! Mega enerji yüklü bir aya dün giriş yaptık! Hangisinden başlayacağım diye düşünürken yine İlahi olana başvurmayı ve “Değiştir Beni” dualarına bu hafta için neyi değiştirmeliyiz diye sordum. “Macera” çıktı! Elbette haklı!

Bu haftadan itibaren günde iki makale yayınlasam da yetişilemeyebilecek bir Aralık ayındayız. Koskoca bir on yılın sonu, enerji o kadar değişecek ki, inanamayabiliriz. Büyük bir maceradayız. Hayatımızın değil, hayatlarımızın macerası.

Öncelikle, bu 3 senesinin son ayı Aralık, çifte 3 enerjisi taşıyor. 33 zaten bir usta rakam ve 3 sayısı da bizi ustalığa çağıran rakam. Usta ve usta! Hepimizden ustalık bekliyor. Ustalar bilinmeyenle karşılaştıklarında ne yaparlar? Paniğe düşmeden onu anlamaya çalışırlar, ürkmeden yeniyi öğrenmenin keyfine dalarlar, işte biz de öyle yapacağız!

Joanne Walmsley 33 sayısını şöyle anlatıyor: 33, 3 rakamının titreşimini iki defa taşır yani etkilerini büyütüp güçlendirir. 3, gelişim, büyüme, eşzamanlılık, geniş düşünme kapasitesi, teşvik, yardım, yetenek ve beceriler, kendini ifade etmek ve iletişim, en fazla da yaratıma girmek ve yaratım prensiplerini içerir. 3 aynı zamanda Yükselmiş Ustaların enerjilerinde titreşir, onların çevrenizde olduğunu, istediğiniz ve izin verdiğinizde yardıma hazır olduklarını ifade eder. İçinizdeki huzuru, berraklığı ve sevgiyi bulmanıza yardım ederler. Yükselmiş Ustalar, kendinizin ve diğerlerinin içindeki Yaratan Kıvılcımına odaklanmanıza ve arzularınızı yaratmanıza önayak olurlar. Şefkat, lütuflar, ilham, dürüstlük, disiplin, yüreklilik ve cesaret enerjilerine uyumunuzu sağlarlar. Yani 33 bize der ki, “Her şey mümkün!”

Melek sayısı 33’ün mesajı şudur; şimdi düşündüğünüz olumlu değişim ve projeler zaman ve emeğinize değerdir ve yardım bu girişimlerinizde sizinle olacaktır.

33, hayatınızı heves ve iyimserlikle yaşamanız için gerekli cesareti sunar. Güvendesiniz, seviliyor ve destekleniyorsunuz. Hayatınızı neşe-keyif-coşkuda, tutkuyla ve amaçlarınız doğrultusunda yaşayın, çünkü gerçek arzularınız böyle yaratıma girer.

Bu ay bizi bekleyen astrolojik hareketlerin bazılarını da iletmek istiyorum, detaylarını sonraki yazılarda konuşacağız:

 • 2 Aralık – Jüpiter Oğlak’ta
 • 3 Aralık – Venüs , Güney Düğümü ile birleşiyor
 • 8 Aralık – Güneş-Neptün kare açısı
 • 9 Aralık – Jüpiter – Chiron kare açısı, Merkür Yay’da
 • 11 Aralık – Venüs-Satürn birleşmesi
 • 12 Aralık – İkizler Dolunayı – Büyük Çekici ile zıt açıda
 • 15 Aralık – Jüpiter ve Uranüs üçgen açıda
 • 20 Aralık – Venüs Kova’da
 • 22 Aralık – Kış gündönümü, Güneş Oğlak’ta
 • 26 Aralık – Jüpiter, Güneşle beraberken güneş tutulması
 • 28 Aralık – Merkür Oğlak’ta
 • 30 Aralık – Güneş Güney Düğümü ile birleşiyor.

Ve inanın bunlar sadece kısaltılmış astrolojik hareketler listesi! Oğlak’ta yıllardır bahsedilen büyük kümelenme başladı bile. İliklerimize kadar Yay-Oğlak bileşeni olmaya çağrılıyoruz. Olumlu Oğlak elbette. Disiplinli, kendini adamış, çalışkan, saygılı, dürüst, uzun dönem planları olan, yılmayan, sağlam toprak. Ve olumlu Yay, açık zihinli, açık kalpli, büyük resme de hakim!

another sunset surfAralık ayında yapacağınız en önemli şey, gerçek hedefinizi, nihai amacınızı yeniden gözden geçirmeniz ve artık fiziksel olarak şekillenmesi için harekete geçmenizdir. Yeniden gözden geçirme parçasını lütfen atlamayın. Çünkü Jüpiter Yay’dayken çok değiştik, 2019’da büyük dönüşümler kaydettik. Eski hedefler adı üzerinde artık iki beden küçük gelen eskimiş hedefler olabilir.

Ve bu sırada da yeniden teslimiyet konusuna dönelim. Aralık ayında çok şey olurken, hala Yay Güneşin etkisindeyiz. Uranüs bu ayın neredeyse her günü aktif. Olan şeylerin pek çoğu beklenmedik olabilir. Anlayamayabilir hatta anlatamayabiliriz bile. Unutmayın, 26 Aralık’taki bir sonraki yeni ay – güneş tutulmasına kadar enerji başlığımız “Bilgelik!” Birer bilge baykuş olun, gözlemleyin, savaşınızı da adımlarınızı da dikkatle seçin. Harekete geçerseniz zeki ve atik olun. Beklenmedik karşısında panik yerine kucaklayıcı olun, yeni planlar geliştirin, maceracı olun, işte gerçek teslimiyet budur.

İşte geldik bu haftanın enerjisi için gelen “Değiştir Beni” duamıza.

Macera

İlahi Sevdiğim, beni akışta mutlulukla ilerleyen olmaya doğru değiştir, her şeyin hepsini henüz anlamasam da yönlendirildiğim yola güvenen haline getir.

Ben bu büyük dalgada sörf yapacağım.

Tosha Silver’a çok teşekkürler.

Bu sırada bir haftalık e-mailleriniz, yorum ve sorularınız birikmiş beni bekliyor. Sizlere elimden gelen en kısa zamanda geri döneceğim. Sabrınız için çok teşekkür ederim.

©Mor Alev 2019


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

11 comments

 1. Somut olarak zor bir dönemde olsam da birkaç gündür uzun zamandır hissetmediğim bir huzur ve dirayet var içimde 🙏🏻 Merakla beklemiştim yazıyı yine çok güzel, teşekkürler.

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Mor Alev, burayı uzun zamandır takip ediyorum, bugün tüm paylaşımların için teşekkür etme isteği içimden yükseldi. Açık yürekli vizyonunla ilham olduğun için yürekten teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 3. “Sezmek bilmekten iyidir.” denir. Bende de öyle olmuş sanırım. Yazınızda belirttiğiniz 33 rakamına yazmaya çalışmaya çalıştığım bir romanda takmış durumdayım. Yazınızda “33, 3 rakamının titreşimini iki defa taşır yani etkilerini büyütüp güçlendirir. 3, gelişim, büyüme, eşzamanlılık, geniş düşünme kapasitesi, teşvik, yardım, yetenek ve beceriler, kendini ifade etmek ve iletişim, en fazla da yaratıma girmek ve yaratım prensiplerini içerir. … Yani 33 bize der ki, “Her şey mümkün!” demişsiniz. Oldukça etkileyici.
  Ben de sürekli 03.33’ü gösteren bir dijital saat üzerinden ilerliyorum. Mesela şöyle diyorum bir yerde: “Neden sonra ağlama sesinin genç ve güzel kadının karnından geldiğini fark ettim. Ödüm yüreğime karıştı tabii. Kendimden geçtim. “Anne” dedim kadına, “anne çocuğun ağlıyor.” Kadın sanki kendisine hiçbir şey denilmemiş gibi önüne bakmaya devam etti ve ben tekrar uyandım. Başımı kaldırıp dijital saate baktım: 03.33 yazıyordu ekranda.” Hâsılı aydınlatıcı bir yazı olmuş, emeğinize sağlık.

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Moralev
  2016 yılından beri yazılarınızı büyük bir merak ve şükranla okuyorum.
  Bana her zaman yardımcı oldu.
  Ve 33 yaşımı doldurduğum bugün bu yazıyı bir hediye olarak aldım kabul ettim🌲 nasıl bu kadar şanslı oldum? 🥳
  Olduğunuz katkı için çok teşekkür ederim. 🌀

  Liked by 1 kişi

 5. Merhaba, ben de sürekli 11.33 görüyorum P.C.nin saatinde.44 de sıklaştı.Burcum ve yükselenim boğa.Dalga bayağı bir yüksek,nasıl başettiğimi bir kendim biliyorum.Hepimize kolay gelsin.Sevgiler,Emekleriniz için teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili mor alev kendim için bu bir haftalık sürede zor bir karar aldım ve ailemden ayrı eve çıktım. Meleklerim adeta evet dercesine kapı no 9 doğum numaramda 9 . Sanırım 1 yıldır planladığım şeyleri yapma vakti geldi hissediyorum . Bir haftadır yazinizi bekliyorum . Herşeyin güzel olacağını tüm kalbimle hissediyorum . Sizin yazilarinizla bilhassa dünyayı değiştirin yazinizla aldığım kararlar ve bütünün hayrına yol haritam dahada netleşti. Sadece sizden bukadar uzak kalmak bazen yanlız hissettirdi . Defalarca baktım ve tatlı bir hisle onlar ailem onlar ailem diyerek. Sizi seviyorum .

  Liked by 5 people

 7. Işığınız, hizmetiniz, emeğiniz Yaratan tarafından kutsansın Sevgili MorAlev🙏🏻 Her paylaşımınız kalbimin derinliklerinde yankılanıyor. Yeniden ve yeniden hatırlıyor, varlığıma, hizmetime ve Gaia Ana’ya daha da Aşk’la köklenmem için coşkumu artıyor. İyi ki varsınız, iyi ki varız🙏🏻
  Sevgiyle, Aşk ile💝😇💫

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.