Yükseliş Süreci (1/2) : Çok Boyutlu Zaman

Bali Spirit - Amanda SageSevgili Bilge Baykuşlar, aşağıda yükseliş sürecimizi Arkturuslular ve Galaktik ailemizin bakış açısından doğru detaylandıran ve 2015 yılında yayınlamış olduğum mesajı yeniden yayınlıyorum. Bu yazıyı o zaman 2 bölümde yayınlamıştım. Yine öyle yapacağım. Bu bölüm anda kalmayı, “şimdinin” ne olduğu, yani zamansızlığın nasıl bir deneyim olduğunu açıklıyor. 2019 yılı zamanı neredeyse kaybettiğimiz bir yıl oldu. 2020’de nasıl bir girdapla zamansız yaşayacağımızı düşünemiyorum bile! O yüzden bu “zamansız” bilgileri bu hafta hatırlamamız yardımcı olacaktır. Özellikle de Ocak 2020’de zamanın yöneticisi Satürn ve ölümün ve yeniden doğuşun prensi Plüton buluşup da çizgisel zamanı yok edip yeni zaman kavramını getirmeden önce!

Öncelikle aşağıda kullanılan terimlere bakalım:

Portal Olmak ya da Portal Açmak:

Bu terim Koşulsuz Sevgiyi taşımak anlamında kullanılıyor. Örneğin, hepiniz “sevgiyi demirlemek” tanımını ya bu blogda ya da diğer buna benzer ortamlarda okumuşsunuzdur. Bu da ona çok benzer bir durum. Öncelikle, hepimiz birer enerji taşıyıcısı, birer iletken varlığız. Bulunduğumuz yere taşıdığımız enerjiyi getiriyoruz. Eğer öfkeliysek, öfkeyi, eğer aklımız karışıksa, karasızlığı, eğer neşeliysek neşeyi taşıyoruz. Enerjimiz ne kadar yüksekse, etrafımıza olan etkimiz de o kadar büyük oluyor. “O kişinin mutluluğu bulaşıcı” dendiğini duymuşsunuzdur. Portal kelimesinin kökeni hem “kapı” hem de “taşıyıcı” anlamına dayanır. Yani, sizler birer “portal” olarak Koşulsuz Sevgi taşıyorsunuz ve bulunduğunuz yere Koşulsuz Sevgiyi demirliyorsunuz.

Bunu, meditasyonlarınız sırasında zihninizde şöyle de canlandırabilirsiniz: Her nefesinizde size Yaratan’ın sevgisi giriş yapıyor. Bunu, tepe, üçüncü göz ya da kalp çakralarından doğru kabul ediyorsunuz. Tamamınız sevgiyle yıkanıyor ve Koşulsuz Sevgi, tabanlarınızdan yeryüzüne giriş yapıyor. Dünyanın çekirdeğine, Gaia’nın kalbine kadar ulaşıyor. Sizin ve Yaratan’ın sevgisini hisseden Gaia size geriye, aynı yoldan kendi Koşulsuz Sevgisini ve Şükranlarını yolluyor. İşte portal oldunuz. Ve bir Koşulsuz Sevgi Portalı açtınız. Aynı zamanda da topraklanıp, şifa buldunuz, bulunduğunuz yere de Sevgiyi demirlediniz. Bu portalı sürekli açık tutabilir, zaman zaman bilinçli olarak nefesinizle dünyadaki negatifin dönüştürülmesi için Koşulsuz Sevgi-Şükran-Mor Alev enerjisi alıp verebilirsiniz.

Düşünce Formu:

Herhangi bir konuda düşündüğünüz şeyler toplamı bir düşünce formudur ve Evren’e bu düşünce formları salıverilir. Mesela, hepiniz sabah uyandığınızda gününüzün nasıl geçeceği konusunda bir niyet/yapılacak iş/duygu toplamını düşünüyorsunuz ve o düşünceler Evren’e salınıyor. Eğer bir enerjik gözümüz olsa, atmosferde şu anda gezinen binlerce, hatta trilyonlarca düşünce balonları görürdük. Bunların bazıları zayıf ve negatif, bazıları güçlü, bazıları tezahür etmeye çok yakın ve bazıları da inanılmaz güzellikte olurdu. Örneğin, bir mimar bir ev planlıyor. Önce o ev bir düşünce formudur. Kâğıt üzerinde bile değildir. Sonra o düşünce formu kâğıt üzerinde bir projeye dönüşür ve sonra da üç boyutlu dünyamızda ahşap, tuğla, çimento, demir ve vs. den inşa edilmiş bir eve dönüşür. Her şey, ama her şey önce bir düşünce formudur, sonra bedenlenir. Düşünce Formu ile bedenlenme arasındaki zaman farkı da bizlere planlarımızı, hayallerimizi, düşüncelerimizi mükemmelleştirme ya da başka bir şeye dönüştürme şansı tanır.

Enerji Alanı:

Enerji alanı, düşünce formundan farklıdır. Burada belirli bir hedef yoktur ama bir ortamı etkileyen ve mesaj taşıyan enerjiler vardır. Örneğin neşe enerjisi, ya da hüzün enerjisi, ya da pozitif/negatif enerji gibi.

Enerji paketleri:

Arkturuslular, artık çok boyutlu enerji paketlerini algılayacağımızdan bahsediyorlar. Bu paketler birbirine örülmüş düşünce formları, enerji alanları ve ışık dilinden oluşuyor ve bir mesaj taşıyorlar. Ama bu paketleri henüz üç boyutlu beynimiz işleyemiyor. Bunu size şöyle açıklamak isterim: Bilgisayarlarımız bir takım bilgileri internetten alıyor. Bunlar ham haliyle milyonlarca sıfır ve bir içeren enerji akımlarıdır. (iletişimci ve mühendis arkadaşlar örneğimin basitliğini lütfen affetsinler!) Eğer bilgisayar bu enerjiyi bir süreçten geçirip anlayabileceğimiz ses, görüntü gibi mesajlara çevirmese, ekrana bakıp “bu makine bozuldu, ben hiçbir şey anlamıyorum” derdik. Enerji Paketlerinin içerdiği mesajları da şu anda tam olarak anlayamıyoruz, çünkü kendi iç bilgisayarımız yani beynimiz henüz güncellenmedi. Ama bu mesajları “his” ve “sezgi” olarak algılayabiliyoruz. Bu da bizim için harika bir başlangıç. Bu hisler ve sezgiler her gün yükseliyor ve her geçen gün daha fazla şey anlamaya başlıyoruz. Arkturuslular bu anlayışın gelişmesi için düzenli meditasyon ve Koşulsuz Sevgi öneriyorlar.

Suzanne Lie, Arkturuslular ve Galaktik Ailemize çok teşekkürler. (multidimensions.com)

***

Yükseliş Süreci (1/2)

Sessizce ve iç gözlemlerle, değişimler yavaş ama tutarlı bir şekilde bilincinizde yer almakta. Artık günlük hayatınızda “zamanı kaybetmenin” ve ŞİMDİde bulunmanın ufak deneyimlerini yaşamaya başladınız.

ŞİMDİnin zamansızlığında, hiçbir beklenti yoktur, aynı şekilde hayal kırıklıkları, hatalar ve hatta zaferler de yoktur, çünkü bunların hepsi zamana bağlı kavramlardır. Bu kavramları kısaca ŞİMDİde hissedebilirsiniz, ama aslında onlar geçmiş ya da gelecekte “yaşarlar”.

Örneğin, “beklentiler” gelecekte yaşar, “hayal kırıklıkları” geçmişte yaşar, “hata” sizi geçmişten doğru takip eden ve gelecekten de ürküten bir korkudur ve “zaferler” geçmişten gelen tutunduğunuz şeyler ya da geleceğe dair umutlardır. Ancak, ŞİMDide geçmiş ya da gelecek yoktur.

Üçüncü boyuttaki hayat sizleri geçmiş ya da gelecekte yaşamak üzere eğitti, ancak ŞİMDİde yaşamak üzere çok az örnek sunmaktadır. Bu yüzden, ŞİMDİyi neredeyse donmuş dakikalar gibi deneyimlerken, 3D beynin bunu kavraması zordur.

3D beynin bilinç bulanıklığı Yükseliş süreciniz için önemlidir, çünkü bu karışıklık sizlere Çok Boyutlu Benliğinizi çağırmayı hatırlatır. Zaman son derece çekicidir, çünkü tanıdıktır. Aynı zamanda, bir şeylerin “önce” ya da “sonra” geldiği kavramında kaybolmak da kolaydır. 3D beyniniz ardışık düzene alışkındır.

Zaman olmadığında sayısız gerçeklikler ŞİMDİnin içinde birlikte var olurlar. Ancak bu gerçeklikler, 3D bilincinizle deneyimlendiğinde birbirinden “ayrı” görünür. Ama zamanın dışındaysanız, geçmiş deneyimler ve gelecek beklentileri yoktur. Tüm gerçeklikler, TEK bir ŞİMDİde birbirine örülmüştür.

Algılarınız üçüncü boyutla sınırlandığında, ŞİMDİnin ayrıntılı şekilde süslenmiş dokumasını algılayamazsınız. Neyse ki, duru biliş, görüş, duyuş ve hissediş olarak isimlendirilen yüksek algılama yetenekleriniz devreye girmeye başladıkça, aynı ŞİMDİde var olan pek çok farklı boyut, paralel ve alternatif gerçeklikler olduğunun farkına varıyorsunuz.

Tam olarak söylersek, bütün gerçeklikleriniz TEK bir ŞİMDİde birbirine örülmüştür. (Mor Alev: Burada TEK hem “bir” anlamında, hem de Evren, Kaynak, Tanrı ya da Yaratan olarak isimlendirdiğimiz, hepimizin geldiği ve bir bütün olduğu varlık anlamında kullanılmaktadır.) Kişisel olarak TEK olanla kaynaştığınız kısa anlar yaşamaya başladığınız zamanlar, sizler için oldukça kafa karıştırıcı, hayrete ve hayranlığa düşürücü ve nefes kesici olabilir. İşte bu yüzden, gerçekliğin bu yeni versiyonuna alışmak üzere, kendiniz için “zaman” yaratmalısınız. (Mor Alev: Yani meditasyona vakit ayırın.)

En başta, bütün bu duyguların, resimlerin, düşüncelerin ve deneyimlerin hepsinin aynı anda gerçekleştiğini, ancak 3D beyninizin bunu diğerleriyle paylaşmanızı sağlayacak beceriye sahip olmadığını görebilirsiniz. Diğer kelimelerle ifade edersek, bu 5D “Işık Dilini” anlayabiliyorsunuz ama konuşamıyorsunuz – henüz.

Nitekim yeni bir dili anlama kabiliyeti her zaman onu konuşma kabiliyetinden önce gelir. Bu durumda, bizler “düşünce formları” ve “enerji alanlarına” ait bir lisandan bahsediyoruz. Bu çeşit bir lisan, aynı “Işık Dili” gibi, bilgi paketleri halinde gelir.

Bir cümledeki kelimeler, sonra paragraf, sonra da sayfalar dizisi yerine, bu mesajlar birbiri içine örülmüş dosya paketleridir. Bu dosyalar, birbirinden ayrı ve birbirini takip eden şekilde “okunmazlar”. Hepsi aynı ŞİMDİnin içinde hissedilirler.

Çok boyutlu zihniniz bu dosyaları kabul etme ve bu şekilde hissetme yeteneğine sahiptir, ancak 3D beyniniz bu bilgiyi tercüme edemez. Bu yüzden, çok boyutlu zihninizde saklanan bu mesajları okuyabilmek/hissedebilmek üzere bilincinizi beşinci boyuta genişletmeye çağırılıyorsunuz.

Düşünce formları, enerji alanları ve ışık dili içeren enerji paketlerini 3D dilinize tercüme etmenin en başarılı yolu, hikâye anlatımı, sanat, müzik ve dansla gerçekleşir. Sizin ŞİMDİnizde yeryüzü kıyafeti giyen temsilcilerimizin (Mor Alev: yani Yıldız Tohumu kişiler) karşılaştığı zorluklardan biri, bu mesajları günlük hayata tercüme etmektir.

Çok boyutlu benliğine dönüş yapanların karşılaştığı diğer bir zorlu iş ise, “Benlik” kavramını yeniden tanımlamaktır. 3D bedeninizi giyerken, pek çoğunuz var olan enkarnasyonunuzu “birincil gerçekliğiniz” olarak algılıyorsunuz. Fakat algılarınız giderek genişledikçe, yüksek boyutlardaki gerçekliklerle çok daha derin bağlar hissetmeye başlayacaksınız.

Çok boyutlu dünyanızın farkına vardığınız ilk seferlerde, sıklıkla daha yeni hatırlamaya başladığınız yüksek boyutlu gerçekliklerde yalnız hissedersiniz. Meditasyonlarınız sırasında ve yüksek algılarınızın çalıştığı durumlarda, anlık yanıp sönen bu “diğer gerçeklikler” garip bir şekilde tanıdık gelir.

Adına “yüksek gerçeklikler” diyebileceğiniz bu deneyimler, fiziksel hayatın getirdiği zorluklar ve çabalamaların yanında, o kadar güvenli ve rahat gelir ki. O hatırladığınız yere, o güvenliğe ve Koşulsuz Sevgiye geri dönmek istersiniz.

Aranızda pek çokları, Yükseliş sürecinin görünürdeki yavaşlığı ile sabırsızlanmaya başladınız. Çünkü genelde gezegensel değil, insan olarak düşünüyorsunuz. Gezegensel zaman, insani zamandan çok farklıdır ve çoğunuz buraya gezegenin yükselişine yardım etmeye geldiğinizi unuttunuz.

Gerçekte, sizin “birincil gerçekliğiniz” insan hayatınız değil, Benliğinizin yüksek ifadeleridir. Yaratıcılık çekirdekte/merkezde başlar ve dışarıya, 3D matrikse doğru hareket eder ve en sonunda üç boyutlu gerçek olarak algılanır. Neyse ki, artık bilinciniz sürekli genişliyor ve böylece boyutlar arası enerji alanlarını ve düşünce formlarını gittikçe daha fazla tanıyabiliyorsunuz.

Sürekli genişleyen bilincinizle, 3D enerji alanlarıyla berber yüksek boyutlu enerji alanlarının “sızıntı” yaptığı anlar yaşıyorsunuz. Yeryüzü giysinizin farkındayken, bu yüksek boyutlu enerji alanları ve düşünce formlarına dikkat verdiğinizde, Çok Boyutlu Bilincinize geri dönüyorsunuz.

Enerji alanı ile düşünce formu arasındaki fark şudur: Enerji alanı hayatın tamamından yükselir, oysa düşünce formu bir birey ya da gruptan gelir. Sizin anladığınız şekildeki bireysellik üç boyutlu bir deneyim olduğundan, pek çok düşünce formu da üç boyutludur.

Ancak, kolektif düşünce formları ve gezegensel düşünce formları da bulunmaktadır ki, bunlar sizlerin çok boyutlu bilinç ve algılara geri dönüşünüzün başlangıçlarıdır. Neşeyle sizlere ilan ediyoruz: Aranızda bilinçli olarak gerçekliği bu çok boyutlu şekilde algılayan kişilerin sayısı her gün artıyor.

Daha önceleri, birden bire “bir şey hissettiğinizde”, bunun bir düşünce formu olduğunu düşünmezdiniz, özellikle çok boyutlu bir düşünce formu olduğunu hiç düşünmezdiniz. Ama şimdi, artan boyutlar arası “sızıntılar” yüzünden gerçekliğinizde yüzen çok daha fazla çok boyutlu düşünce formu bulunmakta ve bunlar tezahür bulmayı beklemekteler.

3 ve 4. boyutlar ile 5. boyut arasındaki illüzyon perdesi gittikçe inceliyor. İşte bu yüzden, (eskiden) siz onları algılamaya çalıştığınızda kaybolan görüntüler, sesler, kokular ve hisler, sadece rahatlayıp Çok Boyutlu Benliğinizi hissettiğinizde bilinçli algılarınıza giriş yapıyorlar.

Bu algılara dikkat edin. Başkalarının sizin süreciniz hakkında söylediği şeyler hakkında endişe etmeyin. Deneyiminizi kendinize de saklayabilirsiniz, başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Her iki şekilde de, kendi Çok Boyutlu Benliğinize dönüş yapacaksınız.

Geçmiş ve geleceğin birleşmeye başlayarak TEK olduğu ŞİMDİdeyiz. “Yüksek frekansların ışığı” altında, birbirinden ayrı ve zamana bağlı olan tüm anılarınız ve illüzyonlarınız buharlaşıp yok olacak.

İnsan formunuzu almadan önce kabul ettiğiniz görevlerden biri “Yeryüzünün Bakıcısı” olmaktı. Böylece, Gaia’nın çekirdeğine istediğiniz kadar portal açabilecektiniz. Bir portal açtığınızda, onu Koşulsuz Sevgi ile kutsayın ve onu Mor Alev enerjisi ile kendine ait gerçek Çok Boyutlu formuna dönüştürün.

Gaia’ya ya da yüksek boyutlu dünyalara bir portal ya da portallar açtığınızda, bu ŞİMDİde neden yeryüzü kıyafeti giydiğiniz konusunda, içinize giderek daha fazla bilme hissi gelecek. Diğer bir değişle, portalınızı açtığınızda, daha önce “kaybettiğinizi” sandığınız şeylere bilinçli bir şekilde ulaşabileceksiniz. İşte bu olduğunda, en harika, hayranlık uyandırıcı ve bilgilendirici yaşamlarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Portalınızı açtığınızda, “normal” algınız çok boyutlu bir hale gelecek. 3-4 boyutlu gerçeklikten, 5 boyutlu gerçekliğe “kuantum zıplaması” yaşamak için hazırlanıyorsunuz. Bu 5D gerçeklikte, 3D benliğinizin ŞİMDİ karar verdiği her şey bulunmaktadır.

Ancak, ŞİMDİ terimi, yani 3D bilincinizle “bir şeyi şimdi yapmak” kavramı, değişik bir ŞİMDİ kavramına dönüşmektedir. Ve bu kavrama göre zamanda ayrılık ve fark YOKTUR. Polarite (zıtlık), bireyler ya da olaylar yoktur. Tüm hayat, aynı nehir, göl ya da okyanusları yaratan su akımının molekülleri ya da atmosferi ve gökyüzünü yaratan hava molekülleri gibi birlikte akar.

İkinci bölümle devam edecek……….


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

22 comments

 1. Çok iyi geldi, ara sıra böyle geriye döndüğümüzde ne kadar ileriye gittiğimiz daha iyi anlaşılıyor. Teşekkürler🙏❤️

  Liked by 1 kişi

 2. Çok sevgili mor alev harika harika harika yazıyorsunuz, iyiki varsınız, sizin sayenizde bakış açım değişti..

  Liked by 1 kişi

 3. Birebir son 1 haftada yaşadığım düşünsel süreçler teşekkürler mor alev . Bir an aklıma görüntüler düşmekte ansızın. Ve bu görüntüler sanki unutulmuş rüyam hıssinde. Evet bu rüyayı görmüştüm diyorum . Ama hiçbiri dünya da olan yerler degil . En son düşen görüntü insanlardan yardim istedigim bir goruntu ve birden bir araziye usten bakiyordum yulardan sistem yenileniyor diye geciriyordum icimden en tepeden yeşil bir alan di ve sürekli iç-içe geçiyordu hersey .ama ben bu ruyayi cok uzun yillar önce görmüşüm hissi var halada . Ve bir goruntude görev dağılımıydı. Bana görev yerimi gösterdiler garip bir demir yığınıydı. Günlerce düşündüm neye benzediğini ve geçen gün birden şekil netleşti ve şekil dev bir kantar saklıydı. Oduncu komurculerde olan . Hala yorumlamaya çalışıyorum. Ama herşey dediginiz gibi ilerliyor . 1 yıl önce kaybettiğimi sandığım ben huylarım düşüncelerim kelimelerim dahi hergun azar azar geri geliyor . Iyiki varsınız. Içimde heycan bunca savaş kargaşa haberlerine rağmen mutluluk var . Ve tek ailem burası diyebiliyorum onca kalabalığın için yolum .

  Liked by 1 kişi

 4. deneyimliyorum…’şimd”ide okudum..algıladım..daha evvel bilme hissim bu kadar derin değildi…teşekkür ederim…evrensel kütüphane devrede…komut verince aktive oluyor algım bedenim beynim..

  Liked by 1 kişi

 5. Bu yaziyi 2015’de paylastiginizda ben 3D’nin en koyu dehlizlerinde yasayan bambaska bir insandim. Simdi ise bambaska biriyim. Birkac senede inanilmaz degistim ve sevgi ile bulandigimi, yoguruldugumu, isildadigimi hissediyorum. 5D’nin bana kazandirdigi sinirsiz mutluluk ve rahatlamayi yasiyorum. Herkesle paylasmak istiyorum ki onlar da benim hissettigim guzellikleri hissetsinler ama yazida da soylendigi gibi, herkes maalesef henuz o evrede degil ve anlamakta gucluk cekiyor, bu da bana biraz yalnizlik hissi veriyor ama biliyorum ki, herkesin gozlerinin acilma sureci kendine ait ve ben yasadigim mutlulugu, iyilik ve guzellik olarak paylasmaktan ote bir sey yapamam, cunku bugun, benim 2015’de hissettigim gibi hisseden bircok kisinin bana oldugu gibi gozlerinin acilacagini biliyorum. Iyi ki Gaia ile baglanti kurmayi basardim, bunda sizin rolunuz cok buyuk Mor Alev. Sonsuz sukran duyuyorum.

  Liked by 3 people

 6. Muhteşem eszamanliliklari yazılarınızla yaşıyorum. Daha dün mor alev geçen yıllarda neler yazmış bakayim derken siz eski ama her satırında yaşadığım hissettiğim derinlerde bildiğim ama anlatamadığım duygularımı ve bir yil oncesine kadar bu konulara icsel olarak yakin ama 3d de uzak olan ben yazilarinizla sanki akiyorum 5. Ve daha yuksek boyutlara. Şükürler olsun muhteşem anlar bizi bekliyor.❤💜🙏

  Liked by 1 kişi

 7. Mor Alev merhaba, burada bahsedilen ışık bilgisi hakkında birazcık daha açıklama yapmanız mümkün mü?

  Ya da şu şekilde sorayım; son zamanlarda sıklıkla yaşadığım bir durum var, örneğin; bir ay kadar önce duygusal olarak gerçekten kötü hissettiğim bir andı ve o gün deniz kenarında şifa çalışması yaptıktan sonra kendi fotoğraflarımı çekmiştim, fotoğraflar çok saçmaydı ama eve dönüp baktığımda bir tanesinde tam göğsümün üzerinde yemyeşil bir noktacik ve kalbimi ortadan ikiye ayıran yine yemyeşil ışıktan çizgi olduğunu farkettim. Dışardan bakıldığında oldukça manasız görünen bu ışık oyunu beni çok mutlu etmişti, çünkü yeşildi,tam gogsumdeydi ve tam olarak bir kac saniye once sifa calismasi yapmistim.

  Bu ve benzer durumları son zamanlarda sıklıkla yaşıyorum, bu bir ışık bilgisi mi?

  Sevgiler ❤🙏

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Burçin, gerçekte siz bunun cevabını biliyorsunuz ama teyit istiyorsunuz. Kalp çakranızın hemen üstünde yeşil ışık görmek ne büyük mutluluk! Hem çakranın rengi, hem de şifanın ve baş melek Rafael’in rengi. Rahat olun. Devam edin, ne yapıyorsanız ona. Yaşayın. Evet bir açıdan ışık bilgisi. Ama onu deşifre edecek kişi sizsiniz. Sevgilerle

   Beğen

   1. Daha Bu yorumu yazarken içimden bir ses cevabını vermişti aslında evet😊 Seni çok seviyorum mor alev, teşekkürler!❤

    Liked by 1 kişi

 8. Sevgili Mor Alev,o kadar güzel anlatmışsınız ki ikna oldum gibi.3D ve 5D kavramları bana inandırıcı gelmiyordu.
  Sevgi,pozitif& negatif enerji,Bir Olmak gibi beynimizin zihinsel ve duygusal işlevlerini çok iyi anlıyorum.Deneyimlerimle de yaşıyorum.
  Tekamülüm için çaba sarfediyorum.
  Öz benliğimin An’da kaldığı meditasyon sırasında mutlulukla şükran duyuyorum.
  3D boyutu bu kadar güzelken 5D deyi nasıl hissedeceğiz kimbilir😍
  Bu konu üzerinde daha geniş ve basit bir anlatımla bilgilenmeyi isterim doğrusu.
  Çok teşekkürler🙏Sevgiler💖

  Liked by 1 kişi

 9. Merhaba Mor Alev, kısa bir soruyla başlamak istiyorum.
  Ben hep erken uyuyan ve genelde huzurlu uyanirdim, son 10 gundur gece kuşu gibi uykum da gelmiyor, uyudugumda da surekli ruyalarim gecmise yonelik kisileri gorup yorulmama sebep oluyor.
  Zihnimi rahatlamaya çalışıyorum fakat kısa bir suredir kendisiyle pek aramiz iyi degil.
  Zamansal bir yuzlesme mi, sıradan mı algılayamıyorum ve beni yoruyor!
  Sevgiler

  Beğen

   1. Muhteşem.. Çok teşekkürler. Okumuştum fakat bunu yaşayıp okuduktan sonra apayri anlamlari var!

    Sizlerin paylaştığı gibi ..

    …. Biz ise andayız. Kaybedilenler ardından belli bir hüzün ve eksiklik hissetmek en doğal insan tepkilerinden biridir. Oysa genelde kaybedilen kaybedilmiş değildir, bize öyle gelir. Giden yerini yeniye bırakmak için gider. Yapraklar yeni filizler için dökülür. Yeni alışkanlıklar, yeni inançlar, yeni oluşumlar. Bundan dolayı bir süre gideni onurlandırdıktan sonra silkelenip yenilenmiş hayata geri dönmeliyiz. İçinde mezar sözcüğü bulunan bir sembol, sizleri rahatsız edebilir oysa mezarda ne var bilmiyoruz. Geçmiş? Şartlanmalar? Korkular? Gerçekten bilmiyoruz. Bu sembol diyor ki,
    neye fazlasıyla bağlı hissediyorsanız bırakın. Kancaları çıkarın. Bu o şey bitecek demek değil, mezara koyduğunuz sadece gereksizce sıkı, sizi boğan, akışı kesintiye uğratan bir bağ. Bu, “o olmazsa ben yaşayamam” hissi bile olabilir. O inancı saldığınızda da özgür bir ilişki başlatır. Şeylerle, kavramlarla, insanlarla özgür bir ilişki. Ve bu sembol aslında bitişin çoktan gerçekleşmiş olduğunu ama bizim ya buna uyanmadığımızı ya da kabul edemediğimizi gösteriyor. Bu da düşünmeye değer bir şey, değil mi?

    …Temmuz’da kazanılmış içgörüler olgunlaşıyorlar ve yaratıma girmiş bir yön veya hız değişimine yolu açıyorlar. Eğer sanki çoktan bitirmiş olduğunuzu düşündüğünüz bir duruma geri kayıyormuş gibi hissederseniz, hatırlayın hayat bir çember değil bir spiraldir! Hakikatten de bazı şeyleri birden fazla defa ziyaret ederiz, fakat bu her zaman farklı bir perspektiften gerçekleşir. Bizler asla iki defa aynı insan olmadık, olamayız, kendimizi ne kadar aynı hissedersek, hissedelim. Kuzey düğümü geleceğin yaratımına aracı olur, geçmişe tutsak olmaya değil. Fakat bunun olması için üzerimize düşenleri de yerine getirmeliyiz, ve eğer şimdi hayat “deja vu”larla doluysa, bu yıl yaşadığımız bazı meseleleri yeniden ele almak, daha farklı ve iyi seçimler yapmak için elimize çok değerli bir fırsat geçiyor olabilir.

    … Bu yeni ayda görmezden geldiğimiz şey, KASIM AYINDA SÖNÜP YÜZÜMÜZE BİR ŞAPLAK ATABİLİR.
    Kendi inkarlarımız, aldatmalarımız, görmezden gelişlerimiz ve yansıtmalarımızın gerçekleri ve sonuçlarıyla yüz yüze gelmek acıtabilir. Ancak, o acıyı bir krize doğru dramatize etmeyi reddettiğimizde, zamanla yatışacak ve kaybolacak, en sonunda duygusal molozdan temizlenmiş bir ruhun taze havasını ve ferahlığını bırakacaktır. İşte yeni ayla zıt açıda olan Uranüs’ün sunduğu tam olarak da bu özgürlüktür.
    Yüzleşmemiz gerekenle yüzleşebilir ve egemenliğimizi elimize alabiliriz.
    O zaman gerçekten özgürüz!
    Sevgiyle …

    Liked by 1 kişi

 10. BIr daha bir daha okudum … o kadar yuksek frekanstan bir yazi ki … paylasimlar biz enerji alani dusunce formlari … sukurler olsun … her sey Bambaska … 🙏

  Liked by 1 kişi

 11. Sevgili mor alev , günden güne icimizde büyüyen şuur yanılsama perdesini yakarken malesefki çevremizde birçok olay ,insanlara karşı dusuncelerimizde de taktir edersiniz uçurumlar oluşturdu. Bazen kimseyi gormek istemeden günler geçebiliyor.Her 3d karşılaşması katedilen yolda zihin karmasasi yaratıyor ( bu aynı evde olduğumuz ailemizle dahi ) zor evet bir okadar umud dolu bir süreç şüphesiz. Lakin yanlizlik çekmekteyiz .Dün gece, ışık savascisi kardeşlerimle konuşmaya çalıştım ,onlara birbirimizi bulmak adına mesajlarımı gönderdim. Aynı bilince sahip bilge baykuşlara aileme özlemim her geçen gün büyüyor ve bu mutlulukla mor alev usta baykuş bir platform yada whatsap sosyal bağ yaratarak ve aynı şehirde olan savaşçıları bir araya getirerek belki bu özlemimizi giderir diye düşündüm. Birbirimize güç vermeye ,insan bedeni gereği paylaşıma ,saf sevgiye ihtiyatıcimizi hem giderir hemde sizlerin yönlendirmeleri ile içimizde büyüyen ve belirginleşen yeni cağ görev amaçlar konusunda desteklerimizi sunabiliriz diye içimden geçirdim. Bu konuda birlestiri sevginize ihtiyacimiz büyük.
  Sevgiler 369 Küçük Baykuş .

  Beğen

  1. Sevgili Lale, burada zaten birlikteyiz. Herkes yorum bırakabiliyor, herkes birbirine destek olabiliyor. Ben de elimden geldiğince çabuk yorumları ya cevaplıyorum ya da olduğu gibi yorumsuz yayınlıyorum. Bu mesajınızda iki farklı konu var. Birincisi, çevrenizdekilerle anlaşamadığınız ve yalnız hissettiğiniz konusu. Herkes bir amaca hizmet ediyor, bunu biliyorsunuz. Herkes bir şekilde sizi size yansıtıyor. O insanlara karşı şükran hissiyle yaklaşmak ve ne öğrendiğinize bakmak yardımcı olabilir. Son zamanlarda bu anlamda oldukça fazla mesaj yayınladım. Onlara ve ilişkiler kategorisinde bulunan yazılara bakmanızı öneririm. İkincisi ise, benzer düşünce yapısındaki insanlarla bir araya gelme arzunuz. Elbette bu çok güzel bir istek ancak bu size gelen bir çağrı. Yani önerim bunun nasıl bir grup olacağını düşünüp sizin başlatmanız. İç sesinizi dinleyin, ilhamınızı takip edin. Her şey yolunda gidecektir. Hazır olduğunuzda yine burada bir yorumla daha geniş kitleyle paylaşırsınız. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.