Yükselen Enerjiler – Konsey (Mesaj 247)

Cloud Illusions - Neil SimoneSevgili Bilge Baykuşlar, Konsey’in aşağıdaki mesajından önce kısa bir not düşmek istiyorum. Bugün 9-9 Enerji Kapısındayız, bu giriş önümüzdeki dolunayı da içine alarak şu andaki baskın enerji olarak öne çıkıyor. İçimiz ve dışımız iyice çırpılırken, 9 rakamının neyi sembolize ettiğine dikkat edelim: Bitiş, kapanış, tamamlanma. Hamarat Başak’ın da yardımıyla hasata devam ediyoruz. Ektiğimizi biçmeye, yarım kalmış işleri tamamlamaya devam. Bitmeden başlangıç olmayacağına göre, bu bir yeniye çağrıdır. 2020’nin kozmik devriminin giriş anları… Konsey aşağıda bizim için yükselen enerjileri bir defa daha açıklıyor. Konsey’in önerileri bu geçişlerde her zaman çok faydalı oluyor. Hepinize verimli, olumlu, içinize sinen tamamlanmalarla dolu bir hafta diliyorum. Hasatınız harika olsun!

***

Bugün yükselen enerjiler konusunda konuşmak istiyoruz, size kullanmanız için biraz daha farklı olabilecek bir resim örneği vereceğiz.

Bu frekans ve güç artışının gerçekleşmekte olduğunu ve devam edeceğini de oldukça uzun süredir aktarıyoruz. Size dalgalar ve döngüler içeren benzetmeler ilettik, her ikisi de doğrudur. Fakat izninizle size bir merdiven resmi de iletmek istiyoruz.

Bu merdivenin oldukça geniş basamakları olduğunu zihninizde canlandırın. Bunları birer duraklama olarak düşünün. Ve bu duraklamaları kendinizi toplamak, olanları entegre etmek ve hazırlık için kullanabilirsiniz. Hazırlık diyoruz çünkü daha fazlası gelecek. Ve gelmekte olanın yoğunluğu ve gücü de aşamalı olarak artacaktır.

Eğer kişi bunu bilmiyorsa, aklının karmakarışık olabileceği de anlaşılabilir bir durum. Fakat kişi bunun geldiğini biliyorsa, aynı sizin bildiğiniz gibi, o zaman bu dalgalarda “sörf” yapmayı veya bu basamakları çıkmayı öğrenmek gündeminizin bir parçası olabilir.

Bu, hakkında konuşmayı çok sevdiğiniz “Hadise”ye (Olay, The Event) doğru bir kuvvetlenme ve hazırlık değildir. Bu, hakkında konuşmayı çok sevdiğiniz “Hadise”nin ta kendisidir. Bu, talep etmiş olduğunuz, hakkınız olan ve kendinize ve dünyanızın tamamına getirmekte olduğunuz, sizde ve dünyanızda değişiklikler yapmakta olan enerjidir.

Şimdi sizlere soruyoruz, nasıl bir enerjinin dünyanızı yeniden yaratması mümkündür? Acaba onu en başta yaratan enerji olmasın? Bu enerji İlahi olabilir mi? Elbette öyle! Peki, gerçekten ne yapıyor? Onu gören gözlerden perdeyi kaldırıyor. Dünyanız bir şey “haline gelmiyor”. Sizin dünyayı bilişiniz, onu olduğu Gerçek halinde  görmeye başlıyor.

Ve şimdi size soruyoruz, nasıl bir varlık bunu kendine çağırır? Lütfen, lütfen bu soru üzerinde derinden düşünün.

Şimdilik sizi bununla bırakıyoruz.

Hepinize lütuflar diliyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Anlamak için sanırım bir kaç kez daha okumam gerekiyor, hiç a ha olmadım 😦

  Beğen

 2. Yine harika. Emeginize saglik ❤️
  İlahi olandan geleni kucaklayip, ruhumu harmanliyorum.
  Oldu, oldu, oldu..

  Liked by 1 kişi

 3. İlahi olandan , İlahi ‘den, O’ndan kendini ayrı farklı tutmayandan… O’nla bir olandan … 😇🙏💙

  Liked by 2 people

 4. Burnumun direği sızladı bu mesajı okuyunca.. Bildiğimiz, çok sevip özlediğimiz ama ne olduğunu unuttuğumuz duygu ve yaşanmışlıklar gibi…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.