Neyi bekliyorsunuz?

Jump Ellen Davidzon

 

Pek çoklarınız bir değişiklik bekliyor. Öyle kudretli bir şey olacak ve o da öyle bir değişim yapacak ki yaratımlarınızı ışığa çıkaracak, “hayatınızın aşkının” kapıyı çalmasını, ifade, hissetme, sevme veya katılımcı olma fırsatlarının belirmesini sağlayacak. Hatta bir izin bile bekliyor olabilirsiniz ve neden istediğiniz, dilediğiniz onca şeyin henüz gelmediğini merak ediyor olabilirsiniz.

Bir dakika durun ve düşünün; burada işlemdeki sözcük nedir?

Beklemek!

Evren size gelişiminiz, öğrenmeniz, yaratmanız ve sevmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi verdi fakat, siz hala bekliyorsunuz. Meselenin aslı şudur; harekete geçmek bu resmin gerekli bir parçasıdır! Rahatlık alanınızın dışına çıkamıyorsanız, belki başarısız olursunuz diye şansınızı kullanmayı istemiyorsanız ve en iyisi olduğum yerde durmaktır diyorsanız, korkuyu bırakıp hayallerinize adım atmanın zamanı geldi.

Gerçekte başarısızlık diye bir şey yoktur… sadece başarı teşebbüsleri vardır. (Gülümseyerek) Yani, sevgili, siz neyi bekliyorsunuz? – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Harika ne duruyoruz İLERİ⬆️
  Sevgili Mor, Sevgili Yaratan, Sevgili jennifer şükranlarımla ❤️

  Liked by 1 kişi

 2. Merhaba,aslında bu bir yorum değil sadece hissettiğim şeyi yazmak istedim.Uayağa uzandım ve gözlerimi kapattığım da denizde sırtüstü yüzdüğümü düşündüm güvenli geldi,rahattı,dinlendiriciydi öylece suda süzülmek.Diğer taraftan da nereye gittiğini görmemek biraz korkutucu biraz da umutlu.Güzel bir kıyıya doğru da gidiyor olabilirsin yada iyice açılıp kaybolabilirsin. Ama hala sırtüstü denizle bir olmuş vaziyette yüzüyorum.Sevgiyle kalalım

  Liked by 1 kişi

 3. Ben soyle dusunuyorum, biz sonsuzlugun 3D dunyada deneyimlerini yasayan sonsuzluk parcalariyiz. Sonsuzluk adi ustunde sonsuzdur ve ondan bi parca olmak denklemi hic degistirmez yine sonsuzluktur. Yani yaptigimiz hicbir sey bizim özümüze ne bir sey ekler,ne bir sey cikarir. O öz bir kere var oldu ve hep orada,sonsuza kadar. Bence insan deneyiminde bunu idrak ettigimizde yaptigimiz hicbir seyi,hicbir basariyi ve arzuyu kendimizi unuturcasina kovalamaz,ulasamayinca yine kendimizi unuturcasina parcalanmayiz. Cunku sadece varolusunun sonsuzlugunda oturup bu dunyaya ilisik deneyimler yasiyoruz,an’da burdayiz. Bu hicbir seyi ne daha iyi ne de daha kotu yapmayacak.oyleyse anlami ne? Her sey en basta yazdigima geri donmek icin, kendi sonsuzlugumuzu bize hatirlatan idrak ettiren dongulere girip cikiyoruz ve hepsini bu dunyadan cikana kadar bu sonsuz,degismeyen,zaten bi butun olan(adi ustunde sonsuz) varligimizi,var olusumuzu tekrar tekrar sindirmek icin yasiyoruz,farkli deneyimlerle. Bu ilk basta bize sikinti verebilir,cunku zihin oyun oynayacak,o durmak istemez. Ama aslinda bu sonsuz bi huzur,bi biliş.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.