Yeteneklerinizi Paylaşma Cesareti – Baş Melek Rafael

sacred geometryCesaret, kalbinizdeki Sevgiye arka çıkan güçtür. Cesaret, sizi çevrelerken destekleyen, aktif, sürekli genişleyen bir Işık alanıdır. Cesaret, yeteneklerinizi dünya ile paylaşmak için ihtiyacınız olan şeydir.

Kalpten davranmanız için yollar ve yöntemler bulmanıza yardımcı olurken, hayal bahçelerinizi de besler. Yaratıcılığınızı ifade etmek için ihtiyacınız olan tüm becerilere, yeteneklere, isteğe, sevgiye ve özgürlüğe sahipsiniz – şimdi ihtiyacınız olan Cesarettir. Gerçeğinizde dimdik durmak ve sevecen kalpten doğru tepki vermek için Cesur olun. Saf Ruh ifadenizden sizi alıkoyan tek bir şey var, o da Cesaretin ışığıdır.

Cesaret ilhamını ruhtan alır. Kaba kuvvet veya aşırı faal erillik içeren bir ileri hareket değildir, o ruhunuzun yumuşak bir ittirmesidir, Bütünlük hissi verir ve bir kabul etme, alma alanı yaratır ki Cesaret oradan doğru giriş yapar ve sizi dünyada hızlandırır, yükseltir.

Uzun süre sizi tüketmiş olan dünyevi aktivitelerden çekilmek üzere bile olabilirsiniz, ama davranmak için Cesarete ihtiyacınız var. İçinizde Cesaretin ışığı çalıştığında, hareketlerinizde daha fazla disiplin vardır. Sizi oyalayacak şeylere ne zaman zarifçe hayır diyeceğinizi ve nasıl kalbinizin çağrısını takip edeceğinizi sezersiniz.

Cesaret, ruhunuzda gerçekten kim olduğunuzu hatırlar. En çok ihtiyacınız olan zamanda temelinizde sizi destekleyen kalp aktivitesidir Cesaret. Kalbinizdeki Cesaret alanı sürekli olarak yenilendiğinde bir gelişme, ilerleme hissine ve kalbinizin telkinlerini takip etme arzusuna sahip olursunuz.

Cesareti çağırdığınızda, kendinize çok daha derin seviyelerden doğru inanmaya başlarsınız. Buraya ifade etmeye geldiğiniz yeteneklerinizi tanımaya ve onurlandırmaya başlarsınız. Cesaret, kalbinizin sessiz savaşçısıdır. Bilirsiniz, kendi Gerçek hissinizde sarsılmadan durarak kendinize sadık kalacaksınız. Kim olduğunuzu bilerek, İnançla, Güvenle adım atmaya hazırsınızdır.

Cesaretle desteklendiğinizi hissedersiniz ve kalbinizin çiçek açmasına izin verebilir, yeniye kendinizi açabilirsiniz. Bol miktarda fırsat kendini sadece Büyük Bilinmeyen gibi gösterir. Cesaret yardımıyla algılarınızda bir ayarlama yaparsınız ve sınırlarınızın ötesini de keşfetmeyi istediğinizi onaylarsınız. Cesarete sahip olduğunuzda çocuksu merakınız gelişir.

Kalbinize, zihninize ve yaşadığınız hayata nasıl daha fazla cesaret getirirsiniz? Size inanılmaz basit gelebilir ama sadece isteyin. Alaylarca melek Ruhunuzun misyonunu gerçekleştirmeniz için size yardım etmek istiyor. Hareketlerinize yardımcı olacak faydalı güçleri var Evrenin. Cesaretin sizin için burada olduğuna güvenin. Hayat arkanızı kolluyor.

Düşünün, tam başınızın üzerinde muazzam güzellikte 16 köşeli bir yıldız var ve Cesaretin gökkuşağı renkleriyle ışıldıyor. Bu dinamik şeklin büyük bir kudreti vardır. Onun nabız gibi atan parıltısını fark edin. Işık alanı siz haline gelene kadar büyümesine izin verin.  Işık bedeniniz hayal gücünüzle büyüyor – onu parlak ve güçlü yapın.

Bu Işık Yıldızını, Ruh Yıldızınızı aydınlatması ve aldığınız rehberliği Cesaretle güçlendirmesi için kabul edin. (Mor Alev: Ruh Yıldızı Çakrası, başınızın üzerindeki çakradır.) İzin verin, bu yıldız zihninizi aydınlatsın, aşağılara doğru aksın ve Gerçeğinizi konuşabilmeniz için gereken cesaretle boğaz çakranızda sizi teşvik etsin. İzin verin Cesaret Yıldızı kalbinize demirlesin. Işıldaması kalp alanınızı her iki yanınıza kadar genişletsin. Enerji alanınızı Cesaretin Işığı ile büyütürken, bilin ki kalbinizin her atışıyla kanınız her hücreye Cesaret taşıyor. Bu Cesaret kalbinizin o kadar güzel tuttuğu sevecen şefkatle işlenmiş.

Şimdi izin verin, sevecen Cesaretin ışığı alt çakraları aydınlatarak toprağa demirlesin ve Cesaretin yaşaması için güçlü bir temel oluştursun. Yaratan’ın sevgisine ait müşfik kudretlerce bütünüyle ve kesinlikle destekleniyorsunuz. Yaratıcılığınızı tetikleyen güç ve Cesaretle hayatınızı yeniden düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Cesaretin evrensel ve sevecen varlığının ışıldayan çocuğu olarak olduğunuz gerçek kişiye gelişmeniz için kabule izin verdiğiniz tüm sevgiye sahipsiniz.

Işık kudretlidir. O sizin amacınızı yerine getirmenizi sağlayabilir. Siz bu dünyaya bir armağansınız. Size önem veriliyor, bakılıyor ve yardım ediliyor. İhtiyacınız olan her şey şimdi, buradadır. Siz, kalp-merkezli hareketin cesur ruhusunuz ve bu da iyidir. Cesaretin kalbinizden dünyanıza ifade edilmesi için yaptığınız her seçimde tüm hayat bunu kutluyor. Ve öyle de oldu.

Baş Melek Rafael

Bu mesaja kanal olan Shanta Gabriel’e çok teşekkür ederiz. (shantagabriel.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama hakında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Yaziyi okurken bir an, resimdeki gorsel ruh yildiz cakramdan tepe cakrasina inip ordan bogazda mavi oldu ve sonra kalbe indi ve bi anda dunku “alan” yazisindaki gorsel’in isiltili ve bu gorseldeki renkli haline donustu😊 ikisinin birlesimi gibi, cok keyifli …tesekkurler rafael,tesekkurler mor alev

  Liked by 5 people

 2. Tam da günümüz insanının ihtiyacı olan..
  Cesaretli olanlar fırtınada dimdik ayakta kalabilir, inançlarını korkusuzca gerçekleştirebilir ve birliğe bu cesareti bulaştırabilirler.
  Her daim zamanında gelen mesajlar için Mor Alev size, Baş Melek Rafael’e, S. Gabriel’e şükran ve sevgimle ❤️

  Liked by 2 people

 3. Gercekten de her gorsel gibi, bugunku gorsel de cok guclu ve cok anlamliydi. Ben de uzun uzun kilitlendim gorsele, daha yaziyi tam okumadan. diger chakralar uzerinde calisiyorum ama ruh yildizini bazen unutuyorum, tutup da enerji vermeye kalkmadigim icin. ondan dogru gelen rehberlik icin, tum iletisim icin ve varligim icin sukran duyuyorum.

  korunup bakilip sevildigimi unuttugum donemler oluyor,halbuki bunu gormek o kadar kolay ki, herhalde isime gelmiyor bazen. bu yazi yine es zamanli geldi. yalnizliktan korktukca, hala daha %100 kosulsuz ozsevgiyi ogrenemedigimi itiraf ettigim bir gunun ustune geldi Raphael´den mesajlar…bu korku ise, hepsi gibi, daha da yalniz hissetmeyi ve sevilmedigim iluzyonunu tetikliyor ya zaten. ben yine kendimi ozgurce, sartsiz sevme ve kalbimi bu kosulsuzluktan acmaya niyet ediyorum, gereken cesarete de tesekkur ederim. kendime soruyorum ben korkularla duvar ormeyi mi yoksa cesaretle engelleri yok olmus bir manzarayi mi tercih ederim? bilindik demek guvenlik demek degildir. hala daha tam bilmedigim kosulsuz ve sinirsiz sevgiyi ogrenmeye adim atiyorum.

  cesaretin ilk meyvesinin de durustluk olduguna inaniyorum. Bizi neyin korkuttuguna,neden kactigimiza, gormezden geldigimize ve nihayet gucumuze durustce bakmak cesaretten geliyor. Cesur olmadan bu duzen dusunulemezdi, o yuzden cok onemli bir yazi bu bence. Cok tesekkurler Mor Alev ve guzel Melek.

  Liked by 5 people

 4. Sevgi’yle paylaşılan buradaki bütün bilgi ve mesajlar beni etkiliyor ama ne zaman Melekler konuşsa ruhum sonsuz bir huzura ve güvene bürünüyor. Okuduğum tüm kelimelerin enerjisini tam içimde hissediyorum. Tüylerim diken diken… Sevgi’yle gelen, Sevgi’den gelen herşey kabülüm 🙏 Şükürler olsun…

  Liked by 3 people

Yorumlar kapatıldı.