Yoğunlaştırılmış Enerji – Konsey (Mesaj 242)

Sevgili Dostlar, bu sabah enerjinin yoğunlaşması, plazma fırtınaları, manyetik alandaki oynamalar, içinde bulunduğumuz büyük enerji koridoru (Wesak-Gündönümü – Tutulma Dönemi – Aslan Kapısı) hakkında yazmayı planlamıştım.

“Büyük Yorgunluk!” benim son haftalardaki başlığım oldu. Ve bunu söylerken okulda okuduğumuz “büyük göçler” tanımı geliyor, hani dünyayı, coğrafyayı, tarihi ve geleceği değiştiren büyük göçler. Bu yoğunluk ve yanında gelen yorgunluk da işte o kadar önemli. Bu sefer kolayca atlatamadığım kısa aralıklarla zinde hissettiğim ama çoğunlukla neredeyse süründüren bir yorgunluğa teslim olduğum devasa bir enerjideyiz. Bütün doğru şeyleri yapıyorum, bol su, sağlıklı beslenme, erkenden yatmak, elimden geldiğince tabiatta vakit geçirmek, topraklanmak, hafif egzersiz… Ama bir şekilde yine de yorgunlukla savrulma hissi gitmiyor. İlginçtir, en zinde ve kendim gibi hissettiğim anlar danışmanlık sırasında gerçekleşiyor, yani bir şekilde beden ve enerji işimi en iyi şekilde yapmama izin veriyor ve sonra yine yoğunluk başlıyor. “2020’ye hazırlanıyoruz” sürekli içimde yankılanıyor.

İşte tam bunları sizlerle konuşmak isterken, baktım ki Konsey sabaha karşı aşağıdaki mesajı yollamış. “Yetiş Konsey!” dedim. Birlikte okuyalım ve bu yoğun uyumlanma-arınma-güncelleme enerjisinde gündelik sorumluluklarımızı nasıl daha verimli şekilde yerine getirebileceğimiz konusunda bir-iki ipucu alalım:

Andrew Macara - Art

Bugün, gezegeninizin giriş yapmış olduğu yoğunlaştırılmış enerji alanı konusunda konuşmak istiyoruz. Siz bunu “gelmekte olan enerjiler” olarak deneyimliyorsunuz. Empat veya diğer şekillerde hassas olanların pek çoğu bununla oldukça fazla zorlanıyorlar.

Muhtemelen bugün sizin için yapabileceğimiz en iyi şey, çalışabileceğiniz bir farklı resim daha sunmak olacaktır.

Öncelikle, gelmekte olan yoğunlaştırılmış enerji sadece bir imgedir. Gerçekte bunun içine adım atmakta olduğunuz enerji olarak tarif edilmesi çok daha yerindedir. Bu, bir de sizi çevrelediği görünen enerjiye bireysel ve kolektif olarak açılmanız gerçeğiyle de birleşiyor. Biz “görünen ” diyoruz çünkü o aslında parçası olduğunuz daha büyük enerji alanının bir parçasıdır. Yeni şeylere ve yeni titreşimlere uyanıyorsunuz, onların farkına varıyorsunuz.

Yukarıda söylemiş olduğumuz gibi bunların bazıları alışmış olduğunuzdan oldukça fazla yoğun. Deneyiminiz böyle devam edecek. Bu gönüllüsü olmuş olduğunuz (Mor Alev: Hayat kontratınızda yazmış olduğunuz, insan yaşamınızın amaçlarından biri) görevin bir parçasıdır ve siz bu parçaya “Yükseliş” diyorsunuz. Bundan dolayı diyoruz ki, bu değişikliklerin arasında yolunuzu olabilecek en kolay şekilde bulmanız için bir yöntem bulmanız size faydalı olacaktır.

Şimdi, işaret etmiş olduğumuz gibi, yeni yeni karşılaşmakta olduğunuz, yoğun ve rahatsız enerji olarak düşündüğünüz alanı biz de şimdi böyle imgelemiş olduğumuzu itiraf edelim. Önerimiz şu ki, bunun hakkında yeni bir şekilde düşünmeye önce karar verin ve sonra da bunu öğrenin.

Söylediğimiz gibi, titreşiminizi yükselterek ve bu titreşimin farkındalığına kendinizi açarak yeniye giriş yapan ve hatta “yeni” haline gelenler sizsiniz. Seçmiş olduğunuz hedef söz konusu olduğunda bu kaçınılmaz bir şey. Peki, ne yapabilirsiniz?

Bu enerji bir alan fenomenidir (Mor Alev: Alan olayı, alan olgusu). Ve bir alan bir deniz, bir okyanus gibidir. Şimdi, birisi denize girer de o deneyime karşı direnmeye, çırpınmaya başlarsa ne olur? Batarlar, değil mi? Peki rahatlar, sırtüstü yatar ve bu hissin keyfini çıkarmaya kararlı olursa ne olur? Su üstünde yüzer, doğru mu? Ve böylesi sınırsızca çok daha keyifli.

Geçmiş mesajlarımızda bunu birkaç sefer söylemiştik. Bu o zaman doğruydu ama değişim bahsetmiş olduğumuz önem ve büyüklüğe henüz erişmemişti. Şimdi erişti. Yani şimdi önerimiz zihninizde kollarınızı kucaklamak için kocaman açmanız, girmekte olduğunuzun lezzetini hissetmenizdir. İçinde bulunduğunuz ve bedenlenmeye başladığınız bu yeni titreşime göre ayarlandığınızı hissedin. Dilediğiniz şey haline geliyorsunuz. Bunu da aklınızda tutun.

Bu size yapılan bir şey değildir. Bu sizin için yapılan bir şeydir. Ve gerçek şu ki, bu aynı zamanda sizin yaptığınız bir şeydir. Hatırlayın, büyük çabalarla üzerinde durmuş olduğumuz gibi, ayrılık yok. Sonsuz olasılıkta öğreneceğiniz şeyler var ancak en büyük dersiniz ve fırsatınız bunu hatırlamanızda yatıyor. Ayrılık yok. Ayrılık yok. Ben Oyum. Tat twam asi. (Mor Alev: Sanskritçe “Sen Osun”) Bu bir alan. Hepsini görmekte olduğunuz yer sadece bakış açınız. Ve istediğiniz zaman, ne kadar sıklıkla isterseniz isteyin, farklı bakış açıları seçebilirsiniz.

Lütfen yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Selam Mor Alev, bu cook iyi oldu cunku ben de her seyi dogtu yaptigim halde yorgun oldugum icin, bende demir eksikligi mi var acaba falan demeye baslamistim,takviye aliyordum. Tabiii yaa dedim okurken,hissettim ve anladim. Eskiden suda gibiydik,siddetli gelse,simdi sanki bal gibi yogun biseyin icindeyiz. Gecen haftalardaki bi yazin geldi aklima. “Bal gibi”. 🙂 tadini cikaralim!

  Liked by 5 people

 2. Bende kendimi yorgun bıkkın hissediyorum. Hayat manasız geliyor. Belkide gözümün nuru dediğimden ayrıldığım içindir bilmiyorum. İçimde kocaman bir çöl, gözümün feri söndü. Hergün Moralev bana ne diyor deyip bakıyorum sayfaya. Ve her yazıda sanki bana sesleniyor. “Ayrılık yok” diyor…Ayrılık olmak zorunda mı…Sevgi ve aşk varken hemde…Sevgili Moralev Kutsal anne ile, Moralev ile, Micheal ile birlikte bu süreci atlatmaya çalışıyorum. Sanki anne rahminden ayrılmışım gibi bir his bendeki…

  Liked by 3 people

  1. Sevgili Hacer, bu konuda meleklerin son aylarda birden fazla yazısını yayınladım. Onlara bir göz atmanızı öneririm. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 3. Son dönemde bünyesel bir kansızlık yaşadığımdan ötürü yorgunluğumu sadece bu nedene bağlıyordum.
  Bugün buram buram gelen yorgunluğun sebebini anlamış oldum 😊
  Hatırlamak pek iyi hissettiriyor🙏
  Hep kulaklarımda çınlayan cümle “birlikte varız”
  Ben de sizin gibiyim sevgili Mor Alev. Eğitim ve seanslarda süper girl. Eve dönünce hoop kanepeye 😊
  Teşekkürler sevgili Mor Alev ve Sevgili Konsey ❤️

  Liked by 3 people

 4. Günlerdir sanki bütün vücudumdan enerjim çekiliyordu, gün aşırı spor yaptığım için, “fazla mi geldi acaba” dedim.. sonra iki gün ara verdim, ama yok bana mısın demedi sanki depresyonda gibiydim, yataktan kalkmak istemiyordum bugün artık dedim ki, “ben bir kan tahlili yaptırayım belki yine demirim eksiktir.” Bu neydi böyle gerçekten! Baş dönmesi daha doğrusu kayıyor hissi ve hafif bir bulantı da bu yorgunluğa eşlik etti ara ara.. aynı semptomlar ev ahalisi ve yurt dışında yaşayan yakınlarımda da vardı. Yazı yine eş zamanlı olarak geldi 💜

  Liked by 2 people

 5. Ben şu sıralar delirecekmişim gibi hissediyorum. Üzerimde cok büyük bir baskı varmış gibi. O baskıyı üzerimden alip ben suyun yüzeyine çıkmayi deniyorum. Ama gene de derinden o yogunlugu hissediyorum ve beni çok etkiliyor. Ne yapabilirim?

  Beğen

  1. Blogda oldukça fazla öneri bulunuyor. Öne çıkanları ise ana menüdeki yöntemler bölümünde görebilirsiniz. Sevgilerle

   Beğen

 6. son bir kaç gündür aşırı uyuyanlardan ve yorgun olanlardanım. yeni yayınların her zamanki gibi aydınlatıcı oldu. umarım ne kadar süreceği hakkında da bir yazı gelir konseye sizlere sana herkese yani birliğe teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

  1. Bu enerji koridoru yazmış olduğum gibi Aslan Kapısı etkilerinin de sonuna kadar sürecek. Yani bütün bir yaz. Fakat bence kısa bir sürede yeni enerjiye alışabilir ve tekrar zinde hissedebiliriz. Direnmeyelim ve kucaklayalım. Aynen Konseyin yukarıda söylediği gibi. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 7. O gün doğum günümdü ama sabahın 8nden akşam üstüne dek ablama sürekli bugün hiç güzel bir gün değil hiç sevmedim çok ağır bir gün diye sızlanıp durmuştum. Şimdi yoğun bir haftanın üzerine şimdi fırsat bulup okuyunca sebebini anladım. Boşuna huysuz çocuklar gibi sızlanmamışım koca gün

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.