Dünya Tarihini Yeniden Yazıyorsunuz

Mary GrandPréÖnünüzdeki bir süre, dünyanın yükü omuzlarınızdaymış gibi gelebilirse de bu doğru değildir.

Dünya – buna sizin kendi dünyanız da dahil – hızla parlaklaşıyor çünkü şimdi gerçeği sınıyorsunuz. Çağlar boyu söyleyip durduğunuz ama nadiren başardığınız, hatta nadiren başarmayı istemiş olduğunuz bir şey.

Hangi parçalarınızın 3D’de kalacağına, hangilerinin yeni 5D varlığınızın olduğuna karar veriyorsunuz.

Enerji asla yok olmaz. Sadece yeni bir şekil ya da formata geçiş yapar. İşte bundan dolayı, 3D parçalarınız, düşünceleriniz, dilekleriniz ve fikirleriniz 5D varlığınıza geçiş yapmayarak farklı bir zaman ve yere geçecektir. Hayat döngüseldir, çizgisel değil yeni 5D varlığınızla uyumlu olmayan o 3D parçalar şimdi düşünemediğiniz şekillerde değişecek.

3D parçalarınız artık geçmiş 3D yaşamlara dair korku ve kaygıları tutmayacak. Sanki o 3D parçalara bir sihirli değnekle dokunmuş ve onlara yeni umut ve yeni bir can vermişsiniz gibi olacak. Enerjiniz tarihinizi de değiştirecek, dünyanınkini de. Kelimelerle değil, hareketlerle. İşte böylece şimdi bildiğiniz tarih dağılacak ve yerine sevgi ve neşe-keyif-coşku anıları geçecek.

Belki merak ediyorsunuz, tarih değişimi nasıl mümkün olabilir ve bu neden gereklidir. Siz korkudan sevgiye evrimleşirken, dünya tarihiniz de sayfa sayfa yeniden yazılacak. Çünkü gelecek yeryüzü kuşakları korkunun neden hayatlarınızın gerekli bir parçası olmuş olduğunu anlamayacaklar. İşte böylece şimdiki tarihiniz ya masallar haline gelecek veya kaybolacak. Pek çok masalınızın da şimdi gerçekliğe dönüştüğü gibi.

Pek çok efsaneniz, kutsal kitap hikayeleriniz, vs. bir zamanlar buna benzer tarih parçalarıydı. Şimdi, çok uzun ömürlü yaşamlar, uzay gemileri, dünya dışı yaşam, vs. ile ilgili bilgilere efsane olarak bakılıyor, gerçek tarih olarak değil. Yani böylece, çağlar boyu sürmüş olan yeryüzü korkunuz, gelecek dünyalıların gerçekliğiyle çok az ilgisi olan ilginç hikayeler haline dönüşecek.

Tarih öğrenmeyi sevenleriniz bunu Akaşik tarih kitaplarını hazırlamak için yapıyorsunuz. Yeryüzünde başarılmış, teşebbüs edilmiş veya tamamlanmış hiçbir şeyin kaybolmamasına rağmen, bu sevecen olmayan parçalar bir daha asla gündelik dünya bilgileriniz veya ilgilerinize dahil olmayacak.

Siz de yeryüzü de sevgiye geçiş yapıyorsunuz. Bunun sonucu olarak tarihinizin umulandan şimdi olana geçiş yapması ihtiyacı da ortaya çıkıyor. İşte böylece, 3D varlığınızın belki bir masalın bir parçası olabilir ancak asla bir daha sınıflarınızdaki tarihin bir parçası olmayacaktır. Çünkü, yeni neşe-keyif-coşku dünyası yaratıldıktan sonra nasıl bir öğretmen 3D’nin korkusu ve acısını savunabilir?

Pek çokları, korku tarihinizin travmanızı ve yeryüzünün sevgiye geçiş yapmasına olan adanmışlığınızı gelecek kuşakların anlamalarına yardımcı olacağına inanıyor. Bu doğrudur. Aynı zamanda, nasıl yeryüzü korku çağınızda sevgi ulaşılamaz bir hedef olmuşsa, gelecekte de korku öyle olacak. Nasıl sevgi, 3D’de üzerinde çalışılması gereken bir hedefse, korku da 5D ve ötesinde öyle olacak.

3D tarih kitapları kapandı. Şimdi 5D sevginin yeni kitaplarını açıyorsunuz. Yeryüzü zamanının geri kalanının teması sevgi olsa da korku ve sevgi arasındaki bu geçiş şimdi sizi meşgul ediyor.

5D’de ilerledikçe, 3D öfkenizi ve korkunuzu hatırlamakta zorlanacaksınız. Sanki hafızanızı kaybediyormuşsunuz gibi görünebilir. Fakat yaptığınız hafızanızı dönüştürmenizdir. Yıkıcılık ve öfke üreten o bir zamanların parçaları zihninizden kayıp giderken, kahkaha ve neşe-keyif-coşku anıları yerlerine geçecek.

Siz öncülerin büyük çoğunluğu 3D hayatınız boyunca büyük kaygılar deneyimlediniz – ve belki de henüz 5D olmayanlar aracılığıyla deneyimlemeye devam ediyorsunuz. O korku ve öfkeyle sevgide ilerleyemezsiniz. İşte bundan dolayı o parçaları size en uygun gelen yollardan eritmeye teşvik ediliyorsunuz.

En sonunda, kardeşler veya arkadaşlar o kadar keyifli olmayan bir zamandan bahsettiklerinde, o olayda o kadar çok gün ışığı göreceksiniz ki, onu artık hatırlamayacaksınız bile.  İşte bu da korku tarihinizi silecek, 3D varlıklarının ötesine geçen herkesinkini de. Sadece şimdiye kadar yeryüzünde olup da korkuda kalmak isteyenler, bu hayatlarında korkunun getirdiği rahatsızlığı ve acıyı hatırlayacaklar. Gelecek kuşaklar, dönüp de bakacakları korku tarihine sahip olmayacaklar çünkü o parçalar şimdi yeryüzünde olanlarca siliniyor.

Belki bu size olasılık dışı veya faydasız görünüyor. Fakat yine de sevgiye tam olarak yerleşmek için korkunuzu silmeli, dağıtmalı, görmezden gelmelisiniz. Ve bunu da yapıyorsunuz. Bunu yapmayı reddedenler ise acı içinde yaşamaya devam edecekler.

Kendi gerçek ve sevgi alevinizi ateşlediniz. Artık yok edilemeyecek, bastırılamayacak bir şey. Sevgideki yeni kendinizi keşfetmekte özgürsünüz. Öyle bir sevgi ki, dünün korkusunu ve acısını ya da dünyanın korku tarihini içinde barındırmıyor. Siz özgürsünüz.

Belki atalarınızdan gelen yükleri taşıdığınızı düşünerek endişeleniyorsunuz. Ah, işte bundan dolayı korku geçmişinize bir sünger çekiliyor. Belki eski genetik geçmişiniz hariç, şimdiki kendinize ait olmayanları arındırmak için artık saatler, günler hatta dakikalar bile harcamak istemiyorsunuz.

Şimdi yeni dünyada yeni temiz geçmişle yeni bir varlıksınız. Geçmiş hayat karmanız artık yok. Atalara ilişkin tarih artık yok. Ve dünya tarihinizin sizinle çok az alakası var çünkü o hatıraları Akaşik kayıtlara geçirenler bunu sizin yardımınız veya kaygınız olmadan yapıyorlar.

Siz özgürsünüz. İhtiyaçlarınızı karşılayacağınızı bildiğiniz çocukluk günleriniz gibi, gülmeye, oynamaya ve istediğiniz kadar yaratmaya özgürsünüz. Siz özgürsünüz. Ve öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. bu muhteşem. nasıl bir hisdir ki tam beni anlatmış dedirte biliyor. şükürler olsun. ve öylede oldu.sevgiyle rehberlerim.

  Liked by 2 people

 2. Mutluluk sevinc gozyaslariyla okudum. Biliyorum degisiyor dunya . Bu muhtesem guzel bir durum. Tam da aklimda bunlarla ilgili düşünceler varken yazinizi okudum. 💜🌄 #herseycokguzelolacak biliyorum 🙏🤲

  Liked by 2 people

 3. Olağanüstü bir anlatım. Çok derin bir o kadar da çok açık. Bin şükür. Iyiki varsınız Mor Alev. 💜

  Liked by 1 kişi

 4. Konsey’e sormak istiyorum ‘Çocuklarımıza okulda öğretilen dünyanın maddi ,manevi zorlukları,bunun da çocukta yarattıkları gelecek kaygısı ve endişeleri ,i çevremizdeki insanların anlattığı sokakların güvenilirsizliği,binbir türlü tehlikeler vs .Çocuklarımıza korku ve kaygısız yaşamayı nasıl öğreteceğiz.Ben pozitif enerji yaymaya çalışıyorum ama çocuğum 11 yaşında ve geleceği için endişeli .Ben dış çevre kadar etkili değilim gibi

  Beğen

  1. Sorunuzu ilettim. Benim ön cevabım ise bu konuda endişelenmek yerine çocuğunuza örnek olarak yol göstermenizdir. Sevgiler

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.