Bir Dakikanızı Ayırın…

 

Yvan Favre Art

Bugün bir dakikanızı ayırın ve düşünün, dünyada nasıl ilerlemeyi, kendinizi dünyaya nasıl sunmayı seçtiğinizi gerçekten düşünün. Bu, boş vermeyi seçeceğiniz gereksiz bir egzersiz olarak görünebilir fakat, gerçekten bir düşünün!

Bunu mızmızlanarak ve zorluklarınız için diğerlerini suçlayarak mı harcıyorsunuz, her kötü şeyin size olduğunu mu hissediyorsunuz, ne kadar uğraşsanız da bir türlü şans yüzünüze gülmüyor mu?

Eğer vaktinizi bütün bunların geçmişte olduğu zamanları düşünerek, en kötüsünün gelmekte olduğunu, ne yaparsanız yapın tekrar ve tekrar olacağına inanarak geçiriyorsanız, konuyu kaçırıyorsunuz!

Bunu daha önce duymuş olduğunuz halde, tekrarlanması çok yerine bir şey: Siz, sizden sorumlusunuz! Size doğru olumsuz şeyleri yönlendiren bir dış olay olabilir, fakat en nihayetinde, siz sizden mesulsünüz. Aynı yerde devam etmeyi seçiyorsunuz çünkü orası sadece geçmişte bulunduğunuz yerdi.

Evren, düşüncelerinizi değiştirmenin hiç emek istemediğini söylemek isterdi. Ama çok emek isteyebilir!

Ancak eğer bilinçli farkındalıkla ve değişim isteği ile donanmışsanız, her şey mümkündür. Bunu size göstermesi için Evrene bir şans tanıyın… ve hayrete düşmenize olanak tanıyın! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

    1. Sevgili Serap, otomatik tepkiler, otomatik düşünceler yerine farkında olarak bilinçli düşünmek ve bilinçli davranmak, tüm hayatı farkındalıkla yaşamaktır. Sevgilerle

      Liked by 3 people

  1. “Hayatimda bolluk ve bereketi yasiyorum” sekline cevirmen gerekli. Istemek bir seyin yoklugunu, yasadigini hissetmek ise varligini vurguluyor.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.