Neşe-Keyif-Coşkuyu Kucaklamak… Ne Olursa Olsun

Justin Gaffrey ArtSelamlar Sevgililer!

İzninizle kendimi tanıtayım. Ben doğası sözcük yerine müzikal olan bir isme sahibim. Doğamın dişi olduğunu algılayabilirsiniz ve bir anlamda neşe-keyif-coşkunun pek çok ruhundan biriyim. Eğer benim için bir isim kullanmak zorundaysanız bana İlina diyebilirsiniz çünkü titreşimi bana iyi uyuyor.

Tüm melekler İlahi Sevginin ifadeleridir, yani beni çağırdığınızda – veya milyonlarca diğer meleklerden birini çağırdığınızda – gerçekte hepimizin içinde yaşayan Sevginin Ruhunu çağırıyorsunuzdur. İlahi sevgi sizin, benim, ustaların, her ot sapının içinde yaratıma girmiş ya da doğmaya hazır şekilde yaşar! Evrenlerde ve karıncalarda, kahvede, sütte ve şekerde, her nefesinizde varolan sevgiyi çağırıyorsunuzdur. Sadece bugün kabul etmek istediğiniz sevginin çeşidini seçiyorsunuz! Benimki ise neşe-keyif-coşku hisleri şeklinde gelir!

Kolaylıkla benimle çalışabilirsiniz. Sadece sessizce oturun ve beni çağırın. “İlina lütfen beni neşe-keyif-coşku ruhuyla doldur.” Nefes alın ve ihtiyaç duyarsanız bu sözü tekrarlayın ve ben gelerek, neşe-keyif-coşku ruhumu da enerji alanınıza getireceğim. Kalbinizden genişleyen, döne döne büyüyen bir şen şakrak, enerjik ve coşkun bir his hissedebilirsiniz veya tam huzur. Çok güzel bir çayırda çiçekler çevrenize yayılmış ya da bir köpek yavrusu sizi sınırsız sevgisiyle öpmeye gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Belki bunu gözyaşları takip eder veya ifade edilmemiş hayal kırklıkları, öfkeler açığa çıkar, salıverilir ve böylece peşinden gelecek neşe-keyif-coşkunun deneyimlenmesine yer açılır.

Bu hisleri aramayın. Sadece beni çağırın ve nefes alın. İzin verin alanınızda saplanıp kalmış ağır enerjileri hareketlendireyim. İzin verin hayata negatif tepki vermeye şartlandırılmış bağlantılar yerine beyninizde daha neşe-keyif-coşkulu bağlantılar kurulmasına önayak olayım.

Eğer isterseniz, parlak güneşli bir rengi içinize soluduğunuzu gözünüzde canlandırabilirsiniz – ayçiçeklerinin rengi, nergisler ya da aydınlık ve parlak sabah güneşi! Kalbinizi doldurduğunu düşünün. O harika rengi bedeninizin her hücresiyle içtiğinizi, sadece hayal gücünüz ve niyetinizle.

Neşe-keyif-coşku bir ruhtur – sadece isteyerek bağlantıya geçebileceğiniz bir enerji frekansıdır. Ben yardımcı olabilirim. Neşe-keyif-coşku dış şartlarla da tetiklenebilir fakat onlara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Dış dünyanız ne yaparsa yapsın, neşe-keyif-coşku bulunabilen bir frekanstır.

Sevgili hayvanlarınıza bir bakın. Bir köpek 3 bacakla da mutlu olabilir, topallayan hatta hasta, çünkü köpeğin bir yargısı yoktur. Hayvanlar durumlarını kabul ederler, onları gözlemleyin, ihtiyaç varsa kendinizde belli ayarlar yapın ve onları çevreleyen sevgiye odaklanmaya devam edin – yiyecek, kucaklamalar, öpücükler, sıcak bir yatak, tatlı bir yaprak yığını, ya da keyifli buldukları herhangi bir şey.

Sorunlarınızı sadece gözlemleseniz, anda çözüm için yapabileceklerinizi yapsanız ve sonra tam da bulunduğunuz yer ve anda elinizden gelen en iyi şekilde sahip olduklarınızın keyfini çıkarsanız, insan ırkındaki neşe-keyif-coşkuyu düşünebiliyor musunuz? Nasıl ödeyeceğinizi bilmediğiniz bir faturanız bile olsa iyi hissettiğinizi düşünebiliyor musunuz? Bedeniniz mükemmel sağlıklı değilken bile gün doğumundan ve bahar çiçeklerinin kokusundan keyif aldığınızı düşünebiliyor musunuz? Sevdikleriniz hayatından hoşnut olmasa bile… ve bu konuda ne size ne de kendilerine herhangi bir çözüm getirmeye izin vermeyecek kadar inatçı olsalar da.. kendinize hayatı zevkle yaşama izni verebilir misiniz?

Doğal varoluş halinizi hissetmek için kendinize izin verin sevgililer! Orijinalinizde sevgiye, neşe-keyif-coşku dolu isteklere, iyiliğe, güzelliğe ve diğerlerinin içindeki gerçeğe odaklanmak üzere programlandınız! Geri kalan öbür şeyler hakkında saplantılı olmayı sonradan öğrendiniz. İstediğiniz gibi olmayan şeylere odaklanmaya şartlandınız – sanki bu sorunları çözmenize yardımcı olacakmış gibi. Bu doğal değildir. Ruh her zaman gerçeği arar ve gerçek de sizin varoluşunuzun her anında sevildiğinizdir, gündüz, gece, 7/24, ona odaklansanız da odaklanmasanız da, izin verseniz de vermeseniz de. Ruh, çözümlere odaklanır, bilir ki istenen sonuca odaklanmak onları başaracak fikir ve yardımı çeker. Ruh neşe-keyif-coşkuludur. Yaratmaya bayılır!

Gönüllü olarak neşe-keyif-coşku arayın. Gönüllü olarak benimle oturun ve enerji alanınızı canlandırmama izin verin. Gönüllü olarak bunaltıcı haberleri kapatın ve bu dünyada iyi şeyler yapan insanlara odaklanın. Yavru köpeklerinizi, kedilerinizi öpün. Çocuklarınızla gülün. Size yaşam üfleyen şeyleri yapın. Eğer onların ne olduğunu bilmiyorsanız keşfe çıkın. Dünyada size bu zamanda hayat veren nefese şükürlerinizi iletin ve bir çocuğun yaptığı gibi araştırın, kendinize özgü neşe-keyif-coşkuyu bulun. Düşüncelerinizi bu dünyada güzel ve harika olan şeylere doğru çevirin.

Hayatın zorlukları var ve biz bunu anlıyoruz. İnsan varlıklar olarak birisini kaybettiğinizde yas tutacaksınız, ölüm, boşanma ya da hayatınızı kabalıkla terk edenler olduğunda. İşinizi kaybederseniz anlık bir hayatta kalma tepkisi göstereceksiniz. Bir hastalık bulduğunuzda korkulu bir tepkiniz olacak. Hoş olmayan şartlarınızı nasıl değiştireceğinizi bilmediğinizde bunalımlı hissedebilirsiniz. Bu tepkiler dünya gezegeninizde derinden şartlandırılmıştır.

Sevilen bir varlık fizikselden geçiş yaptığında büyük bir kutlamanın yapıldığı başka gerçeklikler de var. Büyük bir partiyle telepatik olarak yeni mezun olmuş ruhla iletişime geçerler. Neşe dolu tebrik mesajları gönderirler ve bilirler şimdi o yeni salıverilmiş ruhlar onlara rehberlik edecektir! Düşünebiliyor musunuz, her form kaybının şevkle yeni bir şey yaratma arzusuyla karşılandığı yerler var? Düşünebiliyor musunuz, dünya gezegeninizde bile, bilinmeyene teslim olarak birbirine bağlanan varlıklar bulunuyor? Ne yapacaklarını bilmediklerinde daha yüksek daha da sevecen bir güç bunu biliyor.

Sizin gerçekliğiniz tek gerçeklik değil sevgili dostlar. Ancak en zorlusu.

Yani biz yeryüzünüzdeki keyifsiz, bunalımlı, korkulu ve sıklıkla üzücü şartları derinden anlarken, daha büyük bir gerçeği de biliyoruz. Siz seviliyorsunuz! Mantığın çok ötesinde! Şimdi, burada ve her zaman. Asla hiçbir ruhu kaybetmiyorsunuz. Hayatınızdaki İlahi sevginin şekilleri değişiyor ama İlahi olan sizi asla terk etmiyor. Biz, bu gerçek ve sevgi hissini hepinizle paylaşmak istiyoruz.

Sessizce oturun. Nefes alın. Benim ya da herhangi bir meleğin ya da sevgi ve neşe-keyif-coşku ruhunun yardımını isteyin. İzin verin sizi her karanlıktan yükselmeye ve ruhunuzun coşkunluğuna, bolluğuna yönlendirelim. Ve o ruh, yaşadığı, nefes aldığı, burada, dünyanızda yaratabildiği için derinden minnet dolu.

Sizleri çok seviyoruz.

Ve böylece Bilge Baykuşlar, Anne Albers’a teşekkür ederken hepinize harika bir 23 Nisan diliyorum!  (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Harika bir yazi… Gecenlerde oldukca stresli bir durumla karsilastim ama enteresan bir sekilde disaridan kendime baktigimda, bu stresli ortama ragmen, son derece sakin hissettigimi farkettim ve sakince cozume ulastim, isimi tamamladim, hersey yoluna girdi. Bu beni oldukca sasirtti, cunku daha once boyle bir durumla karsilassam tipik stres belirtileri gosterirdim, bu kez hicbiri olmadi. Galiba gecirdigim evrim guzel bir noktasina yaklasiyor. Mor Alev, sizin de yardiminizla ileriye ve nese-keyif-cosku hissine dogru hizla yol aliyorum. Tesekkurler… Sukurler olsun bugunume…

  Liked by 2 people

 2. Bu nasıl bir eşzamanlılık, dün gece odamda sarı bir auranın varlığını gördüm. mantra sayıklıyordum titreşimimin yükselmesi için. Teşekkürler, mor alev. ❤ ❤ ❤

  Liked by 1 kişi

  1. öncelikle sevgili Mor Alev’e bu güzel paylaşım için sonsuz teşekkürler ❤ uzun zamandır zaten belki de bilinçsiz yaptığım bir şeyi şu an’dan itibaren bilinçli olarak yapmaya devam edeceğim: sevgili meleklerimden (bundan sonra sevgili İlina’dan) beni neşe keyif coşkuyla doldurmalarını istemek ❤ @kapella : titreşimimi yükseltmek için hangi mantrayı veya mantraları önerebilirsin? yorumun ilgimi çekti, yardım istemek geldi içimden… şimdiden teşekkürler ve sevgiler

   Liked by 1 kişi

   1. Sevgili Nuray, benim burda mantra diye bahsettiğim şey, titreşimi yüksek bana iyi gelen Türkçe kelimleri tekrarlamak. Yukarıdaki yazıdaki gibi; sevgi, neşe, iyilik gibi… yoksa gayatri mantra gibi şeyler değil. Onlar kadar etkili midir, sanıyorum mor alev daha iyi bilir. Sevgiler. ❤

    Liked by 1 kişi

 3. Muhteşem bir bilgi daha doğrusu sevgi aktarımı….. Bende ikbaharın muhteşem ışıltılı enerjisi ve bayram coşkusu yaşattı 🙂 Sevgili İlina çok teşekkürler …..

  Liked by 1 kişi

 4. “Sevgili hayvanlarınıza bir bakın. Bir köpek 3 bacakla da mutlu olabilir, topallayan hatta hasta, çünkü köpeğin bir yargısı yoktur. Hayvanlar durumlarını kabul ederler, onları gözlemleyin, ihtiyaç varsa kendinizde belli ayarlar yapın ve onları çevreleyen sevgiye odaklanmaya devam edin – yiyecek, kucaklamalar, öpücükler, sıcak bir yatak, tatlı bir yaprak yığını, ya da keyifli buldukları herhangi bir şey.” … tam da çok sevdiğim yaşlı köpek kızım için ne yapabileceğimi bilmez ve üzüntüden kendimi helâk ederken geldi bu satırlar ❤ Yazını tümü de, yukardaki paragraf da ilâç gibi 🙂 Varolun ❤ varlığınıza şükrediyorum..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.