Arzularınız Çözümü de İçerir

Angel Feathers - artist unknownShanta Gabriel aracılığıyla Baş Melek Gabriel (Cebrail):

“Gerçekleştirme gücüne sahip olmasaydınız arzuyu da hissedemezdiniz.”

Kanal Shanta Gabriel diyor ki;

Baş Melek Gabriel bizleri kalbimizin derinliklerinden gelen arzulara dikkat etmeye çağırıyor ve her zaman hayırlı bir sonuç olduğunu hatırlatıyor.

Söylenir ki, her sorunun içinde çözümü de bulunmaktadır. Arzularınız konusunda da aynı şey geçerlidir. Bir parçanız onun mümkün olduğuna inanır, yoksa o arzuya bile sahip olmazdınız.

Ruhunuz, yeryüzündeki öğreniminizi tamamlamanız için belli bir dizi arzunun gerçekleştirilmesi gerektiğini bilir. Bunlar kitlesel pazarlamayla tetiklenmiş arzular değildir. Bunlar, sıklıkla kalbinizde derinlerde gömülü olan arzulardır, hatta sizin için o kadar değerlidirler ki, onları düşünmek için bile kendinize izin vermeniz gerekebilir.

Bazen her şeyin mümkün olduğu fikrine doğru esnemeniz ve gelişmeniz gerekli hale gelir. Zihnimize yaratıcı bir fikir geldiğinde onu derhal geçersiz kılmamamız önemlidir. Çünkü o fikir, arzu, ilham, hayatımızın bir anlam ve amacı olması için gerçekten ihtiyacımız olan tek şey olabilir. Ve farkındalığıma gelmekte devam eden bu hayallere şimdi biliyorum ki dikkat etmeliyim, çünkü Ruhum sürekli olarak beni onlara çağırıyor ve arzu benden uzaklaşmıyor.

Bizler odaklanmış dikkatimizle değişiklikler ve bolluk içinde yeni yaşamlar yaratabildiğimiz potansiyellerle dolu bir dünya da yaşıyoruz. Ruhani bilgiler ve kuantum fiziği bir araya geldikçe, bu gerçeğin gücü de bilimsel deneylerle yıllar boyu kanıtlandı.

Bu yeni ve çok güçlü uyanış zamanında, niyetlerimizi bizi en güçlü hissettirecek, bize tutku ve neşe-keyif-coşku ile anlam katan şeylere odaklayarak kalbimizdeki arzuları gerçekliğe dönüştürmemizin önemini hissediyoruz. Bu bir risk mi? Her zaman. Ama benim için kalbimin zekasını ve ruhumun arzularını takip etmemek daha büyük bir risk taşıyor.

“İlahi Varoluş (Yaratan, Tanrı)

Kalbimin güçlü arzuları şeklinde hissettiğim ve Ruhumdan gelen ilham için çok teşekkür ederim. Bir arzumun odaklanmak için önemli ve Ruhumun en yüksek gerçekliğiyle uyumlu olduğunu anlamam için bana muhakeme gücü ver.

Yüksek Benliğim tarafından ilham aldığımda onu takip edecek, bir türlü beni terk etmeyen o arzuya odaklanacak inanca sahip olmama yardım et. Kalbimin en derin arzularına saygı duymam için gerekli yürekliliğe ve sebata sahip olduğumu bilmeme yardım et.

Hayallerimi en güzel şekillerde gerçekleştirmeme yardımcı olacak Yaratıcı Çözümler için şimdiden teşekkür etmeyi hatırlamayı istiyorum. Ve yepyeni şekillerde geleni kabul etmeyi öğrenmeme yardımcı ol ki, ben de İlahi Kaynağın Hayırlı Sonuçlarının tertemiz kanalı haline geleyim. Şükürler olsun. Ve öyle de oldu.”

Baş Melek Gabriel diyor ki;

Sevgili,

Hayattaki her şey Evrensel Bilincin bir parçasıdır. Bu, kalbinizin arzularını da içerir. Bu arzuları gerçekleştirmek ve yaşamayı istediğiniz yeni hayatı yaratmak için gerekli her şeye içinizde sahipsiniz. Bilin ki, ne zaman içinizde derin bir özlem hissederseniz, onun gerçekleşmesi için gerekli tohum da içindedir.

İçinizde derin bir yeniden uyanış var, size istediğiniz her şeyin potansiyelini gösteriyor. Bu yeniden uyanış sizin Yaratan’la olan bağınızı ve size her zaman yardımcı olan Melekleri hatırlamanızdan kaynaklanıyor. Bu enerjiyle git gide daha fazla bir araya geldikçe, hayatınız arzuladığınız sihirli nitelikleri de üzerine almaya başlayacak.

Her şey salıvermekle başlar. Tüm ihtiyaçlarınızın fazla fazla karşılanacağını bildiğinizde, ele geçirme/kazanma isteyen parçanızı da salabilirsiniz. Şimdi kalbinizin gerçek arzularını keşfetmekte özgürsünüz. Gerçek arzular gerçekleştiğinde, nitelikleri de yerine getirilmiş olur.

Eğer arzu para içinse, kalbinizde uygulamaya girmeyi isteyen bir nitelik vardır – bir güvenlik hissi, bolluk içinde bir yaşam ya da en basit haliyle kaygıdan özgürlük.

Bu niteliklerin farkında olmanız öncelikle bunlara sahip olmak için harekete geçmenize sebep olur. Bu da daha sonra materyal formun en yüksek hayrınıza olacak şekilde yaratıma girmesine yol açar. Bu nitelikleri keşfettikten sonraki ilk adım, her zaman istediğinizi istemenizdir. Berrakça bu nitelikleri belirttiğinizden emin olun. Meleksi Boyutlar size süreçte yardımcı olmak için her zaman hazırda beklerler. Anahtarınız ise berraklığınızdır.

Tüm varlıkların bol neşe-keyif-coşkuyla ve özgürlük halinde yaşaması Yaratan’ın gerçek planıdır: Huzur, uyum ve sevgiyle bu dünyada da ve ailelerinde yaşayan insanlar. Bu nitelikleri dualarınızda istemeniz hiç de aşırı değildir çünkü bunlar Yaratan’ın dünyasındaki doğal denge halidir. Bunlara sahip olmak için sunduğunuz dualar zihninizi ve kalbinizi de kişisel hayatınızda tatmine açar.

Mucizelerin sadece mümkün olduğuna değil, kendi hayatlarında yaratıma girmelerine de izin veren benzer düşüncelere sahip ruhlarla arkadaşlık yapmak da önemlidir. Dünyanızdaki bazı durumlarda, sadece ilahi ölçeklerde bir mucizenin çözüm yaratacağı açıktır. Yeterince insan mucizelerin mümkün olduğuna inanırsa, bu zamanda zihnin anlayabileceğinin ötesinde yaratıcı çözümler oluşacaktır.

Dünyanızda mucizelerin oluşmasına izin vermeye şimdi başlayın. İlahi Müdahaleyi isteyen ilk kişi olun ve bu inancınızı başkalarıyla paylaşın ki böylece herkes yeni bir bilinç seviyesinden ve bol neşe-keyif-coşkuyla dolu bir hayat yaşayabilsin.

Kalbinizde o arzular, size mucizelerin olduğunu hatırlatmak üzere bulunuyorlar. Bilin ki sizler kutsanmış ve derinden sevilen varlıklarsınız.

İlahi Varoluşu ve Melekleri çağırın ve sonra da izin verin kalbinizin arzuları gerçekleşsin. Hatırlayın;

“Gerçekleştirme gücüne sahip olmasaydınız arzuyu da hissedemezdiniz.”

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

***

Yani Sevgili Bilge Baykuşlar, bir arzu, istek, hayal varsa onu gerçekleştirme gücünüz de vardır, yoksa ona sahip olmazdınız.

Ancak o şeyi neden istediğiniz önemlidir. Size nasıl bir his verecek? Yukarıda Gabriel’in “nitelikler” olarak anlattığı şey de budur. O hisler hakkında net bir anlayışa sahip olmanız ve şimdiden onlara uzanmanız yaratımı kolaylaştırır.

Örneğin, bana bazen yazarlar, “evlenmek istiyorum” ben de cevaplarım, “neden evlenmek istediğinizi düşünün.” Çünkü bu duruma açıklık getirir. Sevgiyi paylaşmak mı, düzen mi, uyum mu, toplumda değerli olduğunu hissetmek mi? Bir sürü sebebi olabilir. Ama bunlar için evlenmeye ihtiyaç yoktur. Doğrudan o hislere uzanıldığında ve gerekli salıverme işlemi yapıldığında bir de bakmışsınız, hayatınızda harika bir ilişki var ve evlenme planları yapıyorsunuz! Aynısı kariyer, para, seyahat, aklınıza gelen her şey için geçerlidir.

Biliyorum, siz de bütün bunları biliyorsunuz. Ama ne demiştik, biz insan ırkı tekrarlarla öğreniyoruz ve bu mesajla da kalbimizin arzularını görmezden gelmemeye çağrılıyoruz. Haydi, hep birlikte yaratmaya devam edelim!

Baş Melek Gabriel ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. Evveli gece Yaratan’dan ve meleklerinden, çözmeye çalıştığım bir maddı konu hakkında bana doğru yolu göstermelerini istemiştim… dün gerekli çalışmayı yaptım, konu olumlu ve belirgin hale geldiydi… bugün de bu mesaj ❤ neşe+keyif+coşku yolum açılıyor 🙂 teşekkürlerimle öpüyorum sizi ❤

  Liked by 2 people

 2. Örneğin, bana bazen yazarlar, “evlenmek istiyorum” ben de cevaplarım, “neden evlenmek istediğinizi düşünün.” Çünkü bu duruma açıklık getirir. Sevgiyi paylaşmak mı, düzen mi, uyum mu, toplumda değerli olduğunu hissetmek mi? Bir sürü sebebi olabilir. Ama bunlar için evlenmeye ihtiyaç yoktur. Doğrudan o hislere uzanıldığında ve gerekli salıverme işlemi yapıldığında bir de bakmışsınız, hayatınızda harika bir ilişki var ve evlenme planları yapıyorsunuz!

  bu hisleri nasıl salıvermeliyiz. bazen çok düşünüyorum. hiç düşünmesem dile getirmesem daha mı iyi olur. isteyin ve dileyin ki olsun diyorsunuz bizde öyle yapıyoruz. neyi beceremiyoruz. emek verin, çabalayın vs vs.

  bazen bir öyle bir böyle okuduklarım kafamı karıştıyor . bu kadar şeyin altında eziliyorum. aslında hiç bişey okumamak yapmamak daha mı iyi olur. sadece yaradan istemek herzamanki gibi kendi bilgilerimizle devam etmek en iyisimi.

  dünyaya geliş amacımız nedir. yalnızlık değildir. çünkü yaradan herkesi eşli yarattı. bu dünyaya tohumlarımızı bırakmak değilmi sevgiyi paylaşmak. sen veya ben değilde biz olmak değilmidir.
  şimdi bu duygular salıverin o zaman hiç bişey istemeyin düşünmeyin o zaten kendiliğinden gelirmi 7-8 yıldır gelmedi ben uğraşmazsam çabalamazsam gelmez.

  çok kafa karıştırıcı bunlar.

  en güzel arzuma anneye olmaya gelsin 🙂 bu da benim dileğim 🙂

  Beğen

  1. Sevgili *****, Evet, zihinde kalmışsınız ve bilgiler biraz birbirine girmiş. Ben bu blog adına konuşabilirim ve bu blogda bir şey istemeyin, evlenmek, bolluk, vs… gibi şeyleri istemeyin anlamında hiçbir şey yayınlanmadı. İstemek güzeldir, bizi yaratıma yönlendirir. Yeni deneyimler yaşarız ve daha da çok öğrenir, gelişiriz. Ama yaratım formülü bir şeyi zorlayarak gerçekleştirmekle alakalı değildir. İstekleriniz güzel, yapıcı istekler. Bu dünyadaki insanların büyük çoğunluğuyla da aynı. Siz kısaca sevilmek ve sevildiğinizi bilmek istiyorsunuz. Peki neden yukarıda yazdığınıza göre yıllardır buna ulaşamıyorsunuz? Çünkü eksik olduğunuz düşüncesinden yola çıkarak yaratmaya çalışıyorsunuz ve evet dışınızda bir şeyleri değiştirmeye çalışmaya ihtiyaç yok. Siz tamsınız, bütünsünüz, seviliyorsunuz. Buna karşı olan korku temelli düşünceleri salıverin. Anlatılmak istenen budur. Lütfen, blogda biraz gezinin. Salıvermek konusuyla ilgili kaç yazı, yöntem, yol yayınladığımı ben bile unuttum. Arama kutusunu kullanın, anahtar kelimelere tıklayın, Bütün Yazılar başlığı altındaki İlişkiler kategorisine tıklayın, ana menüdeki yöntemler bölümüne bakın. Artık ilişki değil de kendi üzerinizde çalıştığınızda yaratıma gireceğinizi bildiğinize göre, önce sevgiyi kendinize verin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler

   Beğen

 3. Sevgili Mor Alevim,
  Öncelikle sevgi dolu kucaklarım sizi 😊 Seansımızın üzerinden sanırım 2-3 yıl geçmiş olabilir. O günden beri paylaşımlarınızı keyifle okuyup günün mesajı olarak algılamayı alışkanlık haline getirdim. Ancak bugünkü yazınız beni düşündürdü ve içinden nasıl çıkmam gerektiğine ilişkin sizden tavsiye bekliyorum. Soruma gelince, yazınızın sonunda “…Örneğin, bana bazen yazarlar, “evlenmek istiyorum” ben de cevaplarım, “neden evlenmek istediğinizi düşünün.” Çünkü bu duruma açıklık getirir… ” cümlesinden sonra kendi kendime sordum neden evlenmek istiyorum diye çat diye iki cevap geldi “hayatım kolaylaşsın, yüküm hafiflesin” 😊 bu duygularımı nasıl salıverebilirim? Küçük bir ipucu istesem sizden… Teşekkür ederim şimdiden…

  Gizlilik Uyarısı :
  Bu mesajdaki bilgi sadece yukarıda ismi yazılı alıcının dikkatine gönderilmiştir. Eğer bu mesajın ulaştığı kişi yukarıda anılan alıcı veya o şahıs veya kuruluş adına e-mail mesajı kabul etmeye yetkili değilse, işbu mesajın herhangi bir şekilde çoğaltılması, başkalarına dağıtılması veya açıklanması yasaktır. Eğer bu mesajı yanlışlıkla alırsanız, derhal bizi bilgilendiriniz ve orijinal mesajı da imha ediniz.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Sinem, ana menüdeki salıverme yöntemlerinin de bulunduğu kategoriye bakmanız yardımcı olacaktır. O yük ne ise siz salacaksınız, bunu sizin için bir başkası yapamaz. Sevgilerimle

   Beğen

 4. Çok çok güzel bir mesajdı… Hiç bıkmadan usanmadan bize hatırlatanlara çok çok derinden teşekürler 🙏💓💓💓

  Liked by 1 kişi

 5. O kadar güzel bi mesaj ki kalbim ışıkla doldu resmen. Çok teşekkürler ilettiğiniz için çok teşekkürler. Ben bir şey sormak istiyorum. Evlilik örneği vermişsiniz ama belli bir kişiyi çekmek için ne düşünüyorsunuz ? Yani ben onunla belli bir deneyim yaratmam istiyorsam ? Gerçi bu yazıyı görmek bile bana bi mesaj gibi geldi ama sizin görüşlerinizi merak ettim . Işıkla kalın 💜✨🙏🏻

  Liked by 1 kişi

  1. SEvgili Tuğçe, yine aynı soruyu soruyorum. Neden o deneyimi istiyorsunuz? Cevaba göre ana menüdeki yöntemler bölümünde bulunan salıverme ve yaratım metodlarına bakmanız yardımcı olabilir. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.