Baş Melek Rafael: Şifa İstemenin Görünenin Ötesindeki Amacı

vista paraiso - roy crawford smithSelamlar, Ben Baş Melek Rafael (İsrafil), sizlere Şifa Melekleri ekibimle birlikte bilgelik ve yüksek titreşimli şifa aktarımı paylaşmak üzere geliyorum. Sizleri benden, benim Şifa Melekleri  ekibimden ve doğrusu kendinizle eş-titreşimde ve yakın hissettiğiniz herhangi bir rehberinizden şifa istemeye teşvik etmek istiyorum.

Kendiniz için şifa istemeniz şu anda son derece önemli. Çünkü şifa sadece enerjinin veya fiziksel yardımın iletilmesi değildir. Şifa Yaratan’la olan bağınızı geliştirir ve hayatınızdaki diğerlerini de desteklemenize yardımcı olur. Şifa isterken ister zihninizden ister yüksek sesle, derin seviyelerden ve varlığınız aracılığıyla akan bir ışık sütunu oluşturuyorsunuz. Varlığınıza ne kadar çok ışık demirlerseniz, içinizdeki Yaratan’a ait nitelikleri yaratıma sokmanız ve deneyimlemeniz de o kadar kolaylaşır. Şifa talep etmekle, gündelik hayatınızı yaşarken bile kendinizi Yaratan’la birleştirmektesinizdir ve onunla BİR olmayı deneyimlersiniz.

Aşağıda şifayı benliğinize demirlemenizde yardımcı olabilecek bazı örnekler var:

 • “Baş Melek Rafael’in şifa enerjisi ile uyumlanmayı istiyorum, kendime en uygun şifayı kabul etmeme ve deneyimlememe izin veriyorum.”
 • “Baş Melek Rafael ve Şifa Meleklerinin beni şifalandıran, besleyen bir ışık küresiyle sarmalarını rica ediyorum.  Şu anda hayatımda içimdeki Yaratan’ın varlığını aktive etmem için Yaratan bilincini demirlemek üzere, şifalı ışığınızın ışık kotamı yükseltmesini, kabul etme ve dönüşüm becerilerimi anlayıp uygulamama yardımcı olmasını istiyorum. İçimdeki Yaratan ışığının bütünlüğünün ve sağlığının bedenlenmiş hali olmama yardım edin ve böylece Yaratan’la bağımı güçlendirip diğerlerine de ilham aracı olabileyim. Öyle de oldu.”
 • Baş Melek Rafael’in, Şifa Meleklerinin ve Yaratan’ın sevgi dolu, kudretli sevgi bilincini çağırıyorum. Enerji alanıma akın ve negatif enerjilerin, duyguların, düşünce kalıplarının tamamını yok edin. Kudretli sevgi bilincinizi, fiziksel bedenimdeki olumsuz acı, ızdırap, rahatsızlık ve hastalık bilincini en yüksek titreşimdeki olumlu sevecen bilince dönüştürmesi için çağırıyorum. Kudretli sevgi bilincinizin özellikle (bedeninizin acı veren parçasına) nüfuz etmesi ve kusursuz ışıldayan sağlık yaratması için çağırıyorum. Benliğimin tamamı Yaratan Işığına uyumlanırken, süregelen bilinçli uyanış sürecini deneyimlemek üzere enerjilerimin değişmesine açığım.”
 • “Ben Baş Melek Rafael’den gelecek şifaya açığım ve özellikle de andaki sıkıntımın (hastalığımın, acımın) amacı ve anlamını anlamamda yardımcı olmasını istiyorum. Böylece Yaratan’ın aşmamı istediği dersi idrak edebilir, kolaylıkla mükemmel sağlığı gerçekleştirebilirim.”
 • “Ben Baş Melek Rafael’den doğal şifa yeteneklerimi, Yaratan bilincini özümseme ve anlamını çözmeye dair en doğal becerilerimi aktive etmesini ve böylece kabullenme, değişme ve şifalı titreşimleri demirleme yeteneklerimde ustalık mertebesine ermeyi rica ediyorum. Senin şifalı titreşimlerini ve kendi benliğimden akan şifalı, sevecen ve uyandıran ışığı hissetmeme, bilmeme, tanımama yardım et. Teşekkür ederim.”
 • “Yaratan’ın eril ve dişi yönleri arasındaki denge, huzur, eşitlik ve sevgi bilincinin tüm bedenlerime akışına aracı olması için Baş Melek Rafael’in şifalı varlığını benliğime çağırıyorum. Melekler âleminin neşe-keyif-coşkulu titreşimlerini ve bilicini deneyimlememe yardımcı olun lütfen.”
 • “Baş Melek Rafael, Şifa Melekleri ve Yaratan’dan yoğun şifa istiyorum. Yaratan’la bağlantı, yoğun aydınlanma, Yaratan ışığının ve bilincinin bedenlenmiş hali olmayı talep ediyorum. Tüm fiziksel ve ruhani blokajlarımın dağılıp yok olmasına izin veriyorum, böylece Yaratan’la olan bağımı güçlendirmeye odaklanabilirim. Teşekkür ederim.”

Bu ve bunun gibi pek çok çağrıyı kullanabilirsiniz. Ben sizlerin en uygun şifayı almanız ve Yaratan’la olan bağınızın güçlenmesi için yardımcı olacağım.

Kabullenme, Dönüşüm ve Sevgi Enerjileri

Yaratan, benim yani Baş Melek Rafael enerjisi ve ifadesinde, şifa, bakım, yardım ve ruh bağlantısı niteliklerini yaratıma soktu. İnsanlara yardımcı olmak, onlara bakmak pek çok varoluş amacımdan sadece biridir, yani gelişim için en öncelikli enerjileri paylaşmak benim amacımdır.

Eğer isterse, her ruh Yaratan’ın kabullenme, dönüşüm ve sevgi enerjilerini demirleyerek kendini ve diğerlerini şifalandırma yeteneğine sahip olabilir. Bu mesajın çok sade ve basit olduğu kadar hayati önem taşıdığını da hissediyorum. Çünkü Yaratan’ın ışığının bedenlenmiş hali olmanın ve hem kendinizin hem de diğerlerinin hayatında dönüşümler yaratmanızın ne kadar kolay olduğunu anlamanıza yardımcı oluyor.

Şifayı Kabul Etmenin Görünenin Ötesindeki Amacı

Bu iletişimin ve kendiniz için şifa istemeye sizleri teşvik etmemin daha da kapsamlı bir amacı var. Benim amacım, en basit şifa isteme süreciyle insanlığın bütününe bahşedilen dönüşüm şansına sizleri uyandırmaktır. Bu dönüşüm, özellikle fiziksel beden seviyesindeki değişim ve enerji titreşimi şablonunuzun yeniden doğuşudur.

İnsanlık, kuşaklar ve medeniyetler boyu bir fiziksel bedenin yeryüzünde nasıl yaratıma girdiğiyle ilgili düşünceleri aracılığıyla bir varoluş şablonu yarattı. Bu, bir insanın insan hayatı ile ilgili bilgileri ve anlayışını fiziksel forma ve bilince mühürlemesine benzer. Bu basit inançlar ise bir kişinin görünümünü, nasıl davranıp tepki vermeleri gerektiğini, onlar için yeryüzünde nelerin mümkün ve açık olduğunu ve gerçekte her bir kişinin yeryüzünde deneyimlediklerini dikte etmektedir. Bu DNA’ya benzer; bilgi, nitelikler, özellikler ve tavırların kuşaklar boyu birbirine aktarılmasıdır. Elbette, her fiziksel insan farklıdır ve ruh öğrenmek istediği derslere bağlı olarak kendi fiziksel bedeninin yaratımını etkiler. Şimdi bu şablon evrimleşti ve değişti. Buna rağmen, insanların tamamı bedenlerinde yaratıma giren aynı bilinci tutmaktadır.

Çok daha fazla insanın uyanışı ve Dünyanın titreşiminin hızlanmasıyla, her fiziksel varlıkta yer alan bilgi, şablon ya da kodlanmış bilinç artık ne uygundur ne de güncel yükseliş süreciyle uyumludur. Bu, bir süredir dönüşümden geçmektedir. Ancak, ben Baş Melek Rafael ve Şifa Melekleri ekibim, güncellenmiş insan şablonunun gücünü yükselterek bedeni dönüştürmek ve bu sayede fiziksel bedenlerinin ruhlarıyla eşit miktarda ışık taşıyabilmelerini sağlamayı istiyoruz.

Pek çoklarınız, fiziksel bedeninizin bilincine ve enerjilerinize zaten güncellemeler alıyor ve bunları deneyimliyorsunuz. Bunun kitlesel olarak gerçekleşmesine de ihtiyaç olduğunu anlamak önemlidir. Ben, Baş Melek Rafael, fiziksel bedeninizin hücresel yapısında ve bilincinizde tuttuğunuz, şimdiki yaşamınızdan ve kuşaklar öncesinden gelen her türlü acıyı, azabı, mücadeleyi, olumsuz düşünceleri ve yanış inançları salıvermenizde yardımcı olmayı diliyorum.

Ruhunuzun gelişimine yardımcı olmak için fiziksel bedendeki eski enerjileri salıvermenin, yeni olumlu titreşime ve bilince izin vermenin zamanı şimdidir. Eğer fiziksel bedeninizin partikülleri, hücresel yapısı ve fiziksel yaratımı daha düşük titreşim taşıyorsa, bu sadece genel titreşiminizi de düşük tutmaya yarar. Fiziksel bedeninizdeki titreşimi hızlandırarak, kendinize daha yüksek boyutlara bağlantı kurma ve insanlığı zayıflatan ve engelleyen kısıtlamaları ve korku perdesini salıverme izni verirsiniz.

Şu anda yeryüzü insanları şifa istediğinde, ruhlarından izin alarak biz Melekler ve Baş Melekler, fiziksel bedenlerinin enerjisinin hem kendi gerçekliklerinin hem de geçmiş kuşaklarının korku ve kısıtlamalarının salıverilmesine yol vermesiyle çalışıyoruz. Bu sayede, enerjilerinize çok daha büyük bir özgürlük sağlanıyor. Bu da bedenlerin hem fiziksel hem de ruhani sevilerinde iyileşmiş sağlık ve canlılık, yenilenmiş bir zindelik ve yaşama gücü olarak yaratıma giriyor.

Bu uygulama, kişinin fiziksel bedeni ve hücresel yapısında kendine uygun bir bilinç yaratmasını sağlıyor ve onların kendi ustalığını tanımasına yol açıyor. Eğer, bu şifa işleminin ruhani gelişiminize yardımcı olmasını ve bedeninizin aşamalı olarak saf Yaratan Işığına dönüşümünü desteklemek isterseniz, aktivasyon ve şifa için aşağıdaki çağrıyı kullanabilirsiniz.

“Baş Melek Rafael, Baş Melekler ve Şifa Melekleri, sevgili rehberlerim ve Yaratan, sizlerin kutsal varlığını, yardım ve korumasını çağırıyorum. Fiziksel bedenimin bilinç ve ışık titreşimini dönüştürmeye açık olmam için, lütfen enerjilerimi hazırlayın ve dengeleyin.

Şimdi enerji alanıma ve fiziksel bedenime saf ve neşe-keyif-coşku-huzur dolu melek ve Yaratan enerjilerini yönlendirin. Daha yüksek titreşimde ışık, daha saf titreşimde sevgi ve yeni olumlu bilinci kabul edebilmem için yardım edin. Böylece bunların hepsini fiziksel bedenimin en derinlerine, kaslarım, kemiklerim ve kanıma, organlarıma, DNA ve hücresel yapıma demirleyebilmeme yardımcı olun.

Bedenimde tutulan ve şimdiki yaşamım veya yeryüzündeki geçmiş kuşaklardan kaynaklanan tüm eski negatif geçmiş programlamaların, bilincin, inançların, korkuların hepsini kusursuzca ve kolaylıkla arınmasını rica ediyorum.

Lütfen fiziksel bedenimdeki bu enerji değişimine yardımcı olun. Bunun huzur ve yükselen mükemmel sağlık içeren aşamalı bir süreç olmasını sağlayın. Yardım ve desteklerinizi benliğime ve enerjime demirleyin.

Fiziksel bedenim şimdi ruhumun, ruh grubumun, Yaratan’ın saf ışığını, sevgisini ve bilincini taşıyor. Ve bu da yeryüzünde korkusuzca, şüphe duymadan, sevgi ve iyimserlikle sarılmış şekilde ruhani gelişimimi ilerletmemi sağlıyor. Teşekkür ederim. Ve öyle de oldu.”

Şimdi biraz vakit ayırın ve şifalandıran, yenileyen, tazeleyen ve aktive eden ışığın fiziksel bedeninize aktığını hissedin, gözünüzde canlandırın ve onaylayın. İşlemin bittiğini hissedene kadar oturun veya uzanın. Negatif titreşimleri dönüştürdükten sonra 14 gün boyunca olumlu titreşimleri çağırmak önemlidir. Sevgi Meleklerinin sizi sarmalamalarını ve saf sevgi enerjilerini varlığınızın derinlerine kadar aktarmalarını isteyin. Bunu günde en az 3 defa hatırlayın. Çünkü bu, sevgiyle desteklendiğinizi, kucaklandığınızı hissettirerek tüm olumsuz enerji ve bilincin anında salıverilip en yüksek titreşimlere dönüşmesine yardım edecektir.

Bu şifa işlemi kendi rehberleri ve iç âlemlerinden şifa isteyenler için zaten doğal olarak gerçekleşmektedir. Ancak buna bu şekilde niyetle odaklanmanız hem şifa hem de aktivasyon sürecinizi hızlandırarak, gelişiminizi güçlendirecek ve fiziksel bedeninizin de bu dünya için yardımcı bir enerji haline gelmesine yol açacaktır. Bu, yükselişte ustalık için bir adım daha ileri gitmektir. Bu sayede Yaratan’la çok daha büyük bir entegrasyon yaşarsınız.

Her zaman hizmetinizde, her zaman sevgiyle

Baş Melek Rafael

Bu mesajı ileten Nathalie Glasson’a ve Baş Melek Rafael’e çok teşekkür ederiz. (omna.org)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. Kalbimi pır pır ettiren bir mesaj daha ❤️
  Tüm aracı olanlara ve size en derin şükranlarımla 🙏

  Liked by 1 kişi

 2. Başmelek Rafael adına, Şifa Melekleri adına, Yaratan Adına, Zümrüt Yeşil adına, Mor adına, Menekşe Ateşi adına, Mavi adına, Sarı adına, Beyaz Işık adına, Hepimiz adına, Kendi adıma, Biri adına, Bir adına teşekkür ederim. Çok teşekkür ederim.

  Elbette aynı anlamdadır, akış bütün, karşılıklıdır, Başmelek Rafaele, Şifa Meleklerine, Sevgi Meleklerine, tüm Meleklere, tüm Başmeleklere, Yaratana, Işığa, Renge, Sevgiye, Ahenge, Hepimize, Birimize, Kendime, Bire teşekkür ederim. Çok teşekkür ederim. Sevgiyle.

  Çok güzel.

  Şifamız Bütünümüz Dönüşümümüz Kutlu Olsun.

  Liked by 2 people

 3. Selamlar, şimdiye kadar aldığım mesajların en güzeli diyebilirim, okurken coştum, ağladım. Kendimi ifade edecek kelimeler bulamıyorum. Çok ama çok teşekkür ederim. Bundan daha iyi nasıl olur? Bu mesajı ileten Nathalie Glasson’a ve Baş Melek Rafael’e çok teşekkür ederim ve tabiki Mor Alev’e. Sevgiler.

  Liked by 2 people

 4. Muhteşem bir mesaj tam zamanında yine.Sevgili Moralev seni çok seviyorum bu bilgileri bizimle paylaştığın için sonsuz teşekkürler ❤❤❤🙏🙏🙏 bol bol paylaşılmalı 😊

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Yegana, öncelikle söylemeliyim ki bir annenin sevgisi yeryüzünde koşulsuz meleksi sevgiye en yakın enerjidir. Ancak bu devasa enerjiyi şifa için kullanmak kaygıları korkuları salıvermenize bağlıdır. Yani önce Rafael den kendiniz için yardım isteyin. Ve oğlunuzu mükemmel sağlıkta görün, kabul edin. Sonra yine Rafael in yardımını isteyin ve şüphe etmeden (bu çok önemli) onun işini yaptığına inanın. Sevginizi de oğlunuza göndermeyi unutmayın. Şu anda kaygı gönderiyorsunuz. Sevgi çok güçlü olduğu için bu kaygı zarar vermiyordur ama durumu da değiştirmiyordur. Tamamen sevgiye dönmenize Rafael yardım eder. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 5. Yine zamanında, tam zamanında ve hep zamanında gelen mesajlardan biri daha…
  Nasıl bu kadar şanslı olabildik? Bdino?

  Liked by 1 kişi

 6. Açıklamalarınız için teşekkür ediyorum. Kendimizden başkası için şifa çalışması yapabiliyor muyuz?

  Beğen

 7. Sormak istediğim soruların hepsi nasıl oluyorsa sizin mesajlarınızla birden yanıt buluveriyor.
  Gerçek olamaz diyorum.
  Ama işte yanıt geldi diyorum.
  Teşekkürler. Teşekkürler.
  Teşekkürler. 🙏🙏🙏🙏💓

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.