Melekler: Yeni Yıl Kararları mı, Gerçek Çözümler mi?

northern lights riverwalkerSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Yeni yılınızda mutluluklar! Yeni SİZE mutluluklar! Yeni yıl kararları alıp bozmak yerine, bu seneyi Gerçek Çözümler senesi yapın! Neyi başarmak istediğinize bakmak yerine kim olmak istediğiniz konusunda düşünün. Yapmak zorunda olduğunuzu hissettiğiniz şey yerine, kalplerinizin derinliklerine dalın ve kendinize ne deneyimlemeyi dilediğinizi itiraf edin!

Kilo mu vermek istiyorsunuz? Daha ince siz, nasıl hissederdi? Kendinizi nasıl görürdünüz? Hayatınızda nasıl farklı davranırdınız? Şimdi bunu zihninizde canlandırın. Bu, gerçek çözümdür.

Hayatınızın aşkını mı bulmak istiyorsunuz? O aşka şimdi sahip olsanız nasıl hissederdiniz? Aşkınız bu zamanda yanınızda olmasa bile kendinize nasıl davranırdınız? Şimdi “sevilen” siz olun. Derinden seviliyormuş gibi yaşayın!

Hayatınızda daha fazla para mı istiyorsunuz? Varlıklı olsaydınız nasıl hissederdiniz? Şimdi öyle hissetmeyi zihninizde canlandırabilir misiniz? Kendinize nasıl davranırdınız? Kendinizi nasıl görürdünüz? Nasıl yürürdünüz? Zamanınızı nasıl kullanırdınız? Başkalarına nasıl davranırdınız? Daha fazla yardımseverlik ve hoşgörüyle mi, daha az mı? Şimdi olmayı arzuladığınız o kişi olun.

Sağlıklı olmak mı istiyorsunuz? Nasıl hissederdiniz? Enerjiniz neye benzerdi? Hangi hayalleri kurardınız? Şimdi sağlıklı olduğunuzu düşünün. Elinizden geldiğince zaten sağlıklıymış gibi yaşayın. Siz hayata dönün, bedeninizde dönecektir.

Sevgililer, Gerçek Çözümler enerjinizi, kendinizi sevme yolunuzu ve dünyaya karşı sevecen olma halinizi değiştirdiğinizde oluşur! Yapay çözümler zihnin dikte ettiği aktivitelerden oluşur. Gerçek Çözümler, kalp tarafından yönlendirilen hareketler içerir.

Bu sene, kendinizi cezalandırmak, kendinizi zorlamak, kendinizi eleştirmek ya da hayatı istediğinizi “vermediği” için azarlamak yerine, istedikleriniz zaten olsaydı olacağınız insan gibi davranarak hayallerinizi kendinize çekin.

Biz yeni yıl kararlarınızın ardındaki sevginizi çok seviyoruz ancak Gerçek Çözümlerinizle harekete geçirdiğiniz enerjiyi ve muazzam yaratımları daha da fazla kutluyoruz!

Mutlu bir yeni yıl! Mutlu bir yeni siz! Bu yılı hayalleriniz çoktan gerçekleşmiş gibi yaşadığınız yıl yapın!

Sizleri çok seviyoruz

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Kalbime iyi gelen mesajlar❤️
    Ne mutlu ne kutlu ruh ailemle birlikteyim teşekkürler 🌹

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.