Dinlenin

After the hike - PlakatSevgililer,

Evrenlerden verilen güvencelere rağmen, bilgeliğinizi ve bulunduğunuz seviyeyi sorguluyorsunuz. Böyle düşüncelere fazla dikkatinizi vermeyin çünkü yeterince kısa zamanda size anlatmış olduğumuz şeylerin hepsi ve ötesi olduğunuzu bileceksiniz.

Şimdi hakkında konuşmak istediğimiz şey, dinlenme ihtiyacınızdır çünkü aşırı derecede geniş bir enerji girişine hazırlanıyorsunuz.

Belki bir enerji girişinin daha olması düşüncesi sizin için o kadar alışılmadık veya zor gelmiyor çünkü dönüşümünüzü başlattığınızdan beri, yüzlerce enerji girişinden geçtiniz. Değişiklik şu ki, şimdi enerji girişleri çok daha sık gerçekleşiyor ve sizleri bundan bir yıl öncesine göre bile çok daha derinden etkiliyor. Çünkü 5D ve ötesine geçiş yaptığınızda, fiziksel varlığınızı da buna uygun şekilde genişlettiniz.

Birkaç gün içerisinde başlayacak olan bu yeni enerji girişi hakkındaki ön uyarımız, sizleri dinlenmeye teşvik etmek içindir.

Yılın bu zamanında dinlenmek çoğunluğun kullandığı bir kelime değildir, büyük ihtimalle çoğunuz bir sağa bir sola koşturuyorsunuz, yıl sonu toplantılarına katılıyorsunuz, armağanlar seçip, özel yemekler hazırlıyorsunuz, tebrik kartları yollayıp yapmak istediğiniz her şey için günde birkaç saat daha olmasına ihtiyaç duyuyorsunuz.

İşte bu zamanda yeni siz öne çıkmaya başlar. Bütün bir varlığınızı yıl sonu hazırlıklarına adayacak kadar enerjiniz yoktur. Size rahat gelen gündem maddelerini seçin ve gerisini görmezden gelin. Çünkü fark ettiğinizden çok daha fazla tükenmiş haldesiniz.

Her yıl bu zamanda adrenalini yakıt olarak kullanmaya alışmıştınız – onu yapmak, bunu yapmak, böylece büyük gün veya günlere hazırlanmak. Bu sizin için itiraf etmesi zor olsa bile, tamamlamaya alışık olduğunuz şeyleri tamamlamak için zar zor enerjiniz ya da ilginiz var. Bundan dolayı da suçlu hissediyorsunuz.

Hatırlamalısınız, farklı bir zaman ve enerji seviyesindesiniz. Sizi yatağa düşüren grip ya da bir başka rahatsızlığınız olsaydı aynı yıl sonu aktivitelerini nasıl yaratırdınız? Kendinizin ve diğerlerinin üretmenizi beklediği şeyleri yapamadığınız için bağışlanmayı istemez miydiniz? İşte bu durum şimdi de geçerlidir. Hem bu enerji girişine hem de yıl sonunda bir arada hazırlanacak kadar enerjiniz yok.

Dinlenin. Bu, bu haftanın tek mesajıdır.  Rahatsızlık veya hastalığa karşın durmadan devam eden hiç bitmeyen pile sahip birisi gibi olmayı durdurun. Sahip olduğunuzdan daha fazla enerjiniz varmış gibi hatta yıl sonunu bayram havasında getirecekmiş gibi yapmayı durdurun.

Kendinize de diğerlerine de dürüst olmanın vaktidir.

Son günlerde şenlikli yıl sonu ruhunu hissetmeniz normalden daha zor geldi mi? Bu zamanda genellikle çoktan tamamlamış olduğunuz şeyleri ötelediniz mi? Yılbaşı toplantıları hakkında bezgin ve uyuşuk musunuz? Bütün bunlar on yıllarca kendinizden beklemiş olduğunuz devasa yılsonu-yılbaşı hazırlıkları yerine, kendi gerçeğiniz olmanız konusunda işaretlerinizdir.

Siz, yeni bir bedende, yeni direktiflere sahip yeni bir varlıksınız – şimdi o direktiflerin en önemlisi de önünüzdeki birkaç gün içinde dinlenmenizdir. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2018  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Son zamanlarda kendimi halsiz bitkin hissediyorum. Normalde çok enerjik biri olmama rağmen kendimi bu denli uyuşuk hissetmemin sebebini sizin yazınızla birlikte çok daha iyi anlıyorum.

  Liked by 2 people

 2. Dün gece hafif hafif başlayan bu sabah şiddetlenmiş bir baş ağrısıyla uyandım. Çok tuhaf çünkü hasta değilim biliyorum. Nerden çikti şimdi bu baş ağrısı diyodum sonra aklıma enerji girişi olabilirmi diye geldi. Cevap yine mor alevden geldi💜 Teşekkürler. Ama yinede yardımı olacak bir yöntem tavsiyen olurmu moralev. Sanki bu sefer biraz farkli

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Duygu, nefes ve topraklanma her zaman yardımcıdır. Baş ağrısının pek çok sebebi olabilir ve susuzluk bunlardan en öne çıkanıdır. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 3. Bir yenisi daha etkilisi bir yenisi daha guclusu daha … Hazir miyiz ? Evet sukurler olsun 😇🙏💙 en buyuk yardimcim meditasyonlarim ve yumusak yoga calismalarim … esnemeler katlanmalar burgular acilmalar ve tum bu calismalarin nefesle bir butun olup derinlesip meditatif olmasi … Haziriz … Namaste

  Liked by 2 people

 4. Yine harika bir eşzamanlama içinde bulunduğum durumla ilgili. İçimden bir ses bana dur hatta yat uyu daha çok uyu diyor. Neyin dinlenmesi bu anlayamıyorum. Özellikle bugün. Ve yine beklediğim cevap sizden geldi. Varlığınızın şükründeyim ..

  Liked by 2 people

 5. Merhaba,

  Eskiden beri, özellikle yeni tanıştığım insanların ağırlığını yaşardım, başım ağrır vs.. Ama son zamanlarda bu daha sık olmaya başladı ve etkisi daha arttı. Özellikle kalabalık ortamlara girdiğimde çok rahatsız oluyorum. Her gün koruma kalkanı, kordon kesme vs çalışmalarımı yapıyorum. Sizin önereceğiniz bir şey var mı bu konuda ? daha başka neler yapabilirim ? normal midir bu durum ?

  teşekkürler, sevgiler…

  Beğen

  1. Sevgili Özgü, sıklıkla topraklanmanız, kendi enerjinizi elinizden geldiğince yüksek tutmanız yardımcı olacaktır. Baş Melek Michael ya da Mor Alev enerjisi bu konularda yardımcı olur. Bu sırada önerim, bunu sizin için bir şartlanma olmaktan çıkarmanızdır. Yani bu düşünceyi de zihninizden çıkarın. Korktuğumuz şeyi, odaklandığımız şeyi çekeriz. Bu gibi çalışmalarda korktuğunuza değil, hedefe odaklanın. Hedef nedir? Kalabalıklarda bile sağlıklı, dinç, hafif hissetmek! Sevgilerimle

   Beğen

 6. Merhabalar dün gece gördüğüm bir rüyayı belki değişik bir bakış açısı ile yorumlayabilirsiniz diye sizlere sormak istedim sevgili dostlar. Yükseliş semptomlarını baş ağrısı kulak çınlaması olarak derinden hissetmeye başladım. Dün gece ki rüyamda çok güzel heybetli güçlü bir arslanı eski evimize girmemesi için mücadele verdim. Annem ve kardeşimi korumaya çalışarak babamdan fikir aldım. Arslanın yelleleri, altın sarısı tüyleri ve göğsündeki kas yapısı heybeti gerçek gibi hala çok net hatırlıyorum. Asıl garip olan gece 02.42 de soyadı Arslan olan bir arkadaşımın hiç hatırlamadan nasıl bile olduğunu bilmeden beni araması. Muhtemelen rüyayı da uyandığım için hatırlıyorum. Herhangi bir yorumunuz varsa çok mutlu olurum paylaşımınız için. Sevgiler ışık içinde olsun…

  Beğen

  1. Sevgili Hilal, ben rüyaları sadece sahibinin yorumlayabileceğine inanıyorum. Çünkü herkesin bilinçaltı, kişisel tarihi ve sembolizmi kendine özgü. Ancak burada bu yorumu da açık bırakıyorum, belki diğer arkadaşlarla fikir alışverişi size yardımcı olabilir. Paylaştığınız için çok teşekkürler. Sevgilerle

   Beğen

  2. Güzel bir rüya.. Hayırlara çıksın. En doğru hissi siz kendiniz bilirsiniz elbet 🙏🏼

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.