Melekler: Yardım

artist unnown - angel wingsSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Her zaman yanınızdayız. Asla hayatlarınızı yapayalnız yaşamıyorsunuz. Asla bir zorluğun üstesinden gelirken yanında bilgelik olmadan, bir ihaneti güvenilir bir dost olmadan, bir kaybı bolluğa olan ezeli bağlantınız hatırlatılmadan yaşamak zorunda değilsiniz. Bir soruna nasıl çözüm getireceğinizi ya da bir rüyanızı nasıl gerçekleştireceğinizi tek başınıza çözümlemek zorunda değilsiniz.

Sevgililer, doğmadan önce, hayat yolculuğunuzda size yardımcı ve yönlendirici olmak üzere melekler görevlendirildi. Bizlerin isimlerini bilmeye ihtiyacınız yoktur. Bizim âlemlerimizde, isimler sadece özgün enerji titreşimimizdir. Bizim sizden ne istediğimiz konusunda endişelenmenize de ihtiyaç yoktur. Biz sizden hiçbir şey istemiyoruz. Biz sadece kendi arzularınıza göre yaratmak istediğiniz sevecen hayatı yaratmanızı istiyoruz. Biz Yaratan’ın size olan sevgisine ve kendi hayallerinize inandığınız kadar yardımcı olabiliriz. Yardımlarımızı istemeye açık olun. Sonra da yardımı kabul etmeye açık olun. Sizler için taşıdığımız sevgiyi hissetmeyi isteyin. Rahatlatılmak isteyin. Sizlere yardım etmekte olduğumuzu sergilememizi isteyin… ve sonra yine açık olun.

Sıklıkla insanlık sadece geçmişte olmuş olanlara veya anda olanlara bakmaya eğitilmiştir. Belki yeterince sevilmediğinizi, yeterince yardım edilmediğini veya takdir edilmediğinizi hissettiniz. Bu kolaylıkla sizi sevdiğimiz, yardımcı olduğumuz veya tanıyıp takdir ettiğimiz gerçeğine inanmaktan sizi alıkoyabilir.

Biz insan değiliz. Biz Yaratan’ın size olan sevgisinin parçalarıyız – sevginin yaratıma girmiş haliyiz ki, bu sayede sizler de onunla çok daha kolayca iletişime girebilir, tanıyabilirsiniz. Doğrudan içinizdeki İlahilik ve Sevginin Varoluşuyla veya özgün fonksiyonları ve kişilikleri olan bireyler olarak biz meleklerle konuşabilirsiniz. Ancak bu etkileşimlerin her birinde aslında İlahi olanla konuşmaktasınızdır… sadece farklı şekillerde.

İşte bu yüzden, şimdi bir dakikanızı ayırın. Oturun. Nefes alın. Sevgimizi kabul edin. Biz aradığınız şeyi kendinize çekmeniz için enerjinizi ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Bizler aynı insan “sahne görevlileri” gibi bir şeyleri daha kolay bulmanız için düzenleyebiliriz, böylece hayatta çok daha kolay yol alabilirsiniz. Bizler size sadece istediğiniz ve kabul etmeye gönüllü olduğunuz derecede bu sevginin deneyimlerini sunabiliriz.

Sizlere yardımcı olabiliriz ancak doğmadan önce özgür iradenizi onurlandırmak üzere İlahi olanla yapmış olduğunuz anlaşmayla sınırlıyız. Sevgi olana veya olmayana odaklanma seçiminin gücü sizdedir. Ve bunu yaparak da, sizlerle ne kadar sevgi paylaşabileceğimizi seçiyorsunuz.

Hayatta iyi olan şeyleri görmeye çalışın. Takdir edebileceklerinizi takdir edin. Daha yüksek alanlar bulamadığınızda dürüstçe, içten bir şekilde yardım isteyin. Ve bunu yaparak tüm düşük enerjileri ışığa dönüştürmemize, yardımcı olmamıza ve sizi desteklememize izin verirsiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Her şey ne kadar temiz, basit ve güzel anlatılmış. Nasıl yumuşak ve sicacik bir his bırakıyor… Teşekkürler Mor Alev

  Liked by 2 people

 2. Sabah uyandım meditasyon yaptım ve meleklerden yardim istedim. Sonra mail boxımı açtım ki yardim konulu bu yazı düştü. Eşzamanlılık için teşekkür ederim ve Mor Alev sende vesile oldun teşekkürler

  Liked by 2 people

 3. Canım biricik Allahım sevgili başmeleklerim sevgili meleklerim dogdugum andan beri benimle birlikte oldugunuz için en zor anlarımda beni rahatlatıp dusuncelerimi olumluya guzele çevirdiginiz için rüyalarımda bana rehberlik ettiginiz için herseyi anlamamı sagladıgınız için beni ve sevdiklerimi korudugunuz için ve bir çok olacak guzellikler için sizlere sonsuz tesekur ediyorum butun kalbimle sonsuz şükürler olsun sizlere bütün kalbimle baglıyım sonsuz seviyorum koşulsuz sevgi varlıgı

  Liked by 4 people

 4. Yazıyı okurken ekrandan dışarı taşan ışığı gördünüz mü ☺️Hiç böyle birşey görmemiştim 🎶 Meleklerimizi gönülden selamlıyorum 🌿Varlığınıza ve sizi yaratana şükürler olsun 🙏

  Liked by 1 kişi

 5. Sizleri çok seviyorum Baş Meleklerim . Her an yanımda olduğunuzu bilmek .güvende olduğumu bilmek .yardımın çok yakınımda olduğunu bilmek çok mutluluk ve huzur verici. çok teşekkür ederim sizi çok ama çok seviyorum.

  Liked by 1 kişi

 6. İlahi olanın, ebedi olanın iki aydır süren baş ağrım için yardımlarını talep ediyorum. Yardımlarını sevgi ile almaya açığım. Mor alev bunun için daha neler mümkün? Kendimi sınırsız ve sonsuz şifaya açtım. Ve de öyle olsun.

  Liked by 1 kişi

  1. Ihtiyacim olan ihtiyacim oldugunda bana gelir, bu yazida posta kutuma boyle dustu. Tesekkurler…benim icin saglam bir koprusunuz…sevgiyle ❤

   Liked by 1 kişi

 7. Tamda bunu yaptığım günler…içimdeki meleğim ruhumdan ve uriel den yardım istedim sevgide kalmak için.Ben meleklerin mucizelerini çok yaşadım.İnanmamak gülünç geliyor. Onlarla hep iletişimdeyim sorarım düşüncelerime gelir ,rakamlarla,müziklerle,bir koku bir yazı acayip şeyler yaşadım.İyi ki varlar seviyorum Yaradanı ve ondan olanı😍aşkla…

  Liked by 1 kişi

 8. Ne kadar temiz, yalın ve insanın içine işleyen güzellikte bir mesaj. Okurken mucizeye şahit oluyorum gibi hissettim.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.