Melekler: Diğerleri Sevmediğinde Sevmek…

water splash

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

İlahi sevgi bütün bir evrende dolaşımda olmak ister. Size akmak ve sizin aracılığınızla hayatınızın her noktasına yayılmak ister.

Mükemmel sağlığı, esenliği, varlığı ve harika ilişkileri bulmanıza yardım etmek ister. Yumuşakça sizi, canınızı acıtan şeylerden, geliştiren şeylere yönlendirmek ister. İlahi olan bütün yaratılışta yaşar, sevgililer, aynen okyanusun her dalgada yaşadığı gibi. O iç uyum arzular ve bu da sizin de hayatlarınızda uyum arzuluyor anlamına gelir.

Sizler, Yaratan’ın “sureti ve resmi” olarak yaratıldınız, görünüş anlamında değil ama özünüz anlamında. Yaratan, sonsuz sevgi ve potansiyeldir ve kendi yaratımları dışında bir formu yoktur. Siz, İlahi olanın “paravanısınız”… (Mor Alev: Dışınız Yaratan gibi görünmeyebilir ama içinizde Yaratan parçası var.) Düşünebiliyor musunuz? İçinizde evrenleri yaratan güç yaşıyor. İçinizde, istediğiniz herhangi bir gerçekliği gözlemleyecek, onaylayacak ve dolayısıyla deneyimleyecek potansiyel yaşıyor. İçinizde Yaratan’ın yarattıklarının keyfini çıkarmasına izin verecek potansiyel yatıyor… veya onu aynı şekilde inkâr edecek potansiyel.

Tüm acılar, bütün sorunlar, tüm yokluk his ve algıları size ve sizden doğru akmak isteyen sevgi akışının kısıtlanmasından kaynaklanıyor.

Kendinizi eleştirdiğinizde, kendinizi küçümsediğinizde, kendinize onurla ve saygıyla yaklaşmadığınızda İlahi sevginin nefesinin içinize akmasını engelliyorsunuz. Bedeninize, zihninize, ruhunuza iyi bakmayı bıraktığınızda sevgiyi bloke ediyorsunuz. Kendinizi diğerlerinden, yaratılışın herhangi bir parçasından “eksik” gördüğünüzde ya da sağlıklı sınırlar yaratmadığınızda, sevginin nefesinin içinize akmasını durduruyorsunuz.

Sevginin nefesini dışarıya solumayı ise yargıladığınızda, olumsuz eleştirdiğinizde, diğerlerinden nefret ettiğiniz ya da onlardan korktuğunuzda engelliyorsunuz.

Sevgililer, sevginin akışını engellediğinizde kötü bir insan değilsiniz… Sadece hepiniz büyüyorsunuz. Dünya gezegenindeki her bir ruh, evrenlerde dolaşım halinde olmak isteyen sevgi akışına açık olmayı ve paylaşmayı öğreniyor. Her zaman kaynağın özgün bir beden ve muhteşem ruh halini almış parçasıydınız ve hep öyle olmaya devam edeceksiniz. Ancak, sevgi akışına izin vermeyi öğrenmedikçe, sizin bunu deneyimlemeniz hep kısıtlı olacaktır.

Kendinize sevecen ve şefkatli, nazik davranın. İlahi olan içinizde yatıyor. Diğerlerine zarif ve sevecen davranın. Eğer davranışları sizin dikkatinize layık değilse ya da sevgiden uzaksa, kabaysa, sertse, en basit haliyle kendinizi o durumdan, konuşmadan ya da enerjiden uzaklaştırın.

Asla dikkatinizle “karanlığa paye vermek” ihtiyacında değilsiniz. Onun yerine, tüm varlıkların içindeki ışığı sevmeyi seçebilirsiniz. Sağlıklı sınırlar belirleyebilir ve bunu onurlandıramayanlardan enerjinizi geri çekebilirsiniz. Tüm ruhlar, ne kadar kayıp olurlarsa olsunlar, herhangi bir anda ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Siz de öyle.

Nefes alın sevgililer, derin derin soluyun. İlahi olanın sevgisinin isteyebileceğiniz ya da ihtiyacınız olabilecek bütün enerjiyi getirdiğini hissedin. Nefes verin, sevginizi evrene salıverin. Sevginiz ve hizmetiniz için lütuflar sizin olsun. Teşekkürler. Tam şimdi Kaynağın, bütün bir yaratılışta çok daha derinden solumasına yardım ettiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Boyle bir gunun ardindan yazilabilecek en dengeli en asil en derin en anlamli yazi … 🙏

  Liked by 1 kişi

 2. Günün anlam ve önemini çok iyi anlatmış. Teşekkür ederiz mor alev…

  ‘Herkesin içindeki ışığı görmeyi seçmek’ bunu sevdim o zaman mekandan ve zamandan bağımsız nerede ve kiminle olursan ol sevgide kalabilirsin.

  Liked by 1 kişi

 3. Tam da zamanında ve yüreğimize su serpen bir mesaj 🙏
  Üzgünlüğü,kaygıyı ve endişeyi serbest bırakma zamanı..
  Olana güvenmek,her ne oluyorsa hayrımıza olduğuna inanmak ve kalp inancımızı yine yeniden parlatma zamanı..
  Sevgi ve ışıkla ama illa ki pür nefeslerle yıkanmak dileğimle ❤

  Liked by 3 people

 4. Tüm kalbimle bu müthiş mesaj ve arıcılığın için teşekkür ederim sevgili moralev 🙏 şükranla…

  Liked by 2 people

 5. Çok teşekkürler🙏canım babam boyut değiştirdi. Yeniden ve derinden nefes almaya çok ihtiyacım var. Hepimizin nefesi akışı bol olsun

  Liked by 1 kişi

  1. Yüreğinize ferahlık dilerim,bazen ne kadar bilsek de bu ayrılık hali zor,bırakabilmek..Bol bol sevgi aksın,ışık aksın,hafiflik ,huzur olsun içinizde siz alışana kadar🌷🙏

   Liked by 1 kişi

 6. Tam da bugün ihtiyacım olan şeyleri kaleme almışsınız 🙏🍃 Hele de bugünlerde çoğunluk o kadar büyük öfke , terk edilmişlik , sevgisizlik hissediyoruz ki !!
  Yazınızı okuduktan sonra içimden ılık bir meltem duygusu oturdu , çok teşekkür ederim .
  Tüm yüreğimle sevgimi yolluyorum Moralev 🙏🍃

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.