Yaz Gündönümü Enerjisinden Neler Beklemeli – Melek Rehberler

Crop circle garden gateSevgili Dostlar, bu sabah emaillerimde bulduğum Melek Rehberlerin bu en son mesajı bize bundan sonraki olasılıkları iletiyor. Aşağıdaki mesajda göreceksiniz, bundan sonra büyük bir aktivite dönemi bizi bekliyor. Ancak, bu öngörüyle paralel gitmeyen birkaç astrolojik yazı da okuyabilirsiniz, çünkü bir gün önce geri yolculuğuna başlayan Neptün’e önümüzdeki gün ve haftalarda tek tek altı gezegen daha katılacak, yani klasik astrolojide işler iyiden iyiye yavaşlıyormuş gibi görünebilir. Oysa ben, sezgisel olarak yavaşlamanın yerine bir yoğunluk artışı, yeniden düzenleme, yeniden değerlendirip değiştirme, kuralları yeniden yazma, yeniden yapılanma, eski ilhamların uyanmasıyla birden bire tekrar başlayan aktiviteler bekliyorum. Göreceğiz…

Bizler “5D Acemi Çaylaklar” olarak her zamankinden daha fazla kendimiz olmaya çağrılıyoruz, bu çağrı – isterseniz adına “kalk borusu” da diyebiliriz – her geçen gün daha da güçlenecek, bu yaz ve sonbahar en sonunda bekleme odasından çıkmaya karar verebilirsiniz. (İlgili diğer yazı burada)

Aşağıdaki mesaj için Melek Rehberler ve Taryn Crimi’ye çok teşekkürler. (angelic-guides.com)

***

Bugün dikkatlerinizi şu anda yoğun bir şekilde akmakta olan Yaz Gündönümü enerjilerine çekmek istiyoruz. Pek çoklarınız bir defa daha hayal ve arzularınızı yaratıma sokma arzusunu derinden hissedeceksiniz. Çoğunuz bir bekleme döngüsüne saplanıp kalmış gibi hissediyorsunuz, bu da moralinizi bozuyor, motivasyonunuzu düşürüyor, ilhamınızı kaybediyor ve çoğunlukla da fiziksel olarak yorgun hissediyorsunuz. Şimdi ani hızlanmanın yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. İşte bu konuda konuşmak istiyoruz.

Bazılarınız için ani hızlanma düşüncesi göz korkutucu olabilir, ancak bu dönemi büyük sevinçle kabul edecek pek çokları da bulunuyor, bir defa daha ilham almış, yüksek motivasyona kavuşmuş, hayallerini ve arzularını buraya, fiziksel dünyaya demirlemek üzere adımlar atmaya zorunlu bile hissedecek diğerleri. Pek çoğunuz için, hayatınızın çok büyük bölümleri kapanıyor olacak, ancak her kapı kapandığında bir başkası çok çabuk açılır. Galaktik döngüler, kolektif döngüler ve bireysel döngüler kapanma aşamasında, bu da elbette yeni döngüleri, şablonları ve enerjiyi başlamaya davet ediyor, yeni başlangıçlara izin veriyor.

Her biriniz çok güçlü entegrasyon ve salıverme döneminden geçtiniz ve şimdi bir defa daha ilerlemeye hazırsınız. Kaçamadığınız benzer engellerle sürekli karşılaşıyormuşsunuz gibi göründüğünü anlıyoruz ancak sizi temin ederiz, idrak ettiğinizden çok daha büyük kapasiteyle arınıp salıveriyorsunuz.

Birkaç ay önce, sizleri hayal ve hedeflerinizi bilgece seçmeye teşvik etmiştik. Çünkü çok yakında düşüncelerinizin ve odaklandıklarınızın fizikselde yaratıma girdiğini gördüğünüz zaman geliyor. Demiştik ki;

“Ekmek istediğiniz tohumları bilgece seçmenizi hatırlatırız, çünkü hasatınızın geçmiş yıllardan çok daha güçlü ve büyük olduğunu göreceksiniz. Eğer arzularınızı ekerseniz, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz. Hayallerinizin nasıl gerçekliğe dönüşeceğini bilmediğinizden dolayı korkuların sizi alt etmesine izin vermeyin. Tekrar hatırlatıyoruz, hayat/işler/şeyler göründüğü gibi değildir. İşte bu yüzden, tohumlarınızı bilgece ekmenizi söylüyoruz, çünkü birkaç ay içinde ektiğinizi biçeceksiniz.”

İşte o zaman geldi. Bu yılın başlangıç aylarında yılmadan çalıştıklarınızın yaratımlarını görmeye başlayacaksınız. Özenle ve sebat ederek artık kendine bir faydası olmayan her şeyi salıvermek üzerine çalışanlarınız ise, çok daha “hafif” yük taşımanın semeresini yakında göreceksiniz.

Son birkaç aydır sizi es geçiyormuş gibi görünen ani enerji akımlarını, iç-görüleri, motivasyonu ve kararlılığı hissetmeye başlamanız şimdiden mümkündür ancak hatırlatırız hayal ve arzularınızı yaratıma sokmanız için ittirmeye ihtiyacınız da yoktur. Elbette hala daha emeğinize ihtiyaç vardır ancak zorlamak sadece yaratmak istediğinizi geciktirir. İstediğiniz sonucu yaratıma sokmak için zorlama dürtüsünü hissederseniz, bir dakikanızı ayırmayı, geri çekilmeyi ve en az dirence sahip yolun size sunulmasına izin vermeyi hatırlayın.

Hayatlarınızda ilahi zamanlama ve eş-zamanlılığın akışkan kusursuzluğuna şahit olacaksınız. Eskisinden çok daha fazla kolaylık ve yumuşaklıkla gelecek olan sınırsız fırsatlar, lütuflar ve armağanlara kalpleriniz ve zihinlerinizi açık tutmanızı öneriyoruz. Beklenen şey budur. Kendinize güvenin, hayallerini kurduğunuz her şeyi yaratma yeteneğinize güvenin.

İçten içe özlemiyle yandığınız dünyayı yaratmaya giden yola adım atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Büyük bir inanç sıçramasına ihtiyaç yok, tek yapmanız gereken hayallerinizi yaratma yolunda ilk adımı atmanızdır. Ve yine hatırlatmak isteriz, inanın, izin verin ve kabul edin.

Umarız bir şekilde sizlere yardımcı olabilmişizdir.

Sevgide ve Işıkta, bizler sizlerin Melek Rehberleri

Not: Arkadaşlar, hala daha çok sayıda cevaplanmamış emailleriniz var. Söz vermiş olduğum gibi sırayla her birinize dönmeye çalışıyorum. Benden cevap bekleyen dostlar, sizleri unutmadım, boş vermedim, sadece hepsi belli bir zaman alıyor. Teşekkürler

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. “İstediğiniz sonucu yaratıma sokmak için zorlama dürtüsünü hissederseniz, bir dakikanızı ayırmayı, geri çekilmeyi ve en az dirence sahip yolun size sunulmasına izin vermeyi hatırlayın.”
  En az dirence sahip yolun bana sunulmasına izin veriyorum… Amin…

  Liked by 3 people

 2. Sevgili Mor Alev geçen şu son bir ay eğlenceli ama bir o kadarda ağlamak lı duygulu bir dönemden geçtim.
  kimi zaman öyle yoğundum ki meditasyon yapmaya vakit bulamadığım zamanlarım oldu…
  öyle alışmışım ki kendime ait, sakin, kendimle olduğum cepler yaratamayınca kendimden uzaklaştım mı diye bir düşünesim olmadı değil…

  Şu son üç yazı bana öyle iyi geldi ki…
  Geçirdiğim şu dönemi öyle güzel anlatıyor ki
  Evet neşe keyif coşkuyla öğrenebiliriz
  Evet daha fazla lütuf konfor ve bolluk içinde olabiliriz
  Teşekkür ederim Mor Alev var olan tüm bilgiye güzelliğe şükranlarımı sunuyorum…

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.