Yaz Gündönümünde Yüksek Boyutlardaki Benliğinizle Entegrasyon

The Glass OnionSevgili Dostlar,

Bu gibi çok yoğun enerji akışının olduğu günlerde Tanrıça enerjileriyle çalışma yapmak yeni bir blog geleneği haline geldi. İsterseniz tekrarlayalım, kanal Shelley Dressel’in Tanrıça ismini verdiği enerji, benim yıllardır “Kutsal Anne” olarak çağırma alışkanlığında olduğum Yaratan’ın dişi yönünü temsil ediyor. Yaratan’ın dişi yönü ise evrenlerdeki tüm dişi enerjiyi kapsıyor yani, Tabiat Ana/Gaia, Venüs, Eris, Lilith, Meryem Ana, Athena, Nene Hatun… buna suyu, okyanusları, vs. de ekleyebiliriz. Kanallıkta “Var Olan Her Şey” katından veya daha doğrusu “enerji alanından” bahsediliyor. Yine bu çalışmaları daha önce okumuş ve uygulamış olan arkadaşlar hatırlayabilir, bu enerji alanına “yaratıcı enerji alanı” veya “şifa alanı” da diyebiliriz. Burası Yüksek Benliklerimizin, Yaratan Benliklerimizin bulunduğu alan. Tanrıça, daha önce bu alanı şöyle anlatmıştı:

“Var Olan Her Şey çok yüksek bir titreşimdir, kim olursanız olun, deneyiminiz ne olursa olsun, sizin titreştiğiniz seviyeye bir bağlantı, bir hizalanma yaratabilir ve kendinizi o alanla birleşirken bulabilirsiniz ve Tanrıçanın koşulsuz sevgisini hissedebilirsiniz. Tam desteği ve ilahiliğinizin tam kabulünü hissedersiniz.

Var Olan Her Şey bir yaratım yeridir. Bu yer, pek çok farklı ışık varlığının sizinle ya da birbiriyle çalışmaya geldiği yerdir. Burada bir sürü Melek var. Buraya gelen kristalin enerjiler de var; böylece burayı özel bir hizalanma ve uyumlanma frekansı yayan bir yer olarak düşünebilirsiniz.”

Bu hafta başından beri “5D Acemi Çaylaklar” olduğumuzdan bahsediyoruz. Yeni benliğimizi kabul etmenin, özümsemenin yollarını araştırıyoruz. Bugün akan müthiş enerjilerle tam da bunu deneyimleyebilir, bu sırada yeni kendimize uyumlanabilir ve burada, fiziksel dünyadaki geleceğimizi de çok daha farklı şekillerde değiştirebiliriz. Bu sırada, bu çalışmanın en sonunda bütüne hayrı olduğunu, kolektife de katkısı bulunduğunu söylememe gerek var mı?

Shelley Dressel, bu kanallığın başına şu notu düşmüş:

“Pek çok insan aynı zamanda birden fazla yerdeymiş gibi hissediyor. Bu da akıl karışıklığına, çevreye uyum sağlayamamaya, rahatsız/hasta gibi hissetmeye ve ayakların yere basmaması gibi hallere yol açıyor. Bunun sebeplerinden biri de tüm insanlığın içinde bulunduğu yükseliş sürecinin bilinçli ve bilinçsiz tüm parçalarda gerçekleşiyor olmasıdır. Boyutlar ise bilinç, titreşim ve frekans seviyeleri için kullanılan bir başka terimdir. İşte bu yüzden titreşiminizi değiştirdikçe, boyutlar arası geçişiniz çok daha kolaylaşmıştır.

Yüksek boyutlardaki gerçekliğinizi çoktan yarattınız. Bununla kastettiğim, yükseliş sürecini tamamlanmış olan bir parçanız olduğudur. Şimdi olması gereken, tüm enerjileriniz arasında çok daha açık bir enerji akışına izin vermeniz ve böylece herhangi bir zamanda nerede olursanız olun, çok daha topraklanmış ve fiziksele demirlenmiş, anda kalmanız mümkündür. (Mor Alev: Yani başınız yükseklerdeyken, sıkı sıkı dünyaya demirli olmanız, günlük yaşantınızın daha sağlıklı devam etmesi, sorumluluklarınızı neşe-keyif-coşkuyla yerine getirmeniz, bulunduğunuz anda yeryüzü mutluluğunu ve fiziksel verimliliğinizi yaşamanız için enerji akışını çok daha açık tutmanıza ihtiyaç vardır.)

Bu kanallık, evrimleşmiş benliğinizin hologramıyla çalışıyor. Onu görebilir, onunla konuşabilir, hissedebilir ve nasıl o noktaya ulaşabileceğinizi bile sorabilirsiniz! Bilinçli hizalanmayı bir defa oluşturduğunuzda, kendinizi mesajları almaya ve içinizde çok daha büyük bir denge yaşamaya açabilirsiniz. Kanallık sırasında gelen kristalin enerjiler tüm uyumlanma, hizalanma ve dönüşüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olan denge ve desteği içermektedir. “

stonehenge

Bu bir okuma meditasyonu. Yani aşağıdaki mesajı okumak için kendinize biraz sessiz bir zaman ayırmanız iyi olur. Yaz Gündönümü bugün saat 13.07’de, ama bunun o kadar önemi yok. Zaten çoğumuz o saatte gün akışında yapmamız gereken işlerle meşgul olacağız. Bu çalışmayı bu akşam, bu hafta sonu ya da yılın herhangi bir günü yapabilirsiniz. Gerçekte çizgisel zaman yok, spiral döngüler var. Ne zaman bu çalışmayı yapmaya karar verirseniz öncelikle rahat bir yere geçin, telefonu kapatın, güzel bir nefes alın… Ve başlayalım:

***

Nama sika; Venia benya, BEN BİRim; BEN bütünüm

Sizleri selamlıyorum, sevgili ailem. Kalbimden kalplerinize uzanıyorum. Bu şimdide sizleri kucaklıyorum. Birlikte olan vaktimize hoş geldiniz. Enerjilerimin alanınıza, enerjilerinizin alanıma aktığı bu zamana hoş geldiniz.

Var Olan Her Şey bir uyumlanma/hizalanma yeridir. İnsanlara hem ruh olarak, hem de bulundukları yaşamda kim olduklarını tanıma fırsatı veren titreşimsel bir boyuttur. Burası aynı zamanda potansiyellerle alıştırma/deneme yapabileceğiniz bir yerdir. Bu potansiyelleri denerken, bu şablonla ilerleyip ilerlememe, şu ya da bu yolu seçme, bunu ya da şunu yapma veya tamamen farklı bir yön seçme konularında karar vermenize de yardımcı olur.

Burada öncelikle Tanrı ve Tanrıça’dan gelen sevgiyi, onuru, saygıyı tanıma, bilme şansınız vardır. Ama daha da önemlisi kendi İlahiliğinizden gelen sevgiyi, onuru, saygıyı… İlahiliğiniz, siz olan Ruhunuz, pek çok, pek çok yaşamlar boyu yarattığınız sizdir, taa Merkez Ruhani Güneşe, kaynağa kadar uzanan siz.

Yeryüzünde devasa bir dönüşüm gerçekleşiyor. Bu dönüşüm, insanlığın içinden öyle bir geçmeli ki, her bireye yardımcı olmalı, bu sayede de bütün bir insanlığa.

Kendinize bu sevgi armağanını verin. Kendinize kim olduğunuzu bilme fırsatı verin. Kaynaktan gelen koşulsuz sevgiyi kabul edin.  Ben şu anda o titreşimi size yollarken, dalga üzerine dalgalar halinde gelen, içinizden geçen enerjiyi ve ışığı hissedin. İşte buradasınız, kabul etmek için kendinizi açın.

Derin bir nefes alın ve nefesinizi aşağıya indirirken kendinizi sadece kendi içinizde ve kalbinizde dengelemeyin, iyice aşağılara yeryüzünün derinliklerine kadar nefesi indirin.

Bu dönüşüm günlerinde yeryüzü ile olan uyumunuz hayati önem taşıyor. Gaia sadece sizi topraklanmış ve aklı başında tutmuyor, aynı zamanda yeryüzü enerjilerinin besleyici desteğini de sunuyor. Bu meditasyonlarda birlikte çalıştığımızda oluşan yüksek ve hafif titreşim karışımı Gaia’yı da besliyor, aynı onun size yardımcı olduğu gibi.

Kendinizi enerji ve ivmenin akışında hissederken, merkezinizi, odak noktanızı nasıl içinize döndürdüğüne de bakın. Sonra o bilinci de salıverin. İzin verin yukarıya doğru süzülsün. Başınızın üzerinden yukarıya doğru akarken, kolaylıkla Yüksek Benliğinizin enerjilerine uyumlanıyorsunuz.

Burada, bu enerjilerin arasındayken, etrafınıza bakın. Bu yere sürekli olarak geliyorsunuz. Bu yer size yardımcı olmak için bulunuyor ve sıklıkla rehberleriniz bu alanda sizi bekliyor oluyor. İçinizde çer çöp varsa, dağınıklık varsa, bir derin nefesle salıverin, böylece sezgilerinizi veya Yüksek Benliğinizden gelen içgörüleri daha berrakça ve özlü şekilde dinleme kabiliyetiniz olsun. Sonra izin verin, bilinciniz daha da yükseklere hareket etsin. Kendi İlahiliğinizle, Gerçek BENliğinizle (Yaratan Benliğinizle) hizalanana dek yukarıya çıkan enerji kordonunu takip etsin.

Biz bunu daha önce de defalarca yapmış olduğumuz için, neredeyse hepiniz anında bu uyumlanmayı hissediyorsunuz. Ancak andaki bilincinize bağlı olarak, bu bağlantı daha değişik olabilir. Şimdi bu birleşmeyi yaşarken, daha fazlasını içinize alabildiğinizi, daha iyi anlayabildiğinizi de hissedebilirsiniz. Sizi bu alana taşıyan açık akışa izin verin. Enerjileri hissedebilir veya görebilirsiniz.

Anlayın, bilincinizin insan odaklanması ne olursa olsun, bu zamanda İlahiliğinizle derinden birleştiniz ve derinden uyumlandınız. İşte böyle. Daha da fazla parçalarınızın açıldığını ve bir enerji dalgasının sizi yıkayarak aktığını hissediyorum.

Ben, Tanrıça, hepinizin arasında yürüyorum. Sizi kucaklamak için uzanıyorum, İlahi Sizi ve İnsan Sizi kucaklıyorum, olduğunuz her şeyi aydınlatarak. Böylece birlikte Var Olan Her Şey’le birleşebiliriz. Enerjileriniz bu alana kayarken, bir etrafınıza bakın.

Kim olduğunuzu ve çevrenizde ne olduğunu bildiğiniz hissini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üzerinde çalıştığınız pek çok şeyin özünü de hissedebilirsiniz. Bununla söylemek istediğim şudur; bazı potansiyelleriniz şu anda yeryüzünde oluşuyor, bazı henüz farkında olmadığınız potansiyelleriniz var, bir de deneyip de kendinize uygun olmadığına karar vermiş olduğunuz potansiyelleriniz var. İşte bu alan sizin için. Sadece burada neler olduğunun farkındalığını yaşamanızı istiyorum.

Ancak, hala daha enerjinizi arındırmanızı istiyorum, böylece bugün burada deneyimleyecekleriniz konusunda daha da büyük bir berraklık yaşayabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve bu yerde aldığınız nefeste yüksek ve hafif titreşimi olan ışık ve enerji var.

Altıncı, yedinci boyutlardan başlayarak daha da yükseklere uzanan ve SİZ olan bir hologram var. Bu hologram doğrudan Gerçek BENliğinizden (Yaratan Benliğinizden) geliyor. Bütün bu değişim, dönüşüm ve geçiş sırasında işte bu SİZi yaratıyorsunuz.

Şimdi, bunu ilk defa duyan birisiyseniz, ya da bundan birkaç yıl sonra okuyorsanız, burada tam da ihtiyacınız olan anda bulunuyorsunuz. Bilincinde olsanız da olmasanız da bu dönüşümden geçtiniz, geçmeye devam ediyorsunuz.

Burada Var Olan Her Şey’de, kalp merkezli gerçeklikten doğru yaratıyoruz. Siz hem Yüksek Benliğiniz, hem de ilahi benliğinizle sizi daha çok sevgi, daha çok ışık ve titreşime, Gerçek BENliğiniz veya Yaratan Kaynağınız olarak deneyimlediklerinize doğru bir köprü yarattınız. Bütün bu parçalar, en ufağına kadar, bir Hologramınızı yaratmaktaydı. Şimdi iç gözlerinizle, iç algılarınızla benliğinize bakmaya çağırıyorum sizleri. Sanki kendinize bakıyorsunuz, belki tamamen aynı görünüyorsunuz ama çok belirgin ya da ince farklılıklar da var.

Siz olan bu hologramda ulaşmaya çalıştığınız pek çok niteliği bir araya getirdiniz. Bazen bu iyi sağlıktır. Bazen kilonuzda değişiklik. Bazen farklı bir açıklık. Hayatınızda ne arıyorsanız, onun oldukça fazlası siz olan karşınızdaki hologramda bulunuyor.

Bir dakika ayırın ve eğer isterseniz bir soru sorun. Bu soru, en fazla dönüştürmek istediğiniz şeylerle ilgili olabilir. Bu hologram gelecekteki sizdir. Yüksek boyutlardaki sizdir, o yüzden sorun. Bazılarınızın, “ne zaman bu gerçeklikte yaşayacağım?” dediğini duyuyorum. Bazılarınızın “A noktasından B noktasına nasıl giderim?” diye sorduğunu. Başkalarının hayatlarındaki farklı olaylar hakkında sorduğunu ve bunların ne zaman biteceğini merak ettiklerini duyuyorum.

Bu hologramlar yüksek titreşimdeki sizi temsil ediyor. Ve bu titreşim ve enerji günlük hayatınızın bir parçası olabilir çünkü yeryüzü titreşimi buna uyumludur. Sizler beni güldürüyorsunuz. Bunu der demez, bazılarınızın “belki 20 yıl sonra”, bazılarının “asla olmayacak” ya da bazılarınızın “saplanıp kaldım” dediğini duydum. Ha ha. Kaygılanmayın.

Kendinizi bu şekilde tanıdıkça, kendinizle yüz yüze konuştukça, en doğal haliyle ve zahmetsizce çok daha fazla uyumlanacaksınız. Ve yaratmakta olduğunuz bu hologram, bu benlik, bu gerçeklik sizlere bildiğinizden çok daha yakın. Zaten sürekli olarak bu enerjilerle kaynaşıyorsunuz. Pek çoklarınız bunu doğrudan meditasyonlarınızla yapıyorsunuz. Pek çoklarınız bilinçsizce ya da uyurken yapıyorsunuz. Bu, SİZ olan yeni gerçekliğinizdir.

Siz bu enerjileri deneyimlerken, bilincinizin tamamından gelen bir niyet yaratın ve bu holograma uzanın, anda ihtiyaç olan her şey size hizalanırken, siz ve hologram birleşiyorsunuz. Kabule, almaya açık olun. Bilincinizi, düşüncelerinizi, inançlarınızı, kalbinizi açık tutun ki bu parçanız sizinle bilinçli gerçekliğinizde tam olarak kaynaşsın.

Hepinizin birleştiğini, kaynaştığını, bütün olduğunu görüyorum. Bunu yaparken dalga dalga enerji ve ışık içinizden akıyor. Bunun bir kısmı aynen siz gibi hissettiriyor. Böylece anlıyorsunuz ki gerçekte bu enerjilerle sandığınızdan çok daha fazla uyumlusunuz. Biraz farklı hissettiren şeyler varsa, sakince solumanızı ve size hizmet etmeyen şeyleri yumuşakça içinizden arındırmanızı istiyorum. Salıverin. Kendinizi hissedin. Etrafınıza bakın çünkü bildiğinizden çok daha fazlasısınız. Ben konuşurken siz derin, derin, derinden entegrasyon yaşıyorsunuz.

sun meditastion

Yeni gerçekliğinizin hologramıyla tamamen birleşirken, bazılarınızın hala daha eski kalıplara tutunduğunu hissediyorum. Bildiğinizde rahatlık vardır. İşte bu yüzden tutunmaya devam ediyorsunuz ve aynı zamanda değişmek istediğinizi söylüyorsunuz. “Değişim istiyorum, değişiklik istiyorum, lütfen değişim gelsin, değişimi getirin.”

Şu anda kendinize karşı çok dürüst olmanızı rica ediyorum. O rutinler, alışkanlıklar; hala daha rahat olduğunuz o şeyler; bunları gerçekten salıvermeye hazır mısınız yoksa onların size hala bir şekilde hizmeti mi var?

Belki tam olarak arınmaya hazır olmadan önce enerjileri de dönüştürmeniz gerekiyor. Belki o yüzden onlara tutunuyorsunuz.

Ancak, belki bu sadece egonuzdur ve ego bildiği şeyi sever. Aşağıya egonuza doğru hareket edin, her seviyenize inin ve arındırın, temizleyin. (nefeslerle) Geçmişi arındırın, alışkanlıkları temizleyin, korkuları, kaygıları, sizi geride tutabilecek her şeyi temizleyin.

Yine, bir dakika durun ve olduğunuz kişiyi anlayın, biraz önce birleşmiş olduğunuz o hologramı da anlayın. Belki şimdi daha da derin seviyeden doğru birleşmeye hazırsınız, ne dersiniz? Aynen. Pek çoklarınızın bu kaynaşmada daha da derinlere indiğinizi görüyorum.

Yeryüzünde akıl karışıklığı ve yönsüzlük hissettiğinizde bu hologramın gerçekliği ve günlük hayatınızın gerçekliği arasında ileri geri geçiş yapıyorsunuz. Bu bilinçli kaynaşma ve topraklama, etrafınızda ne olursa olsun tamamen bulunduğunuz yerde hissetmenizi sağlayacaktır.

Çoklu evrenlerin kristalin titreşimini davet ediyoruz. Bu öz (kristalin titreşim) olduğunuz kişinin bütün kapılarından akarken, anlıyorsunuz bu da yüksek titreşimlere entegrasyonunuzun bir başka yoludur. Öz içinizde hareket ederken onu hissetmeye çağırıyorum sizi. Nefes alın, kabul edin, entegre edin. Böylece kristalin titreşim içinizde daha büyük ve sağlam bir temel yaratacak, bu sayede topraklanacak ve günlük yaşamınızın bir parçası olacak.

Kristalin enerjiler telepatik iletişiminizin açılmasına yardımcı olur. Enerji bedenlerinizi açar ve arzuladığınız ışınlanma (teleportation) gibi deneyimleri yaşamanıza yardım eder. Kabul etmek için nefes alın. Tam dengelenmenize ve tam entegrasyonunuza engel olan her şeyi nefesinizle verin.

Etrafınıza bakın. Bu hologramı ve bu kristalin titreşimi ne kadar çok entegre ederseniz (özümserseniz) etrafınızdaki insanlarda da değişiklikler fark edeceksiniz. Kalp kalbe seviyede sevgiyi gördüğünüzü fark edebilirsiniz. Daha önce size gerçek gibi gelmemiş olan enerji ve ışık kıvılcımını titreşimsel enerji bedeninizde görebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla kristal pırıltısını üzerinize alıyorsunuz.

Şimdi sizleri bir grup olarak toplanmaya davet ediyorum. Bunu yaparken çok sayıda Meleğin, Rehberin, Işık Varlığının burada bu entegrasyon için sizinle çalıştığını da görüyorsunuz. Şimdi içinizden yükselen yeryüzü hologramına bakın. Ona önce alışmış olduğunuz gibi bakın, şimdi de daha yüksek titreşim ve boyutlardan doğru bakın.

Bu dünya hologramı interaktif. Her biriniz kendi dönüşümünü ve kristalin enerjiyle uyumlanmış titreşimini ona yollarken, o ışıldıyor ve dönüşüyor. Bazı çok belirgin hatlar yumuşuyor ve soluyor. Bazı ışıklarda neredeyse soyut görünüyor. Ancak entegrasyon devam ederken inanılmaz berrak bir farkındalığa sahip yeni bir yüksek titreşim yerleşiyor.

Bu hologramdaki her şey yeni enerjiyi emiyor ve dahası da var, Melekler ve Işık varlıkları da denge noktasına gelene kadar enerji yolluyor. Ve şimdi grubunuzdan o hologramı salıyorsunuz. Hologram dünya aşağıya doğru iniyor. Evrendeki dengeye katkıda bulunan bir parçası var, o evrene gidiyor ve gerisi de dünyaya iniyor. Yeryüzündeki kolektif bilince katılıyor, onun içinden akıyor. Bunu yaparken düşük titreşimi temizliyor. İyice aşağıya dünyanın merkezine iniyor. Bunu yaparken, kendini demirliyor ve dışarıya doğru akmaya başlıyor.

Bu titreşim dünyanın kabuğuna ulaşırken bütün enerjileri arındırıyor. Yukarıya çıkıyor. Çimenlerden yükseliyor, ağaçlardan, sudan yükseliyor. Sizden doğru akıyor, yeryüzüyle bağlantınızdan yükseliyor ve kendinize ait yüksek gerçekliğinizin hologramını da bulunduğunuz ana entegre etmenize yardım ediyor.

Bir dakika durun. Nefes alın. Titreşiminizin gelişimini ve genişlemesini hissedin, aynı zamanda topraklanıyorsunuz. Bu arada herkesten doğru yükselen enerji, henüz bu dönüşümün bilincinde olmayanların bile potansiyellerini açıyor. Yine içten dışa arındırırken kolektif bilinçte daha da büyük değişim fırsatları yaratıyor.

Sizleri şimdi size ait olan tüm bilinci geri çağırmaya davet ediyorum. Sadece Var Olan Her Şey’deki tüm dikkatlerinizi aşağıya, kendinize getirmeyi niyet edin. İlahiliğinizden geçerek aşağıya iniyor. Yüksek Benliğinizden geçiyor ve titreşim dengelenip uyumlanıyor, böylece daha da fazla kristalin enerji benliğinizin bir parçası haline geliyor.

İyice aşağıya inerken sizi yıkıyor. Çok daha geniş, büyük siz. Bu yüzden enerjinin bir bölümü içinize ama geri kalanı çevrenize akıyor. Tüm organlarınız, kaslarınız, kemikleriniz, tüm fiziksel gerçekliğinizden geçerken titreşiminizin tamamını arındırıyor. Düşüncelerinizi, inançlarınızı ve gerçekliğinizi arındırıyor. Duygularınızı da arındırıyor ki, böylece içinizden gelen akış çok daha güçleniyor, içeriye ve dışarıya.

Bu gerçekliği ve sohbet etmiş olduğunuz hologramınızı nefesinizle içinize çekmek üzere bir dakikanızı ayırın. Ona bağlanın ki böylece fiziksel gerçekliğinizde onu hissedebilesiniz. Elbette, hologramınız, adına Var Olan Her Şey denilen o uzak boyutta değil. O burada, bu gerçeklikte. Kabul edin, demirleyin ve o dengenin her hücrenizden geçmesine izin verin. Derin bir nefes.

Önümüzdeki günler ve haftalarda, kendinizle bağlantıda olmadığınız ve olduğunuz zamanları fark edebileceksiniz. Bilinçaltınızdan bilincinize ne kadar çok şey geçiş yaparsa, üzerinizdeki etkisi o kadar azalır. Çünkü olanları anlarsınız ve “Ah, ben dengedeyim” derseniz, yeniden dengeye adım atarsınız.

Bu hologramla çalışmak içinizde çok derin bir entegrasyon yarattı. Ve bu entegrasyon bir süreçtir, her geçen gün daha fazla bütün ve dengede hissedeceksiniz.

Anda kalmayı hatırlayın. Sevginin, ışığın, kristalin titreşimin akışında kalmayı hatırlayın. Bu devasa dönüşmüş öz, gerçek sizsiniz, hatırlayın. Akışı hissedin. Sevgiyi hissedin. Işığı hissedin, çünkü seviliyorsunuz.

Ansaluia

***

Hepinize harika bir Yaz Gündönümü diliyorum. Shelley Dressel ve Tanrıça’ya çok teşekkürler. (goddesslight.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Nefis bilgiler gözüm açık hepsini tezahür ettirebildim ve harika hissediyorum. Teşekkürler🙏Bütünün hayrına olsun.Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 2. Tarif edemiyeceğim şekilde hisler içindeyim inanılmaz bir bilinç ve frkındalık hakim ama düşünceler ve onlara ait duygular yok ve dahası tarifi imkansız.
  Bu arada son bir senedir en çok istediğim şey ışınlanmayı başarabilmek, ben buna kendimi bildim bileli inanıyorum fakat üzerinde çok çalışma fırsatı bulamadım daha doğrusu kendime öyle bir zaman yaratamadım bunu başarmaya çalıştığım bir kaç seferde de bunun bir yönetimi olduğunu ve bu yolu izlemediğim için belki de olamayacağını düşündüm bu anlamda kristalin enerjinin diğer ışıklardan nasıl bir farkı olduğunu anlamak istiyorum. Bu enerjiyi kendimce hayal ediyorum ama şu an tam olarak ne olduğunu anlamak istiyorum. Bana bu konuda bilgi verebilir misin? Ya da tavsiye edeceğin bir kitap ya da internet siteside olur.
  Sevgilerimle..
  Çok teşekkürler 🙏💖

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Zeynep, bu enerjiyi fikrime göre deneyimleyerek anlayacağız. Şu anda idrak yeteneğimizin biraz üzerinde. Aynı yeni enerji spektrumu gibi… sevgilerle

   Beğen

 3. Çok muhteşem çok net inanılmaz yoğunlukta hissediyorum bu enerjiyi..Enerji erkek dişi diye ayrılabilir mi yani fiziksel olmayan boyutta..Tanrıça enerjisi o kadar sevgiyle şarıl şarıl akıyor ki.. İster istemez karşılaştırma yapıyorum kafam karışıyor öğretmenim?🙄

  Liked by 1 kişi

 4. Çoğalıyoruz ..Coşkuyla ailemizin büyüğünü hissediyorum ve bu çoğalma kalbime iyi geliyor.
  Bu muhteşem birleştirme icin şükranlarımdasınız sevgili Mor ❤

  Liked by 3 people

Yorumlar kapatıldı.