Evrim…

Featured Image -- 29586

İşte burada! Son gökyüzü olayınızın (süper tam ay tutulmasının) enerji dalgaları yeryüzü aleminizi yıkamış olduğuna göre, şimdi vaktinizi beklentide olmaktan ziyade tam da gözlerinizin önünde gerçekleşen evrimleşmenin gerçeğini seyrederek geçirebileceksiniz! Bu değişikliklerin bazıları yıllardır gelişimde ve siz şanslı ve harika insan, hepsini ilk elden, dolaysız bir şekilde deneyimleyip gözlemleyebileceksiniz!

Dünyanız, şeffaflığın olağan olduğu ve sesin sadece düşünceleri ifade etmede zorunluluk yerine bir pekiştirme haline geldiği zamana doğru ilerliyor. (Mor Alev: Dünya, kendini ifade etmek için konuşmaya gerek duyulmayan ancak bu ifadeyi geliştirmek için sese başvurulacak ve şeffaflığın temel olduğu zamana doğru ilerliyor.)

Bir dakikanızı ayırın ve bunu içselleştirin. (Gülümseyerek) Gururlanın; Evren ne kadar çabuk öğrendiğinize hayranlık duyuyor! – Yaratan

The Creator Writings

Voila!  Now that the energy of the recent celestial events has washed over your Earth plane, you will be able to spend less time in anticipation and more on the fact that you are watching

View original post 83 kelime daha

9 comments

 1. Sukurler olsun … Minnet, sukunet, sabir ve acik bir kalple olmuslara, olanlara ve olacaklara sukurler olsun … 😇🙏💙

  Liked by 4 people

 2. Sağımıza solumuza 200-300 metre uzaklıklarda roketler düşüyor MORALEV… Reyhanlı’dan selamlar

  Beğen

 3. Zemin altımızdan kayıyor sanki..Ne yapmalı yardım lütfen,psikolojimiz bozuluyor..

  Beğen

  1. Sevgili Hülya, çok geçmiş olsun. Size ve dünyadaki tüm çatışma alanlarında olanlara koşulsuz sevgi ve Mor Alev enerjisi yolluyorum, diğer okurlardan da aynını rica ediyorum.
   Ama şimdi sizin panik duygunuza dönelim. Evinde güvende hissetmemek biz insan bedenindekiler için gerçekten çok zor, hatta kabus gibi. Peki telaş, panik, korku ve karamsarlık ne işinize yarıyor?
   Bir süredir oldukça çalkantılı günlerin geldiğini yazıyorum, bunu anlatan yazıları yayınlıyorum. Çalkantıların içinde ışığı görebilmek bizlerin en büyük görevi. Işık nerede? Duruma nasıl sevgi getirebilirsiniz? Bir düşünmeniz faydalı olacaktır.
   Peki, kendinizi sizce neden dünyanın çok çeşitli ülke, şehir, kasaba, köyleri dururken o bölgeye yerleştirdiniz? Belki de “Işık İşçisi” tanımının tam bedenlenmiş halisiniz ve korkudan çıktığınızda bunu bütün netliği ile görebileceksiniz. Belki o zaman ne yapmanız gerektiğini nasıl diğer insanlara, hayvanlara, bitkilere ve kendinize de yardımınız olabileceğini de göreceksiniz. Emin olun. Orada bulunmanız bir tesadüf değil. Diğerleri için dingin bir sığınak olmayı seçmenizi öneriyorum. Bütün fırtınalar bir gün biter, bunu biliyoruz. Enerjinizi yüksek tutun. Meleklerle çalışın. Korkuyu kovun yerine sevgiyi ve herkesi kabullenmeyi seçin.
   Bu söylediklerim büyük ihtimalle okunup geçiliyor tarafınızdan, belki de “anlamıyor”, vs diye düşünüyorsunuz. Bütün bunlar yakın tarihimizde yaşananlardan farklı değil, örneğin 15 Temmuz gecesi bombalanan Ankaralı dostlarımız, sevdiklerini havalimanında beklerken veya yılbaşını kutlarken bir saldırıyla karşı karşıya kalan kardeşlerimiz, Van depremi, İzmit depremi… ve daha bir çok örnek var. Arda kalan insanlık, sevgi, yardımlaşma, işbirliği yani birliktelik bilinci olsun.
   Geçen gün yayınladığım Konsey mesajı yardımcı olabilir. https://moralev.com/2018/01/27/yoldaki-kasisler-cukurlar-ve-duvarlar-konsey-mesaj-147/
   Sevgilerimle

   Liked by 2 people

   1. Gönlüne sağlık bu cevap için! Yüreğine, kalbine, bilincine sağlık “moralev”. Ek olarak; yalnız değilsiniz demek istiyorum, koşulsuz sevgim sizinle olsun, ilahinin ışığı sizinle olsun Hulya Hanım

    Liked by 1 kişi

    1. Hepimize geçmiş olsun ,teşekkürler Moralev…Kocaman bir yürek olduğumuzu hissediyorum,hissettirdin…

     Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.