Melekler: Sabah Nefesi

fall leafSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Yılın son haftalarına girerken, her güne gerçeği hatırlayıp onaylayarak başlayın. Uyandığınızda, derinden nefes alın ve bunu yaparken kendinize şunları söyleyin:

Nefesimle olduğum ışığı içime alıyorum

Nefesimle olduğum huzuru içime alıyorum

Nefesimle olduğum sevgiyi içime alıyorum

Ben görkemli bir yaratımım ve görkemli bir gün yaratıyorum

Olabilecek en sevecen günü yaratıyorum

Bugün zarafet, kolaylık, neşe-keyif-coşku yaratıyorum

Ben sevgiden başka bir şey değilim

Ben derinden ve kalpten seviliyorum

Nefes alıp verin. Bedeninizin sevgiyle, ışıkla, huzurla dolmasına izin verin. Şimdi gidin gününüzü yaşayın. Ama bu sırada sıklıkla bu hisleri geri çağırın.

Ne kadar çok şeyi yapmayı, ne kadar çok işi bitirmeyi arzularsanız arzulayın, kendi enerjinizin yönetiminde siz bulunuyorsunuz. Kendinizi huzura uyumlayıp günlerinizin yumuşakça, verimle ve zarafetle akmasına izin verebilirsiniz. Veya telaşa, verimsiz çabalamaya yakalanabilirsiniz. Huzurun ışığını kalplerinize getirin. Gün içinde sık sık durup bir nefesle yeniden içinize çekin.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Sevgili Dostlar, bu harika sabah olumlamasını Instagram’da resim olarak yayınlıyorum, böylece cep telefonunuza kaydedebilir ve her sabah kullanmayı hatırlayabilirsiniz. Instagram hesabına girmek için sağ sütundaki bağlantıyı tıklayabilir ya da moralev1111 hesabını Instagram’da arayabilirsiniz. Hepinize harika bir hafta diliyorum.

Mor Alev

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Merhaba sevgili Mor Alev :),
   epeydir nefes alıp verme meditasyonları yapamadığımdan (astım atak,allerjiler) epeydir bir fasit daire içerisindeydim…Bunu yazmanız ne güzel olmuş, çok teşekkür ediyorum hatırlattığınız için…Yarın itibariyle aklımda kaldığınca uygulayacağım.Cep telf.makinemde instagram şu an için indiremediğimden aklımda kaldığınca yaparım 🙂 facebook sayfamda da bu yazınızı paylaştığımı bildirmek isterim.

   Liked by 1 kişi

 1. Düşünsenize, bir gün gelecek birbirimize bakacağız ve birbirimizde kendimizi ve herkesi göreceğiz, hepimiz.. Bizi yaratanı ve yarattıklarımızı ve bütün bu iç içe geçenleri.. Asıl enteresan olansa şu an tanrılarla çevrili olmamız 🙂 herkes hem de! Çok acayip birşey 🙂

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.