Melekler: En Büyük Korunma

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Şu anda tam da bulunduğunuz yerde sizin için hazır rahatlık, huzur ve güvenlik var. Karanlıktan ve farklılıklardan korkmayın. Onları öfkeyle ve şiddetle itelemeye çalışmayın. En basit haliyle beğenmediklerinizi hayatın bir parçası olarak kabul edin ve başka bir yöne odaklanın.

Var olabilecek her şey, içinizde enerjik olarak var, tam burada ve tam şu anda. Hitler de Gandhi de içinizde yer alıyor. Biliyoruz siz öldürmüyorsunuz ve ihanet etmiyorsunuz fakat enerjik olarak konuşursak, yeryüzündeki herkes kendinden farklı bir bakış açısını yok etmek istedi. Yeryüzündeki herkes, zaman zaman, kendi iç bilgeliğine ve kendi gerçeğine ihanet etti. Herkes mantığın dışında sevdi. Herkes, en azından zaman zaman, huzur ister. Her şey, sevgililer, içinizde titreşim olarak vardır.

Öyleyse, karanlığı “dışarıda tutmak” için ne yapmalı? Beğenmediğinizi sizden uzağa itmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi hayata kapatabilirsiniz. Duvarlar, çitler ve sınırlar inşa edebilirsiniz. Çağrıları engelleyebilir, anti-virüs sabunlar kullanabilir, izole edilmiş ortamlarda yaşayabilirsiniz. Fiziksel seviyede neredeyse herkesi ve her şeyi dışarıda tutabilirsiniz.

Ancak, eğer kalbiniz korku halindeyse, hiçbir sınır, engel ya da duvar karanlığı dışarıda tutamaz. Duvarlar inşa etmek fiziksel davetsiz misafirleri dışarıda tutabilir fakat zaten o duvarların içinde korku ve tedirginlikle onların enerjiyle yaşıyor, o enerjiye razı oluyorsunuz. Sizden farklı olanları uzakta tutmak onların size yaklaşmasını engelleyebilir ama onlardan korkuyorsanız, sizin bilincinizde uyanırlar. Hastalıkla mücadele etmek şifanıza yardımcı olabilir ama eğer bunu korkuyla yapıyorsanız hastalıklı titreşimi besliyorsunuz.

Korkuyla önüne geçmeye çalıştığınız şeye farkında olmadan içinizde kendinizi uyumlayıp, onu aktive ediyorsunuz. Sevecen şekilde sakındığınız şeyler ise, en sade haliyle doğal olarak gerçekliğinizde kalıyor ve zarar vermiyor.

En büyük korunma şu gerçekte yaşamak ve kalmaktır: Siz, sizi Yaratan ve sizi besleyip kuvvet verenin Sevgisindesiniz. Siz, evrenleri yaratanın Sevgisiyle yaşıyor ve baki kalıyorsunuz – işte bu Sevginin aynısı sabırla içinizde yüzeye çıkmayı bekliyor.

Sadece gevşeyip, nefes almanıza izin vererek, kendinizi sizleri olabilecek her türlü fiziksel önlemden daha fazla koruyacak bir sevgiye açarsınız.

Hayatın bütününü içinize soluyun. Nefes verirken bilin ki, sadece tasarlanmış olduğunuz gibi size hizmet etmeyen enerjileri dışarıya veriyorsunuz. Rahatlayın. Nefes alın. Kendinizi hayata kapatmak zorunda değilsiniz. Duvarlar inşa edebilirsiniz ama onlara tırmananlardan korkmak zorunda değilsiniz. Hastalıklar ve mikroplara karşı korunma önlemleri alabilirsiniz, fakat sadece dengesiz ortamlarda yaşayabilen bir şeyden korkmayın.

Gerçekliğinizde hangi enerjileri deneyimleyeceğinizi sadece ve en basit haliyle odaklanarak karar verebilirsiniz. Nefes alın. Hayatın tamamını içeriye alın. Nefes verin… Bütün bir bedeninizin, zihninizin ve ruhunuzun size hizmet etmeyen enerjileri salıverdiğine güvenerek nefes verin. Sağlığa, esenliğe, bolluğa, neşe-keyif-coşkuya ve insan kalbindeki iyiliğe odaklanmak istiyorsunuz. Hastalık, yokluk, keder, acı ve açgözlüye olan odaklanmanızı salıvermek istiyorsunuz.

İyi hissetmeyi istemek sizlerin en doğal halidir. Başınızdan ne geçmiş olursa olsun, bu gerçekliğe sahip olabilirsiniz. Hayatta nefes alın. Nefes verin. Güvenliğe, bolluğa, neşe-keyif-coşkuya, sevgiye ve gerçeğe olan yolculuğunuza biraz önce başladınız. Nefes alın. Nefes verin. İzin verin en doğal şekilde olumlu olan hayatınıza, keyifsiz olan hayatınızdan dışarıya aksın.

Huzur sizinle olsun. Ne kadar çok ve içten sevildiğinizi bilmeniz dileğiyle.

Melekler

***

Sevgili Dostlar, yukarıdaki Meleklerin sözlerine ben de çok sevdiğim ve belki de bildiğiniz bir dua ile bir ek yapmak istiyorum. Bu bildiğim en güzel korunma duasıdır, her gün tekrarlarım, özellikle çalışmadan önce, çünkü Yaratan’ın dışında gerçekten hiçbir şey yok ve bunu hatırladığımız zaman mucizeler gerçekleşiyor.

Yaratan’ın ışığı bizi çevreliyor

Yaratan’ın sevgisi bizi sarmalıyor

Yaratan’ın gücü bizi koruyor

Ve Yaratan’ın özü bizi gözlüyor

Biz neredeysek, Yaratan da orada

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Bu mesaj çok iyi geldi, daha bu sabah yataktan kalkmadan önce Yaradanıma ve meleklerime seslenmiştim. Teşekkürler sevgili Meleklerim, teşekkürler Sevgili Mor Alev, teşekkürler Allah’ım.

  Liked by 1 kişi

 2. sevgili mor alev,

  sürece dair biraz bilgi verirseniz sevinirim. bir süredir korunma, korkular vs gibi konular işleniyor. bu ne kadar sürer. ve neler oluyor. bende de bir süredir aşırı hassasiyet, merhamet, yüzeye çıkan korkular, öfke (ama kontrollü) deneyimliyorum. herşey iyi güzel derken birden karanlık, korkular, … vs konulardan bahseder olduk. bilgilendirirseniz sevinirim. sevgiler.

  Beğen

  1. Sevgili Neli, aslında istediğiniz bir şekilde bütün bir bloğu özetlemem. Ve siz eski okuyucumsunuz, bütün bunları biliyorsunuz. Süreç aynen tırmanarak devam ediyor. Zamanlama ise bizim enerjimize bağlı. Sevgilerimle

   Beğen

   1. sevgili mor alev,
    teşekkür ederim. aslında sorumu sorarken çok eskiden olduğu gibi endişeli ya da karamsar değildim. olanın farkındayım. size sormaktaki maksadım son makalede anlattığınız gibi bir şeyler gerçekten çok hızlandı. bizler bir şeylerin farkındayız ve kontrollü olabiliyoruz. ama şehrin içinde dolaşırken pek çoklarının bu süreci bilmeden yaşadıklarını görüyorum. hepimiz başka bir boyuta süzülerek geçiyoruz. sinema koltuğuna oturmuş gözümün önünden akıp giden görüntüleri seyrediyor gibiyim. görüntüler gittikçe flulaşıyor. herşey ve herkes sanki içiçe ve gittikçe siliniyor. tıpkı geçmiş ve gelecek gibi….

    sevgiler,

    Liked by 2 people

 3. 🙏 Nasıl insanın içine ılık ılık akan bir mesaj. Nasıl şefkat, güzellik, şükür içeriyor. Duanızda çok güzel, bende ezberleyeceğim 💐

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev
  Teşekkürler…yazıyı gördüğüm anda içim huzurla doldu….henüz okuyamadım ama hissettiklerimi paylaşmalıydım…güzel bir hafta sonu olması dileğiyle…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.