Melekler: Kabuğu Eritin: Bir arınma, salıverme ve şifa yöntemi

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Şimdi lütfen bir dakikanızı ayırın. Bir anlığına bedeninizin etrafında bir kabuk olduğunu düşünün. Bu kabuğun sizi sevilmediğinize veya sevgiye değer olmadığınıza dair ikna etmiş olan inançlarınız ya da şartlarınızdan oluştuğunu görün.

Onun duymuş olduğunuz tüm sert ve kibarlıktan uzak sözlerden, şimdiye dek yaptığınız tüm öz-eleştirilerden ve kalbinizin etrafına koyduğunuz tüm korunmadan oluştuğunu zihninizde canlandırın. Düşünün ki, her defasında kendinize istediğinize sahip olamayacağınızı, büyük ihtimalle hayallerinizin asla gerçek olamayacağını, hayatın sadece zor olduğunu söylediğinizde… kabuk daha da kalınlaşıyor. Kabuk oluştu, çünkü sizi acıdan koruyacağını düşündünüz. Gerçekte, İlahi olanın hayatınıza akıtmak istediği bütün lütufları kabul etmenizi engelliyor. Bu, sertleşmiş yanılsamaların kabuğu.

Kabuğu oluşturan inançları tek tek bilmenize gerek yok. Sizi kimin programladığını ya da neden bu kabuğu yarattığınız konusunda düşünmeye ihtiyacınız yok. Sadece orada olduğunu zihin gözünüzde görün. Bazılarınız için kabuk çok kalınlaşmış, sertleşmiş, bazılarınız için ince olabilir. Nasıl olursa olsun, her birinizin İlahi Sevgiyi hissetmekten alıkoyan şeyleri bulunuyor.

Şimdi, göğsünüzün tam ortasında bir ışık kıvılcımı düşünün. Onun helezoni şekilde dışa açıldığını ve bedeninizi ışıkla doldurmak için genişlediğini hissedin. Işık içeriden doğru kabuğa dokunduğunda, kabuk eriyip ufalanmaya başlıyor, ufalanıp toprağa karışıp gidiyor.

Işığın farkındalığınızda gelişmesine izin vermekten gelen özgürlüğü hissedin. İçeriden dışarıya doğru doğal bir şekilde, kolaylıkla gelişip büyüdüğünü zihninizde canlandırmaya devam edin. Onu zorlamanıza gerek yok. Sadece izin verin. O, genişlemek istiyor.

Kabuk olmadığında içinizden gelen ışık tarafından korunuyorsunuz. Kabuğunuz gerçekte inandığı her şeyi, korktuğu her şeyi çeken bir mıknatıstı! Şimdi ışık mıknatısı oldunuz.

Bunu sıklıkla yapın. Acılarınızı ve sorunlarınızı analiz etmek yerine, basitçe onları ışıkla eritebilirsiniz. İçeriden dışarıya doğru gerçeğin, sevginin, huzurun, bütünlüğün ve neşe-keyif-coşkunun yükselmesine izin verebilirsiniz.

Sıklıkla bunu uyguladığınızda, bir alıştırma gibi tekrarladığınızda, zorluklarla karşılaştığınızda, kaba durumlarda ya da zor insanların etrafında olduğunuzda bile ışığın farkındalığınıza yayılıp gelişmesine izin verebileceksiniz.

Sizin ışığınız, sizin gerçeğinizdir. Ne zaman olursa olsun, kolaylıkla deneyiminize yükselerek katılabilir. Tek yapmanız gereken, onun doğal olarak yapmak istediği şeyi yapmasına izin vermektir – farkındalığınıza, beden, zihin, kalp, ruh ve hayatınıza İlahi Sevgiyi getirmek.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

***

Sevgili Dostlar, Ocak 2017’de Melek Rehberlerin ilettiği bolluk ve bereket üzerine yayınlamış olduğum bir başka kanallıkta (bağlantısı burada), araya uzun bir not düşerek negatif olanı analiz etmek alışkanlığımıza değinmiş ve şunları yazmıştım:

“Pek çok insan tanıma onurunu yaşıyorum, bu insanlar bana ruhlarını açıyorlar ve hemen hemen yarısında gördüğüm şey şu: Düşünüyorlar. Tamam, bunda bir sorun yok. Analiz yapıyorlar. Bunda da bir sorun yok. Ama öyle çok deşip, o kadar ilginç ve bazen de gerçek olmayan inançlara yöneltiyorlar ki kendilerini, sadeleşip rahatlamak yerine karman çorman bir öz-psikanalizle karşılaşıyorum. Ve o odaklandıkları şey, çıkardıkları sonuç değiştirilemez mutlak bir gerçek gibi zihinlerinde, bilinçlerinde yer ediyor. İşin ilginci bunun başlangıcı hem son derece masum ve hem de bilgece. İnsanlar kendilerini tanımak istiyor. Ama onun yerine daha da fazla engel yaratmış oluyorlar. Kendilerine ve özellikle de ailelerine haşince, hatta acımasızca yaklaşıyorlar.

Kendini tanımak önemli, aslında bu bence şart. Böylece ne istediğimizi, neleri sevdiğimizi, nasıl bir hayatımız olursa mutlu olacağımızı, yeteneklerimizi, tutkularımızı, bize hayat katan şeyleri buluyoruz. Ama kendimizi tanımaya çalışırken ne yapıyoruz? Bunu nasıl daha verimli şekilde yapabiliriz? Blokajlara odaklandığınızda kendinize şu soruyu sorun; Bunun neresi sevgi gibi? Bunun hangi parçası güvende, rahat, hafiflemiş hissettiriyor?

Melek Rehberlere %100 katılıyorum. Analizi bırakın. Ruhunuzda arkeolojik kazı yapma zamanı bitti. Bu, bizlerin enerjiler yükselmeden önce yaptığı bir şeydi, 2000’lerin başında kaldı. Şimdi sadece yumuşakça salıverme zamanı. Hayat aslında daha da kolaylaştı. Ve şimdi Melek Rehberlerin açıklamasına dönelim.”

O zaman yazdıklarımın arkasındayım ve aradan sekiz ay geçtikten sonra salıvermenin daha da kolaylaştığını, şifanın gerçekten “anlık” bir bakış açısı dönüşümü olduğunu görüyorum.

Yukarıda verilen metot o kadar kolay ve sade ki, lütfen bunu bayram sonuna kadar bir deneyin. Vazgeçemeyeceğinize, hayatınıza tamamen yerleştireceğinize inanıyorum. Neden bayramı da içine katıyorum, çünkü çok insanla karşılaşacaksınız, ister istemez farklı yerlerde bulunacaksınız, kalabalıklara girmeniz de olası, belki de uzun süredir görmediğiniz dostlar ve akrabaları göreceksiniz.  Bu yöntemle hem onlara hem de kendinize sevgiyi ve şifayı iletme şansınız olacak.

Ann Albers, yukarıdaki mesajın sonunda üç öneri eklemiş, ben de onları alıp kendimden de yorumlarla biraz geliştirerek size iletiyorum:

Negatif insanlardan korunmak için: Diyelim ki bulunduğunuz yerde çok olumsuz birisi var. Şikâyet ediyor, mızmızlanıyor, yargılıyor, dedikodu yapıyor ya da öfkeli… Enerjinizi düşürüp de ona acımak, korku kökenli olumsuz hislere kaymak ya da onlara karşı direnmeye başlamak çok kolay.

Onun yerine, kalbinizdeki ışığın genişlemeye başladığını düşünün, sadece sizin bedeninize akmasın, sınırları geçip o kişiyi de sarmalasın. Ann Albers buna “Yaratan’dan gelen kucaklama” diyor. İlahi Sevgiyi onlarla paylaşıyorsunuz. Neredeyse derhal ya yatışacaklar, ya da kalkıp gidecekler! Her durumda da onların negatif enerjisi yerine İlahi Sevgide kök salmış olacaksınız. Enerjiniz de tükenmeyecek, çünkü ışık Sonsuz olandan geliyor, kişiliğinizin deposundan değil.

Bir yeri arındırmak için: Eviniz biraz renksiz ve enerjisiz hissettirdiğinde, bir otel odasında, bankada sıra beklerken, ya da kalabalıkta veya bir bekleme odasında yine aynı yöntemi kullanın ve içinizden kaynaklanan ışıkla oradaki her şeyi ışıkla doldurun. Işığın değmediği bir mobilya parçası, bir insan, bir duvar kalmasın. Rahatlamış hissedeceksiniz.

Ben bunu yıllardır Mor Alev enerjisiyle yapıyorum, özellikle alışveriş merkezlerinde, toplu taşımada, kalabalıkların olduğu yerlerde harikalar yaratıyor. Evimi ve günlük bulunduğum ortamları ise her sabah Mor Alevle yıkamak yine yılların alışkanlığı. İçinizdeki ışıkla ya da Mor Alev enerjisiyle bunu yapabilirsiniz. Gerçekten çok yardımcı oluyor, buna garanti veririm.

Kendinizi ve diğerlerini şifalandırmak için: Göğsününüzün ortasındaki ışığı gözünüzde canlandırın. Onun sizi doldururken her sağlıklı hücrenizi uyandırdığını, enerji alanınızdaki her gölgeli noktayı aydınlattığını yumuşakça sizi arındırdığını düşünün. Her hücrenize ışıldayan bir sağlık getiriyorsunuz. Şifalanmış, bütün, sağlıklı benliğinize ve bedeninize odaklanıyorsunuz. Aynısını diğerleri için de yapabilirsiniz.

Arkadaşlar, önce şu kabuğu eritelim. Sonra da Yaratan’ın hediyesi sonsuz ışığımızı kendimiz ve bütünün hayrı için kullanalım. Aslında şifa, arınmak, salıvermek bu kadar basit! Sadece kabul edin.

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Merhaba Sevgili Mor Alev,
  Bir süredir kendimi akışa bırakmış ne olursa olsun kendimi olumsuzlukların etkisinden uzak tutmaya çalışırken dün birden çökmüştüm. Bahsettiğiniz kabuğu o kadar belirgin ve kalın hale getirdim ki anlatamam. Şimdi yazınızı okurken gözlerim doldu. Her kelimesi bana yardım etti ve ihtiyacım olan desteği sağladı kendimi güçlenmeye başlamış hissediyorum. Desteğin bu kadar çabuk ve bu kadar yakın olması bir mucize. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Size minnettarım.
  Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Mor Alev, sizinle olan seansimizdan önce aynı mızmızlardandım.Hayatımdan memnun oldugum halde sanırım önemli gözükmek adına olaylardan ,kişilerden havadan sudan şikayet eden biriýdim.Kontrol etmek istiyordum herseyi.Bırakınca,sizinde hep söylediginiz gibi salıverince herşey daha anlamlı daha açık olmaya başladı.Yani kaos bitti.Sizin yaptıgınız şey ışıgınızı sadece kendinize ayırmadan cömertçe nasıl yapılabildigini bize de göstermek.Hayatim boyunca hep minnettar olacagim.Tessekkurlerr..

  Liked by 1 kişi

 3. Harikasınız  Tamda ihtiyacım olduğu anda gelen bir mesaj.Teşekkür ediyorum.  Sevgiyle kalın

  Samsung cihazımdan gönderildi

  Liked by 2 people

 4. Merhaba Mor Alev,
  Ben bu kabuk soymayı insanlar üzerinde de yapıyorum. Önceden insanları görünüşleri ve konuşmaları ile değerlendiyordum. Artık kabuklarını soyarak ve onlara sevgi ışığıyla bakıyorum. 💜💜💜

  Beğen

 5. Sevgili Mor Alev,
  Dün yolda yürürken öldürülmüş bir kedi yavrusu gördüm😢 Önce anlayamadım. Ayakta duruyordu. Yaklaştığımda taşlaşmış olduğunu gördüm…
  eve geldiğimde ağladım ağladım ve bu duyguyu ne yapacağımı bilemedim. Bunu yapanlara yönlendiğimde….. yanlış yolda olduğumu hissettim. Onu yapan ben de olabilirdim. Ne yapmalıydım. Sonunda bunu yapanların kalpleri öyle bir aşk ile dolsun ki yansınlar o aşk ile dedim ve rahatladım.
  Bu sabah yazınızı okuduğumda kendimi bir sevdim bir sevdim 💜💜💜
  Harika yazı için candan teşekkürler
  Selamlar sevgiler

  Beğen

 6. Çok güzel, çok basit ama bir o kadar da pratik ve işe yarayan bir yöntem. Kendimden de deneyimlediğim kadarı ile bu dönemde “kazmak” çok uygun olmayabiliyor ve beraberinde ekstra yükler getirebiliyor. Eğer kazmayı serbest bırakırsanız aradığınız kısa bir süreç sonunda şifalanmak için kendiliğinden ortaya çıkıyor. Ayrıca hergün kendinizi sevdiğinizi sabahtan akşama kadar tekrar etmek bu süreci çok çok hızlandırıyor…
  Bu ve önceki tutulma ile ilgili harika mesajlarınız için kalpten teşekkürler!

  Liked by 1 kişi

 7. Merhaba Mor Alev, doğaüstü ya da uçuk kaçık denebilecek deneyimlerime bir yenisi eklendi.
  Ben bir aydır çok farklı bir algı ve durumdayım zaten, ama varlığın ne olduğunu kendimin aslında ne olmadığının bilincine vardım bu bilginin artık bedenime inmesi benim sürekli olarak gözlemci kalmama neden oldu. İlk başlarda zorladı bu beni ama artık bunun için çaba bile sarfetmiyorum.

  Her neyse geceleri bir kalp sıkışması yaşamaya başladım, panik atak değilim kalp sorunum falan da yok, ilk önce bilinçsiz zihnim araya girip “rahatsız olduğun bir şey” var dedi ama ben hissettim ki kalp çakramda bir şeyler oluyor o sıkışmadan sonra bi rahatlık bi sevinç geliyor öyle ki bana “oh be” dedirtiyor.
  Tüm bu deneyimleri takiben gözümü uyumak için kapattığımda kartal ve küçük siyah küt saçlı bir kız çocuğu gördüm ertesi gece yine aynı şekilde labaratuvarda çalışan beyaz önlüklü, eldivenli ve deney tüplerini inceleyen bir kadın gördüm daha sonra gerçek hayatta görsem belki şok olacağım bir varlık gördüm. Sanrım 144 monad 12 ruh birlliğimden varlıklardı. İnanılmaz bir duygu!

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.