Melekler: Amaç ve Değer…

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Hayatınızda asla amaçsız değilsiniz. “Amacınızı aramakta” büyük bir değer olsa da, bilin ki, yeryüzündeki gerçek amacınız sevgiyi görmek, sevgi olmak ve her nefesinizin kaynağı olan sevgiyi ifade etmektir. Bu, gerçekten bu kadar basittir. Bunu yaptığınız anlarda, hayatınızın neşe-keyif-coşkulu olduğunu, anlamlı, maksatlı ve coşkunlukla genişlediğini hissedeceksiniz.

Sevdiğiniz bir göreve sahip olmak, sizin için “önemli” gelen ya da geleceğe bir “miras bırakan” hareketleri yapmak, en derin amacınızın (yani sevgiyi görmek, sevgi olmak, sevgi ifade etmek) suretleri olsa da, anlamlı ve amaçları açısından zengin hissettiren bir hayat yaşamak için zorunlu değildir.

Gün boyunca en alçak gönüllü halinizle bahçenizde çalışabilirsiniz ve hala daha huzurda bir amaç bulabilirsiniz. Bulutları seyredebilir ve amacınızın dinginliği kucaklamak olduğunu hissedebilirsiniz. Bir insana kapıyı açarak yardımcı olabilir ve bugün yaşamınızın bir anlamı olduğunu bilebilirsiniz. Bir küçük öz-eleştiriyi alıp onu sevgiye çevirebilir ve bu hareketinizde ruhunuz için büyük bir amaç bulunduğunu bilebilirsiniz.

Sadece kendinizi amaç dolu ve yararlı hissettiren bir “aktivite” bulmadığınız için kendinizi geçersiz kılmamaya çalışın. Nefes alın… bunda bir amaç var, şimdi dünya gezegeninin ekosisteminin bir parçasısınız, ağaçları besliyorsunuz ve onların sağladığı oksijeni alıyorsunuz. Bir daha nefes alın… tam şimdi enerjinizi bütün bir yaratılışla paylaştınız ve bütün bir yaratılışın enerjisini de içinize çekiyorsunuz. Burada bir amaç var.

Etrafınıza bir bakın. Size sevgi gibi görünen tek bir şeyi bulun – bir renk, bir nesne, bir kişi. Şimdi gözlerinizi kapayın. Kalbinizi hissedin. Kendiniz hakkında sevdiğiniz tek bir şeyi düşünün. Şimdi, bir sonraki hareketinizi sevgiyle yapın. Görüyor musunuz, ne kadar basit? Tam şimdi, sevgiyi gördünüz, sevgi oldunuz ve sevgiyi ifade ettiniz. Amaçla ve kasten yaşıyorsunuz.

Sevgililer, gözlerimizde hepiniz eşitsiniz. Dağların devasalığından, en aşağıdaki tek hücreli yaşama kadar, hepiniz aynı sevgiden yapıldınız. Her biriniz incelikle işlenmiş yaşam ağında mükemmel şekilde ve yerde bulunuyorsunuz. Ve hiç biriniz, asla ve asla amaçsız, anlamsız, değersiz değilsiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Sevgili mor alev çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum yalandan nefret ederken bir yalanın içinde buldum kendimi insanlara güvenmekte zorlanırken tüm güvenim kırıldı şu an da kurduğum herşey paramparça ve kalbim nefretle doldu ,ne yapmalıyım lütfen bu en büyük sınavım oldu çünkü ?

  Beğen

  1. Sevgili Zeyno, işte en büyük korkularımız bu dönemde bize göz kırpıyor. İnsanlara güvenmek için şimdilik kendinizi zorlamayın. Önce Evrene güvenmekle başlayın, sonra gerisi gelir. Bakın, haftalardır bu günlerin en kolay ve hafif zamanlar olmadığını, olmayacağını yazıyorum. ve en büyük soru, aynen yeni ay yazısında yazdığım gibi, “akışta kalabilir misiniz?” Çünkü anda bir sorun yok. Siz bir düne, bir yarına gidiyorsunuz büyük ihtimalle. An mükemmel. Kurmuş olduğunuz ve paramparça dediğiniz her şey de gidiyor çünkü yerine bir sürü başka fırsat geliyor. Bunu da yazmıştım. Bir daha okuyun, yeni ay ve siyah ay yazılarını belki içiniz rahatlar. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili mor alev, arkadasimin tavsiyesi ile yazilarinizi okumaya basladim. Bundan tam bir hafta once annem oldu. Cok gencti. Suanda sanki hayatimi cok bos gecirmisim gibi hissediyorum. Bu durumla basa cikabilmem ve bir amac bulabilmem icin bana onerebileceginiz birsey var mi?

  Beğen

  1. Sevgili Deniz, başınız sağolsun. Çok çabuk bir şekilde bir psikolog terapistten yas danışmanlığı almanız bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeydir. En iyi terapisti bulmak için Baş Melek Rafael’den yardım isteyebilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.