Melek Rehberler: Tepkilerinizi olumsuz şartların dikte etmesine izin vermeyin

Bugün dikkatlerinizi hayatınızdaki olumsuz şartlara tepki vermeye gelindiğinde sahip olduğunuz muazzam kontrol gücüne çekmek istiyoruz. Zıt kutupların dünyasında yaşıyorsunuz, gerçekliğinizin her bir yüzünde birbirine zıt deneyimler bulunuyor. Bu da bakış açınıza bağlı olarak bir lütuf ya da bir kara talih gibi görünebilir. Biraz daha açıklamamıza izin verin.

Biliyorsunuz, her biriniz şüphesiz olumsuz deneyimlere dokundunuz, dokunuyorsunuz ya da dokunacaksınız. Bazen bir şeyler dağılıyormuş gibi görünüyor, hayal kırıklığı ve öfke içinde kalıyorsunuz, hiç kontrolünüz yokmuş gibi hissedebiliyorsunuz. Ancak, sıklıkla söylediğimiz gibi, gerçekliğinizi ya siz yaratırsınız ya da yaratmazsınız; ve sizi temin ederiz sizler son derece güçlü, ebedi ve ezeli yaratıcılarsınız ve burada sadece geçici bir fiziksel deneyim yaşıyorsunuz.

Gerçekliğinizdeki her şeyin sizin en baskın titreşiminizin bir sonucu olduğunu, ve bundan dolayı sadece eş-titreşimde bulunduğunuz şeyleri deneyimleyebileceğinizi idrak edebilirseniz, size “kontrolünüzün dışında” gibi görünen şartlar üzerinde gerçekte ne kadar çok kontrol sahibi olduğunuzu da anlarsınız. Olumsuz şartlar ortaya çıktığında bu sorunu en başından itibaren çeken titreşimde kalmayı seçebilirsiniz. Veya dikkatinizi ve perspektifinizi başka bir yöne, tercihan sizi çok daha iyi hissettiren bir şeylere değiştirmeyi seçebilirsiniz. Soruyorsunuz, neden bu, bu kadar çok önemli?

Görüyorsunuz değil mi, odaklandığınız şey, odaklanmanızın sebebi ne olursa olsun, büyüyecektir. Bu, pek çoklarınıza öğretilenle çatışmaktadır, ama en basit haliyle sorunu yaratan perspektiften doğru o sorunu çözemezsiniz. Karşılaştığınız zorlukların pek çoğu henüz gerçekte yaratıma henüz girmedi, onlar daha çok zihninizde olması olasılığı olanları canlandırmalarınızdır, ve sıklıkla bu canlandırmalar yaratabileceğiniz en kötü durum senaryolarıdır.

Önceden de söylemiş olduğumuz gibi, hayal gücünüz elinizdeki en büyük yardımcınız ve aracınız ya da yaratabileceğiniz en büyük düşmanınız olabilir. Her zaman neye odaklanacağınız konusunda seçeneğiniz var. Şimdi, asla etrafınızdaki her şey darmaduman oluyormuş gibi hissettiğinizde düşüncelerinizi olumlu bir şeye kaydırmanızın kolay olduğunu ilan etmiyoruz. Ancak, ilerlerken farklı bir şey yaratmayı diliyorsanız, bu gerekli bir şeydir. Yoksa, sorunlara verdiğiniz o dikkat daha da hızlanacak, momentumu artacak ve onlara verdiğiniz güç yüzünden daha da büyük sorunlar yaratacaktır.

Şunu önerebilir miyiz: Özellikle huzurlu ya da iyimser hissettiğinizde, huzurlu, keyifli bulduğunuz şeylerin ve ilham verici düşüncelerinizin bir listesini yapın. Belki farklı sesler, ya da en sevdiğiniz şarkı, doğada bir yürüyüş ya da bir koşuya çıkmak olabilir… Sizi daha iyi hissettirdiği sürece, aktivitenin ya da düşüncenin ne olduğu fark etmez. Bunu önermemizin sebebi, huzurlu hissettiğinizde odaklanmayı seçtiğiniz titreşim “kanalıyla” eş-titreşimdeki düşüncelere erişiminiz olmasıdır. Bu da andaki hislerinizi yoğunlaştırıp herhangi bir ana sürekli olarak yayan daha fazla düşünceyi kendine çekecektir. Kelimesi kelimesine, hayatınızın kanalını değiştiriyorsunuz ve bundan dolayı da tamamen farklı şartlara yeni bir titreşimsel eşleşmeye giriyorsunuz. Pek çoklarınız bunu Çekim Gücü Yasası olarak biliyorsunuz ve o hayatınızın her anında çalışmaktadır. (Mor Alev: Geçmiş yazılardan da hatırlayacağınız gibi, Melek Rehberler titreşimimizi değiştirmeyi her zaman televizyon kanalı değiştirmeye benzetirler.)

Bu mesajdaki niyetimiz, şu anda özellikle cesaretini kaybetmiş, hayal kırıklığı ya da öfke hisseden veya endişe halinde olanlarınıza, Evrenin yapabileceği tek şey olan eş-titreşimde olduğunuz şeyi size geri yansıtma sürecine izin vermenizi ve bu süreçte rahatlamanızı önermektir. Yeni bir zihin haline geçmeniz dünyanızı değiştirecektir. Her zaman olduğu gibi biz hep size her şekilde yardımcı olmak için çok hevesliyiz, tek yapmanız gereken istemek ve izin vermektir.

Umarız size bir şekilde yardımcı olduk.

Sevgide ve ışıkta bizler sizlerin Melek Rehberleriniz.

Bu mesaj için Melek Rehberlere ve Taryn Crimi’ye çok teşekkürler. (Angelic-Guides.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2017  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Sevgili Mor Alev, konuyla alakasız fakat bi kaç gündür kafamı kurcalayan bi konuyu size sormak istedim. Et ve süt ürünlerini yeme-yememe konusu bende soru işareti oluşturmaya başladı. Sizin bu konuda ki bakış açınızı merak ediyorum 🌝

  Beğen

  1. Sevgili Hilal, ben bu konuda, her konuda olduğu gibi, insanların kendi bedenlerini ve kalplerini dinlemeleri taraftarıyım. Zorlayarak kendimize hiçbir şey yaptıramayız. Bir gün, hepimiz sadece yüksek titreşimli besinlere döneceğiz, yani zorla almak yerine, tabiatın bize sunduğu meyve ve sebzelere… Ama bunun vakti bana göre herkese kendi titreşiminde gelecek. Bazıları şimdiden vegan ve bu çok olumlu bir gelişme. Ama bir diğeri henüz bunu hissetmeyebilir. Bu olumsuz değildir, sadece o kişi buna hazır değildir. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Günaydın Sevgili Mor Alev ,Günaydın Arkadaşlar. Sevgili Mor Alev. on gündür OM MEDİTASYONU yapıyordum. Şifa için bugün gece rüyamda altı tane keşiş turuncu renkli kıyafet giymişler , benim meditasyonlarımda görmüş olduğum orman yolunda duruyorlardı. İkisi havada bağdaş kurmuş havada asılı gibi duruyordu, diğer dördü ise ayakta duruyorlardı. İyi pazarlar sevgiyle kalın .:))

  Beğen

 3. Eşim birkaç yıl önce battı. Biz büyük bir üzüntüyle kendimizi çaresiz hissedeceğimize güldük. Evet kahkahalarla güldük. Ne o ne de ben kurban psikolojisine girdik. Son model arabamızı satıp silecekleri dahi çalışmayan bir arabaya bindik ama o halimizle de dalga geçip gülmeye devam ettik. En iyi restoranlarda yerken içeceklerimizi alıp kayalıkların üzerinde yedik içtik yine çok eğlendik. Artık kendi işini yapmak yerine maaşlı iş aramaya başladı. Çok kısa bir süre sonra öyle bir iş buldu ki; inanılmaz iyi patronları var, çok keyifli çalışıyor. Çok iyi kazanıyor. Sihirli değnek değmişçesine yolunda gidiyor herşey. Artık olumsuz bir olay olduğunda önce içime dönüp bakıyorum. Bunu kendime niye çektim diyorum. Şükürler olsun güzel enerjilere ve bu enerjilerle dopdolu kelimeleri bize ulaştıranlara. Sevgiyi tüm hücrelerimizde koşulsuzca hissetmek dileğiyle.

  Liked by 2 people

 4. Gerçekten de bu aralar düşük enerjili bir moddayım ve sık sık kendi kendimi yargıladığımı fark ediyorum, iç seslerim dengede değil. Kendimize karşı şefkat üzerine bir şeyler söyleyebilir misiniz?

  Beğen

  1. Sevgili Prem, bu konuda 4 senedir sayısını unuttuğum kadar çok yazı, öneri ve yöntem yayınladım. Bir arşivlere girin isterseniz. Arama kutusuna anahtar kelimeler de yazabilirsiniz. Ayrıca ana menüdeki yöntemler bölümünde de pek çok alakalı metot bulunuyor. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.