Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Uyanma Çağrıları – Konsey (Mesaj 95)

beat-of-the-drumDünyanız devasa bir uyanıştan geçiyor. Biz buna daha önce de işaret ettik. Ve her defasında, sizi bekleyen harika dünyanın gelişini görmeye başlamadan önce, geniş miktarda bilinmeyen, görülmeyen ve istenmeyen şeylerle yüzleşilmesi gerektiğini de işaret ettik. Daha yüzeyin altına bile inmediğinizi de söyledik. Şimdi pek çok şeye dikkatinizi çeken uyanma çağrıları yükseliyor ve bu devam edecek. Eğer bunu dünyanın bir tarafında okuyorsanız, belki aklınıza dünyanın diğer tarafındakilerden farklı olaylar gelecektir. Bunlar ele alınması gereken konulardır.

Söylemiş olduğumuz gibi, yarın birden bire sizler için mucizevi şekilde dönüştürülmüş bir dünyaya uyanmayacaksınız. FAKAT – kendiniz tarafından mucizevi şekilde dönüştürülmüş bir dünyaya uyanacaksınız. Birkaç aydır, kolektif olarak devasa değişimin yaklaştığını hissediyorsunuz. Biz de bunu sizlere teyit ettik. Pek çok kanal aracılığıyla teyit ettik. En sık verdiğiniz tepki, “haydi o zaman” oldu. Sizler her zaman olayları en çok özlem duyduğunuz arzularınıza göre yorumluyorsunuz. Ama yeni dünya bundan çok daha fazlasını içeriyor.

Şimdi, elbette yaşamayı arzuladığınız dünyanın zihinsel bir resmini yaratmış olmanız harikadır. Bunu şiddetle öneririz. Ancak, bulunduğunuz yerle o yeni dünya arasında bir yolculuk olduğu da görülmelidir. Ve yollarda her zaman tümsekler ve çukurlar olur. Bekleyen gölgeli şeyler, sizi korkutmak için öcülük yapanlar ve suların altında kalan köprüler…

Siz “haydi o zaman” dediniz ve biz de öyle yaptık. Ya da daha da net anlatmak gerekirse, eş-yaratıcılar olarak her biriniz bunu hızlandırdınız. O yüzden şimdi size söylüyoruz. Şu anda deneyimlediğiniz, o kadar çok istediğiniz değişim dalgasının sürekli olarak yoğunlaşmasıdır. Bu dalga, sizin memnuniyetle karşılamanız ve yönlendirmeniz içindir, reddedip saklanmanız için değil.

Çağlar boyu inşa etmekte olduğunuz değişimleri ne şimdi, ne de sonra ortaya çıkmaktan alıkoyamazsınız – en azından gezegeniniz için. Ancak onları uzatabilir, birer lütuf ya da felaket olarak yaşayabilirsiniz. Artık bu prensipleri tam olarak anlayabiliyorsunuz. Bu, bazıları için görünüşte yeni olabilir, ama gerçekte yeni değiller. Bunlar, Gerçek olarak, iç bilme ya da ruhani bilgi olarak tanınmaktadırlar. Ve kesinlikle yeni değiller. Gerçek, her zaman vardı, şu anda var ve var olacak. Dünyanızın yaratım sürecinde, bazılarınız, “en sonunda, çok şükür” diyeceksiniz. Değişim dinmek bilmeyen bir güçle devam edecektir, ancak bunu kabullenme yeteneğinizle doğru orantılı olarak deneyimleyebilirsiniz, deneyimleyeceksiniz. Bazıları değişimi kabul etmeyecek. Ve onların yeni dünyası büyük ölçüde farklı olacak. Onların daha fazla ve daha büyük uyanma çağrıları olacak.

Zihin gözünüze doğan güneşe açık kollarla yüzünü dönen ve gün doğumunu sevinçle karşılayan bir şaman resmi getirebilir misiniz? Hayatınızı o görüntünün bir yansıması yapmanızı önemle tavsiye ederiz. “Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”, “Ah, hayır! Hayır! Hayır!” dan çok daha güçlü bir düşüncedir. Ve şarkınız diyor ki, “Bu, Kova çağının şafağıdır.” Bu şafaktan ne isterseniz onu yaratın. Şimdiye kadar yarattıklarınız ve bu günden sonra da yaratacaklarınız için her birinize şükranlarımızı yolluyoruz. Her zamanki gibi, koşulsuz, sınırsız sevgimiz sizlerle.

Konsey ve Ron Head’e her zamanki gibi kucak dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz. (ronahead.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 replies »

 1. Şükürler olsun, şükürler olsun ,şükürler olsun.teşekkür ederim:) Şu dönüşmekte olduğum varlığımı sonsuz seviyorum tıpkı yaradanı ve onun yarattığı diğer eşsiz varlıkları sevdiğim gibim
  Kendimle,tüm kollektif ile ve evrenle birim ve bütünüm

  BEN BEN’İM

  Sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

 2. Her seferinde dayanılmaz bir acı hissettiğimde astrolojik bir yorum için burayı açarım. Sonra aynı mesajı görürüm, dönüşüyorsunuz ya da arınma sürecindesiniz. Birkaç yıldır hala anlamadım bu depresyonların, acı hissinin nasıl dönüştürdüğünü ve neden böyle olduğunu. Ama her severinde çözülen ve değişen şeyler de gördüm, büyüdüm. Bu sefer tatlı sözler yerine derin derin nefes almayı seçiyorum.

  Beğen