Melek Rehberlerden Tekrarlayan Rakamlara Farklı Bir Bakış

Sevgili Dostlar, bu sefer Melek Rehberler bizlere her gün görebileceğimiz mesajlar hakkında yazıyor. Burada benim kullandığım numerolojik sistemlerden biraz daha farklı bir bakış açısı ve anlamlandırma söz konusu. Ama hoşuma gitti. Sizlerle de paylaşmak istedim. Bu grup bizi daha önce yanıltmadı. Bu anlamları da diğer bilgilerin yanına eklememiz gerektiğini düşündüm. Her şey gibi numeroloji de gelişiyor, değişiyor. Enerjiler yükseldikçe, rakamların enerjileri de bir sonraki seviyelere ulaşıyor. Bir deneyelim ve görelim…

Tekrarlayan rakamlar mı görüyorsunuz? Rehberlerinizin size ne söylemek istediklerini burada bulun.

Bugün dikkatlerinizi tekrarlayan rakamlar konusuna çekmek istiyoruz, böylece size anlamlarını iletebiliriz. Rakamlar doğrudan mesaj iletmek üzere kullanılabilen evrensel enerjiler içerirler.

Rehberleriniz sıklıkla “en doğru zamanda” saate bakmaya sizi yönlendirirler ki böylece o anda size en uygun rakam şablonunu görüp tanıyabilirsiniz. Bu durumun özellikle dikkatinizi çeken yönü tekrarlayan doğasıdır.

Gittiğiniz her yerde tekrarlayan rakamlar görenleriniz, işte sizler için her rakamın anlamı hakkında bir açıklama. Bilin ki herhangi bir rakamın tekrarlanması o rakamın enerjisini katlayarak büyütür.

one-art-print-by-sergi-ferrando(1) İlk rakam olarak, bir kendine özgü bir frekans ya da titreşim hızı taşır. Bağımsız bir tonu vardır ama aynı zamanda her şeyin bütünleşmesini, birleşmesini arar. Bir rakamı, büyük kalabalıkların bir bilinçte bir araya gelmesinin sembolüdür. Siz de bir araya geldikçe, pek çoktan biri oluşturursunuz.

Birlerin tekrarladığını görenleriniz, 1, 11, 111, 1111, bu o andaki düşüncelerinizin farkında olmanız için gelen bir mesajdır. Çünkü düşünceleriniz hızla fiziksel gerçekliğinize katılmaktadır. Bunun yanında, bu zamanda uyum ve hizalanma ihtiyacında olduğunuza da işaret eder.

two-agency-wonder-helsinki-photographer-anton-sucksdorff(2) Dengeyi temsil eder. İki rakamı kelimenin her yönüyle uyumu arar. Benliğinizde denge, duygularınızda denge, yaşamınızda denge, zihin, beden ve ruh arasındaki denge. Dengesiz olan her şey açığa çıkacaktır ki siz de nerede dengeye ihtiyacınız olduğunu görebilesiniz. Pek çokları hayatlarındaki dengesizliği görmezden gelmenin çok daha zor olduğunu görecekler. Ve direnç yaratan kaosu hayatlarınızdan elemek için fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Dengeyi yeniden kurma ihtiyacında olduğunuz alanlarda, pek çok olay olacak ve bu sayede yeniden hizalanmak üzere fırsatlar elde edeceksiniz. Sürekli tekrarlayan iki rakamını görenleriniz için bu, bu zamanda en fazla ihtiyacınız olan şeyin denge olduğunu bildiren bir işarettir. İçinizde uyum ve denge bulduğunuzda, çok çabuk olumlu etkilerini de göreceksiniz.

three-erte-romain-de-tirtoff-1892-1990(3) Hızlandırıcı olarak bilinir. Sizi hareketlendirir. Sizi düzenler, başlatır. Sizin için engelleri kaldırır ki böylece gelen için temelleri hazırlamaya başlayabilirsiniz. 3 rakamının enerjisi yüksek titreşime uygun olmayan her şeyden arınmanız ve yeniden yapılanmanız için gerekli topraklanmayı sağlar. (Ayaklarınız yere sağlam basarsa daha rahat arınırsınız, eskiyi yıkıp yenisini daha rahat inşa edersiniz.)

Size artık hizmet etmeyen çok çeşitli duyguları, inançları ve hisleri temizlemek üzere büyük bir motivasyonunuz olduğunu keşfedebilirsiniz. Bütün dikkatinizi içinde kalmak istemediğinize değil, yapmak istediğiniz değişikliğe odaklayın. Tekrarlayan üçlere çekilen kişiler için, bu evinizi temizleyen rehberlerinizden bir mesajdır. Olabilecek en berrak şekilde ve kelimenin tam anlamıyla hem içinizi hem de dışınızı temizlemektedirler.

3 enerjisi yolu açar. Önerimiz, yolunuzda engellerle karşılaştığınızda elinizden gelen en iyi şekilde az direnç yaratmanızdır, böylece akıp gidebilirler. Size rahatsızlık, korku, kaygı veren hislere ne kadar odaklanırsanız, benzer titreşimli durumlara olan çekim gücünüz artar. Odağınızı yaratmayı arzuladığınıza kaydırmayı hatırlayın.

four-table-number-from-the-wildflower-collection(4) Temel ve altyapı frekansını taşır. Hayatınızdan size hizmet etmeyenleri salıverilmesine izin vermiş olduğunuzda, üzerine yeni yapılar inşa edeceğiniz, üzerinde gelişeceğiniz yeni temel ve kolonlara ihtiyacınız olacak. Bu temel yapılar sadece fiziksel yaşamınızda değil, inançlarınız ve anlayışınızda da bulunur. Tekrar başlamak için çok güçlü bir arzu hissedeceksiniz. İhtiyacınız olan, hayat amacınıza giden yola ayaklarınızı basabilmek için önce zemin çalışması yapmaktır.

4 rakamı da oldukça topraklayıcı bir enerjidir. Tekrarlayan dörtlere çekilenleriniz, kendini yeryüzüne bağlayacak şeylere yakınlık hissederler. Örneğin, pek çokları tabiatla ve onun sunduklarını keşfetmekle ilgilenmeye başlar. Size önemle hatırlatılan şey şudur: Hayalleriniz ve özlemlerinizi üzerinde inşa etmek için olabilecek en sağlam temeli kurmalısınız. Hayatınızda muazzamlığın, harikalığın yaratıma girmesi mümkündür.

five-numbers-olivia-mew(5) Çok güçlü bir değişim titreşimi taşır, büyük değişikliklerin oluştuğunu anlatır. Tekrarlayan beşleri çekenleriniz, hayat yollarında çok büyük değişim görebilirler. Beş enerjisi, yeni niyetler ve yeni olayları taşıyan, taze başlangıçları getirir. Şimdi, sağlam bir şekilde yeni, aydınlanmış yolunuza ayaklarınızı basmaya hazırsınız. O yüzden, yolculuğunuza güvenle ve olumlu sonuçlara olan inancınızla devam edebilirsiniz. Tüm değişikliklerde her zaman biraz da belirsizlikler bulunur. Bütün dikkatinizi, bilinçli olarak en olumlu sonuçlara çevirin. Bu yeni başlangıçlar ve çiçek açan olasılıklar zamanıdır. Gelecek olanın heyecanının keyfini çıkarın.

six-numbers-olivia-mew(6) Berraklık ve vizyon enerjisini taşır. Tekrarlayan altılara çekilenleriniz, gözlerini açık tutmalıdır ve arzuladıkları sonuca keskin bir şekilde odaklanmalıdır. Altının, bir zamanlar saklı olan şeylere ışık tutma ve onların bilinmesini sağlama yeteneği vardır. Sıklıkla söylediğimiz gibi, bilmediğiniz şeyleri değiştiremezsiniz. Bu enerji gizlenmiş, saklı tutulmuş olanları size gösterir. Bu hem kişisel, hem de kolektif seviyede geçerlidir.

seven(7) Kader ve kısmetin imzasını taşır. Kaderiniz her zaman sizin yarattığınız şeydir. Her zaman özgür iradeniz sizin hizmetinizdedir ve yedi enerjisi de hayallerinizi gerçekleştirmeye yakınlaştığınızı onaylar. Yedi rakamının enerji imzası çok faydalıdır, ruhanidir ve yükselmiş farkındalık hissi sunar.

Tekrarlayan yedilere çekilenleriniz için bu rehberlerinizden size bir mesajdır, olumlu yoldasınızdır ve arzularınız duyulmuştur. Gerçekliğinizi bilerek ve isteyerek yaratıyorsunuz, gelecek olan olumlu durum, dikkatinizi vermeyi seçtiğiniz odağın doğrudan sonucudur. Yedilere çekilenler arzularının daha da gerçekleşebilir olduklarını, onların her zamankinden daha fazla yakında olduklarını görürler. Buna devam edin!

eight(8) Hizalanmanın, uyumlanmanın güçlü enerjisini taşır, gerçek benliğinizle, kaynak enerjinizle, amacınızla hizalanmanın. Tekrarlayan sekizlere çekilenleriniz, rehberlerinizden Var Olan Her Şeyin huzurlu akışını yaşadıklarına dair teyit alıyorlar. Hayatınıza eş-zamanlılıkların girmesine izin vermek ve bilinçli olarak eş-zamanlılıkların farkında olmak için ilham dolusunuz. Bütün bunlar sizin başardığınız uyumdan dolayı gerçekleşmektedir.

Uyum içinde olmayan, hizalanmayan şeyler ise, o kadar açıkça ortada duracaktır ki dikkatinizi ona vermeden (uyuma getirmeden) yapamayacaksınız. Sekiz rakamı aynı zamanda bizim sonsuzun enerjisi olarak adlandırabileceğimiz enerjiyi taşır. Bilin ki, çok daha doğrudan eş-zamanlılıkların sonsuz akışını deneyimleyecek yeteneğe sahipsiniz.

nine(9) Zirve, doruk ve bütün deneyimlerin en son noktaya erişmesi enerjisini taşır. Sosyal, kişisel ve kolektif olarak, olayların zirveye ulaşmasına izin verir. Özellikle dokuzlara çekilenler için, bu zirve deneyimi en yüksek seviyede olabileceği gibi, kişisel ya da bireysel de olabilir.

Yaratım yükselmiştir. O yüzden düşüncelerinizin ve odaklandıklarınızın farkında olmak akıllıca bir davranıştır. Odaklandığınız şey aniden gerçekleşir. Dokuz, aynı zamanda eskiden başarılması olanaksız gibi görünen hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak enerjiyi getirir.

ten(10) Tamamlanma ve yeniden doğuş enerjisini taşır. Bir bölümün sonu ve bir başkasının başıdır. On sayısına çekilenleriniz, ilişkilerinin, kariyerler yollarının ve uzun zamandır bitmesini istedikleri sorunların sona erdiğini görebilirler. Ancak her sonla gelen şey bir başlangıçtır. Her şeyi sıkıca gerçekliğe çekip, yarım kalmış her şeyi bütünler, tamamlar. Bitirmeye çalıştığınız şeylerin çoğu bitecektir.

Ve her zamanki gibi istediğiniz zaman bizleri çağırabilirsiniz; biz size her zaman hizmete hazırız, bunu istiyoruz. Umarız bugünkü mesajımızdan keyif aldınız ve bir şekilde size yardımcı olabildik.

Sevgi ve Işıkla, bizler sizlerin Melek Rehberleriniz

Bu mesaj için Taryn Crimi ve Melek Rehberlere çok teşekkürler. (angelic-guides.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.


Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! 2017’den beri üzerinde çalışarak geliştirmiş olduğum hızlı ve kalıcı çözüm sunan “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” hazır! Bu metot için 7 Ocak 2019’dan itibaren “Hizmetler” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2016  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Merhaba. Yazınızda sayılardan bahsettiginizi gördüm ve okudum. Benim hayatımı 16 Kasım farklı dönemlerde etkilemistir. Olay başlangıcı cok iyi (16 ) ama sonucu ayrılık ve ölüm gibi yıkıcı olmuştur. Yazı ve tarih. ..? Nasıl bağlantı kurabilirim? Teşekkür ederim

  Beğen

  1. Sevgili Fulya, öncelikle bu tarihle alakalı olumsuz beklenti ve anılarınızın bağlantılarını Michael yardımıyla kesmenizi öneririm. Size bundan başka net bir cevap veremiyorum, acaba astrolojik bir önemi mi var, yoksa bir defa üzülmüş olduğunuz için hep aynı tarihte olumsuzlukları mı çekiyorsunuz??? Tahminim bu numerolojinin ötesinde bir durum. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Bu kadar güzel denk geldiğine göre biz de yol alıyoruz diye düşünüyorum artık.. Gerçekten epey uzun zamandır telefonumda saate bakmak için el attığımda hep denk düşen hatta artık fotoğrafını çektiğim rakamlar var 11:11 – 01:01 – 22:22 fazlasıyla ilave edebilecegim rakamlara denk geliyorum.. Bunların bir anlamı olmalı diye düşünüp durmaktaydım.. Cevabı geldi.. Çok ama çok teşekkür ediyorum ilettiginiz için size, melek rehberlerimize ve sayfaya ışığını katan herkese..

  Liked by 1 kişi

 3. Veee tam da dün ruyamda muhteşem rakamları gorup bunun rehberliğini istedigimde karsima çıkan açıklama!tesekkurler moralev , tesekkurler evren ve hizmet eden tüm güzel rehberler ve ruhlar! eşzamanlılıklar cogalsin ve bizi tüm yerkuremizle muhteşem ,keyifli, birlik deneyimine taşısin!❤️🙏😘😘😘

  Liked by 1 kişi

 4. Gerçekten inanılmaz hisler içindeyim.Her mesaj gibi bu da meleklerimizin yanıbaşımızda olduğunu gösterdi tekrar.Dün otobüsteydim ve çok kalabalıktı.Ayaktaydım.Sol çaprazımda oturan kız kalktı ve hemen ben oturdum.Koridor tarafıydı.Pencere kenarında da bir amca oturuyormuş sonradan anladım.Ben oturduktan sonra bir peçete ve tükenmez kalem çıkardı gömleğinin cebinden.Peçeteyi pencereye dayadı ve bir sayı yazdı: 233044.Ancak bunlar sadece görebildiklerim.Benim de dikkatimi çekmişti bu durum tabi,bir süre bakıp rahatsız da etmemek için hemen kafamı çevirmek durumunda kaldım.Belki bir telefon numarası bile olabilirdi ben fark edememiş olabilirim.Yazdıktan sonra peçeteyi katladı,yine gömleğinin cebine koydu ve bir durak sonra indi.O an düşündüğüm tek şey şu oldu: Melekler yine bişeyler anlatmaya çalıştı ama ne? Ve cevabını bugün tam anlamıyla almış oldum.Bunu görebilmemin kocamaan bir parçası da sensin Mor Alev.Her şey için çok çok teşekkür ederiz.Seni çok seviyoruz.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.