Süper Dolunay Boğa’da: Dönüşümün ortasında hazineyi bulmak – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

super-moonBu dolunay hakkında eminim çok şey duydunuz, okudunuz. Buna süper süper dolunay da diyebiliriz, 1948’den beri en büyük, en aydınlık, en yakın dolunayı yaşayacağız, 2034’e kadar da bir daha onu bu kadar yakından görmeyeceğiz. Umarım, bulutlar önümüze geçmez ve bu güzelliğe tadına vararak şahit olabiliriz.

Çok dişi ve bir o kadar da güçlü bir enerji dalgası yaşıyoruz. Duygularımız, hislerimiz, bilinçaltımız yıkanıyor, dışarıya taşıyor. Bu ayın tek açısı, yaralı şifacı Chiron’la. Duygularımızı salma yolunda büyük bir şifa niteliği taşıyor bu dolunay. En sade haliyle duygularımızla oturursak, acıları, rahatsızlıkları bir kenara itip görmezden gelmek yerine onları onurlandırırsak şifayı başlatmış oluruz. Böylece kendimizin ve diğerlerinin korkuları, özgüven eksiklikleri ve yaraları konusunda daha fazla iç-görü, anlayış, kabullenme, bağışlama ve şefkate doğru yol alabiliriz. Gözyaşları akabilir, ama bu da iyidir. Bırakın aksınlar.

Ay, ayakları yere basan, kendine bakmayı bilen Boğa’da ve tam karşısındaki yoğun, güçlü, dönüştürücü Akrep’teki Güneş’in ışığını yansıtıyor. Bu dolunayda kilit nokta iki burcun enerjilerinin arasında bir denge kurmakta yatıyor. Boğa bizi temel değerlerimizi incelemeye ve onlara sadık yaşamaya davet ediyor. Bu arada Akrep de güçlü ve güçsüz hissettiğimiz alanları bize gösteriyor. Özellikle güçsüz hissettiğimiz alanlar bizi kırılgan kılabilir. Oysa Boğa aynı zamanda Toprak Ana’yı temsil eder ve ne olursa olsun, desteklendiğimizi, kucaklandığımızı ve bize bakıldığını hatırlatır. Bu dolunayda topraklanmayı, ister doğaya çıkarak, ağaçların altında bir yürüyüş yaparak, ister evlerinizde olsun özellikle öneriyorum.

Bu büyük dönüşüm döneminde, bu enerji koridorunda böyle sade ama süper güçlü enerjisi olan bir dolunay tam da ihtiyacımız olan şey. Sabian sembolleri ise bize muhteşem olasılıkları işaret ediyor.

Güneş 23⁰ Akrep’te: “Bir periye dönüşen tavşan”

hare-in-the-moonBu sembol, varoluşun daha yüksek seviyelerine yükselmeyi ve evrimleşmeyi anlatıyor. Kendinizi günlük hayatın içinde birden bire değişik bir farkındalık halinde bulabilirsiniz, zihninizde bir ışık yanmıştır, anlayışınızın geliştiğini görürsünüz. Evrimleşmiş ruhani algılarınız açılmıştır. Bu size bir metamorfoz gibi gelebilir. Sanki başka bir kişiye dönüşüyorsunuz, belki diğerlerinden çok daha farklı ve özgün bir kişiye… Bu sembol, bilincinizdeki yükselmeyi temsil eder, şimdiye dek gizli kalmış yetenekleriniz ortaya çıkabilir, tamamen yepyeni bir yaşam şekline geçiş yapabilirsiniz. Artık tavşan değilsiniz, bir perisiniz.

Burada odaklanmaya devam edilmesinin önerildiği davranış şudur: Başkalarının çocuksu hayaller olarak görebileceği şeyleri oldukça gerçek ve ayakları yere basan kavramlar, davranışlar ve fiziksel oluşumlar haline dönüştürme yeteneğimiz bulunuyor. Sonuç büyüleyici olacaktır.

Ay 23⁰ Boğa’da: “En muhteşem mücevherlerle dolu bir kuyumcu”

gate-to-the-moonBu sembol, bizler için harika şeylerin gerçekleşeceğini söylüyor. Bunlar materyal ya da ruhani özellikler gösterebilir. İşaret ettiği bolluktur, güzellik, yetenek, maddi bolluk ya da potansiyel bolluğu… Diğerlerinin başarılarına hayran kalırken, kendi başarılarımıza da hayran kalınmasına ve takdir edilmeye izin vermeliyiz. Bilin ki, ihtiyacınız olan şey ya çoktan sizde, ya da çok yakında size geliyor. Ayrıca, yarattığınız şey sizin yaşamınızdan çok daha öteye yaşayabilir, ardınızda harika bir iz bırakabilirsiniz.

Bu dolunay, devasa boyutu ve enerjisiyle bizlere bir hazinenin anahtarını veriyor. Kendimize dönüştüğümüzde, kendimizi yansıttığımızda büyük ödüller de fiziksel gerçekliğimize girmeye başlıyor. İçinizdeki mücevherleri tanıdıkça ve sergiledikçe, hem ilham kaynağı haline geliyorsunuz, hem de verdikçe daha da veren bir sonsuz hazinenin sahibi olduğunuzu anlıyorsunuz.

İlginçtir ki, Güneşle 150⁰ açı yapan Uranüs’ün sembolü, “Gerçekleşmiş bütün arzuların bahçesine açılan kapı”. Bu sembol, olabilecek en güzel fırsatları ve olasılıkları yanında getirir. Neredeyse dokunacak kadar yakınsınızdır hedeflerinize, ama o adımı atıp bahçe kapısını açmalısınız. Fırsatları değerlendirmelisiniz.

Bu arada Boğa’nın yöneticisi Venüs’ün sembolüne de bir bakmalıyız, bütün bu enerjileri ne kadar desteklediğini görebilirsiniz: “İnsan ruhu, yeni deneyimler için büyük bir arzuyla bedenlenmeyi bekliyor”. Bu sembol, ruhunuzun kendini ifade etmek için sabırsızlandığını anlatıyor. Çünkü, yeni anlayışlara ve yeni yaşam şekillerine doğru bir ilerleme var. Bu sembolde olağanüstü güzellikte olayların gerçekleşmesi mümkündür. Sessizce vakit geçirmeniz ve içinizi dinlemeniz çok faydalı olacaktır. İç motivasyonunuz, dışınızda büyük genişlemeyi getirir bu derecede. Aynı zamanda “yeniden doğuş”u en iyi anlatan derece de budur.

Arkadaşlar, geçen gün Arkturusluların dediği gibi, “Şimdi insanlığın yapması gereken tek şey salıvermek!” Bu dolunay müthiş bir enerji ve ödüllerle gelirken, Chiron’la işbirliği yaparak salıvermemize yardımcı oluyor. Evet, en başta söylediğim gibi salıverme sırasında biraz gözyaşı olabilir ama bunlara içimizdeki arınmayı temsil eden değerli inciler olarak bakarsak, bu enerji koridorunda hazinelerimizin ya farkına varacağız, ya da onlara ulaşacağız. Mücevherlerimiz, dönüşümümüzde saklı.

Haydi, hazine avcıları iş başına! Hepinize en güzel arınmaları en sihirli dönüştürücü dolunayla ve keyifle yaşamayı diliyorum!

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

8 comments

 1. yine muhtesem bir yazi.omru hayatimda gordugum en guzel ,en yumusak dolunay bu.umarim en buyulusu de olur:)
  evrene ve butune hatirli olmasi, kalplerimizi hafifleten bu yazinin sahibine de guzellikler getirmesini dileklerimle:)

  Liked by 1 kişi

 2. Hiçbir şey yokken sabah öfkeyle gergin bir şekilde kalktım.. artık geçsin bu günler Sevgili Moralev…

  Liked by 1 kişi

 3. bütünün en yüksek hayrına barış huzur bolluk ve sevgi getirsin hepimize size de güzellikler getirsin bu güzel yazılarınızla bizi aydınlattığınız için….. çok çok teşekkürler sihirli günler olsun

  Liked by 1 kişi

 4. Cok teşekkürler bu muhteşem yazı için .Işıksınız …Gözyaşlarıyla,içsel yüzleşmelerle başlayan bir gün ve titreşimler öyle net hissediliyor ki!

  Liked by 1 kişi

 5. merhaba moralev kardeşim.ben sabah, hataydan.daha önce bir yazınızda yayınlanmayan yazıya cevap veremem demiştiniz.size biraz özel bir durumumu aktarmak istiyorum..bana birşekilde belki yardımcı olursunuz,yada cevap verirsiniz..iki cümleylede olse. çünkü size gelemiyorum.bu açmışolduğum iş yeri beni bütünüyle bağlıyor.ama muhakkak size geleceğimide biliyorum.birşeyler yaşıyorum adını koyamadığım..ama acaba sağlik sorunlarımı bunlar onu bilemiyorum.gerekirse ikinci bir yazıda yazayım.onu yayınlayın,derdime yanıt olarakta onun altına bircumle geçseniz oldukça rahatlayacağım.yazımı okuduğunuz için teşekkür erdiyorum.bu olağanüstü görevi üstlendiğiniz için,bize bunca ışık tuttuğunuz için,budenli güzel olabildiğiniz için sizi kalbimle kutluyorum,sizi seviyorum. sevgili moralev kardeşim ben yaklaşık beş yıldır bu bilgilerle tanışmış durumdayım.fakat ondan önce de çok ilgimi çekerdi..spiritüel kitaplar okurdum.eskiden akaşa yayınlarının hastasıydım diyebilirim.şu anki problemim gözümün içinde bir ışık var sanki.sanki değil ,VAR! . Sizin sitenizle tanışmam ancak bir yıl oldu.ben sizin sitenizle bilgilerimin ağırbaşlılığını algıladım,bin yaşında oldum bu dünyada.bilgileri pişirerek verdiniz..minnettarım. evet gözümde işık var. gece karanlıkta melekleri çağırırken gözlerimin içinde şimşek çakmaları ardından ve çokhızlı ve keskin bir far ışığı ile mavi giyinmiş fakat ön tarafı siyah kırmızı lacivert yaldızlı beyaz tenli bir erkek göründü gözüme.gözümü kör eden bir ışıktı. on gün sonra tekrar oldu fakat sadece gözümde şimşek çakar gibi oldu.şimdi yırmi gündür birşeyin olduğu yok.ancak gözüm çok ağırıyor.özellikle sağ gözümde oluyor bu.ve çoğu kez gözlerim kızarıyor. ayrıca benim duru görü olsa gerek arada bir dört yıldırda görüntüler geliyor.bazilarınıda olduğu gibi yaşıyorum görüntülerin. bu göz ağrımdan dolayı doktora gideyimmi?teşekkürler. lütfen yazımı yayınlamayın.

  Beğen

  1. Sevgili Sabah, her zaman ilk olarak yapmamız gereken sağlığımızı kontrol ettirmektir. Lütfen hem genel, hem de göz sağlığı kontrolünden geçmeyi ihmal etmeyin. Bu çok önemlidir. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.