Baş Melek Gabriel (Cebrail): Güven

michael-grab-gravity-glueDeğerli Sevgililer,

İçinizdeki ışık gitgide güçlenerek büyüdükçe ve parladıkça, dünyanıza çok daha fazla Bilgelik ve Sevgi enerjisi aktarıyor olacaksınız. Kendinize daha derinden güvenmeye başlayacak ve her an ilahi bir şekilde yönlendirildiğinizi idrak edeceksiniz.

Güven duygusu, kullanıldıkça büyüyen bir enerjidir. Aynen egzersiz yaparak güçlenen bir kas gibi, güven duygusu da, siz onu kullandıkça güçlenir. Bu duygu, kendinizi zorlayarak oluşmaz. O daha ziyade, varlığınızın içinden akmasına izin verdiğiniz bir enerjidir.

Güven duygusu, derin bir inanç seviyesinden gelir. Varlığınızın özünde, yüksek bir gücün (Yüksek Benliğinizin) iş başında olduğunu biliyorsunuz. O halde hayatınızı, bu “ilahi mevcudiyet” haline dönüştürebilirsiniz. Böylece her şey, olumlu yönde gelişmeye başlayacaktır.

Toplumun size gerçek diye anlattığı şeylerden ziyade, kendi sezgilerinizi dinlemeyi öğrenin. İlahi Kaynakla bağlantınız olan Yüksek Benliğinizin sesine kulak vermeyi öğrenin. Unutmayın! Siz, içinizin derinliklerinde, sizin için neyin en hayırlı olduğunu biliyorsunuz. Zira sorduğunuz her sorunun cevabını, Yüksek Benliğiniz bilmektedir.

İçinizdeki Yaratan ile bağlantı kurma işleminde size yardımcı olmaları konusunda, Meleklere güvenin. Melekler, size yardım etmek için onları davet etmenizi bekleyen inanılmaz kaynaklardır. Bu işe önce, Koruyucu Meleğinizden ufak bir yardım isteyerek başlayın ve aldığınız rehberliği takip edin. Böylece sizin aracılığınız ile çalışan bu mucizevi enerjiye, giderek daha derinden güvendiğinizi göreceksiniz.

İçinizde gitgide çoğalan şefkat ve netlik duygusu sayesinde ve Meleklerin yardım lütufları sayesinde,   hayatınızın daha basit (daha sorunsuz) bir hal aldığını ve günlük faaliyetlerinizi çok daha kolay hallettiğinizi fark edeceksiniz. Meleklerin ilahi lütfu, her adımınızı ve söylediğiniz her kelimeyi kutsayacaktır (yüceltecektir). Aynı zamanda bu lütuf, Meleklerin size yardım etmesine ne kadar izin verirseniz, o kadar güçlenecektir. Bu durum, size sunulmuş olan bir armağandır. Ancak Meleklerin size yardım edebilmeleri için, önce siz onlardan yardım istemelisiniz. Sonra da sizin için en hayırlı olan şeyi algılayabilmek için, buna açık olmanıza izin vermelisiniz.

Bu basit “güven duyma” eylemi, dünyanızı değiştirebilir. Unutmayın, İlahi Lütuf ile olan direkt bağlantınız sadece; kendinize ve sizin aracılığınızla işlev gören Meleklerin enerjisine güvenirseniz güçlenir.

Shanta Gabriel aracılığı ile Başmelek Gabriel (Cebrail)

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, ileten Gabriel ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler. http://thegabrielmessages.com/

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/