Ekim Enerjileriyle Bilincin Üst Seviyelerine Yükselmek – Baş Melek Zadkiel ve Lady Amethyst

autumn-twist-by-robert-frielSelamlar Değerli Sevgililer,

Ben Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst ile birlikte sizleri Sevgi ve Işıkla selamlıyoruz.  Bugün sizlerle, “bilincin üst seviyelerine”  yükselme konusunu tartışmak istiyoruz.

Sizler, yüksek bir bilinç seviyesine yükselebilmek için birçok fırsatların olduğu bir zaman diliminde yaşıyorsunuz. Zira gezegeninize sabit bir şekilde ulaşan çok daha yüksek titreşimli bir enerji akışı var. Bu yüksek titreşimli enerji sizleri, onu kucaklamaya (benimsemeye) ve kendi enerji alanınıza dâhil etmeye (katmaya) davet ediyor. Ayrıca rafine olmuş bu (saf) enerjiyi mevcut enerjinizle çok daha kolay harmanlayabilmeniz için, varlığınızın şu anki halini gözden geçirmenizi gerekli kılıyor. Bu yeni enerjiyi özümsediğiniz zaman, bilinciniz de daha üst bir seviyeye yükselecektir.

Yüksek titreşimli bu enerji, saf Sevgi titreşimini içinde barındırmaktadır. Bu öyle bir titreşimdir ki, sadece herkesin en yüksek hayrı için çabalar. Zira herkesin aynı Kaynaktan geldiğinin ve herkesin içinde onları Kaynağa  (Yaratana) bağlayan İlahi bir Kıvılcım olduğunun idraki içindedir.

Bu yüksek titreşimli enerji, bu enkarnasyonda (bulunduğunuz ömrünüzde) üzerinize giydiğiniz mevcut giysinin (bedeninizin) belli dersleri öğrenebilmeniz ve kendi özgül tarzınızla (insanlığın yükselişine) hizmet edebilmeniz için bir fırsat olduğu mesajını içermektedir.

Her ne kadar (yüksek âlemlere göre) yeryüzündeki ömrünüz “göz kırpma” süreci kadar kısa olsa da, yüksek açıdan bakıldığında bu süreç, ilerlemeniz için bir fırsat olarak görülür. Hayatınızda  “yüksek bir düzenin” işbaşında olduğunu (yaşamınızın ilahi bir düzen doğrultusunda sürdüğünü) idrak ederseniz eğer, o zaman öğrenmek için geldiğiniz dersleri ya da hizmette bulunma yöntemlerini zor olarak değil de, çok daha basit olarak görebilirsiniz. Böylece herhangi bir şeye tepki vermeden önce (herhangi bir davranışta bulunmadan önce)  biraz duraklayabilir, ya da bir sonraki hamlenizi tartabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Bu yüksek enerji ile bütünleşmenizi kolaylaştıran birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi, bulunduğunuz anda kalmaktır.

Eğer geçmişi yeniden yaşama arzusu, ya da gelecekle ilgili kaygılanma duygusu sizin peşinizi bırakmıyorsa,  o zaman “bulunduğunuz anda” değilsiniz demektir. Ve dikkatinizi şu an yaptığınız şeye, ya da etrafınızda ne olup bittiğine vermiyorsunuz demektir. Yüksek titreşimli enerjiye eşlik eden sinyaller, çok hafif (belli belirsiz) hissedilebilir.  Bu sinyaller size, belki hafif bir esinti veya bir kelebeğin kanat çırpışı kadar hafif ve yumuşak bir şekilde ulaşabilir.  Dolayısıyla onları hissedebilmek, tam anlamıyla bulunduğunuz anda kalmayı gerektirir.

Eski enerjinin sinyalleri, genellikle “kaba ve sert” olarak hissedilirdi. Çünkü sizin dikkatinizi çekebilmek için “güçlü sinyaller” halinde gelmeleri gerekiyordu. Fakat hafif ve yumuşak bir şekilde gelen bu sinyalleri algılayabilmeniz için tamamen anda kalırsanız, bu “sertliğe” de gerek kalmayacaktır.

Sizler ancak “o an” olan şeylere odaklandığınızda, tam olarak bulunduğunuz anda olabilirsiniz. Örneğin bir şey yediğinizde o yiyeceğin tadını, dokusunu, kokusunu ve görüntüsünü fark ederek tüketmelisiniz. Isırdığınız her lokmanın farkına varmak ve size sunulan nimetlere şükretmek için zaman ayırmalısınız. Yarın,  bir sonraki hafta veya gelecek yıl neler yapacağınızı, ya da dün olup bitenleri düşünmeniz gereksizdir. Sadece ana odaklanmalısınız.

Anda odaklı kaldığınızın her defasında, gelen enerjinin sinyalini de algılamaya açık olursunuz.    Böylece enerji akışında meydana gelen “hafif” değişiklikleri veya bir şeyler yapmanız için harekete geçmenizi sağlayan içgüdülerinizi (iç sesinizi) daha rahat sezinleyebilirsiniz.

Örneğin birisini aramanız için, ya da ertelediğiniz bir işi tamamlamanız için içsel bir dürtü alabilirsiniz.

Dikkatinizi o an hissettiğiniz içsel dürtünüze ne kadar çok verirseniz, onlar da bir o kadar belirgin hale gelecektir. Ayrıca gelen enerji ile uyum halinde olacağınızdan dolayı,  gün boyunca çok daha sakin ve yumuşak bir şekilde hareket ettiğinizi göreceksiniz.

Eskiye olan bağlarınızdan kurtulmanız da,  gelen enerjiyi almanıza yardımcı olacaktır. Eğer geçmiş beklentilerinizi salıverir ve yeni olasılıklara açık olabilirseniz, o zaman yüksek titreşimli enerji de çok daha kolay sizin enerji alanınızca özümsenecektir. Size daha fazla fayda sağlamayan şeyleri salıverme isteksizliği, sadece bir engel oluşturur. Bu engel, adeta sizin girip çıkmanızı imkânsız kılan taştan örülmüş bir duvar gibidir.  Bu durumda durağan bir pozisyonda kalırsınız ve yüksek titreşimli enerjinin size ulaşması mümkün olamaz.

Eğer bir duruma veya bir nesneye, sanki “yeni enerjinin özelliklerini taşıyormuş” gibi bakmaya istekli olursanız,  o zaman yeni bir bakış açısı da kazanmış olduğunuzu görebilirsiniz.  Böylece bir nesneyi elinizde daha fazla tutmak veya eski tarz düşünce biçiminize daha fazla tutunmak istemediğinizi fark edebilirsiniz.  Ayrıca şu an gerekli olan ne ise ona açık olursanız, gelen bu yeni enerji de ortaya çıkabilecek her türlü oluşumunu ölçüp biçmenize yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak eskiyi salıvermek, gelen enerjiyi almanızı ve kendi enerji alanınıza katmanızı sağlayacaktır. Çünkü siz, şimdi denilen andasınızdır ve bir şeylerin “olduğu yerde sabit kalmasına” duyduğunuz ihtiyaçtan kurtulmuşsunuzdur. Bunu başardığınızda da, yeni enerjiyi zarif ve yumuşak şekilde kabul etmiş ve sizi, bilincinizin ve varlığınızın daha üst seviyelerine yükseltmesine izin vermiş olursunuz.

Sevgililer, tam anlamıyla bulunduğunuz anda kaldığınız ve yeni olasılıklara açık olduğunuzdan dolayı bizler çok mutluyuz. Sizler bu harika fırsatı değerlendirirken, biz de hep sizin yanınızda olacağız.

Bilin ki çok seviliyorsunuz.

Bizler, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst olarak, hepinizi sevgi ile sarmalıyoruz.

Ve öyle oldu.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Amethyst’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Beklentilerimize cevap verdiğiniz için şahsen kendi adıma teşekkür ederim.Sevgiyle dinlemeyi irtibata geçmeyi seçiyorum.Ve öylede oldu

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.