Artık her şeyin düzenle yerli yerine oturduğunu görmeye başlayacaksınız – Melek Rehberler

Watching the Passage of Time Art PrintSevgili Dostlar, Bu mesaj geçen yeni ayda, yani 2 Ağustos’ta iletildi ancak yayınlanma ve bana ulaşma tarihi 8 Ağustos yani 8-8 Aslan Kapısının olduğu gündü. 2 Ağustos Yeni Ay enerjilerine bakarken gördüğüm tam bir değişim, hatta toplu bir ferahlamaydı. Ancak o yazıda da tünelin sonundaki ışığı görmeye niyetliyseniz, buna karar vermişseniz, gözlerinizi açarsanız göreceğinizi de eklemiştim. O enerjiler bütün bir ayı etkiliyor. (Bağlantısı burada) Hemen ardından, “Durumunuzu değiştiremiyorsanız bile…” mesajıyla birlikte Kupa Beşlisinin anlamını paylaşmıştım sizlerle, yani bakış açısını değiştirmenin önemini… (Bağlantısı burada) Bu mesaj da aynı konuya değiniyor.

Ve sizlerin de katkısıyla bu platformda geçen hafta bir Sevgi, Işık ve Umut patlaması yaşandı! Bakış açılarını değiştirenler, sevgiyi temel alanlar, hiç tanımadıkları diğer okuyuculara yardımcı olmaya çalışanlar… Sizlerin katkı ve paylaşımlarının güzelliği göz kamaştırıcıydı, geçen haftaki açık mesajlara hala daha yorum yağıyor. O arada Konsey’in “Yemyeşil Çimenler” öngörüsü ve onu destekleyen yorumlarınız da gelince, aslında iki haftadır harika bir yolculukta tam da rotamızda olduğumuzu hissettim, hatta BİLDİM.

Aşağıdaki mesaj “aşırı” iyimser mi? Gerçeklerden uzak mı? Bence değil. Konsey’in söylediklerini kendi kelimeleriyle anlatıyorlar. Son on gündür aynı anlamı taşıyan oldukça fazla mesaj geliyor. Ben sadece paylaşabildiklerimi buraya aktarıyorum. Örneğin, dün akşam yayınlanan Hilarion mesajı da bu çerçevede tam bir bütünleyici ve onu da en kısa zamanda paylaşmaya çalışacağım.

Ben Melek Rehberlerin kolektifimizde biriktirdiğimiz enerjilere bağlı olarak ilettikleri gelecek öngörülerine çok güveniyorum. Özellikle yılbaşlarında onların mesajlarını paylaşırım, eski okuyucular bilir. Onların verdiği tek bir kelimenin bile fiziksel gerçekliğimize dönüşmediğini görmedim. O yüzden, derin bir nefes alın ve bırakın. Kendinizi Melek Rehberlerin enerjisine teslim edin ve harika bir haftaya başlangıç yapmaya niyet edin.

Enerji çalışmamızı unutmayın. Her gün enerjik olarak birlikteyiz. (Bağlantısı burada)

Bu mesaj için Taryn Crimi ve Melek Rehberlere çok teşekkürler. (angelic-guides.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

***

Bugün, ilginizi güncel enerjilere odaklamak istiyoruz. Bugün pek çok yönden yeni başlangıçları işaret ediyor ve bunun önemini yeni bir ayla bildirmekten daha iyi bir yol olmamalı.

Bu sene pek çok defa söylemiş olduğumuz gibi, her biriniz muazzam çoklukta ve yoğunlukta değişimlerin içine çekilmiş bulacaksınız. Kuzey yarıkürede yaşayanlarınız için bu yaz, güneydekiler için bu kış, çok çeşitli değişimler için hızlandırıcı görevini görüyor.

Ancak, değişimle birlikte belirsizlik gelir ve bu pek çoklarını riskli bir şekilde uçurumun kıyısında duruyormuş gibi hissettirebilir, geri dönmekle kanatlarınızı açıp uçmak arasında kararsızlık yaşatabilir. Şimdi, olaylar ve durumlar yavaş yavaş yerli yerine oturmaya başlayacağından rahat bir nefes alabilirsiniz, çünkü bilinmeyen ama eli kulağında hissettiren geleceğin verdiği kaygıyı pek çoklarınız tattınız. İşte bugün bu konuya dokunmak istiyoruz.

Kesinlikle pek çoklarınız okyanusun dalgaları tarafından hiç durmadan dövülmüş gibi hissettiniz, neresi yukarısı, neresi aşağısı bilemediniz. Sadece ufak zaman ceplerinde yüzeye çıkıp nefes alabildiniz ve sonra yeniden dalgaların arasına fırlatıldınız. Geçen ay, her birinizin ayaklarını yere basmadan önce birkaç hafta daha belirsizlik yaşayacağınızı ifade etmiştik. (Bağlantısı burada)

Aranızda pek çoklarının bu yeni enerjiyi sadece tazeleyici değil, mucizevi şekilde tatminkâr bulacağı zamanlar şimdi başlıyor. Parçalanıyormuş gibi görünen pek çok şeyi, düzgünce eskisinden çok daha iyi ve “yeni size” çok daha uygun olacak şekilde evrenin restore ettiğini şimdi görmeye başlayacaksınız.

Biz “yeni siz” diyoruz, bunu mecazi anlamda kullanmıyoruz; bunu kelimesi kelimesine söylüyoruz. Sizi geride tutan çok şeyi attınız, artık size faydası olmayan her şeyi salıvermeniz için hem cesaretlendirildiniz hem de zorlandınız. Korkularınızla yüzleşmeye, zamanı geçmiş kısıtlı inançları terk etmeye teşvik edildiniz ve şimdi daha önce başarabileceğinizden çok daha ötesine yükselmeye hazırsınız.

Bunlar gerçekten de heyecan verici zamanlar. Her biriniz için değişimler çok çeşitli şekillerde yaratıma girdi. Her biriniz bu enerjiyi kendinize has şekillerde deneyimliyorsunuz. Ama aynı zamanda hepiniz hayatınızdan size artık hizmet etmeyen insanları, yerleri ve deneyimleri çıkarıyorsunuz. Kelebeğin dönüşümü oldukça travmatik görünse de, dönüşümün sonucu en basitinden söylersek, içinizde, içimizde huşu uyandırıyor.

Artık yere, aşağılara bağlı değilsiniz, şimdi hayatınızda neler yaratmak istediğinize ve neleri geride bırakmayı dilediğinize dair yeni bakış açıları kazanıyorsunuz. Gerçekte olduğunuz yaratıcı hakkında daha iyi bir anlayışa sahip oluyorsunuz ve bu yeteneği hayallerinizdeki hayatı yaratmak üzere bilinçli olarak kullanmayı öğreniyorsunuz.

Yürümeyi öğrenen bir bebek nasıl defalarca düşüyorsa, onlar düşmeye başlamadan yürümeyi öğrenmeye başladıklarınızı bilemezsiniz. Fakat her şeyden önce, yürümeyi sağlayacak dengeyi kazanmak için düşmelerine rağmen denemeye gönüllü olmalılar. İşte durum hepiniz için de böyledir. Her düştüğünüzde, takıldığınızda bilin ki bu bir hata değil, aslında hayal ve arzularınızın başarısına çok daha yaklaştığınızın işaretidir.

Odağınızı arzuladığınız sonuçta sabit tutun ve sadece arada bir sendelediniz diye konsantrasyonunuzu kaybetmeyin.

Ve işte böylece büyük bir zevkle yanınızda duruyoruz ve bu görkemli dönüşümün başlamasını seyrediyoruz. Işıl ışıl parlayın, buraya tam da bunu yapmaya geldiniz.

Sevgi ve Işıkla bizler sizlerin Melek Rehberleriniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2016  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. teşekkürler melek rehberler teşekkürler mor alev emeğiniz için sonsuz teşekkürler ve sevgiler tüm dostlara

  Liked by 2 people

 2. Merhaba mor alev 🙂 ben 2 yildir ve aslinda zamanini tam ölcemedigim zamandan beri seni takip ediyor, okuyor , besleniyor ve şükrediyorum ❤ varlığına , paylasimlarina ve senin rehberligine sonsuz şükür.
  Artik yazmaya karar verdim çünkü 1 nisan’dan beri hemen hemen her gun o kar yüksek seyler yasiyorumki neredeyse her gun bir sey oluyor..eszamanliliklar , karsilasmalar, mucizeler, içime doganlarin hemen olmasi, hep yapmak istediğim hayal ettigim seylerin gercek olmasi gibi bir sürü şahane şeyler yasiyorum…sanki icimde super bir güç oluştu bunu hem bilincimde hem ruhumda hem de bedenimde deki gibi hissediyorum…
  Zaten dogumumdan beri bir garip insandim dogar dogmaz koyuldugum yatakta dönüp secdeye durmusum.. Ve 6 yasimda gördüğüm rüya ile pekisti her sey; “bir ses ki yaraticinin sesiydi , ben seni bu dünyaya iyilik yayman icin yolladim ” diyordu.
  2 gün once tam olarak 36 yasima girdim ve ben 36 yasimda tekrar doğduğumu hissediyorum..
  Cok uzun yillardir şarkı soylemek istiyordum simdi yeni bir işle sarki söylemeye basladim..
  Cok uzun yillarimi tiyatro oyunculuguna vermistim ama kirginliklar ve kuskunlukler oldu 10 yil tiyatroyla ilgili bir sey yapmamistim ki simdi yine sahneye cikiyorum hem de “cadi ” roluyle 🙂
  Zaten son 3 yildir ekolojik calismalarin ve organik tarimin icinde yer aliyordum yeryüzüne, gaia’ya ve butunun hayrina, toprakla surdurulebilirlikle ilgili calismalar yapiyorum..
  Auni zamanda tasarladigim makrome takilar var onlarda düğüm düğüm sabrimi ve meditatif halimi cogaltiyorlar…
  Bunlari seninle paylasmayi cok istedim çünkü o kadar yakin hissediyorum ki kendimi her gün yanimda oluyorsun bir sekilde yazilarinla ve enerjinle…en kötü en cikmazda hissettigim zamanlarda umut oluyorsun ve hemen bakis açımı degistiriveriyorsun… Tekrar tekrar sağol sağolun 🙂
  Son zamanlarda yaşadığım mucize gibi deneyimler ve farkindaliklar katlanarak cogalsin ve bütünün hayrına olsun insallah ❤
  Sevgiyle sarilirim 🙂

  Liked by 4 people

 3. Ne muhtesem bi mesaj yine!…ışıl ışil parlayalim…buraya tam da bunu yapmaya geldik :))

  Çok tesekkurler ❤️❤️❤️

  Liked by 3 people

 4. Herkese Merhaba,
  Buraya bunun için geldik, evet, bu 3d den çıktığımızda ve her ölümde de aslında o yüksek frekansa ve bilince geri kavuşuyoruz… Burada takılıp kalıyorum, zaten ‘O’ isek tekrar tekrar çeşit çeşit hayatların içinde niye dalıp çıkıyoruz:) bu darlaşmış bilince niye girmeyi istiyoruz her seferinde, evet deneyim evet ilerleme ama zaten aslında en ilerisindeyiz her kavuşmada…

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Bilge, neden rahat evimizi bırakıp kampa gidiyoruz? Neden dağcılar Everest’e çıkmak ister? Neden kaşifler sevdiklerini arkada bırakıp alıp başlarını sonsuz görünen denizlere açılmış, çöllerde yürümüşlerdir? Evleri güzel değil miydi? Neden fırtınada yelkenliyi yönetmeye çalışmak o kadar zevklidir? Ya da koşmak ve terlemek ya da zor bir bulmacayı çözmek, ya da çok farklı yiyeceklerden daha önce denenmemiş bir yemek yapmak, ya da çocuk sahibi olmak… Pek çok örnek var. Bunları düşünmeniz yardımcı olabilir. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

   1. evet, bugun bu soruma, ‘binlerce kitap okumak gibi’… cevabı geldi:) ben kitap okumaya bayılırım da:)

    Liked by 1 kişi

 5. Günaydın.Her sabah uyandığımda yazılarınızı okumak,ışık tozlarını hissetmek huzur ve güç veriyor.Bunun için teşekkür ediyorum.Eskiden de ‘aslolan insan sevgisi ve ruhumuzu neyle beslediğimiz’ derdim.Sizin yazılarınızla süreç doğal olarak hızlandı ama,hayatımdaki bazı şeyler sürekli tekrar ediyor.Çoğu zaman ‘böyle olması gerekiyormuş’ diye düşünsem de özellikle,maddi olarak hayatınızdaki gereklilikleri ertelemekle de sonuca gidemiyorsunuz ve de artık şifalanmak,eskisi gibi özgür olmak istiyorum.Okuduğunuz için teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 6. yazılarınız herzaman umut verici karamsarlık anlarımda sanki elimden biri tutuyormuş gibi biran önce ışıklı günlere kavuşmayı diliyorum teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 7. Çok Sevgili Mor Alev size ve Değerli Melek Rehberlerime sonsuz teşekkürler… İş yerimle ilgili nasıl da karmaşık, alt üst olmuş, belirsiz bir dönemde geçiyorum ki ilk hafta yoğun bir şekilde mutsuzlukla geçti, bununla birlikte kendim için istediğim başka oluşumlara düşüncelerim yoğunlaştı ve sanki ona yaklaştığımı hissediyorum kim bilir 🙂 ve sizin de çok önce dediğiniz gibi her şey mümkün 🙂 Olan her şeyin bütünün en yüksek hayrına olmasını, bizi çoğaltıp, büyütüp, olgunlaştırmasına ve en iyi halimize, öz benliğimize dönmemize yardımcı olmasını taa kalbimin en derinlerinden diliyorum, Sonsuz sevgi ve coşkuyla, güneş gibi parlayalım 🙂 Varlığınıza şükürler olsun

  Liked by 1 kişi

 8. Sevgili Moralev.
  Bu değişimi her nekadar fazla çalışma yapamasam dahi ibanılmaz hissediyorum. Herşey ve bu mesajlara aracılığınız için sonsuz teşekkürkerimi iletiyorum.
  Sevgiyle kalın..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.