Gündönümü enerjileri çok yoğun: Topraklanın!

GroundingSevgili Dostlar,

Gelen enerjiyi hissediyor musunuz? Bazılarınız doğrudan geçişi hissediyordur, bazılarınız ise yorgunluk, uykusuzluk, baş dönmesi ya da huysuzluk, hırçınlık gibi semptomlar yaşıyor olabilir.

Lütfen topraklanmayı unutmayın. Böylece dengenizi en güzel şekliyle sürdürürsünüz. Topraklanma ile ilgili yöntemlerin bağlantısı burada.

İçinizden enerjinin akmasına izin verin, içinizde tutmayın. Bırakın aksın. Enerjiyi yeryüzüne demirleyin.

Ayrıca, dün Metatron içimizdeki elementlerin dengesinin de önemli olduğunu söylemişti. Dört element meditasyonunun bağlantısını da buraya ekliyorum. Bu haftalarda, bütün bu yöntemleri dönüşümlü olarak ya da vaktiniz varsa bir arada kullanmanızı öneririm.

Bunlara ek olarak, aşağıda Hilarion’un 2014’de önerdiği enerji akımları sırasında sizi rahatlatacak önerileri de kopyalıyorum. Umarım bütün bunlar bu dönemi rahat geçirmenize yardımcı olacaktır.

Sıkışırsanız Meleklerinizden, Rehberlerinizden, Yüksek Benliğinizden yardım istemeyi ve nefes almayı unutmayın!

Mor Alev

Hilarion: Artan enerji akımları sırasında ruhunuza ve bedeninize yardımcı olacak pratik yöntemler

Değerli Sevgililer,

Dünya’daki tüm Işık işçilerinin, Yeni Dünya’nın oluşması için vizyonlarını yüksek tutmalarını istiyoruz. Bu dönemde Dünya’yı saran yanılsamalara dalıp amacınızdan sapmamanız için, kendinizi disipline etmenizi rica ediyoruz. Hepinizin neyin gerçek ve doğru olduğunu ayırt etme ve deneyimlemek istediğiniz ne varsa onu yaratma yeteneğiniz var. Dikkatinizi odaklamanız gereken konular, bunlardır. Şayet Dünya’da Barış istiyorsanız, bu gerçekliği önce kendi yaşamınıza çekmelisiniz. Böylece sizin aracılığınız ile çevrenize yayılacak, her şeyin ve herkesin üzerinde etkili olacaktır. Yeniçağ, hayal edebileceğiniz en yüksek ideallerinize bağlı kalarak ve onlara odaklanarak yaratılır. Burada önemli olan, ilahi kimliğinizi benimsemek ve gündelik yaşantınızda Yaratan’ın evlatlarına yakışır bir şekilde davranmaktır.

Bunun için kişinin bir sihirbaz olmasına gerek yoktur. Sadece kendi doğruluğuna ve dürüstlüğüne inanması ve bu inancını koruması yeterlidir. Bırakın diğerleri, kendi yollarını seçsinler. Sizler kardeşlerinize birer “Yol gösterici” gibi, sadece ilham vererek ve onları yücelterek örnek olmalısınız. Artık,  erdemli ve yüksek nitelikli bir davranış şekli sergilemeniz gerekmektedir. Etrafınızdakiler de bu davranışların sizin içinizden geldiğini görecek, algılayacak ya da hissedeceklerdir. Böylece karşılarında, ilham alacakları ve kendi yaşamlarında da aynısını olmaya çabalayacakları “İlahi insan örneklerini” bulacaklardır. Dolayısıyla Işığınızı, iyiliğinizi, kalbinizin saflığını ve Yaratan’ın derin Sevgi’sini etrafa yaymanızın tam zamanıdır. Işık olduğunuzu, her gün beyan edin ve bunu yaparken de tereddüt etmeyin. Adeta bir Işık kalkanı veya bir Işık küresi gibi, etrafınızda koruyucu bir alan oluşturun.

Titreşimlerinizi yükseltmek ve o seviyede tutmak için, Mantra, dua, olumlama ve çağrı gibi “Işıksal” faaliyetleri, olabildiğince çok yapmak için zaman harcayın. Yeryüzü (Gaia) ile bağlantı kurmanız ve kendinizi topraklamanız için, Doğada vakit geçirin. Ve kozmik enerjilerin dengeli ve uyumlu bir şekilde sizden akmasına izin verin. Yaşam faaliyetlerinizi mümkün olduğunca basit ve sade tutun. Bu size, bu dönemde Dünya’da olma sebebinizi hatırlamanız için yardımcı olacaktır. Her gün meditasyon, dua, yoga vs. gibi faaliyetlerle, Yaratan ile bütünleşin. Çünkü Dünya’ya akmakta olan yüksek enerjileri almanız ve onları özümsemeniz için, yalnız kalarak sessizlik içinde biraz zaman geçirmeniz çok önemlidir. Kısacası yolunuzu kaybetmemek için, dengeli ve istikrarlı bir şekilde kalmanıza yardımcı olacak ne biliyorsanız, onu yapmalısınız.

Sevinçli ve neşeli olmaya odaklanın. Zira sevinçli ve neşeli olma hali, kişinin buna niyet ederek kolayca yaratabileceği yüksek titreşimli bir durumdur. Geçmişte yaşadığınız ve onları düşündüğünüzde, her birinizi şu an bile neşelendirecek olan birçok deneyimleriniz vardır. Yatmadan önce ve her sabah, şükrettiğiniz şeylerin bir listesini çıkarın. Lütfen bunu her gün yapın. Çünkü bu uygulama size, düşünebildiğinizden çok daha fazlasını getirecektir. Bazı güçlükleri deneyimliyor olsanız bile, sahip olduğunuz şeylere şükretmek için, kendinizi eğitmelisiniz. Ta ki bu sizin “doğal haliniz” oluncaya kadar… Çünkü birer “enerji simyacıları” olarak, deneyimlediğiniz her şeyi daha yüksek ve daha hafif enerjilere dönüştürebilirsiniz. Aslında bunu zaten her gün yapıyorsunuz. Ancak bu dönüşümü daha da güçlü kılmak için, sadece bilinçli bir farkındalığa ihtiyacınız var, o kadar.

Yeterli sıvı ihtiyacınızı karşılamanız için, her gün en az 8 bardak su içmeniz gerektiğini, tekrar hatırlatıyoruz. Artan enerji akımları, sizleri yorgun ve depresif hissettirebilir. Bedeninizdeki hormon ve iç salgı bezlerinin fonksiyonlarını düzenlemek için, mutlaka önceden bir uzmana danışarak, şifalı otlardan faydalanabilirsiniz. İşlenmiş gıdalardan uzak durmak ve onların yerine mümkün olduğunca işlenmemiş ve çiğ gıdalar tüketmek ya da gevşeme ve derin nefes teknikleri öğrenmek de, bu tür şikâyetlerinizin ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Her gün en az yarım saat egzersiz yapın. Bu süreyi bir seferde tamamlayamıyorsanız, 10 dakikalık süreler halinde üç kez yapabilirsiniz. Bedeninizden geçen enerjileri tutabilmeniz için, bedeninizi hareket ettirmelisiniz. Gece yarısından önceki bir saat uyku, gece yarısından sonra uyunan iki saatlik uykuya bedeldir. Böbreküstü bezleri, bu şekilde yenilenir ve gençleşir. Tüm bunlar, bu dönemde bedeninize yardımcı olacak, bazı pratik yöntemlerdir.

Bir sonraki haftaya kadar…

BEN Hilarion

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

 

 

13 comments

 1. Günaydın geçişi kolay olanlar ne hissedecekler acaba teşekkür ederim

  Beğen

  1. Sevgili Derya, herkesin enerji toplayıp dağıtması kendine mahsus. Geçişi kolay olanlar bence keyiflerine baksınlar.. Neşeyle hayatlarına devam etsinler. Sevgiyi paylaşmayı unutmasınlar. Bu yazı yoğunluğu hissedenler için. Sevgilerimle

   Beğen

   1. Cevap için çok teşekkür ederim hiç olmadigim kadar neşeli mutlu ve heyecanlıyım galiba yıllardır hasretle beklediğim oldu sürekli yüzümde bi gülümseme var mekan farklılığı yaşamak ta normalmidir tüm iyi niyetiyle hepinize sevgilerimi yolluyorum çok teşekkür ederim

    Beğen

 2. sevgili mor alev, aşırı sıcaktan mı gündönümünden mi bilemedim bi haller var üzerimde. lakin dün bir mail aldım, iklim olaylarını ve bilinçaltımızı manipüle eden uçaklardan püskürtülen bi gazdan bahsediliyor ve bugünün çok yoğun geçeceği söyleniyor. söylemek istediğim şu ki biz insanların sürekli dışardan manipüle edildiği bu dünyada sap ve samanı nasıl ayır edeceğiz. kendimizi nasıl koruyacağız. hissettiğimiz halin iyi bir şeylerin habercisi mi yoksa karanlığın bir oyunu mu olup olmadığını nasıl bileceğiz. iyi şeyler duymaya ve deneyimlemeye bu denli ihtiyaç duyduğumuz bir süreçte vereceğiniz bilgiler aydınlatıcı olacak. sevgiler:)))

  Beğen

  1. Sevgili Neli, adına “chemtrail” dedikleri bu püskürtmeler çok uzun süredir vardı. Yani bu maalesef yeni bir haber değil. Ben İngiltere ve Amerika’da çok gördüm ama Türkiye’de hiç rast gelmedim. İyi haber şu ki, 2013 den itibaren bu püskürtmeler Galaktikler tarafından bertaraf ediliyor yani anında temizleniyor. Yani aldığınız bilgi eski, korku yaymak amaçlı bu konuyu tekrar tekrar önümüze sürüyorlar. Bu gerçeklikte biz kendimize ve çevremize iyi bakıp enerjimizi yüksek tuttuğumuz sürece bizi kimse etkileyemez. Bence chemtrail’lere aklımızı takıp korkacağımıza fosil yakıtları kullanmayı bırakmalı, çevre dostu çözümlere yönelmeli, kimyasal gübre değil, organik maddeler kullanmalı, sularımıza saygıyla ve şükranla davranmalı ve birer çevre- yaşayan bütün canlılar-insan dostu olarak yaşamımızı sürdürmeliyiz. Şu anda bir kişinin karbon ayak izinin zararı bin chemtrail’den daha fazla. Sevgilerimle

   Beğen

   1. sevgili mor alev, çok teşekkür ederim. korku yaymaksa maksatları o zaman çevreci kuruluşları takip ederken itina ile mi seçmek gerekiyor. sanırım korunduğumuzu bilip kişisel sorumluluklarımıza dikkat etmek daha önemli.

    Beğen

 3. eğer yazdıklarınız olmasa deliriyorum zanneddeceğim bu değişim 3 aydır var, ve içimden çıkmak isteyen başka biri var değişimi kabule geçmek yeterli olacak mı sizce? Sevgiyle…

  Beğen

  1. Elbette Nilay. Değişimi kabul etmek ve artık o değişimle hareket etmek, onun yansıması olmak zaten bütün her şeyin üstündeki hayat amacımız bu dönemde. Sevgilerimle

   Beğen

 4. Sevgili Mor Alev, Öğrendiklerimin ışığı altında,: belli bir ana geri dönerek o anda ki negatif hislerimizi ve düşüncelerimizi evrenden silip, o anda ki olayı pozitife çevirmeyi başarabiliriz… Bunu hissediyorum bütün kalbimle ama yinede onayınıza ihtiyacım var. Kollektif bilince ve bizlere katkılarınız için, her nefeste farkındalığımızı geliitirdiğiniz için sonsuz şükranlarımı iletiyorum, Namaste… 💞

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.