Dolunay ve Gündönümü bir arada: Lord Metatron ve St. Germaine’den Gündönümü Güncellemesi! – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

20 Haziran Dolunay ve Gündönümü

Yukarıdaki resme bir bakalım, bundan iki hafta önceki yeni aya çok benziyor ama gerilim artmış. Büyük Kare Açı yeni bir formasyonla karşımızda, Ay ve Güneş karşı karşıya tansiyonu yükseltiyor, Eris-Uranüs büyük birleşmeye çok yakın, Jüpiter volkanik patlamalara doğru ilerlerken hemen yanında Kuzey Düğümü. Her açı altındaki anahtar kelimeler Sabian Sembollerine ait. İnançlar ve dinler öne çıkıyor, savaşın anlamsızlığı, saçma gösterişler, önyargılar… Ne istiyoruz? Onurlu insan olmak hakkımızı!

Dolunay’dan 11 saat sonra Gündönümüne giriyoruz ve önümüzdeki altı ayın temaları ortaya çıkıyor. Ah, yine seçimler! (Hatırlarsanız çok yazdım, 2014’den beri seçmek, seçilmek, seçim yapmak derecesi sürekli aktive ediliyor.)Yine güç arayışı ama bu sefer ona ilham, yaratıcılık ve müzik eşlik ediyor. Eğer bu görkemli döneme 3-4 boyutlu gözlerle bakarsak çarmıha gerildiğimizi bile hissedebiliriz!

Ama biz yıllardan beri yoğun arınmalar yaşayıp çılgın güncellemeleri severek ve isteyerek kabul ederken, kalbimizi açıp, bir sürü fiziksel semptom yaşarken, bunu 3-4 boyutlu düşünüp yaşamak için yapmadık!

Biz bütün bunları, baş dönmelerini, iş değişikliklerini, gripleri, hayatımızın her gerçeğini tekrar tekrar gözden geçirmeyi, ayağa kalkıp bir cesaretle “ben de buradayım!” demeleri, ruhun karanlık gecelerini, gölgeleri temizlemeyi ve sabahların ışıl ışıl parlayan yeniden doğuşlarını aslında olduğumuz ÇOK BOYUTLU EVRENSEL VARLIK’ın beden bulmuş ifadesi haline gelmek için yaptık!

5 boyutlu ve üzeri düşünmenin dolayısıyla da YARATMANIN vakti geldi.

Güneşin kuzey yarıkürede en çok parladığı bugün ve bir de üzerine dolunay, aydınlanmamak imkânsız! Yıllardır yaşadığımız en güçlü gündönümüne adım atıyoruz. 2016 gerçekten bambaşka bir yıl!

Önce gücümüzü ve sorumluluğumuzu kabul ediyoruz ve sonra da tembellik etmiyoruz, yola çıkıyoruz, kalbimiz bizi neye çağırıyorsa onu yapıyoruz. 5 boyutlu düşüncelerimizi 3-4. boyutta harekete geçirerek fiziksel yaşamımıza yansıtıyoruz. Şikâyet yok! Hareket var!

Bu Gündönümünde, Ekinokslar ve Wesak Dolunayında olduğu gibi bir aktivasyon yayınlıyorum. Aşağıdaki mesaj son derece etkili. Rahat bir ortamda okumanızı ve mutlaka kalbinizi bu ortama getirmenizi, nefeslerle üçüncü gözünüzü ve kalp çakranızı aktive etmenizi öneririm. Sonra da mesajın keyfini çıkarın!

Bu kanallık Rev. Christine Meleriessee Hayden tarafından yapılmıştır. (walkingterrachrista.com) Yine bu mesajı paylaşmadan önce biraz bilgi vermek istiyorum.

 1. Lord Metatron, Baş Melek Metatron’un üst ruhudur.
 2. Lord St. Germaine, St. Germaine’nin üst ruhudur.
 3. Telos, kutsal dağ Mount Shasta altında yer alan Lemuryalıların kurduğu bir yeraltı şehri olarak tanınır. Telos’a aynı zamanda “yedi ışın boyunun kristal şehri” de denir. Agartha medeniyetinin şehirlerinden biridir.
 4. Chohan (Kohan)bir Işın boyunun “şefi” (daha iyi bir kelime maalesef bulamadım) olan Yükselmiş Ustadır. Mahachohan (Türkçede Mahakohan diye okunur) ise şeflerin şefidir, tabiat ve element güçlerinin ustası ve yöneticisidir. Örneğin birinci Işın boyu mavi renklidir ve Chohan’ı Yükselmiş Usta El Morya’dır, Yedinci Işın boyu mordur ve Chohan’ı Yükselmiş usta St. Germaine’dir.
 5. Metatron, “Işık Atışları” kavramını kullanıyor. Anladığım kadarıyla burada bahsi geçen dönüştürücü Işık, kesintisiz değil de bir nabız gibi atışlarla geliyor.

Lord Metatron:

TelosHer birinize selamlar ve sevgiler

Ben Lord Metatron ve şu anda Lord St. Germaine ile birlikte iletişiminizdeyim ve Telos’un merkezindeyiz. Her birinizle 20-21 Haziran 2016 günü gerçekleşecek olan Gündönümü Dolunayın getirdiği enerjik değişimleri konuşmak istiyoruz.

Size iletmek istediğimiz çok önemli bilgiler var. Ben bu birlikte Metatronik Işık Frekanslarına dâhil Kutsal Geometri aracılığıyla gelmekte olan Işık atışlarını temsil ediyorum. Bu Gündönümünün nasıl diğerlerinden farklı olduğunu açıklamak ve umarım bu sayede sizlerin de yeryüzünde bu zamanda bulunmakla nasıl bir görevi yerine getirdiğinizi anlatmak istiyorum.

Lord St. Germaine, Yaratan’ın Yedi Işın Boyunun Mahachohan’ı olarak bütün Chohanların Ruhani hiyerarşisini temsilen, Elohim ve her biri kendi Işın Boyu Alevlerine sahip Baş Melekler adına burada bulunuyor. St. Germaine, Yükselmiş Usta bilincinden doğru konuşuyor ve amacı sizlerin bu enerjileri bilincinize kabul edebilmenizdir. Ancak, her birinizin deneyimleyeceği bu Işık geçişiyle ilgili çok önemli bir açıklaması da olacak. Biz, enerjilerimizi bu şekilde bir araya getirmekten büyük bir kıvanç ve heyecan duyuyoruz.

Ben, Lord Metatron, bu bilgiyi okumak için vakit ayırdığınızdan dolayı sizlere teşekkür etmek istiyorum. Lütfen derin nefeslerle Yüksek Benliklerinize bağlanın ki sayfadaki enerjileri emmeye başlayın. Size bu mesajla Metatronik Işık Frekanslarını getiriyorum, böylece oluşacak değişiklikler dengenizi bozmayacak. Bizler, her birinizin elinizden geldiği kadar çok Işığı içinize almanızı istiyoruz ama aynı zamanda bütün bu Işık Olayı sırasında dengenizin belirleyici faktör olmasını arzuluyoruz.

Öncelikle, bu senenin içinizde ve gezegeninizde gerçekleşen hızlandırılmış aşamalarından konuşarak başlamak istiyorum. Önceleri, insanlığın bu Gündönümü deneyimindeki Işık formasyonlarını kabul edip etmeyeceği konusunda sorularımız vardı. Ancak, Wesak öncesindeki aylarda uyanmış ruhların beklenenden çok daha fazla kendileri hakkında farkındalığa ulaştıklarını gördük. (Mor Alev: Bu sözler çok değerli. Hala daha egolarımız ve insanoğlunun neyi seçeceği konusu beklenmediklerle dolu ve bizler sadece özgür iradelerimizle seçtiğimiz gerçekliği yaşıyoruz. Sonuç belli, yükseleceğiz ama bu yolculuk onlar için bile büyük bir öğrenme deneyimi) Biliyoruz, bu sene sizler için zorlu bir sene oldu ve fiziksel varlığınız bir başka boyutsal deneyime doğru gidiyor. İşte bu yüzden, Gündönümünün Dolunay enerjileri ile hizalanması özellikle önemli, çünkü bu gezegenin enerji değişiminde bir dönüm noktasını oluşturuyor.

Gündönümü her zaman İlahi Kadın ve Erkek enerjilerin bir araya gelişini, Gökyüzü ve Yeryüzünün birbirinin özünü almak, kabul etmek için hizalanmasını temsil eder. Kişilerin yüksek enerjilere uyanmaları ve içlerindeki potansiyeli tanımalarıyla, insanlığın içlerindeki bu elementleri de idrak etmeye başladıklarını görüyoruz. Bu kişilerin içlerinde bir hareket dalgası da bulunduğunu görüyoruz, bir grup bir yola inanıyor, diğeri başka yola. Gezegeninizde zıtlık ve düalite de bulunmakta, gerçekte gezegen dördüncü boyutta yol alıyor. (Dördüncü boyutun zıtlıkları) dünya çapında halklarda görülüyor, varoluşun içinde kendi yerlerini bulmak için liderler ve normal insanlar birbirleriyle tartışıyorlar, bazen çatışıyorlar.

Geçen yılki Gündönümünde bu gezegendeki herkesin Solar Melekleri (Güneş melekleri) aktive edildi. Solar Melekler böylece uyku durumundayken, meditasyonlarda ve umduk ki en sonunda tamamen uyanık durumdayken de her bir bireyle çalışacaklar. Solar Melekler, her kişinin Yüksek Benliğinin temsilcisidir, ta ki tam beden sisteminize bu yönünüzü bütünüyle kabul edene kadar. Biz şunu gözlemledik; insanlar ne olduğuna bilinçlerinde uyanmasalar bile çok farklı şekillerde değişmeye başladılar. Bu da yeryüzü âlemi enerjilerinde gerçekten büyük fark yarattı.

Böylece, 2016 itibariyle Gaia inisiyasyonlarında yeni bir aşamaya geçti, her birey fiziksel bedenlerindeki enerjilerini Solar Meleklerine açma şansını elde etti. Bizler, çok daha fazla kişinin daha önce yapmadığı şekilde uyanış yaşadığını gördük. Bunu seyretmek ve görmek mucizeviydi.

Ancak, hala daha olacak olan çok şey var. Sadece bir bireyin gözlerini ve kulaklarını diğer boyutlardaki dünyaya açması, enerjileri nasıl idare edebileceğini bildiklerini göstermiyor. Bunun çok doğru olduğunu gördük. Daha yumuşak ama aynı zamanda güçlü hareketlerle gerçekleşmesi gereken durumlar var.

Wesak enerjileri her bir öğrenci için inanılmaz güçlüydü, hatta yükseliş yolculuğunda tam olarak bulunmayanlar bile kendilerine daha iyi bakmanın yollarını, nasıl değişmeye ihtiyaçları olduğunu düşünmeye başladı. Pek çoklarının bu süreci anlayamadığını ve (küçük) benliklerinin belirsizlik ve şüphelerine geri döndüklerini de gözlemledik.

Gündönümü yaklaştıkça, uyanmış olanlarınız, kendi başarıları ve karşılaştığı zorlukların farkında olanlar, yani sizler, şu anda gerçekleşmekte olan enerji değişiminden derinden etkileniyorsunuz. Gerçekleşmekte olan sürece zihinsel ve duygusal bedenler hala yetişemediği için fiziksel değişimi de kabul etmeye insanlar hazır değildi.

Bizler aranızda pek çoklarının Gündönümü Dolunay enerji değişimini kaldıramayacağı konusunu bile düşündük. Ancak bu enerjileri indirmeyi nasıl öğreteceğimiz konusunu araştırırken hissettik ki bu enerjilerin gerçekleşmesinin zamanının gelmiştir. Bazen, Spiritüel Hiyerarşideki bizler, sizler hakkında fazlasıyla korumacı davranıyoruz. Artan enerjileri bir tarafta tutuyoruz ki insanlığa süreç boyunca yardımcı olalım.

Keşfettik ki, aranızda pek çokları bir sonraki adım için hazır, bu kişiler İlk Dalgaya aitler. Bu kişiler bütün bunların üzerinde çok uzun süre çalıştılar ve bazı ruhlar da bu gezegeni terk etti. Onlar, gezegeninize düzenli dalgaların devamlı gelmesini sağlayan temeli inşa ettiler.

Daha sonra gelen diğer ruhlar, ilk gruba yetişiyorlar ve onları da takip eden gruplar var. Ancak, bu Birinci Dalgadaki kişiler, bu aşamada sağlam durmalı, yer tutmalı ve diğerlerine yardımcı olmalıdır, bunu çok uzun zamandır yapıyormuşsunuz gibi gelse de. Bunu takip eden dalgalardaki bireyler ise birinci dalgadakilerin diğerlerine yardım etmek üzere gerçek birer öncü olduğunu bilmeli ve onurlandırmalılar.

İşte şimdi, bununla birlikte Dolunayla gerçekleşen Gündönümüne geliyoruz.

Sacred union of god and goddessYay burcundaki Ay ve diğer gezegenlerin sunduğu enerjiler devasa bir genişleme getiriyorlar. Kadın ve Erkeğin bir olma zamanı gelmiştir. Bu İlahi Sevgi ve Yaratımı sunan çok değiştirici bir enerjidir. Bu aynı zamanda zihinsel ve duygusal bedenlerin arasında denge bulma zamanıdır ki uyumdan çıkmayın. Aydınlığın parlaklığı ve Karanlığın Yükselişinin birlikte, BİR olarak, beraber olduğunu temsil eder, yani eskiden olduğu gibi ayrı olduklarını değil.

Biz her ne kadar belirsizliklere baktıysak da, her biriniz bu zamanda frekansları taşımak üzere ileriye bir adım atarak bizleri kutsuyorsunuz. Gezegen Erkek-Kadın İlahi Varlığı temsil eden elektro-manyetik sinyallerle yıkanıyor.

Peki, bu her biriniz için ne anlama geliyor?

Bu, daha önce deneyimlediğinizden çok daha fazla büyük değişim zamanı. Bu güçle sağlamca ayakta durmak ve yeryüzüne bağlanmak (topraklanmak), hayatınızda sizin işinize gelecek değişikliklere yol açacaktır. Bu gerçekliğe uymayan elementleri yakacaktır, yani anlamalısınız ki sadece Gaia’nın elementleri değil, içinizdeki elementler de uyuma geçmelidir.

Sizler bu Işık frekansının taşıyıcılarısınız, elektro-manyetik sinyallerin içinize gelmesine, içinizden geçmesine ve Gaia’ya yönelmesine izin vermeniz çok önemlidir. Siz Işığı tutansınız, işiniz onu kendinizden dışarıya yollamanızdır. Ancak, içinizdeki değişimin dalgalanmalarını da hissedeceksiniz. Bu, kendinizi yeni bir Varoluş durumuna getirebileceğiniz, meydan okumaları kabul edeceğiniz ve aldığınız derslerin boşa olmadığını göreceğiniz fırsatlarla dolu bir zamandır. Dersleriniz bütünün hayrına Gerçek BENliğinize, Yaratan Benliğinize daha da yaklaşmanız içindir.

İşte buradayım, içinizdeki enerjileri Güneş ve Ay aracılığıyla alevlendirmeye yardım etmek için. Burada birlikte çalışmak için beraberiz. Aynı zamanda Metatronik Mühürlerin bazılarını yeryüzünün içine yerleştirmenize de yardımcı olacağım. Bu mühürler, birer Işık Meleği olarak İlahi Kontratlarınızı gerçekleştirmenize ve bu özü fiziksel bedeninizde taşımanıza yardımcı olacaktır.

Gündönümü boyunca bu mühürlerin içinde çalışacağız:

 1. Yüksek Özün entegrasyonu
 2. Topraklama (Yeryüzüne demirleme)
 3. Erkek Öz – Onaylanmayı arzulamak
 4. Kadın Öz – Takdiri arzulamak
 5. İlahi Erkek ve İlahi Kadının BİR olarak entegrasyonu

metatrons cubeBu sadece mühürlerin yarısı, Altın Solar Meleğiniz toplam 10 mühür kabul edecek. Ancak her uyanmış ruh Ustalığa giden yolda bu mühürlerin içinde bir bir çalışarak onların gerçekliğine dönüşmesine izin verecek. Bizler, Gaia’nın içindeki Elektro-Manyetik enerjileri de bu gezegendeki yaşayan her organizmaya sunulup kabul edilmesi için öne çıkarıyoruz.

Tüm bu enerjiler, çoğunluğunuz için oldukça yoğun gelebilir, ama beden sisteminiz bu frekansları tutmak üzere Yüksek Işık atışlarını almaya alışacaktır. Lütfen unutmayın, duygusal ve zihinsel bedenlerinizin geçmiş yaralardan şifalanması için çalışmaya devam etmelisiniz. Bu İlahi Erkek-Kadın’ın yeryüzüne tam indirilmesinin sadece başlangıcıdır.

2016 Gündönümü çok güçlü bir olay ve 2012’de olması arzulananların gerçek yansımasıdır, maalesef o zaman insanlık hazır değildi. Her birinizle olmaktan son derece mutluyum, sizinle Gaia üzerindeki, Gaia içindeki ve her birinizin içindeki enerjilerle çalışmaktan çok mutluyum.

Şimdi, enerjileri Lord St. Germaine’e çeviriyorum, böylece sizlere daha da heyecan verici haberleri iletebilir.

Sevgiler

Ben Lord Metatron, hizmetinizdeyim.

St. Germaine:

Vibrational evolutionSelamlar,

Lord Metatron, Bu enerjileri ve deneyimlemek üzere olduğumuz olayı harika bir şekilde sunduğunuz için teşekkür ederiz. Elektro-manyetik enerjilerin fiziksel yaratımını anlatmak üzere seçilen varlık olmaktan onur duyuyorum.

Ben Lord St. Germaine, burada dostum Telos’un Yüksek Rahibi Lord Adama ile birlikteyim ve haberleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu Gündönümü zamanında gezegene elektro-manyetik enerjiler akarken, Mount Shasta içinde ve etrafında fiziksel bir olay olacaktır. Eterik c 20160429_180006858_iOSEarth’ de, Mount Shasta’daki Altın Şehrimizin farkında olanlar size ilettiklerimi anlayacaklardır.

Bu şehir ezelden beri Yükselmiş Usta Bilincinde olanların buluşma yeridir. Biz bu Altın Eterik Şehre Havalanechee diyoruz. Platin alevde bulunan Yaratan’ın 22inci ışın boyunu temsil eder. Ve “Var Olan Her Şeyin Kaynağının” özünü taşır. Bütünlenmenin, Tanrı ve Tanrıçanın BİR olarak, bir araya gelişinin beşinci boyut bilincinin sahnesidir.

Gündönümüne girerken, Ay ve Güneş de birlikte elektro-manyetik enerjileri getirirken, bu şehir, Platin Işın boyu olan özünü bir spiral gibi dönerek Mount Shasta’daki dördüncü boyuttaki varlığını ateşleyecektir. Böylece, dağın tepesine gelecek olan elektro-manyetik enerjileri de tetikleyecektir, dağın içine, çevresine İlahi Bütünlüğü temsil eden 5 boyutlu bilinç hali gelecektir.

Telos şehri, dağın altında olduğu için dağın 144 mil çapındaki ormanlar, topraklar ve insanları da içine alan bölgenin temeli görevini yerine getirecektir. Lemuria ve Atlantis’in ötesinde bile deneyimlenmemiş yüksek bilinci başlatacaktır.

Önce, ışık dalgaları oldukça yumuşak gelecektir ki, kimse bu frekanstan dolayı şoka girmesin, ancak bu frekansın da topraklanması gerekir. Bu enerji bölgedeki molozları arındırmaya ve enerjiyi berraklaştırmaya yardımcı olacaktır. Böylece, bölgede yaşayanların ve ziyaret edenlerin değişimine büyük katkılar olacaktır.

Son derece ince değişimlerle gerçekleşecektir, tam yerleşmesi yıllar bile alabilir ama bu gerçek başlangıçtır.

Mount ShastaMount Shasta yeryüzünün Kök Çakrası olduğundan, Işık Atışları bu çakrayı temizleyip saflaştıracak. Mount Shasta dünyanın yükseliş başkenti olarak düşünülür ve bu da yeryüzündeki değişimin başlangıcıdır ve enerji temizliğinde ilk aşamada gelmektedir. Hepimiz biliyoruz ki, bu dünyanın arınmaya ihtiyacı var ve şimdi bunun entegre şekilde yapılmasının ve demirlenmesinin zamanıdır. Bazılarınız, bölgede çatışan enerjiler olduğunu biliyor olabilir, yani elektro-manyetik enerjilerin topraklanması büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, Altın Şehir Havalanechee aracığıyla dağ zirvesinde bu ışık frekansını tutacaktır, Altın şehir ise fiziksel dünyaya yaklaşacaktır. Bu biraz süre de alsa, sonunda Işık aktarımı sizlerce tanınacaktır. Dağın en yüksek ucu küçük ışık parçalarını dünyadaki diğer dağlara gönderecektir, örneğin Himalayalar, Machu Picchu ve Fuji Dağ. Böylece yeryüzü küresinin farklı yerlerinde Işık dağılmaya devam edecektir.

Böyle bir olay yeryüzünde ilk defa kabul edilecektir. Lord Ashtar ve Işığın İntergalaktik Federasyonu Mount Shasta ve diğer dağ sıralarına ışık transferinde yardımcı olacaktır.

İlk enerjiler Gündönümünde başlayacaktır. Söylediğim gibi çok hafif bir başlangıç olacaktır ama özellikle Kutsal Erkek ve Kadın enerjilerinin BİRleşmesini parçası olmak isteyenlerde şifalandırıcı etkisi görülecektir, bilhassa Shasta’yı ziyaret edenlerde. Burada değişiklikler gerçekleşecek, ben tüm Chohanlarla birlikte her kişiye ışık entegrasyonu ve kabulü konusunda yardımcı olmak için buradayım.

Olanlardan rahatsız olan bazı kişiler bu enerjileri kendilerine uygun bulmayabilir ve Shasta bölgesini terk etmek isteyebilirler. Bu da bölgenin arazisinin değişimine katkıda bulunacak ve burayı tam bir Yükseliş Merkezi haline getirecektir, mıknatıs gibi yükseliş öğrencilerini kendine çekecektir.

Bu, büyük bir değişim zamanı ve şimdi yüksek boyutlu enerjilerin fiziksel gerçeklikle uyumlanmasını tamamen kabul edebiliriz. Bunun bu zamanda olmasından büyük heyecan duyuyoruz. Umarız bizlere, dünyanın sihirli başkentinde katılırsınız.

Sizlerle yürümekten ve bu muazzam hızlanmanın bir parçası olmaktan büyük onur duyuyorum. Biliyorsunuz, bu değişimin meyve vermesini 100 yıl kadardır bekliyorum. Bizim zamanımız gelmiştir ve bununla beraber Gaia’nın ve sizlerin şifa bulmasının da zamanı gelmiştir.

Bizimle olduğunuz için, gezgende yaşadığınız için çok teşekkür ederiz. Her birinizle kişisel yolculuğunuzda yardımcı olmak için çalışacağız. Lütfen bizleri çağırın ve böylece Yeni Dünyayı birlikte yaratalım.

Büyük bir onur ve saygıyla

BEN Lord St. Germaine

***

Sevgili Dostlar, umarım şu arkamızda bıraktığımız dakikalarda Telos ve Havalanechee’de iyi vakit geçirdiniz. Metatron ve St. Germaine hemfikir, inanılmaz hızla ilerledik, zaman tünelinde bir paralelden diğerine atladık. Wesak etkilerini de en iyi şekilde kabul ettik, bedenlendirdik. Bunu biz de dahil kimse beklemiyordu sanırım!

Bu mesajlardan benim anladığım, bu zamanda iki çok büyük değişimin olduğu: İçimizdeki kadın ve erkeği tam olarak BİR kılmak ve onların İlahi varlığını kabul etmek, böylece tam dengeye ulaşmak, ikincisi ise bütün dünyanın Kök Çakrasının şifalanması.

Bence bu ikincisi, yeryüzünde mucizelere yol açacak bir değişim. Kök Çakranın ana konularına bakarsak, hayatta kalmak, karnının doyması, başının üzerinde bir çatı olması, yaşama güvenmek, bolluk, bereket, sadece hayatta kalmak değil, yaşamdan zevk almak, her anın tadını çıkararak emniyet hissiyle ve sevinçle yaşamak… Yani, açlık, kıtlık, savaş, işsizlik, bereketsizliğin sona ermesi. Gaia’nın kök çakrası beşinci boyuta geçerse, hepimizinkinin de bu geçişi yaşayacağına ve en önemli yaşamsal sorunlarımızın çözüleceğine inanıyorum. Ama ikinci değişim birincisi olmadan olmuyor. Yani cinslerin bir olması! Kalplerimizde, hayatlarımızda, toplumlarımızda her iki cinsin ve onlara ait enerjinin kutsal ve bir kabul edilmesi.

Mount Shasta’nın son derece kutsal ve enerjisi yüksek bir bölge olduğunu biliyorduk ve oraya davet de ediliyoruz. Ama pek çoğumuz belki değil oraya bir ruhani yolculuk yapmayı düşünmek, daha bayramda ne yapacağını bile bilmiyor! Ya da buna mali gücü yok. Benim anladığım kadarıyla, bu enerjiler dünya çapında bütün zirvelere dağılacak ve her dağ kendi kutsallığının resmi haline gelecek. Yani herhangi bir bölgedeki sıra dağlar, volkanik dağlar, bu enerjiyi yansıtacak. Yani bir gün zaten kutsal bir bölge olan Ağrı’ya gitmek isterseniz, kendinizi bugün bahsedilen enerjilere de açın. Ya da bir gün Ağrı’nın harika bir ruhani bölge, bolluk içinde yaşayan bir şehir haline geldiğini duyduğunuzda lütfen bu kanallığı hatırlayın.

Bugün ve yarın, özellikle bu on beş gün, enerjiyi içinizde tutmayın. Sürekli akmasına izin verin, baş edemediğinizde Solar Meleklerinizi, Metatron’u, Yükselmiş Ustaları yardıma çağırın. Enerjinizi devamlı toprağa indirin ve yeni Işığın toprağa iyice yerleşmesine izin verin. Nefes almayı unutmayın. Mümkünse tabiata çıkın. Klasik topraklanma yöntemlerini uygulayın.

Ben bu sefer, çok büyük fiziksel değişim bekliyorum ve bunu ilk defa ilan ediyorum. Daha önceki enerjiler hep iç değişimle ilgiliydi, şimdiki ise için dışa yansımasıyla ilgili. St. Germaine’nin de ilk defa fiziksel değişimden bahsettiğini görüyorum.

Dolunay, İstanbul için 20 Haziran (bugün) öğlen saat 14.02 de, Gündönümü ise bugün yarına döner dönmez 21 Haziran sabaha karşı saat 01.34’de.

Hepinize harika bir Dolunay ve Gündönümü dilerim!

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

 1. Fiziksel değişim derken tam olarak nasıl bir değişimden bahsediliyor?

  Beğen

  1. Ne olursa olsun, hangi enerjiler girerse girsin, üzerimize düşen bu enerjileri en iyi şekilde kabul etmek, entegrasyona izin vermek ve faydalarından yararlanmak. Yazının başında bir şey yazdım. “Şikayet yok! Hareket var!” Yani fiziksel değişimi de biz getiriyoruz sevgili Nagihan. Bu sefer enerjiler yanımızda ama harekete geçmeliyiz, hareket etmezsek nasıl fizikselde belli fırsatları değerlendireceğiz? Ayrıca, herkesin fiziksel değişimi farklı. Kimi iş değiştirmek ister, kimi bütün dünyayı… O yüzden böyle mesajlarda almamız gereken şey verdiği ilhamla ve güzel enerjileri kabul ederek bir sonraki adımımızın ne olduğunu hissetmek ve uygulamak. Uzun uzun yazdım buraya çünkü sizinkine benzer soru işaretleri olan diğer okuyucuların da bundan faydalanacağını umuyorum. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 2. Teşekkürler Mor Alev:)
  Uzun zamandır içimdeki coşkunun sebebini anlayamıyordum.Sanki çok güzel bir haber bir olay bekliyor gibiydim.Şimdi anlıyorum sebebi, bu güzel enerjiye geçiş hazırlığıydı sanırım. Beklediğim güzel haber buymuş meğerse çok teşekkür ederim sevgi ve ışıkla kalın.
  Saygılarımla:))

  Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev;
  Son birkaç gündür yoğun enerji akışını gerek bedenimde gerekse etrafimda net olarak gözlemleyebiliyorum.Özellikle yeşil ve pembe nin tonlari olmak üzere çevremde gezinen renk dalgalarına, ışık patlamalarına ellerimde ve tepe çakramda bazan aşiri yoğunlaşabilen titreşimlerle oynamaya aşinalik bile kazandım. Ruhsal,zihinsel ve duygusal değişimlerin ve bir eşikte olduğumun da farkındayım.Ama yasadigim somut bir olay “evimin önünde esnafla birlikte baktığımız iki yavru kedinin aniden ortadan kaybolmasi” beni yine 3d düşünce ve duygu dünyasının batağına çekiyor gibi maalesef.Ve bu durumu -aslinda baskalarina müdahalede bulunmak hic huyum değilken-bir gun oncesinde şahit olduğum ve yanlış olduğunu düşündüğüm bir eylem için uyarıda bulunduğum insanların intikam duygulariyla ve kasıtlı olarak yavrulara zarar vermiş olabileceğine bağlıyor zihnim israrla.Biliyorum anlattığım olay hiç de beşinci boyut bilincine ait değil ve ben merak ediyorum “kedileri iyi niyetle birilerinin sahiplenmesi ya da kendilerine daha uygun bir yer bulmuş olabilecekleri,iyi ve guvende olduklari veya sağsalim çikagelecekleri ihtimalllerinden neden çok daha güçlü bir ihtimal olabiliyor hala bu tarz korkunç senaryolar.” Üstelik ben bu insanlari ozellikle kedilere ve yuvalarina dokunmamalari konusunda uyarmıştım. Bu da endisemi arttiriyor.Şimdi yaşadığım tüm bu suçluluk, korku,üzüntü,kayip ve endise duygularini ve zihnimde durumla ilgili oluşan tüm negatif olasılıkları dönüştürerek kendimi bu olay vesilesiyle 5. boyut çizgisine çekme çalışmaları yapıyorum.Gelen bu destek enerjilerin de etkisiyle saplandığım yerden çıktığımı da hissediyorum artık ama süreci biraz daha hizlandirabilmek için konuyla ilgili fikrini almak istedim yine Mor Alev…Gönül dolusu sevgiler ve rehberligin için ama çok teşekkürler…

  Beğen

  1. Sevgili Nisan, bütün önerilerim blogda zaten yazılı… Lütfen onları takip ediniz. Kediler konusuna gelince, cevabı bilmiyoruz. Bilmeli miyiz? Neden bu size karşı bir komplo olsun? İçinizde ne var ki böyle bir durumu kendinize çekiyorsunuz? Bakış açınızı değiştirebilir misiniz? Bunlar klasik sorular. Artık biliyorsunuz. Uçan halınıza binin, büyük resme odaklanın. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.