Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Bilincinizin Genişlemesi – Konsey (Mesaj 78)

Butterfly collage Book print artBugün bilincinizin genişlemesini konuşacağız. Bu konuşmayı yapmanın vakti geldi, yakında olacak olduğu için değil – çünkü sürekli oluyor – fakat deneyimleyebileceğiniz şeyleri bilinçli olarak düşünmek isteyebileceğiniz için.

Şimdi, burada düşüneceklerinizi yapılandırma arzusunda değiliz. Ancak, bazı seçenek örnekleri vermek istiyoruz ki bunları oldukça faydalı bulabilirsiniz. Yapacağınız seçimler sınırlamalar değildir. Yani, farkındalıklarınızdaki diğer genişlemeleri dışarıda bırakacak değiller. Ancak, herhangi bir şeye odaklanmanız, sizlerin daha önce görmediği, duymadığı, hissetmediği şeyleri görmenize, duymanıza, hissetmenize yol açar.

Örneğin, diğerleri ile daha sevecen bir şekilde iletişime girmeyi mi diliyorsunuz? Bu konuda yükselmiş empati yardımcı olabilir mi? Size doğru yönelmiş düşünceleri yakalayabilmek mi istersiniz? Evcil hayvanınızın ne düşündüğünü bilmek ister misiniz? Evet, onlar da düşünüyor. Diğer zamanları ve mekânları mı keşfetmek istersiniz? Bilmenin gelişeceği yollar sonsuzdur. Sadece bu konuyu biraz daha odaklanarak düşünmenizin zamanı geldiğini söylüyoruz. Peki, neden bunu söylüyoruz?

Farkındalığınızdaki değişim çoktan başladı. Bazı şeylere beklemediğiniz şekilde tepki verdiğinizi fark ettiniz mi? Sıklıkla eskisinden çok daha duygusal mısınız? Aranızda çok sayıda kişi, kendileri için yeni olan bu şeyleri şimdiden deneyimliyorlar.

Bazılarınız “delirip delirmediğinizi” bile merak ettiniz. Delirmiyorsunuz dostlarımız, gelişiyorsunuz, evrimleşiyorsunuz. Daha önce normalin dışında görünen pek çok şey şu anda sizin için mümkün olmaya başladı. Normalin dışı ne anlama geliyor? Çoğu kişi auraları görmez … henüz. Aura görmek insanı deli mi yapar? Hayır. Aura görmek insanı bir şekilde sorunlu mu yapar? Yine hayır.

Ama pek çoğunuzun bir listesi var. Yapabilecek yeteneklere sahip olma listesi. En basit haliyle, bu yeteneklere sahip olmaya başlayacak enerji seviyesine yakınsınız. Ve şimdi bazı şeyleri dikkate almanızı rica ediyoruz.

Bu şeyleri istiyor musunuz? Bunları nasıl ve ne amaçla kullanacaksınız? Bunları geliştirmemeyi seçmeyebilirsiniz ve belki de çoktan bunu yaptınız, bunu biliyor musunuz? Galakside seyahat etmeyi istiyor musunuz? Neden? Nereye? Aslında, çok eğlencelidir ve buna izniniz var. Duyduğunuz, gördüğünüz, deneyimlediğiniz şeylerden dolayı korkacak mısınız?

Eğer son sorumuza cevabınız evet ise, yeniden düşünebilir, ya da biraz araştırmayı seçebilirsiniz. Eğer etrafınızda gezinen bütün düşünceleri duyabilseniz, en azından biraz huzur bozucu bulabilirsiniz. Bunu nasıl kontrol edebileceğiniz konusunda araştırma yapabilirsiniz. Belki de yukarıdakilerin hepsini yönetmenin en iyi yolu, koşulsuz sevgi anlayışınızı geliştirme konusunda kararlı olmanızdır. Koşulsuz sevgi, unutulmamalıdır ki, bütün bunların temelidir. Ama koşulsuz sevgiyi öğrenirken, kendinizi de dâhil etmeyi unutmayın.

Buradaki ana mesaj şudur: Evet, kesinlikle değişiyorsunuz ve belki de farkındalığınızdaki değişikliklerin daha da farkında olmanız iyi bir fikirdir. Diğer bir deyişle, bunu niyetinizle yapın. Bunu arzuyla yapın. Odaklanarak yapın. Ve kabullenme ve şükranla yapın.

Neye dönüşeceksiniz? Bununla eğlenin, keyfini çıkarın.

Her zamanki gibi, sizi kutluyoruz ve her anınızda sevgi ve desteğimizle yanınızdayız.

Bu mesajı ileten Konsey’e ve Ron Head’e  çok teşekkür ederiz. (ronahead.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 replies »

 1. tam zamanında….teşekkür ederim….yaşıyorum…düşünüyorum ….buradaki mesajı okurken kendimi teyid ediyorum….bunu kelimeyle anlatamam…..cümle sonların da ”teşekkür ederim…çok şükür….evet evet…..tam da bu….hııı sorgularım” halindeyim…..farkındalığımı sorguladığımın farkındayım bu günlerde…..geçen hafta en zorlu aşamayı yaptım….”affettım”….karşımda buna şaşıran ve affedilecek bir şeyi olmadığını söyleyen biri vardı…..ben olsun dedim….gözlerinin içine baktım ve ben seni affettim dedim….ışığımın onun karanlık odasını aydınlattığını umarak eve geldim….ertesi sabah uyandığım an çok şükür bir yükümden daha kurtuldum dedim….dün ”gizli diktatörlüğümü farkında olarak okudum mesajı bir gün evvel diktatörün işine son vermiştim….teşekkür…:)

  Liked by 1 kişi

 2. Mor aleve yeni girdim hayatımda kotu bı donem yasıyorum yenıden hayata baglanmak sevgı ve mutluluk ıcınde calısarak hayatımı surdurmek ıstıyorum mor alevden bana onerebılecegınız medıtasyonlar var mı cok stres altında ve ınsanlardan uzaklasmıs hatta cogundan nefret eder durumdayım.

  Beğen

  • Sevgili Purplesmile, ana menüdeki “yöntemler” seçeneğine giderseniz çok sayıda yöntem ve meditasyon bulabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 3. Ben niye goremiyorum auraları? Ama kedimin gecen gun yaptıgı bir yuz ifadesi ike dusuncesel olarak ama mesaj attım.. Aniden bana saldirdi fena cizdi kolumu ;( bende henuz hic bir sey yok! Hazirim evet korkmuyorum! Yeteneklerim neyse aciga cikatmak istiyorum

  Beğen

 4. Abla burada sen ne yazsan çok iyi geldi, tam zamanında geldi yazan bir kitle var 😦 yanlış anlama onları eleştirmiyorum ama sadece bana mı artık hiçbir şey etki etmiyor aşırı hissizleştim neden ve ne olacağım merak ediyorum…

  Beğen