Günün Enerjisi

Secret Garden coloring bookArkadaşlar, son on günde, üç önemli çağrıda bulundum:

  1. Denge çalışmasına çağrı
  2. Drama bağımlılığımızı bitirmeye çağrı
  3. Jophiel’in enerji çağrısı

Dört gezegen birden geriye giderken, dün Güneş de Boğa’ya girdi. Sanırım ağırlığı, yavaşlamayı hissediyorsunuz. Jüpiter ve Satürn zaten geriye gidiyordu, buna Mars ve Plüton da katıldı. Ağır oyuncular, bir şeylere yeniden dönmemizi, yeniden değerlendirmemizi, yeniden derlenip toplanmamızı öneriyorlar. Cuma sabahı Akrep’te gerçekleşecek dolunay özlediğiniz duygusal arınma fırsatı olabilir.

Yukarıdaki çalışmalardan hepsini ya da herhangi birini dolunay hazırlığı için bugünden uygulamaya başlamayı unutmayın. Eğer bu çağrılar başladığından beri uyguluyorsanız, ne mutlu size! Belki yukarıda bahsettiğim ağırlık o kadar da ağır gelmiyordur şimdi!

Ah, evet, yine bir Bilge Baykuş resmi var bu yazıda. Bütün bu çalışmalarla kendi çevremizin denge ve sevgi odağı olmaya, tarafsız ve ılımlı kalmaya, ihtiyacı olanlara yardımcı olmaya hazırız. Haydi, sihirli halımıza binelim, yükselip büyük resme odaklanalım ve birer Bilge Baykuş olalım!

Sizlere dolunay enerjilerini anlatan yazımla geri döneceğim.

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

One comment

  1. Evet, Mor Alev, çağrılar başladğından beri uyguluyorum ve evet dengede ve merkezde kalmayı başarıyorum, çok şükür :))) Size sonsuz teşekkürler :))) Iyiki varsınız :)))

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.