Günün Enerjisi – Çözülme, Çözünme, Ayrışma

Yeni aydan önce son bir defa! Arkadaşlar bundan birkaç hafta önce yine bir hafta sonu yayınlamış olduğum yazıyı yeniden hatırlatıyorum. Çünkü, bu açılar bu hafta sonu yeniden tetikleniyor. Bu sefer işin içine Venüs de giriyor. Ha gayret! Bu sefer gölgelerin tamamından arınalım!
Koşulsuz sevgi ve Mor Alev enerjisi sizlerle olsun!
Mor Alev

Mor Alev

Keep Calm And Surf OnSevgili Dostlar, dün akşamdan itibaren biraz sert bir enerji dalgasının etkisi altındayız. Dalga dün yükselmeye başladı, bu sabah çok erken saatlerde zirveye ulaştı, bugün bütün gün devam edecek ve Pazar günü ağır ağır yumuşayacak. Ama bizler, son üç yıldır bu dalgalarda sörf yapmayı öğrendik!

Bu, Konsey’in kemerlerinizi sıkı bağlayın dediği günlerden biri olabilir. Ay, Siyah Ay Lilith, Uranüs ve Plüton çok özel bir konumda. Enerji ise eskinin tamamen çözülmesi üzerine odaklanıyor. Yeni Ay yazısında bahsettiğimiz, Tom Lescher’ın anlattığı tüm gölgeler bugün ortaya çıkabilir. (O yazıya tekrar bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim.) İşin içine bu sefer Uranüs de karışıyor. Uranüs ise şok elementidir, hiç beklemediğiniz anda kendinizin ya da bir başkasının gölgeleriyle yüz yüze gelebilirsiniz.

Şimdi, sizlere çok kötü geçecek bir günü anlatıyormuşum gibi gelebilir. Arkadaşlar, ne zaman böyle bir şey yaptım??? Aslında bu müthiş bir fırsat. Hep gerçeklerin peşinde değil miyiz? Kendi ruhumuzun ve diğerlerinin gerçeğini görmek, anlamak istemiyor muyuz? Peki, ya kısa…

View original post 397 kelime daha

2 comments

  1. Yazılarınızı takip ediyorum ve içimdeki herşeyin cevabını bulmak beni hafifletiyor

    Liked by 1 kişi

  2. Sevgili Mor Alev yakın zamanda yeni bir şey hasıl oldu.:) Ben öteden beri evde yalnız kalamam, uyuyamam. Yaklaşık iki hftadır bu konuda hiç rahatsızlık duymuyorum. Sanki bütün korkularım bitti gitti… Sevgiler:)

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.