Çekinmeyin

Featured Image -- 22102Bazılarınız, oturup başkalarının size geleceğin ne getireceğini söylemelerini bekliyorsunuz. Bazılarınız oturup bir başkasının size “ruh eşinizin” ne zaman geleceğini söylemesini bekliyorsunuz. Sorun şu ki…. bekliyorsunuz. Eğer oturup beklemeyi seçerseniz, en çok istediğiniz şeyler hep ulaşabileceğinizin birazcık ötesinde kalacak.
Dikkatini ver, güzel ruh, dünyanızdaki en hayret verici başarılar eğer o öncü ruhlar onların gelmesini bekleselerdi gerçekleşemezdi. Bugün, yeryüzü alemine aktif olarak katılmaya davet ediliyorsunuz. Bir gülümseme, bir kucaklama, bir sohbet ya da bir şefkatli davranış varlığınızı tamamen değiştirme potansiyeline sahiptir. Çekinmeyin…. YAPIN! – Yaratan

The Creator Writings

Some of you will sit and wait for others to tell you what the future will bring.  Some of you may sit and wait for another to tell you when your ‘soul mate’ will arrive.  The issue is…..you are waiting.  If you choose to sit and wait, the things that you most desire will always be just out of your reach.  

View original post 56 kelime daha