Ivır zıvırınızı arkada bırakmak – Konsey (Mesaj 49)

Pack, Unpack, and Repeat by Katie RodgersBazılarınız, bu yeni enerjik ortamda yolunuzu (yönünüzü) bulmaya başlıyorsunuz. Şayet siz de bu kişilere dâhilseniz, o zaman gitmeniz gereken uzun bir yolun başında olduğunuzu ve bu yolun tamamını tek başına yürümenize gerek olmadığını bilmelisiniz.

Bazılarınız da bu yolun zorlu dönemleriyle, biraz daha fazla karşılaşıyorsunuz. Dürüstçe söylemeliyiz ki, bunlar sizin için bazen hiç de kolay olmayan zamanlar. Ve yine soruyorsunuz “neler oluyor böyle?”

Bu sorunun cevabı sizin için yeni bir şey olmamasına rağmen, biz yine de söyleyeceğiz. “Temizlik yapıyorsunuz!”

Geçmiş yaşamlarınız boyunca biriktirdiğiniz onca “ıvır zıvırı” atmak için, bu ömrünüze taşıdınız. Şu anki yaşamınız boyunca topladığınız ıvır zıvırlardan bahsetmiyoruz bile. Aslında bu “yaşam atıklarının” çoğu, halletmeniz gereken şeyin ne olduğunu fark etmenize yardımcı olması için, geçmiş yaşamlarınızda da tam önünüze konulmuştu.

Her neyse! Şimdi artık bunların “boşaltım” zamanıdır. Sizin şu an gördükleriniz, bu atıkların son kalıntılarıdır. Yine de, ne kadar çok olduklarını görünce şaşırabilirsiniz. Peki, onlardan nasıl kurtulacaksınız?

Bunun için bir yardımcınız var. Yüksek Benliğiniz, ne yapılması gerektiğini biliyor. Eğer şu iki basit şeyi uygularsanız, bu atık yığını sizin ışığınızda eriyip yok olacaktır. Dikkat edin, “basit” dedik, “kolay” demedik.

Yapmanız gereken ilk ve en zor olan şey, bu yığını görmek ve onu kabul etmektir. Bunu daha önce yapmış olsaydınız, şimdi ayağınıza dolanmazdı. Yapmanız gereken ikinci şey, bu yığını temizlemesi ve arındırması için, İlahi Işığa devretmektir. Işık, her şeyi temizler. Işığın varolma nedeni, ilk etapta budur.

Kolektif bilinç, bu temizliği yapmanın artık tam zamanı olduğuna karar vermiştir. Daha doğrusu siz, “Hadi, şu temizliği yapalım!” dediniz. Ve biz de, yani henüz pek fazla aşina olmadığınız suretleriniz de, bunu kabul ettik. Aslında sizi buna “teşvik ettik” dememiz, daha doğru bir cümle olacaktır.

Kısacası bilmeniz gereken şey şudur; Bu işlemi tek başına yapmayacaksınız. Yukarıda da söylediğimiz gibi, sizin bir yardımcınız var. Bu temizlik işlemi, ilk başlarda biraz “rahatsız edici” olabilir. Ancak devam ettikçe, giderek daha kolay olduğunu göreceksiniz. Ve işlemin sonuna yaklaştıkça, doğal olarak temizlenmesi gereken şeylerin miktarı da azalacaktır.

Bu yığının içinde, değişmesi gereken davranış kalıplarına bakının. Kendinizin bile şaşıracağı düşünce tarzlarını bulup çıkarın. Gördükleriniz karşısında duygusal değişimler de yaşayabilirsiniz. Bu durum, hislerinizi tahlil edebilmeniz için iyi bir “barometre” vazifesi görecektir.

Evet, bugün değinmek istediğimiz bir konu daha var. Belki şimdiki düşünce tarzınızda da basit bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Aranızda hala daha, “Yeni Dünya’nın yaklaşmakta olduğunu” düşünen kişiler, oldukça fazladır. Hatta söz ettiğimiz konuları anlayacak olan kişilerin arasında bile, bu düşünce yaygındır. Bu tarz düşünce şeklini değiştirmeniz, sizin için yararlı olacaktır. (Konsey burada, “Yeni Dünya zaten mevcuttur. Bundan dolayı “yaklaşıyor” diye düşünmek hatalıdır” demek istiyor)

Sadece “şimdi” denilen an vardır. Size göre zaman, birbirini takip eden anlardan oluşmaktadır. Ama aslında şimdi denilen anın içinde, birden fazla versiyonlar (anlar) vardır. Siz buna isterseniz “paralel anlar” deyin. Kısacası, Yeni Dünya zaten şu an mevcuttur. O halde soru şu olacaktır; “Siz şu an, hangi Dünya’yı algılamayı seçiyorsunuz?

Eğer bu size biraz “kafa karıştırıcı” gibi geliyorsa ya da “anlaşılması zor” gibi görünüyorsa, o zaman her iki Dünya’nın da şu anda mevcut olduğunu varsayın. Bu size, seçim yapmaya başlamanız için güç verecektir. Var olduğunu bilmediğiniz şeylerin arasından bir seçim yapamazsınız, yapabilir misiniz? Ama var olduklarını kabul ederseniz, o zaman yaparsınız…

Bugünlük size söyleyeceklerimiz, bu kadar. Muhtemelen de yeterli. Yeni Dünya’nızın keyfini çıkarın!

Bu mesaj için Ron Head ve Konsey’e ve çevirisi için Mor Alev Dostuna çok teşekkür ederiz. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. İŞTE gerçek dünya burada bencilce çıkarlar için rol yapılmaz seneryo yazılmaz
  Eğilip bükülen doğruların öbür taraftaki yansımalarında ve paralel dünyalarda ki bilinmezliğimizin aynasında bizi istediğimiz yere götürecek şey samimiyet ve pozitif davranışlardır.
  Bu dünya içinden kurtulmak istediğimiz bir kabus olmamalı doğduğumuz, öldüğümüz ,yaşadığımız gerçeklik arasında yalan diye kabul ettiğimiz bu dünya bizimde tam da gerçekliğimiz olmalı ki öyle
  Yaşadığımız şu an dünyasında şimdi de yapmayı yapmak istediğimiz ,beceremediğimiz şeyleri öbür dünya ya da beklediğimiz yeni dünya denilen yerde mi yapmayı planlıyoruz?
  Kimi kandırıyoruz?????
  En azından iyi bir insan olmayı lütfen ertelemeyelim birbirimize gülümsemeyi…
  Ve hep iyileşmeyi isteyelim iyileştirmeyi…..
  Düşüncede temizlik
  Duygulanımlarda temizlik
  Ruhta temizlik
  Bedende temizlik (Temizlik önce fazlalıkları atmakla başlar kirli olan ne varsa çöpe…)
  Hep matrixi yaşamak zorunda değiliz yada tam uçmayı öğrenmişken kanatlarımızdan vurulmak…

  Sizi doğru anlamışmıyım?

  Beğen

  1. Sevgili Fadime, bunlar özel frekanslar taşıyan ve kalp gözüyle okunması gereken mesajlar. Doğru anlamak diye bir kavram yok bence. Kendi açınızdan bir tercüme yapmışsınız. Güzel de olmuş. Bu mesaj size demek ki bunu söylüyor. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.