Baş Melek Gabriel (Cebrail): Farkında olun veya olmayın ama İlahi Sevgiden ayrı kaldığınız bir an bile yoktur.

Stunning Images From Around The WorldDeğerli Sevgililer,

Yaratan’ın Sevgisi, Evrene nüfuz eden bir enerjidir. Bu Sevgi, içinde yaşadığınız, hareket ettiğiniz ve var olduğunuz enerjinin özüdür. İster şu gerçeğin farkında olun veya olmayın ama İlahi Sevgiden ayrı kaldığınız bir an bile yoktur. İlahi Sevgi, her daim sizinle birliktedir.

Evrenin Işığının her an sizin üzerinize yansıdığının farkında olursanız, yaşamınız da iyiye doğru değişecektir. Şayet Yaratan’ın her zaman sizden razı olduğunu hatırlarsanız, o zaman ne kadar çok sevildiğinizi de idrak etmiş olursunuz. Ne yaptığınız ya da ne yapmadığınız hiç fark etmeksizin, seviliyorsunuz. Kendinizi ne kadar kusurlu hissederseniz hissedin, seviliyorsunuz. Sizler; sizin mutlu, özgür, varlıklı ve sevgi dolu olmanızı isteyen yüce gönüllü Tanrı’nın sevgili çocuklarısınız. Çünkü siz, siz olduğunuz için bunu hak ediyorsunuz.

Sizler buraya bu mesajı dinlemek (okumak) için geldiniz. Çünkü varolan her şey olan Yaratan için, hayatınızın ne kadar önemli olduğunu hatırlamanız gerekiyordu. Bu düşünce içerisinde birkaç dakika kalın ve bu gerçekliğin tadını çıkarın. İlahi Işığı içinize çekin ve ne kadar çok sevildiğinizin, gerçekten bilincine varın.

Dünya’da, sizin armağanlarınıza, yeteneklerinize ve özelliklerinize sahip olan başka hiç kimse yoktur. Eğer bunu idrak ederseniz, yaşamınızı geliştirmek ve zenginleştirmek için Tanrı vergisi yeteneklerinizi ve özelliklerinizi kullanmanın yolunun artık açık olduğunu bilip şükredebilirsiniz. Yeryüzüne bunun için geldiniz.

Ayrıca Ruhunuzun öğrenmek için seçtiği dersleri almak için burada bulunuyorsunuz. Bu dersler size belki biraz zor gelebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir çıkar yol görmüyor olabilirsiniz. Hatta bir hayalinizin olmasının gayet uygun olduğunu bile hissetmiyor olabilirsiniz.

Oysa içinizde, İlahi Sevgi’nin her zaman size aktığını bilen bir “Işık Kıvılcımı” var. Hiç kesilmeksizin size akan bu Sevgi, hayallerinizi Dünya’ya taşıyabilen (tezahür ettirebilen) enerjileri içinde barındırır. Bu Sevgi, size acı veren her şeyi iyileştirebilir. Bu Sevgi umut getirir ve hakikatin “çekirdeğini” (özünü), ışık dolu enerjisinin içinde barındırır. İlahi Sevgiyi içinize çekin.

Melekler, Tanrı’nın elçileridir. Onlar, Evrensel Mevcudiyetten (Yaratan’dan) kendilerine sunulan her şeyi kabul edebilen ve onun sesine kulak verebilen kişilere, İlahi Sevgiyi taşırlar. Bu Sevgiyi kabul edin. Sizler yaşamınızın her alanında, Yaratan’ın Sevgisini almaya layıksınız.

Gün boyu hep şunu hatırlayın; Ne yaptığınız ya da nerede olduğunuz fark etmez. Yaratan’ın Sevgisi her zaman size akmaktadır. İster ona uyumlanın, ister uyumlanmayın…

Baş Melek Gabriel (Cebrail) adına, Shanta Gabriel

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, ileten Gabriel ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler. http://thegabrielmessages.com/

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/