Sanat Kumara ve Venüs: Gelecek, aklınızın içinde değil, kalbinizdedir

Teach Only Love - Ilene SatalaBizler, Bilincin Yüksek Işınının İkiz Alevleri, Sanat Kumara ve Yükselmiş Usta Venüs olarak sizleri selamlıyoruz, değerli Sevgililer.

Bu dönem denge zamanıdır. Işığın ve Sevgi’nin eril ve dişil Işınları, uyumlu bir birleşmeye doğru ilerlemektedir. Bu demektir ki, sizin İçsel ve Dışsal Varlığınız arasında bir denge oluşacaktır.

Hepinizin içinde, sizi anlık kararlar almaya iten kuvvetli güçler var. Sabırlı olun Sevgililer! Yaşamınıza, kalp gözünüzle bakın. Bir karar almadan önce, Yüksek Sezginizi kullanın. İstediğiniz şeyi düşünmek yerine, onu hissedin.

Çünkü bu dönemde Dünya üzerindeki tüm düşünceleriniz, eski alışkanlıklara olan güçlü bir yatkınlığın etkisi altındadır. Bilge olun ve geleceğiniz için gerçekten neye ihtiyacınız varsa, ona odaklanın. Gelecek, sizin kalbinizin içindedir, aklınızın içinde değil. İçsel Bilgeliğinize başvurun ve en iyi yolu seçin.

Mantığınız sizi başarısız kılacaktır. (Mor Alev: Bence burada söylenmek istenen; “sadece matematiksel mantık, alışkanlıklar ve geleneksel yöntemlerle alınan, kalbin sesini ve sezgileri göz önüne almayan kararlar sizi başarısız kılacaktır”.) Dolaysıyla kalbinizin arzuları ile yer değiştirilmelidir. Sizi mutlu edecek şeyleri keşfetmeye yardımcı olacak tek rehber, sizin kalbinizdir. Aradığınız cevapları size sadece içinizdeki Sevgi verecektir.

Sevgi, duygusal bir ifade değildir. O, bilmenin ve bilginin huzurlu hissedilişidir. Sevgi, ani ve çarpıcı bir duygu da değildir. O sizi minik adımlarla yönlendiren ve sizi ferahlatan hafif bir esintidir. 

Bu dönemde dramatik olaylardan uzak kalın ve kendinizi merkezinize alın.  Atacağınız her adımda sizi yönlendirmek için, Evrenin size mesajlar (işaretler) gönderdiğine itimat edin. Bu işaretleri görmek için etrafınıza bakının ve Evrene güvenin.

Bilgelik Işığı, kalbinizde parıl parıl parlamaktadır. O size, korunduğunuza ve önemsendiğinize dair sıcak bir duygu hissettirir ve yalnız olmadığınızı hatırlatır. Bizler, şimdi ve sonsuza kadar hep sizin yanınızdayız.

Sanat Kumara ve Yükselmiş Usta Venüs olarak biz varlığımızı, kalbinizin içinde sürdürüyoruz. Kalbiniz sizi nereye götürüyorsa, biz de sizinle birlikte gidiyoruz.

Eğer bir karar alacaksınız, önce içinizde huzuru hissedin ve Bana yararlı olacak en iyi fırsat hangisi?” diye kendinize sorun. Sonra cevabı doğrulamak için bir işaret bekleyin. Sabırlı olun! İşaret, bir sonraki gün değil, o gün gelecektir. Ve bu işaret size, Evrenden gelecektir, zihninizden değil.

Dikkat ettiğiniz zaman, o işareti mutlaka göreceksinizdir. Gerçek, ( yani cevap) asla “pat” diye gelmez. Gerçek, gökyüzünde süzülen veya rüzgârla birlikte hareket eden bir şey gibi, doğal bir şekilde gelir. Aradığınız cevap, Tabiat size cevabı vermek için hareketlendiğinde bulunacaktır. Sabredin, Sevgililer!

Evrenin size bu cevabı, sessizliğe çekildiğiniz ve kendi İçsel Sevginizin keyfini yaşadığınız bir anda vereceğine inanın. Tüm kaygılarınızı ve zihninizi tatmin eden bir cevap almanız gerektiğine dair tüm düşüncelerinizi, bir kenara koyun. Eğer cevap doğruysa, kalbiniz kendinizi iyi hissettiren sıcak bir duygu ile dolacaktır. Biz hep sizin yanınızdayız! Zihninizi değil, kalbinizi yönlendiriyoruz. Tanrı sizi korusun!

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, ileten Bob Fickes’e ve elbette Gezegensel Logosumuz Sanat Kumara ve ikiz alevi Yükselmiş Usta Venüs’e çok teşekkür ederiz. (www.bob-fickes.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Çok teşekkür ederim, olacak olanlar daima en iyi zamanda ve olması gerektiği gibi gerçekleşir… 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.