Hilarion: Yeniden doğumdan geçiyorsunuz

birth of love - vladimir kuschSevgililer,

Her biriniz ilahi özünüzle daha güçlü bir bağlantıya yaklaşıyorsunuz ve bu da sizin son birkaç ayda olduğundan çok daha tutarlı hissetmenize yardımcı olacaktır.

Bu süreç yeni algı kapıları açıyor, böylece algılarınız bir defa daha ileriye doğru gitmenize yardımcı olacaktır.

Kişisel ve gezegensel döngülerinizin içinden geçen enerjik dalgaların bitmeyen gel-gitleri bulunuyor. Bunların farkına vardıkça, sizi nasıl etkilediğini anladıkça, onların etkilerine uyum sağlayacak ve ona göre davranacaksınız.

Bunu yaptıkça, hayat daha uyumlu ve zevkli hale gelir. Etrafınızdaki kişiler size karşı daha duyarlı olur ve size takdir ve sevgilerini gösterirler.

Kişisel enerji döngülerinizle ahenkli olduğunuzda, hayat sürekli genişleyen yeni deneyimler macerasına dönüşür. Bu yeni varoluş durumu, onun alıcısının, kurmuş olduğu rahatlık alanının ötesine geçmeye ve yeni yönlere gitmek için gerekli adımları atmaya istekli olmasını gerektiriyor.

Kişinin eski kısıtlayıcı şablonların ötesine geçmesi ve yeni bir yol yaratmak üzere harekete geçmesi cesaret ve yüreklilik ister. Çünkü kişi onu ileriye çağıran yeni başlangıç için yola çıktığında hayatlarında deneyimledikleri her şeyi geride bırakmaktadır.

Kendinize karşı duyduğunuz şüphenin ve kararsızlığın dağılmasına izin verin. Takip etmeniz gereken doğru yol kendi ilahi zamanlamasıyla önünüzde açılacak.

Biliyoruz, sadece tek bir şeye odaklanmak sizler için zor, çünkü tüm duyularınız yaratıcı fikir ve düşüncelerin hücumu altında. Dışarıda zaman geçirin, sessizce oturun, doğanın ses ve görüntülerinin duyularınızı bir düzene sokmalarına izin verin. Böylece enerjiniz topraklanacak, dengelenecek ve sizi ilahi özünüzle uyumlu tutacaktır.

Hayatınızı sade ve basit tuttuğunuzda bir sonraki adımınız size net olarak gösterilecektir. Bilin ki, sizi sürekli çevreleyen pek çok sevecen, destekleyici, besleyici enerjiler var. Yavaşça gözler önüne serilen kişisel ve kolektif yaşam hikâyeniz sürecinde hepsi yer alıyor.

Gözlemliyoruz ki, aranızdan pek çokları bedensel fonksiyonlarınız aracığıyla enerji akımının dönüşünü deneyimliyorsunuz. Pek çoklarınız için bu, kaynak enerjiden kopmuş olma hissini veren, eksik unsur gibiydi.

Sevgi dalgalarıyla size gönderilmiş olan yeni bilgi indirilmeleri ve aktivasyonları içinize çekmeniz, özümsemeniz ve entegre etmeniz için zaman sağlaması yönünden bu süreç gerekliydi. Süreç devam ediyor. Bazen büyük bir enerji akımı olarak geliyor ve diğer zamanlar dinlenme arası olarak. Hayat, birbiri ardına gelen tepeler ve vadilerle süren bir döngüdür, bazen hissetmeseniz bile her zaman hareket vardır.

Fiziksel bedeninizin size verdiği işaretleri takip edin, çünkü bunlar her seviyedeki etkileşiminizde sağlıklı ve rahat olmanız için dinlenmesi gereken işaretlerdir.

Yeniden doğuştan geçiyorsunuz, beden, zihin ve ruhunuz birbirine bağlanıyor ve birbirine uyumlanıyor. Böylece daha önce bilinenden çok daha büyük bir gerçeklik yaratabileceksiniz.

Kendinizi çok yeni şekillerde ifade etme şansı verecek bir yeniden oluşum ve dönüşüm sürecinin içindesiniz. Bu anları yaşamınızda belirdikçe benimseyin, çünkü o anlarda ruhunuzdan yeni hazineleri yüzeye çıkıyor.

Nasıl büyüyeceğiniz, nasıl ilerleyeceğiniz, evrimleşeceğiniz ve bilinçli farkındalığınızda nasıl gelişeceğiniz konusundaki seçimler her zaman size aittir. Bunu sizin için başka kimse yapamaz. Yeni bir yönde ilerlemeye karar verdiğinizde, gerçekleştirmek istediğiniz şey size doğru çekilecektir.

Yaratımla birlikte gelen neşe, coşku ve tatminin keyfini çıkarın. Beklenmeyeni bekleyin, hayatınız bambaşka bir yöne dönebilir – hem de mucizevi bir şekilde.

Bu yeni başlangıcınızda, yeni bir anlayış seviyesine ulaşıyorsunuz, bu da içinizdeki yeni boyutlara ulaşmanızı sağlıyor. İç bilgeliğinizi takip ederek ve iç rehberliğinizi dinleyerek, tüm atılımlarınızda başarılı olacaksınız. Tek ihtiyacınız olan, sizlerin buna aktif olarak katılmanızdır ve bu da sizdeki büyük potansiyeli açan anahtardır.

Ben Hilarion

Marlene Swetlischoff ve Hilarion’a sonsuz teşekkürler. http://www.therainbowscribe.com   

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

 

One comment

Yorumlar kapatıldı.